Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 400 zł na Allegro – 8 edycja promocji karty kredytowej Simplicity od Citibanku właśnie ruszyła

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karta podarunkowa o wartości 400 zł na Allegro

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej i aktywowanie za jej pomocą karty oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 11,46%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 24 listopada 2021 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Doczekaliśmy się już ósmej edycji promocji karty kredytowej Simplicity z nagrodą w postaci vouchera na Allegro o wartości 400 zł. Nic dziwnego. Na Allegro możesz kupić niemal wszystko, a promocja jest na wyjątkowo prostych warunkach.

Sama osobiście karty podarunkowe na Allegro traktuję niemal na równi z gotówką – i tak często tam zamawiam, więc voucher zawsze się przyda 🙂 Z rzeczy, które kupiłam dzięki bonom z promocji bankowych, mogę wymienić czytnik ebooków, telefon za pół ceny oraz szlifierkę mimośrodową.

Dodatkowo, zakładając kartę w tej promocji zyskasz dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej przez pierwszy rok.

Promocja trwa 🗓 do 24 listopada. W tej promocji obowiązuje zasada: im szybciej założysz kartę i spełnisz proste warunki, tym szybciej odbierasz nagrodę. A więc, do dzieła!

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Żeby móc wziąć w niej udział, musisz spełnić poniższe wymagania:

 • jesteś pełnoletni;
 • posiadasz źródło dochodu (umowa, emerytura, renta – min. 3 miesiące, działalność gospodarcza – min. 2 lata);
 • zarabiasz min. 1200 zł netto/m-c w przypadku umów/emerytury lub min. 2500 zł netto/m-c jeśli masz firmę;
 • 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnej głównej karty kredyotwej.

Posiadanie innych produktów, na przykład konta w promocji nie wyklucza z promocji karty kredytowej.

Pamiętaj jedynie, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu – bądź nie – karty.

Jak odebrać od Citibanku voucher 400 zł na Allegro

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 24 listopada z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity i dołącz dokumenty dochodowe.

Dołączenie dokumentów jest konieczne, by wziąć udział w promocji. Najczęściej będą to wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy – jeśli nie wystarczą, bank poprosi Cię o dosłanie dodatkowych dokumentów. Dokumenty możesz dołączyć na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dodać je poprzez TĘ STRONĘ. Podczas składania wniosku możesz otrzymać propozycję karty z niższym limitem, ale bez dokumentów dochodowych – wybierz opcję z dostarczeniem dokumentów, wnioski bez dokumentów nie biorą udziału w promocji.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej i aktywuj kartę PRZEZ APLIKACJĘ

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 ściągnij aplikację na telefon i zaloguj się do niej min. 1 raz oraz przez aplikację nadaj PIN do karty.

PAMIĘTAJ – PIN do karty nadaj przez aplikację.

#Krok 3 – wydaj kartą 1000 zł

🗓 Od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

To wcale nie musi być (ale może) jeden duży zakup. Wystarczy że będziesz używać karty na co dzień – w sklepach spożywczych, tankując samochód, robiąc zakupy przez Internet. Masz ponad 3 miesiące na to, by wydać kartą wymaganą kwotę. Szczególnie że zbliża się wielkimi krokami grudzień i świąteczne zakupy – a wszyscy dobrze wiemy, jak szybko w grudniu wydaje się pieniądze. Pamiętaj o jednym: im szybciej zapłacisz kartą na wymaganą kwotę, tym szybciej nagroda będzie Twoja.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów;
 • transakcje szczególnie, tzn. transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut (czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut), transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę o kartę w październiku. Do końca listopada ściągnij i aktywuj aplikację mobilną i aktywuj za jej pomocą kartę. Do końca stycznia masz czas, aby wydać kartą łączną kwotę min. 1000 zł.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w październiku

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w listopadzie

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki dostaniesz wiadomość od banku o spełnieniu warunków promocji.

W ciągu 60 dni od dnia otrzymania pierwszej wiadomości bank wyśle Ci drugą wiadomość, tym razem już z nagrodą.

WARUNEK – na dzień wysłania nagrody musisz mieć aktywną kartę, czyli nie możesz jej zamknąć przed tym terminem.

Karta podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy od momentu jej otrzymania. Pamiętaj o ważnej rzeczy: karta jest jednorazowa, czyli jeśli nie wykorzystasz całej kwoty podczas jednej płatności to reszta przepada. Ale możesz nazbierać w koszyku kilka rzeczy od różnych sprzedających i opłacić je „hurtowo” voucherem 🙂 Regulamin kart podarunkowych Allegro znajdziesz TUTAJ.

Karta Simplicity – jak uniknąć opłat

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz vouchera na Allegro otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy.

Gdybyś założył kartę bez promocji, musiałbyś wydać nią min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym żeby karta była za darmo.

Jeśli zakładasz kartę w promocji, wystarczy że zapłacisz nią na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 20 grudnia 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

15,32%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,95%. Jeśli chcesz, możesz spłacać kartę od razu po zaksięgowaniu transakcji (dziś płacisz za zakupy, jutro spłacasz kartę).

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Jak połączyć kilka promocji w jednym banku i odebrać więcej nagród?

Jeśli szukasz bezwarunkowo darmowego konta, najlepiej w promocji, to mam dla Ciebie idealną propozycję. 200 zł gotówki czeka za naprawdę darmowe Citikonto.

Podsumowanie

Co sobie kupisz za 400 zł na Allegro? Wiesz już? Czy podobnie jak ja zakładasz, że voucher zawsze się na coś przyda? 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Kasia pisze:
  kiedy najwcześniej można zrezygnować z karty? czy pobierana jest dodatkowa opłata?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli zamkniesz ją wcześniej niż przed otrzymaniem nagrody to wtedy jej nie otrzymasz, więc do tego momentu karta musi być aktywna. A za zamknięcie nie ma opłat, trzeba tylko pamiętać że okres wypowiedzenia to 30 dni i wtedy również trzeba zrobić transakcje zwalniające z opłaty.

Napisz komentarz