Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij aż 300 zł na zakupy w sklepach sieci Rossmann w zamian za przetestowanie karty Simplicity

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher o wartości 300 zł do drogerii Rossmann.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– Za zalogowanie się przynajmniej raz (najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę) do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,47%

Kiedy bonus?

– Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś wszystkie warunki promocji, bank wyśle Ci wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu warunków;

– W ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków, bank wyśle Ci kartę podarunkową do Rossmanna na podany adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 17 stycznia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Po upalnym, słonecznym lecie przyszła jesień. Dni są coraz krótsze, pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. To dobry czas na to, aby zadbać o siebie – może jakaś maseczka, która nawilży skórę po opalaniu? A może to dobry moment na przetestowanie nowych trendów w makijażu. Tylko skąd wziąć dodatkową kasę na to, skoro wakacje wydrenowały kieszeń?

Z pomocą przychodzi Citi Handlowy. W najnowszej promocji karty Simplicity możesz zgarnąć gwarantowane 300 zł na zakupy do sklepów sieci Rossmann. Wystarczy zgłosić się do promocji na stronie promocyjnej. To już konkretna kasa na fajne zakupy. A jeśli Ty nie potrzebujesz? Nic straconego, voucher przyda się na zakupy gwiazdkowe.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja jest dla nowych klientów, tzn. takich, którzy od 1 stycznia 2018 roku nie posiadali w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, że karta Simplicity to najlepsza karta kredytowa na rynku – to najwyższa pora. Dodatkowo zgarniasz pełne trzy stówki do wydania w Rossmannie.

Jeśli spełniasz warunki przystąpienia do promocji, wystarczy, że wejdziesz na specjalną stronę promocyjną i wypełnisz wniosek o kartę, a potem będziesz z niej korzystał podczas zakupów. Nic wielkiego, tak naprawdę warunki promocji są tak banalnie proste, że nawet nie zauważysz, kiedy je spełniłeś.

Karta kredytowa – czy to bezpieczne?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Pokutuje opinia, zgodnie z która używanie karty kredytowej zawsze musi prowadzić do spirali długów, a po każdorazowym użyciu takiej karty, nazajutrz obudzi Cię komornik. Czy powinieneś wierzyć w te plotki?

Niekoniecznie. Z kartą kredytową jest jak ze wszystkim w życiu. Jeździsz autem – normalnie jest to środek lokomocji, który służy do przemieszczania się. Jednak nieodpowiedzialny kierowca może zrobić z tego potężną broń i skrzywdzić lub nawet zabić siebie i innych. Czy to znaczy, że powinieneś trzymać się z daleka od samochodów?

Raczej trudno to sobie wyobrazić  Musiałbyś nie wychodzić w ogóle z domu. (W końcu idąc chodnikiem również możesz stać się ofiarą nieodpowiedzialnego kierowcy).

Podobnie jest z kartą kredytową. Sama w sobie jest kawałkiem plastiku, który służy do płacenia za codzienne zakupy. I tak je robisz – w końcu musisz coś jeść, w coś się ubrać, chodzisz pewnie do kina lub tankujesz auto.

Zamiast używać dotychczasowej karty, możesz użyć karty Simplicity – i spłacić potem to, co wydałeś na zakupy – bez żadnych odsetek. Masz na to aż 26 dni od daty wygenerowania wyciągu. To prawie miesiąc! Nie ma się czego bać! Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, zaraz po odebraniu nagrody możesz zwyczajnie zrezygnować z karty Simplicity bez żadnych opłat.

Opłaty za kartę Simplicity – fakty i mity

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie chcę płacić za kartę Simplicity

I słusznie! Dlaczego masz płacić dodatkowo za coś, co możesz mieć za darmo? A jak to zrobić, żeby uniknąć jakichkolwiek opłat?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revolut).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Odbieram swój voucher na 300 zł do Rossmanna – w 3 prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 17 stycznia 2020 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. Prawdą jest, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 5 dni) zadzwoni do Ciebie konsultant banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Bank poprosi Cię o przesłanie skanu lub zdjęcia potwierdzającego Twoje dochody. Na tej stronie dowiesz się jakich dokumentów wymaga bank oraz wyślesz je w łatwy i bezpieczny sposób.

Udało się. Krok 1. zaliczony. Twoja karta Simplicity już jest w drodze, a Ty zastanów się, co kupisz za swoje 300 zł bonusu!

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej

Najpóźniej do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (tę datę znajdziesz na umowie o kartę) zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Najlepiej jednak zrobić to od razu, kiedy otrzymasz swoją kartę Simplicity – potem zapomnisz i bon do Rossmanna może przepaść.

To było banalne i został jeszcze ostatni – 3. krok.

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

W ciągu kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na podpisanej przez siebie umowie) dokonaj płatności kartą na min. 2000 zł.

Nooo… i tu padł blady strach? Wydaje Ci się, że to nieosiągalnie dużo? Może na pierwszy rzut oka, bo nie musisz tej kwoty wydać na jednych zakupach (to faktycznie sporo – choć znam osoby, które nie miałyby z tym kłopotu). Wystarczy, że codziennie przez 3 miesiące zrobisz zakupy za 23 zł i gotowe. Warunek spełniony! No nie powiesz mi, że dziennie wydajesz mniej niż 23 zł?

Jeśli jednak chcesz jak najszybciej spełnić warunki promocji i otrzymać voucher, możesz zrobić jedną dużą płatność np. za telewizor czy za wyjazd wakacyjny opłacony w biurze podróży. Tak naprawdę im szybciej wydasz 2000 zł kartą, tym szybciej otrzymasz voucher.

Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję). Pamiętaj również, że transakcje nie mogą być zwrócone ani anulowane.

To wszystko. Przyznaj, że te warunki są naprawdę banalne. Tyle wystarczy, żeby trafił do Ciebie świeżutki bon na 300 zł do Rossmanna! Można poszaleć i w tym wypadku niepotrzebna Ci będzie nawet karta kredytowa.

Kiedy i jak dostanę swoją kartę podarunkową na 300 zł do Rossmanna?

Citibank poinformuje Cię poprzez wiadomość w bankowości internetowej o tym, że spełniłeś warunki promocji najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Od tego czasu bank ma 60 dni na wysłanie Ci kartę podarunkową do Rossmanna. Bank wyśle Ci ją kurierem na podany przez Ciebie adres korespondencyjny. Pamiętaj, że do czasu otrzymania nagrody karta musi pozostać aktywna.

Czas 60 dni to dużo, jednak to tylko teoria, bo wiemy, że w praktyce dzieje się to znacznie szybciej. Czytelnicy otrzymują swoje gwarantowane bonusy nawet 7 dni po otrzymaniu powiadomienia.

Karta podarunkowa jest ważna przez 6 miesięcy od czasu wysyłki. Możesz używać jej kilkukrotnie – nie musisz wydać wszystkiego podczas jednych zakupów.

Teraz możesz iść na zakupy do Rossmanna i zaszaleć!!

Podsumowanie

Karta Simplicity ma swoich przeciwników i zwolenników. Przeciwnicy zarzucają jej min. prowizje za transakcje typu Revolut. Jednak możesz używać tej karty do robienia codziennych zakupów, a inną zostawić sobie na transakcje szczególne.

Jedno jest pewne – jest to jedna z najtańszych i na pewno najlepsza karta na rynku. Możesz jej bezpiecznie używać, a jeśli niejako przy okazji możesz zgarnąć 300 zł na zakupy w Rossmannie, to czemu nie?

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Jacek pisze:
  Przestrzegam przed wątpliwą przyjemnością obcowania z Citi Handlowy. Wniosek o kartę Simplicity złożyłem jeszcze w związku z poprzednią promocją (bon do Biedronki). Samo wypełnienie aplikacji i dalszy kontakt z bankiem jest po prostu trudne i siermiężne do granic możliwości. Kiedy w końcu doczekałem się kontaktu z konsultantką banku dowiedziałem się że spełniam warunki przyznania mi karty kredytowej i że w ogóle bank niezmiernie się cieszy z pozyskania nowego klienta itp, itd. Kurier z kartą miał już być w drodze. Pozostała tylko drobna formalność – dosłanie skanu dowodu i wyciągu potwierdzającego zarobki. Spowodowane było to kilkukrotnym zawieszeniem się wspomnianej aplikacji, która powinna była umożliwić przesłanie tych skanów automatycznie.

  Dosłownie kilkanaście godzin po rozmowie dostałem sms-a z odmową przyznania mi karty w związku z niespełnieniem wymogów formalnych. Byłem przekonany ze jest to związane z niezarejestrowaniem przez bank wymienionych dokumentów, tym bardziej że tego samego dnia po pierwszym sms-ie z odmową, dostałem kolejnego, w którym bank przypominał mi o dosłaniu brakujących dokumentów(!). Po uzupełnieniu tych braków nie dostałem żadnego potwierdzenia, ze karta jest w drodze lub że sprawa jest w toku. Musiałem dwukrotnie dopraszać się na czacie banku, żeby ktoś raczył do mnie zadzwonić i wyjasnić mi jaki jest status mojego wniosku. Wreszcie zadzwoniła do mnie ta sama konsultantka, która dwa dni wcześniej tak cieszyła się z mojego przystąpienia do Citi 🙂 i wprost zakomunikowała mi, że bank jednak odmawia przyznania mi wnioskowanej karty. Na moje pytanie co jest powodem odmowy, pani opryskliwie odpowiedziała mi że ona nie wie i tak w ogóle nie musi podawać mi żadnej przyczyny, sugerując że może być to spowodowane figurowaniem mojej osoby w BIK albo niespełnieniem warunków banku, o których jednak nie może powiedzieć jakie to konkretnie 🙂
  Bo te wymieniane jako formalne, spełniłem.bez problemu.

  Nie miałbym pretensji do banku gdybym karty kredytowej po prostu nie dostał – to przecież wolny kraj i dobrowolna umowa obu stron ale zważywszy, że straciłem na samym aplikowaniu i dalszym kontakcie dobre pare godzin, tylko po to żeby na koniec dowiedzieć się że „nie bo nie”, to już jednak zakrawa na kpinę.

  Odradzam każdemu kto się nad kredytówką do Citi zastanawia. Te 400zl do Biedronki lub 300zł do Rossmana wygląda apetycznie ale bank ma niestety problem z jednoznacznym określeniem co jest warunkiem otrzymania samej karty oraz ze zwykłym przyzwoitym podejściem do potencjalnego klienta. W efekcie, zamiast dodatkowej puli na zakupy, możecie skończyć ze zmarnowanymi kilkoma godzinami, dokumentami z danymi wrażliwymi wysłanymi niewiadomo w jakim celu oraz z ogólnym niesmakiem z bycia potraktowanym jak dziad. Na tej stronie są oferty kilku innych banków, które oferują podobne gratyfikacje za przetestowanie ich produktów ale robią to jednak o klasę profesjonalniej i uczciwiej.

  Bank Handlowy radzę omijać szerokim łukiem.

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To przykre, co piszesz. Niestety, wszędzie pracują tylko ludzie iczasami nie zachowują się tak, jak powinni.
 2. Beata pisze:
  czy strona promocyjna działa ? od wczoraj usiłuję złożyć wniosek i na dwóch komputerach pojawia się biały ekran i nie ma dostępnego formularza 🙁
 3. Hubert pisze:
  Płatności internetowe tez liczą się do sumy płatności kartą? Dopytuję bo zasialiście ziarenko wątpliwości pisząc „wyjazd wakacyjny opłacony w biurze podróży.” 😉
 4. Marta pisze:
  Ktoś już dostał jakieś powiadomienia o spełnieniu warunków promocji?:)

Napisz komentarz