Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa promocja Simplicity: Odbierz 350 zł na zakupy w Decathlonie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas wiedzą, że to nie tylko zdrowe, ale często… kapitałochłonne. Dobry sprzęt sportowy kosztuje – czy to buty do biegania, rolki, dobry plecak czy ekwipunek na górskie wycieczki.

Na szczęście Citi Handlowy wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy planują aktywne lato. W najnowszej promocji w zamian za przetestowanie karty Simplicity dostajesz gwarantowany bon do Decathlonu na 350 zł. To już kwota, za którą kupisz fajny plecak, rolki czy buty do biegania.

Promocja trwa tylko do 30 czerwca 2019 roku, jednak nie warto zwlekać z rejestracją. Im szybciej spełnisz prosty warunek promocji, tym szybciej będziesz mógł wyruszyć na zakupy do Decathlonu i spakować plecak na letnią wyprawę!

Dla kogo jest nowa promocja karty Simplicity?

Promocja przeznaczona jest dla nowych oraz powracających klientów Citibanku, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie posiadali w Citibanku karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto miesięcznie (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć bon do Decathlonu na kwotę 350 zł! W sam raz przed wakacjami.

Najlepsze jest to, że nie musisz brać udziału w żadnej loterii ani losowaniu. Bonus jest gwarantowany. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocji, wypełnisz formularz, porozmawiasz z konsultantem banku i będziesz aktywnie korzystać ze swojej nowej karty. Mało tego, warunki są tak proste, że nawet ich nie poczujesz. Ani się obejrzysz i bon na zakupy w Decathlonie na 350 zł będzie Twój!

Czy warto się „bawić” w promocje?

Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja powiem jedno – kiedy czytam o sukcesach naszych czytelników i wiem z jaką radością odbierają swoje nagrody – czy to telefon, tablet, premię, czy bon na zakupy – wiem, że warto.

Poza tym – jeśli możesz zupełnie za darmo i niewielkim wysiłkiem zrobić zakupy za 500 zł i zapłacić za nie jedynie 150 zł – czemu nie skorzystać?

Pewnie, że będzie wielu malkontentów i pesymistów, którzy będą powtarzali, że nie ma nic za darmo, albo że za darmo można co najwyżej oberwać w nocy. Jednak – spójrz na tych ludzi i sam zdecyduj, dlaczego warto:

Opłaty za kartę Simplicity – fakty i mity

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie chcę płacić za kartę Simplicity

I słusznie! Dlaczego masz płacić dodatkowo za coś, co możesz mieć za darmo? A jak to zrobić, żeby uniknąć jakichkolwiek opłat?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Skoro już wiesz, jak używać karty Simplicity, żeby na niej zarabiać a nie płacić za nią ani grosza, to teraz czas na najważniejsze pytanie – czyli…

Jak zgarnąć voucher do Decathlonu na 350 zł? 3 banalnie proste kroki

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej bon na 350 zł na zakupy w Decathlonie trafi do Ciebie) wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie pracownik banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Uff, krok 1 masz za sobą, karta jest już w drodze, a bon do Decathlonu już przygotowany!

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej oraz programu Priceless Specials

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • korzystając z formularza który znajdziesz w bankowości internetowej zarejestruj się w programie Priceless Specials.

To było banalne. Teraz przed Tobą prosty krok 3. I ostatni.

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

Najpóźniej do końca 2-go pełnego miesiąca kalendarzowego po tym, jak zawarłeś umowę o kartę wykonaj płatności swoją nową kartą na łączną kwotę min. 1500 zł. Nie musi to być jedna transakcja, może być mnóstwo drobnych, które w ciągu dwóch miesięcy dadzą kwotę 1500 zł.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach.

Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Żeby spełnić warunki promocji powinieneś wydać codziennie 25 zł. To chyba jest do zrobienia, prawda?

W zasadzie już w dzień po otrzymaniu karty możesz spełnić warunki i to wszystko – voucher do Decathlonu jest Twój! Otrzymujesz kartę, logujesz się do bankowości i rejestrujesz w programie Priceless Specials, dokonujesz dużego zakupu za 1500 zł i już.

Warunki spełnione, voucher w drodze! Ale przecież miało być łatwo – więc jest! 🙂

Kiedy otrzymam swój bonus?

Za spełnienie tych 3 banalnych warunków bank przyzna aż 21 000 punktów Priceless Specials. Bank powiadomi Cię o przyznaniu punktów wysyłając wiadomość poprzez bankowość online.

Punkty wpłyną na Twoje konto Priceless Specials najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Ilość posiadanych punktów sprawdzisz logując się w programie Priceless Specials. Tam też wymienisz swoje punkty na voucher do Decathlonu na kwotę 350 zł.

Przykład: Jak to działa w praktyce? Sprawdźmy. Ania podpisała umowę o kartę Simplicity 17 czerwca 2019 roku. Do dnia 25 czerwca zalogowała się w bankowości internetowej oraz w programie Priceless Specials.
Ania musi wydać 1500 zł najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku. Ale im szybciej to zrobi, tym szybciej otrzyma voucher. Ania spełniła wszystkie warunki do 15 lipca. Otrzyma punkty Priceless specials najpóźniej do połowy sierpnia 2019 roku.

Podsumowanie

Nie było tak strasznie, jak mówili, prawda? Karta Simplicity ma swoich zwolenników i przeciwników. Największym zarzutem jest fakt naliczania prowizji za doładowania typu Revoult, jednak – jeśli je pominiesz i po prostu będziesz nią płacił za zakupy, paliwo czy bilety do kina – łatwo spełnisz warunki promocji i unikniesz jakichkolwiek prowizji.

Prawda jest jednak taka, że brak jakichkolwiek opłat za posiadanie karty i długi okres bezodsetkowy sprawia, że jest to jedna z najlepszych kart kredytowych na rynku. Po zakończeniu promocji możesz zwyczajnie z niej zrezygnować lub zostawić sobie na wszelki wypadek – i nie zapłacisz za nią ani złotówki. 

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz