Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Wraca przełomowa promocja Simplicity. Smartfon OPPO AX7 o wartości 750 zł znów do zgarnięcia!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Nie tak dawno zakończyła się pierwsza edycja niezwykle popularnej promocji, w której Citi Handlowy obdarowywał swoich klientów telefonami OPPO AX7. Dostaliśmy już mnóstwo zdjęć Waszych nowych smartfonów.

Teraz dobra wiadomość! Promocja wraca w nowej odsłonie. W zamian za założenie i przetestowanie karty Simplicity dostaniesz GWARANTOWANY smartfon OPPO AX7, który jest wart 750 zł. Kto by nie chciał? Nowiutki smartfon, w zafoliowanym pudełku, z dwuletnią gwarancją – marzenie. I w dodatku nie trzeba za niego płacić ani grosza!!

Czy jest tu jakiś haczyk? Postanowiłam prześwietlić tę niecodzienną ofertę banku i sprawdzić, gdzie kryje się pułapka. I wiesz co? Nie znalazłam! Regulamin jest mega czytelny i prosty. Nie ma żadnych losowań, żadnych konkursów w stylu “kto pierwszy ten lepszy”.

Po prostu – spełniasz proste warunki i odbierasz od kuriera przesyłkę z nowiutkim telefonem.

Promocja trwa do 20 listopada 2019 roku. Nie jest w żaden sposób limitowana. Każda osoba, która założy kartę Simplicity i spełni warunki otrzyma od banku telefon za darmo.

Czy bank w ogóle da mi coś za darmo?

No cóż – tutaj niech wypowiedzą się czytelnicy, którzy już odebrali swoje nagrody w innych promocjach:

I tak moglibyśmy naprawdę bardzo długo. Jak widzisz są ludzie, którzy zarabiają na bankach nie ponosząc absolutnie żadnych kosztów. Czemu więc nie spróbować i nie odebrać nowiutkiego telefonu OPPO AX7?

Zobacz też koniecznie video Michała z unboxingu OPPO AX7 (nie zapomnij włączyć dźwięku!):

📱 Smartfon OPPO AX7 📦 Unboxing!

Odpakowujemy smartfon ze średniej półki 📱 OPPO AX7! 🥳 Możesz zgarnąć swój egzemplarz biorąc udział w promocji Citibanku, link w komentarzu 👇🏻

Posted by Moniaki on Monday, October 14, 2019

Czy warto się w ogóle starać o taki bonus?

Wartość tego telefonu mówi sama za siebie. Co prawda OPPO to wciąż mało znana w Polsce firma, jednak podobnie było do niedawna z Xiaomi. Jakie są parametry telefonu, który chce Ci dać bank?

Są całkiem niezłe – wytrzymała bateria, dobry wyświetlacz i ekran, który się nie rysuje. A co mówią o tym telefonie użytkownicy?

Jak sam widzisz – mimo że marka telefonu nie jest jeszcze znana w Polsce, jest o co powalczyć. To teraz przejdźmy do konkretów, czyli…

Czy każdy może wziąć udział w promocji i zgarnąć telefon OPPO AX7?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna i tania jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć telefon wart niemal 800 zł zupełnie za darmo!

Wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocyjnej, wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a kiedy przyjdzie Twoja karta będziesz z niej aktywnie korzystać. To wszystko dzieje się naturalnie, nie musisz robić nic specjalnego. Po prostu używasz karty Simplicity podczas zakupów i to wszystko.

Czy karta Simplicity to bezpieczny produkt?

Karta Simplicity, jak każda karta kredytowa, ma swoje plusy i minusy. Będę z Tobą absolutnie szczera – jest z nią jak ze wszystkim w życiu. Można z niej bezpiecznie korzystać, bez obaw o przykre konsekwencje, ale można też przeholować i narobić sobie kłopotów. Są osoby, które ze zwykłego sznurka zrobią zabójczą broń, ale czy trzeba wierzyć w to, że sznurek jest śmiertelnym zagrożeniem?

Karta kredytowa to tylko kawałek plastiku, który umożliwia Ci płacenie za codzienne zakupy. Pokażę Ci jak to zrobić, żeby była całkowicie bezpłatna i aby uniknąć odsetek i jakiegokolwiek zagrożenia. A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, koniecznie zerknij na nasz kultowy poradnik o kartach kredytowych.

Wysokie opłaty za kartę kredytową? Obalamy mity!

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie płacę za kartę ani grosza!

I słusznie, bo przecież pokazujemy Ci, jak zarabiać na bankach, a nie dokładać do tego “interesu”. Co więc zrobić, żeby karta Simplicity była dla Ciebie zupełnie za darmo?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż 26 dni od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Z karty możesz zrezygnować bez dodatkowych opłat po otrzymaniu nagrody – obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Albo zachowaj ją – zawsze może się przydać, a przecież nic nie kosztuje, jeśli tylko leży w portfelu.

To teraz przejdźmy do sedna całego tekstu, czyli:

Zgarniam smartfon OPPO AX7 wart 750 zł w 3 prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 20 listopada 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie konsultant banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

To było proste, prawda? Krok 1. masz już za sobą, karta w drodze, sprawdźmy, co dalej.

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej

Najpóźniej do końca 3 miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

I tym sposobem już jesteś w 2/3 drogi do nowego smartfona 🙂

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

Najpóźniej do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na podpisanej przez siebie umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Możesz pójść na wielkie zakupy i zapłacić np. za wyjazd na narty lub sprzęt RTV. Możesz też dokonać wielu drobniejszych zakupów. Ważne jest, żeby ich łączna wartość w ciągu 3 miesięcy wyniosła 4000 zł.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Wystarczy, że codziennie wydasz ok. 45 zł – i po 3 miesiącach warunek spełniony. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Łatwe, prawda? To już koniec, nie ma żadnych innych warunków. Żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Trzy kroki spełnione, teraz pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon OPPO AX7.

Pamiętaj, że karta musi być aktywna aż do momentu odebrania nagrody. Potem możesz ją zamknąć bez żadnych dodatkowych opłat ,zachowując jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Kiedy kurier przywiezie mój smartfon?

Jak już spełnisz warunki promocji, bank poinformuje Cię o tym w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Potem bank ma kolejne 60 dni na wysłanie telefonu, lecz wiemy z doświadczenia, że odbywa się to znacznie szybciej. Zdarzało się, że już tydzień po otrzymaniu potwierdzenia o spełnieniu warunków czytelnicy otrzymywali przesyłkę z telefonem.

Telefon ma 24 miesiące gwarancji na podstawie numeru IMEI. Nie musisz mieć paragonu ani faktury.

Faktem jest, że im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swój smartfon.

Podsumowanie

Ta promocja spodobała mi się od razu, tym bardziej, że regulamin jest jasny i klarowny. Nie ma w nim żadnych haczyków ani klauzul. Teraz Ty też wiesz jak przejść przez tę promocję. Zatem – do dzieła! Smartfony OPPO AX7 o wartości 750 zł czekają.

A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej osobie!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 110

 1. Pio pisze:
  „Przełomowa”… Proponuję czasem wziąć głęboki wdech przed wypuszczeniem tego typu tytułów i nie myśleć o prowizji, tylko raczej o tym, czy nie narażacie się na śmieszność. Rozumiem, że promocja jest fajna, ale żeby „przełomowa”? Brakowało jeszcze: „To promocja zmieni Twoje życie!!1” 😉
 2. Witek pisze:
  Czy nadal można korzystać ze Sprytnego Billa by spełnić warunki promocji jak kiedyś, czy w końcu Citi znalazło sposób by nie uwzględniać takich transakcji?
 3. Ryszard pisze:
  Witam,czy płatność za czynsz w kasie spłudzielni będzie zaliczona
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli to płatność kartą, a nie przelew z karty – to powinna zostać zaliczona. Choć ostatnio ktoś wspominał, że płatność kartą na poczcie nie została wliczona do promocji.
 4. Asia pisze:
  Czy to obowiazuje tylko nowych klientow?
 5. Ryszard pisze:
  Witam, płatności kartą nie da zaliczane sama to piszesz wyżej w ramce.ja pytam czy płatność w kasie spółdzielni będzie zaliczona.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeszcze raz – może być zaliczona, ale nie musi. Bank może potraktować ją jako płatność kartą lub jako transakcję szczególną.
 6. Dawid pisze:
  Witam czy ktoś się orientuje czy teraz przy rezygnacji z karty bank oferuje cashback 10% bo słyszałem że dawno temu coś takiego było aby zatrzymać klienta ?
  • Lila pisze:
   Właśnie niedawno (11.09.) dostałam propozycję zwrotu 10% za transakcje kartą kredytową wykonane do końca grudnia do kwoty 100 zł. Trudno się rozstać.
 7. Adam pisze:
  Witam. Mam pytanie związane z promocją banku.
  W regulaminie punkt
  f) stanowi, że nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę) dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą dodatkową wydaną do Karty Transakcji w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Banku Handlowego w Warszawie S.A., które spełnią
  następujące kryteria:
  • ich łączna kwota będzie wynosiła nie mniej niż 4000 zł,
  • będą to Transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą Transakcjami zwróconymi,
  W takim razie w jakim czasie od chwili zawarcia umowy otrzymam taką kartę, jeśli będzie to pod koniec 3 miesiąca to wówczas mogę nie zdążyć dokonać zakupów na wymaganą kwotę. Inna kwestia to taka, czy w oddziałach City Banku można płacić otrzymaną kartą kredytową rachunki za telefon, prąd, gaz, czynsz mieszkaniowy i czy bank uzna takie transakcje jako zgodne z regulaminem promocji. Który punkt regulaminu na to wskazuje ewentualnie czy wynika to z innego /jakiego/ regulaminu kart kredytowych wydanych przez Bank City Handlowy.
  Ponadto w tym samym punkcie jest zapis ” Użytkownik dokona Kartą dodatkową wydaną do Karty Transakcji w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych ” Czy w taki razie otrzymam jedną kartę kredytową czy też kartę dodatkową . jaką? Co wówczas z opłatami.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Otrzymasz jedną kartę kredytową, nie ma potrzeby posiadania karty dodatkowej. Jeśli podpiszesz umowę o kartę, powinna dojść w ciągu kilku dni, więc spokojnie zdążysz zrobić zakupy.
 8. Krzysztof pisze:
  Czy emeryt może skorzystać?
  • Klaudia pisze:
   Witam , chcialam podziekiwac, ze jestescie 🙂
   Mam jednak pytanie , maz prowadzi firme wielu klientow placi gotowka nie ma dowodu zarobkow oprocz faktur/ paragonow i niektore zlecenia trwaja dluzej niz miesiac czy jest sposob na skorzystanie z promocji? Moze poprosic ksiegowa o zyski z calego roku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej, śmiało 🙂
  • Mariusz pisze:
   Moze
 9. Mateusz pisze:
  Czy na tej stronie będzie podana jakaś liczba ile wydalem tą kartą jakaś ,,historia zakupów” abym wiedział ile mam dokładnie spłacić?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Każdego miesiąca otrzymasz wyciąg z karty, gdzie będą wyszczególnione wszystkie transakcje oraz dokładna kwota do spłaty. Od tego momentu masz 26 dni na spłatę. Możesz to również sprawdzać w bankowości online. 🙂
 10. Krzysztof pisze:
  Czy można użyć tej karty w sklepie internetowym np. Zalando?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Można, jak najbardziej. Tylko transakcje zwrócone nie są brane pod uwagę 😉
 11. EDYTA pisze:
  Witam , mam pytanie odnośnie citi specials. Muszę sie na to zgodzić? bo juz mam kartę , aktywowałem ją ale w bankowości online nie widzę nic gdzie by było napisane że jestem uczestnikiem promocji 400zł na allegro. Może muśże aktywować citispecials? czy jest to darmowe?
  Nie ma tam nawet informacji czy mam jakaś naklejkę zbliżeniową czy włączone citiphone. Nie ogarniam tej strony może podpowiecie?
  CZY BEZ TEJ NAKLEJKI, MOGĘ PŁACIĆ ZBLIŻENIOWĄ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bez naklejki możesz płacić zbliżeniowo bez problemu. Naklejkę i CitiPhone wyłączasz tylko podczas kontaktu z Infolinią. I nie, nie musisz aktywować CitiSpecials żeby otrzymać smartfon.
 12. Andrzej pisze:
  Miałem już tą kartę wcześniej i dla tego nie spełniam warunków wyżej wspomnianej promocji. Ale mam pytanie –
  gdy powołując się na RODO poproszę bank usunąć wszystkie dane z systemów, czy będę w stanie wziąć udział w tej promocji? Ktoś się zna może?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Oj, niestety nie. Bank przechowuje dane finansowe klientów i nie jest to sprzeczne z RODO. Gdyby to było tak proste, nie wprowadzaliby karencji 🙂
 13. Michał pisze:
  Jak można sprawdzić, kiedy korzystało się z tej karty? Miałem tę kartę, ale już jakiś czas temu i nie wiem czy spełniam warunki promocji. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli nie masz potwierdzenia rezygnacji z karty lub potwierdzenia zamknięcia karty, to tylko pytanie na Infolinii.
  • Mare pisze:
   Czy można płacić to karta przez internet za zakupy na Allegro i innych sklepach internetowych gdzie płatności dokonuje się przez pośredników jak partner, PayPal, przelewy 24 itp?czy jednak te płatności nie będą zaliczone do puki 1500zl?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie ma tutaj wyłączeń dla transakcji kartą za pośrednictwem PayU czy dotpay, więc spokojnie można płacić na Allegro lub w sklepach internetowych.
 14. Małgorzata pisze:
  Zapłacę kurierowi można bo nie mam konta bankowego
 15. Beata pisze:
  nie działa link do rejestracji, czy to koniec promocji
 16. Szymon pisze:
  Witam czy jak kupię bilet lotniczy przez internet przy użyciu tej karty to zostanie naliczona prowizja uznając to jako transakcje specjalną? I czy płatność zostanie zaakceptowana do promocji.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie powinno być opłat. To jest normalna płatność kartą przez Internet. Taka transakcja jak najbardziej powinna zostać zaliczona do promocji.
 17. Kacper pisze:
  witam,
  co jeśli pracuję zagranicą tj w Norwegi ?
 18. Kacper pisze:
  rozumiem,
  mam jeden problem z wnioskiem… w Norwegii jest coś innego niż polski NIP pracodawcy a pole jest wymagane, co w takim wypadku mam zrobić?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli w formularzu nie masz możliwości wyboru pracodawcy w Norwegii, to skontaktuj się bezpośrednio z bankiem. A może po prostu NIP EU?
 19. Damian pisze:
  A mam pytanie odnośnie płacenia w internecie.
  Czy jeśli zakupie bilety lotnicze płacąc kartą kredytową Citi przed internet? Czy nalicza się to do promocji?
 20. Kamil pisze:
  Witam,
  czy jeśli zapisałem swoją aplikację w trakcie wypełniania trzeciej strony to czy mogę jakoś do niej wrócić czy teraz muszę czekać na kontakt ze strony banku i resztę uzupełnić telefonicznie ?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Raczej musisz czekać na kontakt z banku. Możesz też zadzwonić na Infolinię i podać numer wniosku.
 21. Bartosz pisze:
  Czy ktoś ma opłaty przez trzy miesiące, aż 4000 tyś złotych ? Ja przez 3 miesiące wydaje mniej niż 1000 zł, także ja nie skorzystam z promocji a szkoda. Pozdrawiam
  • anna pisze:
   A może masz wakacje do opłacenia? Pralkę do zakupu czy jakiś sprzęt RTV? Albo meble czy remont do zrobienia? Dużo rzeczy można opłacić kartą, nie tylko spożywkę w sklepie.
  • Mateusz pisze:
   Tak, ludzie mają takie opłaty, tyle kosztuje życie 😉
   i nie 4000 tyś zł, a 4 tyś 🙂
 22. Szymon pisze:
  Czy jeżeli wypowiedziałem umowę z pracy i przez jeszcze ponad 2 tyg pracuję a później nie wiem kiedy podejmę się zarabiania pieniędzy w jakiejś firmie to mogę wziąć udział w promocji?
 23. Alla pisze:
  Czy czas na wydanie tych 4000 zł liczy się od momentu otrzymania karty czy też są to 3 miesiące liczone od początku następnego miesiąca kalendarzowego? Mam duży zakup do zrobienia, który chciałabym opłacić kartą, ale nie chcę popełnić falstartu i kupić np. w październiku jeśli te 3 miesiące będą liczone od listopada 😉
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Trzy miesiące liczą się od momentu podpisania umowy o kartę 🙂
  • Marcin pisze:
   Witam.

   Powyższa odpowiedź jest błędna.

   Regulamin promocji mówi: Najpóźniej do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę…

   Tzn. że jeśli umowę podpiszesz w listopadzie (to 3 pełne miesiące po tym w którym podpisałeś) to grudzień, styczeń, luty. Więc musisz wydać 4000 do końca lutego 2020
   Pozdr.

  • Moniaki.pl pisze:
   Marcin, oczywiście masz racje. Przepraszam za pomyłkę.
 24. Alla pisze:
  Czy ktoś się orientuje ile mniej więcej trwa wydanie i przysłanie karty od momentu podpisania wniosku (online)?
 25. Adam pisze:
  Jaki jest limit przyznany na karcie?
  Chcesz wydać jednorazowo tą kartą ok. 6 tys. za telewizor. Czy może się zdarzyć że dostanę limit miesięczy na kartę np. 2 tys. i nie uda mi się poprzez jedną pładność osiągnąć 4 tyś do uzyskania warunków promocji na tel ?
  • Alla pisze:
   Limit przyznawany jest indywidualnie na podstawie analizy dochodów, ale Pani na infolinii powiedziała mi, że minimalny limit, który przyznają to 4600 zł. Mi przyznali bardzo duży biorąc pod uwagę moje dochody.
  • Moniaki.pl pisze:
   Adam, limit zależy od Twojej zdolności kredytowej i jest określany podczas rozmowy z konsultantem. Będziesz go znał przed podpisaniem umowy. Jeśli limit będzie mniejszy to wtedy rzeczywiście może być problem aby wykonać jednorazową transakcję na wyższą kwotę. Ale pamiętaj, że jak będziesz miał mniejszy limit to możesz od razu po zakupach spłacać kartę i limit się odnowi. Wtedy bez problemu możesz osiągnąć warunek promocji, bo masz na to aż 3 miesiące.

   Przykład: masz limit 2 tys. zł (ale jak pisze Alla i z tego co wiemy od innych czytelników minimalny limit jaki przyznają to conajmniej 4 tys. zł), robisz zakupy na 1500 zł i zostaje ci 500 zł limitu. Spłacasz kartę przelewem na konto karty (koniecznie w okresie bezodsektowym) kwotą 1500 zł i masz znowu 2 tys. zł limitu. Możesz tak robić w kółko, więc wystarczy tylko poczekać kilka dni na zaksięgowanie spłaty.

 26. Adam pisze:
  A czy wiecie może, czy możliwe jest zapłacenie tymi 4600zl w sklepie za telewizor, a resztę dopłacić inną kartę lub gotówką?
  • Moniaki.pl pisze:
   Możliwe, trzeba by dopytać w sklepie. A może nasi czytelnicy mają z tym doświadczenie? Wiecie coś? 🙂
 27. Tomek pisze:
  Czy są osoby w podobnej sytuacji do mojej:
  Złożyłem poprawnie wniosek i od prawie 3 tygodni czekam na rozpatrzenie, po zlożeniu wniosku on-line, telefon z banku był po 30minutach. Wszystko zostało potwierdzone, wniosek został przesłany do analizy. Od tamtej pory cisza. Nie mam żadnych problemów finansowych a mozliwy dostepny limit byl duzy….
  • Moniaki.pl pisze:
   Tomek, mieliśmy podobne sygnały od kilku osób. Cały czas wysyłamy każde takie zgłoszenie do banku, aby poprawili proces. Tylko ze słabym efektem niestety. Tymczasem proponuje wysłać wiadomość na [email protected] podać imię i nazwisko, opis sytuacji + proponowany dzień i godzinę kontaktu. Jest to specjalny mail na takie zgłoszenia.
 28. Adrian pisze:
  Witam
  Potrzebuję karty do wynajmu auta na wyjazd do Azji, płatne oczywiście na miejscu. Czy taka opłata by się się liczyła? Nie wiem też jak by się ta karta sprawdziła do tej roli, czy nie wyszłoby to za drogo przez przewalutowanie i nie ma lepszej.
  Swoją drogą są dwie pozycje:
  *Prowizja za przewalutowanie Transakcji dokonanych w innej walucie niż PLN – 5,6%, co by było sporo przy np ~ 2500zl
  *Prowizja od Transakcji przewalutowanej dynamicznie z waluty oryginalnej na walutę rachunku Karty w momencie dokonania Transakcji 2 %
  I na którą opłatę patrzeć przy takim wynajmie?
  • Moniaki.pl pisze:
   Adrian, pamiętaj że blokada na karcie za wynajem auta jest zwracana. Więc taka transakcja się nie zaliczy.
   Jedynie kwota za sam wynajem, jeśli nie opłaciłeś najmu wcześniej. Choć to już pewnie dużo mniejsza kwota.
   Mocno odradzałbym używanie tej karty do płatności zagranicznych, właśnie ze względu na wysokie opłaty za przewalutowanie. Chyba że mówimy o samej blokadzie, bo kwota wróci taka sama jaka była zablokowana (o ile oddasz samochód w stanie nie naruszonym :-).

   Czasami sprzedawcy pytają jak przeliczyć kurs i wtedy te dwie opcje które wypisałeś zależą od tego czy zaoferują Tobie przeliczanie po ich kursie (przewalutowanie dynamiczne, opłata 2%), czy po kursie Twojego banku (5,6%).

  • Moniaki.pl pisze:
   Radek, to śmiało korzystaj z promocji.. 🙂 Wszystko masz opisane w artykule. Jeśli coś byłoby nie jasne to chętnie pomogę.
 29. edyta pisze:
  1.piszecie ,że liczą się miesiące kalendarzowe a mi pokazał sie wyciąg 30dniowy od czasu zawarcia umowy tj 22.09-22.10 to jak to w końcu jest?
  2.piszecie także ze wam przychodzi wyciąg listownie a mi nic nie przyszło, tylko zalogowałem sie na konto a tu wisi kwota do zapłaty.
 30. edyta pisze:
  Dodam, że czas spłaty nie jest taki jak podajecie 30 dni. Ja mam date wyciągu 22.10 a czas spłaty 18.11. Jak by nie liczyć nie jest to 30 dni a 28dni.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ewelina napisała, że okres bezodsetkowy to aż 26 dni, ale w jednym miejscu faktycznie widnieje miesiąc. Poprawimy to, żeby nie wprowadzało w błąd.
   Z drugiej strony – 22.10 został wystawiony Ci wyciąg. Tego dnia nie bierzemy pod uwagę w liczeniu okresu bezodsetkowego, zaczynamy od następnego dnia i liczysz 26 dni. 27 dzień to już dzień spłaty.
 31. Dawid pisze:
  Żal mi tych którzy się na to połakomią jeśli w rzeczywistości takiej karty nie potrzebują.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Dawid ale dlaczego? Rozumiem że Ty nie korzystasz z żadnych promocji, chociażby w stacjonarnych sklepach i np. nie kupujesz niczego taniej? To również jest promocja, a nagroda jest wartościowa. Poza tym – nikt nikogo nie zmusza do wzięcia udziału:)
 32. Tomasz pisze:
  To zwykła ściema telefon za wzięcie kredytu czyli karty ,gdyby nie trzeba było dokonać transakcji za 4000 tys to jeszcze miało by to sens , haczyk jest. Prowizja za udzielenie kredytu czyli koszt telefonu ukryty w całym tym procederze .
  Kto co daje za darmo, czemu zwykły klient posiadający zwykle konto nie dostaje telefonu? zastanówcie się
  a te fikcyjne komentarze?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Tomasz,
   Raz – zapewniam że komentarze nie są fikcyjne. Redakcja, czyli My Moniaki odpisujemy na Wasze komentarze z firmowego profilu, a cała reszta to czytelnicy.
   Dwa – nie ma żadnej prowizji za przyznanie karty. Opisujemy wszystko jak najdokładniej i informujemy, co robić, by nie ponieść żadnej opłaty.
   Trzy – banki prześcigają się w przyciąganiu nowych klientów, dlatego jest tak wiele promocji dedykowanych właśnie dla nich. Sprawdź nasz profil, a przekonasz się, ze za założenie zwykłego konta też można zgarnąć niezłe bonusy. Niestety, tak już jest w branży bankowej że nowy klient jest bardziej nagradzany niż stary, ale my na to nic nie poradzimy.
  • arturo pisze:
   Ja brałem udział w promocji gdy dawano LG k4. Płaciłem kartą tak jak dotychczas za zakupy a jak otrzymałem telefon to kartę wypowiedziałem. Oprócz poświęcenia czasu na zawarcie umowy o kartę nic to nie kosztuje. No chyba, że wejdzie się w okres odsetkowy czy pokusi o dodatkowe produkty.
 33. Piotr pisze:
  Czy z powyższej promocji można dodatkowo skorzystać z POLEĆ KARTĘ KREDYTOWĄ CITIBANK?
 34. Mariusz pisze:
  Cześć, skorzystałem z promocji, wczoraj otrzymałem kartę, aktywowałem i wszystko wydawało by się ok (oczywiście trzeba było wyłączyć online powiadomienia i usługę CitiPhone). Dzisiaj chciałem ją wypróbować w pierwszym lepszym sklepie osiedlowym i przy zbliżeniu do terminala pojawiał się komunikat „karta nieobsługiwana”. Czy miał ktoś takie przypadki. Czy to jest spowodowane problemem z kartą czy np. z terminalem? Na koncie online nie znalazłem nigdzie ustawienia aby aktywować płatności zbliżeniowe.
  • Moniaki.pl pisze:
   Mariusz, prawdopodobnie chodzi o to że pierwsza płatność musi być wykonana poprzez włożenie karty do terminala i wklepanie PINu. Potem płatności zbliżeniowe powinny normalnie działać.
  • Mariusz pisze:
   Dokładnie, poszedłem do innego sklepu i trzeba było włożyć do terminala i potwierdzić pinem, potem zbliżeniowo wszystko działa. Dzięki za odpowiedź. Teraz tylko uzbierać te 4000 płatności 🙂 Pozdrawiam
 35. Krystian pisze:
  Czy ktoś próbował płacić poprzez sprytnego billa lub mojeplatnosci.pl i zaliczyło mu to warunek tych 4000? ZUS + czynsz + rata leasingu za samochód to u mnie 3000 co miesiąc, stąd moje pytanie.
 36. tom3823 pisze:
  Witam. Czy zakup kuponów w aplikacji Cashback wlicza się do promocji?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Trudno powiedzieć. Trzeba by znać chociaż kod MCC transakcji. Robiłeś już tam jakieś zakupy na swoich obecnych kartach i mógłbyś dopytać się banku o kod MCC jaki został im przypisany? Wtedy będzie łatwiej stwierdzić czy taka transakcja zostanie zaliczona.

   Tutaj mamy artykuł czym są kody MCC:
   https://moniaki.pl/co-to-sa-kody-mcc-i-jak-je-rozpoznawac/

   Wysłałem też pytanie bezpośrednio do nich przez kontakt, tylko sami mogą nie do końca wiedzieć.

   Moim zdaniem będzie to po prostu zakup online, więc powinno przejść. Choć ręki nie dam sobie uciąć.

  • Moniaki.pl pisze:
   Dowiedziałem się, że kupony kupione w aplikacji Cashback mają kod MCC 6540. Citi nie podaje jakie konkretnie kody się nie liczą, tylko formułkę, która wyklucza „transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie”. Z tego co się dowiedziałem, ten kod MCC był wykluczany kiedyś w promocjach innych banków i istnieje ryzyko, że może podpadać po powyższe wykluczenie (kupon można podciągnąć teoretycznie pod ‚walutę wirtualną’). Dlatego jednak nie ryzykowałbym. Dopytam jeszcze w Citi o ten kod, może będą wstanie odpowiedzieć czy się liczy, czy nie.
 37. karol pisze:
  Grają na zwłokę. 2 tygodnie temu złożony wniosek, papiery pdf dosłane maja dzwonić ale jakoś się nie kwapią. Pewnie czekają do 20-go żeby się promocja skończyła
  • Moniaki.pl pisze:
   Karol, przykro słyszeć. Niestety ten bank ma opóźnienia w oddzwanianiu. Cały czas na nich naciskamy, żeby to poprawili. Na szczęście liczy się czas złożenia wniosku, więc nawet jak dopniesz formalności w grudniu to bierzesz udział w promocji.
 38. artur pisze:
  Hej, skorzystałem z promocji dzięki Wam. Dzięki. Mam natomiast pytanie. Czy ta promocja wyłącza możliwość skorzystania z innych tj. Bezcenne Chwile Mastercard czy loteria Citi dla klientów?
  • Moniaki.pl pisze:
   Artur, ta promocja nie wyłącza Ciebie z programu „Bezcenne Chwile Mastercard” i loterii dla klientów. Właśnie dla tego, że są one dla obecnych klientów. Jesteś wyłączony tylko z promocji dla nowych klientów.
 39. tomek pisze:
  A jakie dokumenty trzeba złożyć, bo chciałem tatę podać i mu prezent zrobić na święta…. Wyciąg z konta to będzie ciężko a decyzja o przyznaniu emerytury nie wystarczy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Tomasz decyzja powinna być w porządku. Tylko pamiętaj, że to tata musi wypełnić wniosek i podpisać umowę, jakby nie patrzyć jest to zobowiązanie kredytowe.
 40. Karolina pisze:
  Jak długo czekacie na kartę?
  • Moniaki.pl pisze:
   Karolina, jeśli masz już załatwione formalności z dokumentami to karta już powinna przyjść w miarę szybko, kilka dni. Natomiast jeśli chodzi o samo załatwianie formalności, to trwa trochę dłużej – zdarzało się, że nawet do kilku tygodni.
 41. Krzysztof pisze:
  Witam. Czy mogę spłacać kartę na bieżąco, tzn tydzień temu aktywowałem kartę, 3 dni temu zrobiłem zakupy za 1500 zł a teraz pomyślałem że wpłacę na wskazane w aplikacji konto te 1500 PLN. Mozna tak robić???
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, oczywiście że tak. Pamiętaj tylko by nie przelewać więcej niż wydałeś, bo za nadpłatę jest prowizja. Kwoty księgują się na karcie po około 2 dniach, sama tak robiłam.
  • tom3823 pisze:
   W ciągu miesiąca wydałem karta 4200zł. Czy ktoś wie kiedy otrzymam telefon? Czy teraz czy dopiero po „3.miesiącach”?
   Dziękuję za odpowiedź
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W artykule i w regulaminie podane są maksymalne okresy, ale z doświadczenia wiem, że wszystko odbywa się sprawniej. Ja np dostałam wiadomość o spełnieniu warunków i bon po około 2 tygodniach po spełnieniu warunków, więc myślę że u Ciebie będzie podobnie 🙂
 42. TomaszKo pisze:
  Warunki spełnione już 25 listopada. Do dziś żadnej wiadomości od banku o spełnieniu warunku. Wysłane dwie wiadomości do banku przez formularz po zalogowaniu się na koto 10 stycznia i 20 stycznia. Brak odpiwedzi. Przez telefon nie da się załatwić. Najgorszy bank z jakim mam do czynienia.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Przyznam że jestem bardzo zdziwiona, kilkukrotnie pisałam przez bankowość do Citi i zawsze otrzymywałam odpowiedź w przeciągu max. kilku dni.
  • TomaszKo pisze:
   10 stycznia zwykle zapytanie. 20 stycznia już napisana reklamacja. Na obecną chwilę nadal brak odpowiedzi.
 43. Grzegorz pisze:
  Bank do 10 lutego miał mi przysłać nagrodę nie zrobił tego 13 email i tego samego dnia odpowiedz emailem i wysłany telefon. 14 był u mnie w domu :]
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzegorz, przykro że taka sytuacja miała w ogóle miejsce, ale dobrze że tak szybko zareagowali i naprawili błąd 🙂
 44. Marcin pisze:
  Telefonik dziś dotarł. Pozdr. Spóźnili się 4 dni, ale wybaczam ;))
 45. Kostek pisze:
  Ja dostałem wiadomość o wyborze telefonu:

  Wybierz swoją nagrodę w ofercie Citi Handlowy

  Drogi Kliencie!

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy. Mamy nadzieję, że Karta Kredytowa Citibank oraz nagroda przyniosą Ci wiele radości.

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody smartfonu OPPO AX7 4GB/64GB. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że dostępny jest nowszy model telefonu OPPO: A5 3GB/64GB. Nowy telefon jest pod wieloma względami lepszy od AX7 4GB/64GB:

  Większy wyświetlacz z lepszą rozdzielczością

  Nowszy, szybszy procesor

  Dużo lepszy aparat

  Łączność bezprzewodowa NFC

  Mocniejsza bateria oraz nowszy system operacyjny

  Oferta ważna tylko dla pierwszych 1 500 osób, które spełniły warunki oferty. Nie zwlekaj zaloguj się TERAZ!

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Super, takie zmiany na plus w promocjach to ja rozumiem! 🙂
  • Krzysztof pisze:
   Też dostałem taką propozycję, telefon wybrałem ale narazie zero odzewu ze strony banku.
 46. Krzysztof pisze:
  Dzisiaj kurier dostarczył telefon OPPO A5 3GB/64GB:-):-):-)

Napisz komentarz