Wraca przełomowa promocja Simplicity. Smartfon OPPO AX7 o wartości 750 zł znów do zgarnięcia!

Nie tak dawno zakończyła się pierwsza edycja niezwykle popularnej promocji, w której Citi Handlowy obdarowywał swoich klientów telefonami OPPO AX7. Dostaliśmy już mnóstwo zdjęć Waszych nowych smartfonów.

Teraz dobra wiadomość! Promocja wraca w nowej odsłonie. W zamian za założenie i przetestowanie karty Simplicity dostaniesz GWARANTOWANY smartfon OPPO AX7, który jest wart 750 zł. Kto by nie chciał? Nowiutki smartfon, w zafoliowanym pudełku, z dwuletnią gwarancją – marzenie. I w dodatku nie trzeba za niego płacić ani grosza!!

Czy jest tu jakiś haczyk? Postanowiłam prześwietlić tę niecodzienną ofertę banku i sprawdzić, gdzie kryje się pułapka. I wiesz co? Nie znalazłam! Regulamin jest mega czytelny i prosty. Nie ma żadnych losowań, żadnych konkursów w stylu “kto pierwszy ten lepszy”.

Po prostu – spełniasz proste warunki i odbierasz od kuriera przesyłkę z nowiutkim telefonem.

Promocja trwa do 20 listopada 2019 roku. Nie jest w żaden sposób limitowana. Każda osoba, która założy kartę Simplicity i spełni warunki otrzyma od banku telefon za darmo.

Czy bank w ogóle da mi coś za darmo?

No cóż – tutaj niech wypowiedzą się czytelnicy, którzy już odebrali swoje nagrody w innych promocjach:

I tak moglibyśmy naprawdę bardzo długo. Jak widzisz są ludzie, którzy zarabiają na bankach nie ponosząc absolutnie żadnych kosztów. Czemu więc nie spróbować i nie odebrać nowiutkiego telefonu OPPO AX7?

Czy warto się w ogóle starać o taki bonus?

Wartość tego telefonu mówi sama za siebie. Co prawda OPPO to wciąż mało znana w Polsce firma, jednak podobnie było do niedawna z Xiaomi. Jakie są parametry telefonu, który chce Ci dać bank?

Są całkiem niezłe – wytrzymała bateria, dobry wyświetlacz i ekran, który się nie rysuje. A co mówią o tym telefonie użytkownicy?

Jak sam widzisz – mimo że marka telefonu nie jest jeszcze znana w Polsce, jest o co powalczyć. To teraz przejdźmy do konkretów, czyli…

Czy każdy może wziąć udział w promocji i zgarnąć telefon OPPO AX7?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna i tania jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć telefon wart niemal 800 zł zupełnie za darmo!

Wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocyjnej, wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a kiedy przyjdzie Twoja karta będziesz z niej aktywnie korzystać. To wszystko dzieje się naturalnie, nie musisz robić nic specjalnego. Po prostu używasz karty Simplicity podczas zakupów i to wszystko.

Czy karta Simplicity to bezpieczny produkt?

Karta Simplicity, jak każda karta kredytowa, ma swoje plusy i minusy. Będę z Tobą absolutnie szczera – jest z nią jak ze wszystkim w życiu. Można z niej bezpiecznie korzystać, bez obaw o przykre konsekwencje, ale można też przeholować i narobić sobie kłopotów. Są osoby, które ze zwykłego sznurka zrobią zabójczą broń, ale czy trzeba wierzyć w to, że sznurek jest śmiertelnym zagrożeniem?

Karta kredytowa to tylko kawałek plastiku, który umożliwia Ci płacenie za codzienne zakupy. Pokażę Ci jak to zrobić, żeby była całkowicie bezpłatna i aby uniknąć odsetek i jakiegokolwiek zagrożenia. A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, koniecznie zerknij na nasz kultowy poradnik o kartach kredytowych.

Wysokie opłaty za kartę kredytową? Obalamy mity!

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie płacę za kartę ani grosza!

I słusznie, bo przecież pokazujemy Ci, jak zarabiać na bankach, a nie dokładać do tego “interesu”. Co więc zrobić, żeby karta Simplicity była dla Ciebie zupełnie za darmo?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Z karty możesz zrezygnować bez dodatkowych opłat po otrzymaniu nagrody – obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Albo zachowaj ją – zawsze może się przydać, a przecież nic nie kosztuje, jeśli tylko leży w portfelu.

To teraz przejdźmy do sedna całego tekstu, czyli:

Zgarniam smartfon OPPO AX7 wart 949 zł w 3 prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 20 listopada 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie konsultant banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

To było proste, prawda? Krok 1. masz już za sobą, karta w drodze, sprawdźmy, co dalej.

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej

Najpóźniej do końca 3 miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

I tym sposobem już jesteś w 2/3 drogi do nowego smartfona 🙂

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

Najpóźniej do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na podpisanej przez siebie umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Możesz pójść na wielkie zakupy i zapłacić np. za wyjazd na narty lub sprzęt RTV. Możesz też dokonać wielu drobniejszych zakupów. Ważne jest, żeby ich łączna wartość w ciągu 3 miesięcy wyniosła 4000 zł.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Wystarczy, że codziennie wydasz ok. 45 zł – i po 3 miesiącach warunek spełniony. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Łatwe, prawda? To już koniec, nie ma żadnych innych warunków. Żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Trzy kroki spełnione, teraz pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon OPPO AX7.

Pamiętaj, że karta musi być aktywna aż do momentu odebrania nagrody. Potem możesz ją zamknąć bez żadnych dodatkowych opłat ,zachowując jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Kiedy kurier przywiezie mój smartfon?

Jak już spełnisz warunki promocji, bank poinformuje Cię o tym w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Potem bank ma kolejne 60 dni na wysłanie telefonu, lecz wiemy z doświadczenia, że odbywa się to znacznie szybciej. Zdarzało się, że już tydzień po otrzymaniu potwierdzenia o spełnieniu warunków czytelnicy otrzymywali przesyłkę z telefonem.

Telefon ma 24 miesiące gwarancji na podstawie numeru IMEI. Nie musisz mieć paragonu ani faktury.

Faktem jest, że im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swój smartfon.

Podsumowanie

Ta promocja spodobała mi się od razu, tym bardziej, że regulamin jest jasny i klarowny. Nie ma w nim żadnych haczyków ani klauzul. Teraz Ty też wiesz jak przejść przez tę promocję. Zatem – do dzieła! Smartfony OPPO AX7 o wartości 750 zł czekają.

A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej osobie!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Pio pisze:
  “Przełomowa”… Proponuję czasem wziąć głęboki wdech przed wypuszczeniem tego typu tytułów i nie myśleć o prowizji, tylko raczej o tym, czy nie narażacie się na śmieszność. Rozumiem, że promocja jest fajna, ale żeby “przełomowa”? Brakowało jeszcze: “To promocja zmieni Twoje życie!!1” 😉
 2. Witek pisze:
  Czy nadal można korzystać ze Sprytnego Billa by spełnić warunki promocji jak kiedyś, czy w końcu Citi znalazło sposób by nie uwzględniać takich transakcji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie mieliśmy sygnałów ostatnio, że takie transakcje były odrzucane z promocji.. ale jednak to zawsze ryzyko 🙂
 3. Ryszard pisze:
  Witam,czy płatność za czynsz w kasie spłudzielni będzie zaliczona
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli to płatność kartą, a nie przelew z karty – to powinna zostać zaliczona. Choć ostatnio ktoś wspominał, że płatność kartą na poczcie nie została wliczona do promocji.
 4. Asia pisze:
  Czy to obowiazuje tylko nowych klientow?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, to promocja tylko dla nowych klientów, którzy nie posiadali karty kredytowej w Citi Handlowy od 1 stycznia 2017 roku.
 5. Ryszard pisze:
  Witam, płatności kartą nie da zaliczane sama to piszesz wyżej w ramce.ja pytam czy płatność w kasie spółdzielni będzie zaliczona.

Napisz komentarz