Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 400 zł na zakupy do Biedronki w zamian za przetestowanie karty od Citi Handlowy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Wystartowała nowa, mega promocja od banku Citi Handlowego. W zamian za przetestowanie ich karty Simplicity dostaniesz gwarantowany voucher do sklepów Biedronka na kwotę aż 400 zł. Z tego artykułu dowiesz się jak odebrać swój voucher. Czytaj dalej.

Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobała ta promocja. W wakacje zazwyczaj robię podsumowanie wydatków z połowy roku. Jedną z pierwszych pozycji zajmują zakupy spożywcze. Nic dziwnego. Możesz zrezygnować z nowych ubrań czy sprzętu – ale w końcu coś musisz jeść. Teraz możesz iść do Biedronki, kupić cokolwiek chcesz i nie zapłacisz za to ani złotówki – z bonem od Citi Handlowy.

Promocja startuje już dzisiaj i potrwa do 3 października 2019 roku. Jednak im szybciej zarejestrujesz się w promocji, tym szybciej otrzymasz bon na zakupy w Biedronce.

Dla kogo skierowana jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citi Handlowy, oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali w Citi Handlowy głównej karty kredytowej. Jeśli miałeś kiedyś kartę kredytową w tym banku, ale zamknąłeś ją przed 1 stycznia 2017 roku – możesz wziąć udział w promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Pamiętaj, że są to warunki minimalne, jednak to bank podejmuje ostateczną decyzję o przyznaniu Ci karty kredytowej.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć bon na zakupy w Biedronce za 400 zł.

Wystarczy, że wejdziesz na specjalną stronę promocyjną, wypełnisz formularz, porozmawiasz z konsultantem i będziesz aktywnie korzystał ze swojej karty podczas codziennych zakupów. Bank naprawdę nie wymaga spełnienia wygórowanych warunków. Wszystko dzieje się naturalnie, niejako “przy okazji”.

Karta kredytowa – czy to bezpieczne?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Pokutuje opinia, zgodnie z którą używanie karty kredytowej zawsze musi prowadzić do spirali długów, a po każdorazowym użyciu takiej karty, nazajutrz obudzi Cię komornik. Czy powinieneś wierzyć w te plotki?

Niekoniecznie. Z kartą kredytową jest jak ze wszystkim w życiu. Jeździsz autem – normalnie jest to środek lokomocji, który służy do przemieszczania się. Jednak nieodpowiedzialny kierowca może zrobić z tego potężną broń i skrzywdzić lub nawet zabić siebie i innych. Czy to znaczy, że powinieneś trzymać się z daleka od samochodów?

Raczej trudno to sobie wyobrazić. Musiałbyś nie wychodzić w ogóle z domu. (W końcu idąc chodnikiem również możesz stać się ofiarą nieodpowiedzialnego kierowcy).

Podobnie jest z kartą kredytową. Sama w sobie jest kawałkiem plastiku, który służy do płacenia za codzienne zakupy. I tak je robisz – w końcu musisz coś jeść, w coś się ubrać, chodzisz pewnie do kina lub tankujesz auto.

Zamiast używać dotychczasowej karty, możesz użyć karty Simplicity – i spłacić potem to, co wydałeś na zakupy – bez żadnych odsetek. Masz na to aż 26 dni od daty wygenerowania wyciągu. To prawie miesiąc! Nie ma się czego bać! Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, zaraz po odebraniu nagrody możesz zwyczajnie zrezygnować z karty Simplicity bez żadnych opłat.

Opłaty za kartę Simplicity – fakty i mity

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł).
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie chcę płacić za kartę!

I słusznie! Dlaczego masz płacić dodatkowo za coś, co możesz mieć za darmo? A jak to zrobić, żeby uniknąć jakichkolwiek opłat?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.

Teraz czas na najważniejsze pytanie, czyli…

Jak zgarnąć bon do Biedronki na 400 zł w 3 prostych krokach?

Krok 1. Wypełnij formularz i złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej  do 3 października 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby pracownik banku wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 5 dni) zadzwoni do Ciebie ktoś z banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane.

Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Uff, krok 1 masz za sobą, karta jest już w drodze.

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

To było banalne. Teraz przed Tobą prosty krok 3. I ostatni.

Krok 3. Testuj swoją nową kartę podczas codziennych zakupów

Najpóźniej do końca 3-go pełnego miesiąca kalendarzowego po tym, jak zawarłeś umowę o kartę wykonaj płatności swoją nową kartą na łączną kwotę min. 2000 zł. Nie musi to być jedna transakcja, może być mnóstwo drobnych, które w ciągu trzech miesięcy dadzą kwotę 2000 zł. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, Internecie, w pubach, restauracjach, stacjach benzynowych.

Wcale nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy, aby spełnić ten warunek promocji. Wystarczy, że zamiast płacić za zakupy gotówką lub kartą debetową, zapłacisz nową kartą Simplicity. I to wszystko.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach, wszędzie. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Żeby spełnić warunki promocji powinieneś wydać codziennie 25 zł. To chyba jest do zrobienia, prawda?

W zasadzie już w dzień po otrzymaniu karty możesz spełnić warunki i to wszystko – bon do Biedronki na 400 zł jest Twój! Otrzymujesz kartę, logujesz się do bankowości internetowej, dokonujesz dużego zakupu za 2000 zł i to wszystko.

Warunki spełnione, bon do Biedronki w drodze!

Kiedy otrzymam swój bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji, otrzymasz od banku wiadomość o przyznaniu nagrody. Wiadomość będzie wysłana za pośrednictwem bankowości internetowej.

Potem bank ma kolejne 60 dni na wysłanie Ci e-kodu który jest voucherem do Biedronki. W rzeczywistości jednak trwa to o wiele krócej. Zdarza się, że czytelnicy kilka dni po spełnieniu warunków otrzymują bonus!

Przykład: Jak to działa w praktyce? Sprawdźmy. Kasia podpisała umowę o kartę Simplicity 17 lipca 2019 roku. Dnia 25 lipca zalogowała się w bankowości internetowej.
Kasia musi wydać 2000 zł najpóźniej do 31 października 2019 roku. Ale im szybciej to zrobi, tym szybciej otrzyma voucher. Kasia spełniła wszystkie warunki do 15 sierpnia. Bank przyśle jej wiadomość o otrzymaniu vouchera najpóźniej do końca września. Kasia otrzyma e-kod najpóźniej do końca listopada.

Jak zrealizuję swój bonus?

Kiedy już wybierzesz się na zakupy do Biedronki, za które nie zapłacisz, weź ze sobą 13-cyfrowy e-kod, który otrzymasz od banku. Pokaż go przy kasie przed dokonaniem płatności za zakupy.

Nie musisz od razu robić zakupów na 400 zł. Z vouchera możesz korzystać wielokrotnie, aż zużyjesz cały limit 🙂 Bon jest ważny przez 6 miesięcy od daty wystawienia.

Podsumowanie

Nie było tak strasznie, jak mówili, prawda? Karta Simplicity ma swoich zwolenników i przeciwników. Największym zarzutem jest fakt naliczania prowizji za doładowania typu Revolut, jednak – jeśli je pominiesz i po prostu będziesz nią płacił za zakupy, paliwo czy bilety do kina – łatwo spełnisz warunki promocji i unikniesz jakichkolwiek prowizji.

Prawda jest jednak taka, że brak jakichkolwiek opłat za posiadanie karty i długi okres bezodsetkowy sprawia, że jest to jedna z najlepszych kart kredytowych na rynku. Po zakończeniu promocji możesz zwyczajnie z niej zrezygnować lub zostawić sobie na wszelki wypadek – i nie zapłacisz za nią ani złotówki. 

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Maja pisze:
  Czy można kogoś polecić żeby osoba polecona dostała kartę do biedronki za 400?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ale…co masz na myśli? Czy Ty w programie poleceń możesz polecić kogoś, kto weźmie udział w tej promocji? Niestety nie. „Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Kart Kredytowych Citibank.”
 2. Maja pisze:
  I przy okazji ja jakiś bonus? 🙂
 3. Agnieszka pisze:
  Jak to jest z rezygnacją z karty Simplicity? Czy sa dodatkowe koszty? Czy umowę można rozwiązać od razu po odebraniu nagrody?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, możesz zrezygnować z karty od razu po odebrani nagrody. Obowiązuje jedynie jednomiesięczny okres wypowiedzenia.
 4. Leszek pisze:
  Witam, a czy np. płatność za prąd przez internet też jest zaliczana do tych 2000 zł. bo ja miesięcznie płacę za prąd 500 zł. razy 3 mies. tj.1500 i dodatkowo 500 za zakupy.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie do końca. Często bank traktuje zapłatę za prąd jako przelew z karty, a za to są wysokie prowizje.
 5. Monika pisze:
  Właśnie otrzymałam kartę do testowania, po zalogowaniu do aplikacji widzę że reklamują program „PRICELESS SPECIALS” czy zapisanie się do niego nie będzie kolidować z warunkami otrzymania nagrody? Czytałam regulamin i nie dopatrzyłam się czegoś takiego ale wolę się upewnić.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Absolutnie nie koliduje. W tym programie otrzymujesz punkty za każdą transakcję karta. Punkty możesz wymieniać potem na bony do sklepów, bilety do kina etc.
 6. Magda pisze:
  1. Czy za zakupy przez internet (buty, pralka, bilety) pobierana jest prowizja?

  2. Jaka jest min. kwota limitu, aby karta podlegała promocji?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli płacisz kartą przez internet to nie ma prpwizji. Wydana kwota powinna być min. 1500 zł więc to jest minimalny limit.

Napisz komentarz