Załóż konto Jakie Chcę z premią i zgarnij 150 zł + bon do Biedronki na 50 zł

Mega bonus! To już druga taka akcja od banku Santander. Zakładając Konto Jakie Chcę masz do zgarnięcia 150 zł w gotówce i dodatkowo bon 50 zł do wydania w sklepach Biedronka.

Warunki są bardzo proste a wnioski o konto objęte promocją można składać do 21 października 2019 roku. Czasu niby jest sporo ale im szybciej tym lepiej. Odkładając udział w promocji możesz ją po prostu przegapić.

Do zgarnięcia spory bonus przy bardzo prostych warunkach. Sprawdźmy zatem szczegóły promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy od dnia 26 sierpnia 2018 roku nie posiadali konta osobistego w Santander Banku.

Uczestnikami akcji mogą być osoby, które posiadają lub posiadały rachunek płatniczy związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Jeżeli prowadzisz konto firmowe w Santanderze to śmiało składaj wniosek. Aby otrzymać premię wystarczy założyć Konto Jakie Chcę, oraz spełnić kilka prostych warunków.

Ile kosztuje konto?

W każdej promocji dużą uwagę przykładamy do opłat. Jest to bardzo ważny punkt, bo przecież nikt nie chce przepłacać. Co ważne w banku Santander konto może być całkowicie darmowe. Wystarczy po prostu korzystać z konta i płacić kartą.

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 3 zł – opłata miesięczna za kartę ustawiona domyślnie w momencie podpisania umowy, jednak możesz zmienić ją na drugą opcję:
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju.

Jak widzisz wystarczy, że zapłacisz kilka razy kartą, i będziesz pilnować z jakich bankomatów wypłacasz pieniądze a Twoje konto będzie całkowicie bezpłatne.

Co trzeba zrobić aby karta do konta była bezpłatna?

Tak jak napisałam jest możliwość zwolnienia z opłaty za kartę. Wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości elektronicznej i w panelu głównym klikniesz w “opłata za kartę” zgodnie z poniższą instrukcją.

Po kliknięciu “Opłata za kartę” będziesz miał opcję wyboru opcji opłaty za kartę 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 5 zł).

Warunki do spełnienia – czyli instrukcja krok po kroku

Aby zgarnąć premię musisz spełnić kilka prostych warunków. Sprawdźmy co dokładnie przygotował organizator promocji i co trzeba zrobić aby cieszyć się bonusem.

Krok 1# – zarejestruj się w promocji

Aby wziąć udział w promocji musisz zarejestrować się do 21 października 2019, na specjalnie przygotowanej stronie. Uzupełnij formularz swoimi danymi i zaznacz:

 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminami;
 • zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przekazania informacji o spełnieniu warunków.

Pamiętaj aby dane, które wpiszesz w formularzu były zgodne z tymi, które podasz w banku. Szczególna uwagę zwróć na adres mailowy. Po rejestracji otrzymasz maila z linkiem, który będzie Ci potrzebny w kolejnym kroku.

Krok 2# – złóż wniosek o konto

Najpóźniej do 21 października 2019 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Dokonaj tego klikając w link, który otrzymałeś na maila podczas rejestracji.

Podczas składania wniosku o konto pamiętaj aby wyrazić i zgody na:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

UWAGA! Pamiętaj nie wycofuj zgód do czasu otrzymania nagrody.

Umowę podpisz w terminie 30 dni od złożenia wniosku ale nie później niż do 31 października 2019. Umowę możesz podpisać na kilka sposobów:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku (w ten sposób potwierdzasz swoją tożsamość);
 • podczas wizyty kuriera.

Po otwarciu konta aktywuj swoje konto w bankowości internetowej.

Krok 3# – testuj konto i płać kartą

W każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, dokonaj 5 płatności kartą płatniczą lub BLIK. Płacić możesz za zakupy lub usługi. Nie ma minimalnej kwoty na jaką mają być dokonane płatności. Warunek spełnij najpóźniej do 31 grudnia 2019.

Przykład: Jeśli umowę podpisałeś jeszcze w sierpniu warunek spełnij we wrześniu i październiku jeżeli podpiszesz umowę we wrześniu to płatności musisz dokonać w październiku i listopadzie. Jeżeli podpiszesz umowę w październiku, to płatności wykonasz w listopadzie i grudniu.

Krok 4# – uzupełnij swoje dane

Po spełnieniu warunków, do 10 stycznia 2020 otrzymasz wiadomość mailową z potwierdzeniem przyznania nagrody. Wiadomość będzie zawierała również link, którzy przekieruje Cie do formularza. Będziesz musiał uzupełnić:

 • swój numer pesel;
 • numer Konta Jakie Chcę, na które zostanie wypłacona pierwsza część nagrody czyli 150 zł.

Pamiętaj aby koniecznie uzupełnić te dane w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Jeżeli nie uzupełnić numeru rachunku porostu nie otrzymasz części premii tj. 150 zł w gotówce.

Jak otrzymam swój bonus?

Informacje o przyznaniu pierwszej części nagrody otrzymasz od organizatora najpóźniej do 10 stycznia 2020. Informacja zostanie przekazana w wiadomości e-mail. Jeżeli uzupełnisz dane w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości to bonus zostanie wypłacony do 20 stycznia 2020 roku.

Drugą część nagrody otrzymasz w formie elektronicznego bonu zakupowego. Informacja o przyznaniu tej cześć nagrody zostanie wysłana mailowo lub w wiadomości sms.

Informacje o przyznaniu nagród są wysyłane niezależnie tzn. kolejność może być dowolna a otrzymanie jednej nagrody nie jest zależne z otrzymaniem kolejnej.

Podsumowanie

Jak widzisz warunki są super proste, a bonus do zgarnięcia naprawdę spory. Łącznie możesz zgarnąć nagrody o wartości 200 zł. Nie ma co tracić czasu bierz się za robotę i zgarniaj premię. 🙂 Powodzenia.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 35

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 80 zł. za założenie konta z polecenia to podaję swój kod polecenia (z aktualnej edycji): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
   Pozdrawiam i dziękuję.
  • Kacper pisze:
   @Pio – nie musisz mnie zapraszać, już od dawna mam tam konto:)
 2. Adam pisze:
  Dzień dobry.
  Wszystkim którzy mają ochotę wziąć udział w w/w promocji polecam skorzystanie z mojego niedawno wygenerowanego i aktualnego KODU POLECENIA 1013015702.
  Kod gwarantuje odebranie nagrody w promocji Banku w ramach programu Polecam Bank.
  Kod został już raz użyty więc więc jest w dalszym ciągu ważny i na pewno po skorzystaniu z niego zarówno Ty jak i Ja będziemy mieli dodatkową satysfakcję w postaci otrzymania od Banku 80 zł za każde polecenie i spełnienie prostych warunków.
  Zaznaczam że wszystkie potrzebne zgody na udział w tej promocji mam wyrażone.
  Korzystajcie, klikajcie mój KOD POLECENIA 1013015702 i odbierajcie premię od Banku
  Pozdrawiam
 3. Marcin pisze:
  Jakby ktoś potrzebował kodu poleceń podaję mój: 1015742112. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 4. Arek pisze:
  Witam sprawdzony kod polecający 2 strony otrzymują po 80zł
  1014001503

  Zapraszam 😊

 5. Łukasz pisze:
  Hejka zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego. 1015851139
  Pozdrawiam i życzę dużo bonusów.
 6. Anna pisze:
  cześć Moniaki 🙂 posiadam w Santanderze umowę rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej. Wczytałam się w umowę i nie widzę w niej zapisu, że mam już założone konto osobiste do tej lokaty. Czy sama lokata wyklucza mnie z promocji ?
  Drugie pytanie, czy biorąc udział w tej promocji (150 zł + 50 zł bon do Biedrony) mogę tak jakby połączyć promocje i wygenerować kod polecający i polecić jakiejś osobie i dodatkowo zgarnąć za to 80 zł czy to nie łączy się ? Z góry dzięki za pomoc 🙂
  • Kacper pisze:
   1) Lokata nie wyklucza, wyklucz ROR
   2) Jeżeli już założysz konto (nieważne czy w tej promocji czy innej czy wogóle bez promocji) to oczywiście możesz przystąpić do programu poleceń i zgarniać premie za polecenia.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli nie masz konta do lokaty to śmiało, możesz brać udział. I jasne, że możesz połączyć to z programem poleceń 🙂
 7. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecajacego 1012626338 🙂
 8. LESZEK pisze:
  Witam, polecam kod polecający dopiero co wygenerowany.
  80 zł dla ciebie i dla mnie za skorzystanie z kodu.
  Kod polecającego
  1011745738

  zapraszam i polecam

 9. Bogusia pisze:
  Aktualny kod polecający 1009773519
 10. Angela pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1015851390. Aktywnie korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę.
  Polecam założyć konto aktualną promocję można połączyć dodatkowo z 150zł za przekierowanie wynagrodzenia 🙂
 11. Marek pisze:
  Moniaki, dodajcie wzmiankę o Waszym kodzie polecenia w tym artykule. Użyłem tego z zakończonej poprzedniej promocji do końca sierpnia. Mam nadzieję, że zadziała bo promocja z poleceniami jest do końca września. Wykonujecie dobrą robotę! Pozdrawiam
 12. Szymon pisze:
  Jeśli ktoś byłby tak miły i chcąc zarobić, pozwoli zarobić to tutaj jest mój kod polecenia 1015960987
 13. Damian pisze:
  Witam, podaję mój kod polecający:
  1012385530
  Może ktoś pomoże mi wyjść z długów 😅
 14. Natalia pisze:
  Cześć 😊
  zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1015958595, dzięki któremu będzie “wilk syty i owca cała”

  Pozdrawiam serdecznie

 15. Robert pisze:
  1015956158 to super luksusowy kod polecenia dla najbardziej wymagających, ma wszystkie bajery – obecnie na rynku nie ma lepszego:)
  Zapraszam do skorzystania…..
 16. Ewa pisze:
  Cześć☺
  Czy dobrze rozumiem powyższą promocję, iż nie ma obowiązku zapewnienia jakiegokolwiek wpływu, w tym wynagrodzenia?
  Szukam fajniej promocji dla 18-latka, którego wpływy z nauki zawodu nie przekraczają 230 zł miesięcznie. A może są jakieś inne promocje, z których mógłby skorzystać mój syn mając niewielkie miesięczne wynagrodzenie?
  Pozdrawiam ☺
  • Klaudiusz pisze:
   Witam, nie tu nie trzeba żadnego dochodu w tej
   promocji.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie tak jest. W przypadku tej promocji nie ma wymogu zapewnienia wpływu na konto i nie ma też konieczności wpływu, żeby konto było darmowe. Trzeba tylko pamiętać o płatnościach kartą (5 w miesiącu), żeby nie płacić za kartę. Z innych fajnych kont dla młodych ludzi to w ING jest fajna promocja i konto całkiem darmowe do 26 roku życia: https://moniaki.pl/ing-mobi-140-zl-premii/?label=home
 17. Ewa pisze:
  Ewelina, Klaudiusz ☺ bardzo dziękuję za odpowiedź ☺
 18. Klaudiusz pisze:
  Mam takie pytanko, skorzystałem z kodu kolegi do otwarcia konta teraz ja mam już konto i kartę od 2 dni. Zrobiłem sobie kod i czy ten mój kod mogę już użyć żeby otworzyć konto żonie ?
 19. Klaudiusz pisze:
  Super, bardzo dziękuję za info Pani Ewelino. Pozdrawiam
 20. Robert pisze:
  1015956158 pewny kod polecenia, zapraszam
 21. Arkadiusz pisze:
  Sprawdzony kod polecający 2 strony otrzymują po 80zł
  1014001503
  Zapraszam 😊
 22. Klaudiusz pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1015971887. Pamiętaj żeby dostać 80zł, w następnym miesiącu po podpisaniu umowy musisz zapłacić kartą za co najmniej 300zł.
 23. Grzegorz pisze:
  1001119654
  Aktualny kod proszę go wpisywać przy zakładaniu konta, 80zł dla obu stron na free.
 24. kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 25. Robert pisze:
  Uwaga, podaję do wykorzystania kod 1015956158.
  80 ZŁ DO ZGARNIĘCIA DLA CIEBIE.
  WARUNEK: DO KOŃCA NASTĘPNEGO MIESIĄCA PO ZAWARCIU UMOWY ZAPŁAĆ KARTĄ ZA MINIMUM 300 ZŁ.
 26. Jacel pisze:
  Hej, brałem udział w poprzedniej promocji w której było 100zl i 50zl do biedry. Przy okazji tej promocji polexilem konto mojej żonie żeby zgaenela bonus za polecenie konta. Nagrodę 100zl i 50zl otrzymaliśmy niestety za polecenie konta nie bo bank twierdzi że żona nie miała zaznaczonej zgody na kontakt mailowy. Jak to możliwe skoro w promocji tej 100zl i 50do biedry trzeba było mieć taką zgodę? I nagrodę otrzymała, a tu nagle pisze ze nie ma takiej zgody?
  Pozdrawiam

Napisz komentarz