Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Przetestuj kartę Simplicity i zgarnij 350 zł do wydania na stacjach Circle K

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

W ostatnich dniach ceny paliw na stacjach przyprawiają o ból głowy. Okazuje się, że za litr paliwa płacimy średnio o 0,50 zł drożej niż Niemcy. Trudno się nie irytować – a przecież ciężko odwiesić kluczyki na haczyk i całkowicie zrezygnować z poruszania się autem.

Jednak jest na to sposób – dzięki najnowszej promocji Citibanku możesz łatwo zgarnąć bon na 350 zł do wydania na stacjach Circle K.

Promocja trwa do 30 czerwca 2019 roku, ale nie warto zwlekać. Im szybciej spełnisz jeden prosty warunek, tym szybciej zgarniesz bon do Circle K na 350 zł. A że zbliżają się wakacyjne wojaże – bon na paliwo będzie jak znalazł!

Dla kogo jest nowa promocja karty Simplicity?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citibanku, oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć bon na paliwo na kwotę 350 zł! W sam raz przed wakacjami.

Najlepsze jest to, że aby otrzymać bon na 350 zł do Circle K, nie musisz brać udziału w żadnej loterii ani losowaniu. Bonus jest gwarantowany. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocji, wypełnisz formularz, porozmawiasz z konsultantem banku i będziesz aktywnie korzystać ze swojej nowej karty. Mało tego, warunki są tak proste, że nawet ich nie poczujesz. Ani się obejrzysz i bon na Circle K na 350 zł będzie Twój!

Karta kredytowa – czy to bezpieczne?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Pokutuje opinia, zgodnie z która używanie karty kredytowej zawsze musi prowadzić do spirali długów, a po każdorazowym użyciu takiej karty, nazajutrz obudzi Cię komornik. Czy powinieneś wierzyć w te plotki?

Niekoniecznie. Z kartą kredytową jest jak ze wszystkim w życiu. Jeździsz autem – normalnie jest to środek lokomocji, który służy do przemieszczania się. Jednak nieodpowiedzialny kierowca może zrobić z tego potężną broń i skrzywdzić lub nawet zabić siebie i innych. Czy to znaczy, że powinieneś trzymać się z daleka od samochodów?

Raczej trudno to sobie wyobrazić 🙂 Musiałbyś nie wychodzić w ogóle z domu. (W końcu idąc chodnikiem również możesz stać się ofiarą nieodpowiedzialnego kierowcy).

Podobnie jest z kartą kredytową. Sama w sobie jest kawałkiem plastiku, który służy do płacenia za codzienne zakupy. I tak je robisz – w końcu musisz coś jeść, w coś się ubrać, chodzisz pewnie do kina lub tankujesz auto.

Zamiast używać dotychczasowej karty, możesz użyć karty Simplicity – i spłacić potem to, co wydałeś na zakupy – bez żadnych odsetek. Masz na to aż 26 dni od daty wygenerowania wyciągu. To prawie miesiąc! Nie ma się czego bać! Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, zaraz po odebraniu nagrody możesz zwyczajnie zrezygnować z karty Simplicity bez żadnych opłat.

Opłaty za kartę Simplicity – fakty i mity

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie chcę płacić za kartę!

I słusznie! Dlaczego masz płacić dodatkowo za coś, co możesz mieć za darmo? A jak to zrobić, żeby uniknąć jakichkolwiek opłat?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.

Czy te promocje w Citibanku naprawdę działają?

Tutaj najlepiej oddać głos naszym czytelnikom, którzy brali udział w różnych promocjach i zgarnęli niezłe gadżety lub kasę:

I tak moglibyśmy jeszcze długo 🙂 Generalnie, jeśli obawiasz się, że te promocje to ściema – mylisz się!

A czy ta promocja działa? Hmm..

To teraz czas na najważniejsze pytanie – czyli…

Jak zgarnąć bon do Circle K na 350 zł? 3 banalnie proste kroki

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej bon na 350 zł na paliwo trafi do Ciebie) wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie konsultant banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z pracownikiem banku:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Uff, krok 1 masz za sobą, karta jest już w drodze, a bon na Circle K już przygotowany!

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej oraz programu Priceless Specials

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • korzystając z formularza który znajdziesz w bankowości internetowej zarejestruj się w programie Priceless Specials.

To było banalne. Teraz przed Tobą prosty krok 3. I ostatni.

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

W ciągu kolejnych 2 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę Simplicity (znajdziesz ją na umowie), dokonaj płatności kartą na kwotę min. 1500 zł. Możesz zrobić jeden większy zakup na kwotę min. 1500 zł i to wszystko – warunki spełnione.

Możesz również płacić za kolejne zakupy tak, aby w ciągu max. dwóch miesięcy wydać min. 1500 zł.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach, wszędzie. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

I to wszytko. Proste, prawda? Ale przecież obiecywałam, że będzie łatwo. A teraz najprzyjemniejsza część, czyli:

Kiedy otrzymam swój bonus?

Za spełnienie tych 3 banalnych warunków bank przyzna aż 21 000 punktów Priceless Specials. Bank powiadomi Cię o przyznaniu punktów wysyłając wiadomość poprzez bankowość online.

Punkty wpłyną na Twoje konto Priceless Specials najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Ilość posiadanych punktów sprawdzisz logując się w programie Priceless Specials. Tam też wymienisz swoje punkty na voucher do Circle K na kwotę 350 zł.

Przykład: Jak to działa w praktyce? Sprawdźmy. Kasia podpisała umowę o kartę Simplicity 17 maja 2019 roku. Do dnia 25 maja zalogowała się w bankowości internetowej oraz w programie Priceless Specials.

Kasia musi wydać 1500 zł najpóźniej do 31 lipca 2019 roku. Ale im szybciej to zrobi, tym szybciej otrzyma voucher. Ania spełniła wszystkie warunki do 15 czerwca. Otrzyma punkty Priceless specials najpóźniej do połowy lipca 2019 roku. W sam raz na wakacje!!

Podsumowanie

Nie było tak strasznie, jak mówili, prawda? Karta Simplicity ma swoich zwolenników i przeciwników. Największym zarzutem jest fakt naliczania prowizji za doładowania typu Revoult, jednak – jeśli je pominiesz i po prostu będziesz nią płacił za zakupy, paliwo czy bilety do kina – łatwo spełnisz warunki promocji i unikniesz jakichkolwiek prowizji.

Prawda jest jednak taka, że brak jakichkolwiek opłat za posiadanie karty i długi okres bezodsetkowy sprawia, że jest to jedna z najlepszych kart kredytowych na rynku. Po zakończeniu promocji możesz zwyczajnie z niej zrezygnować lub zostawić sobie na wszelki wypadek – i nie zapłacisz za nią ani złotówki.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Olek pisze:
  Cześć, powiedzmy że mam na wyciągu zadłużenie 500zł. Mam okres 26 dni na spłatę. Dokonam kilkunastu nowych transakcji w nowym okresie rozliczeniowym za kwotę 300zł. Jeżeli spłacę przed upływem 26dni te 500zł z wyciągu i 300zł z bieżącego zadłużenia to bęedzie to nadpłata 300zł zadłużenia z wyciągu gdzie miałem 500zł?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie powinno być nadpłaty. Jeśli chcesz spłacić wcześniej niż wyciąg, dokładnie sprawdzaj kwoty.
 2. Ja pisze:
  bzdury. ceny benzyny w niemcach dużo wyższe
 3. Kostrzewski pisze:
  Tak jestem zainteresowany karton lub bo em to mój numer telefonu 508 800 767
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Witaj, w takim razie wypełnij formularz na stronie (link w artykule) i czekaj na kontakt od konsultanta.
 4. Adam pisze:
  Czy ktoś już sprawdził czy zapłata za wczasy w biurze podróży na miejscu jest zaliczana
 5. Jakub pisze:
  Czy mogę też kupić np. słuchawki w internecie za kwotę np. 1000zl?
  Ile jest czasu na wykorzystanie kuponu na CircleK?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jakub, jeśli zapłacisz za nie kartą, a nie przelewem – to jak najbardziej.
 6. Jakub pisze:
  Czy tę kartę będę mógł potem trzymać i używać jedynie w razie potrzeby, np. co parę miesięcy, na wakacjach?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, jak najbardziej. Nie ma żadnych opłat za korzystanie z karty, nie ma wymogów co do liczby transakcji, więc możesz ją trzymać tylko na wszelki wypadek.
 7. Ja pisze:
  Czy te 350zl jest do wykorzystania za jednym zamachem czy w częściach?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz w częściach, a możesz na raz. Otrzymujesz vouchery na 50 zł każdy.

Napisz komentarz