PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste

Załóż konto Jakie Chcę z premią i zgarnij 150 zł + bon do Biedronki na 50 zł

Mega bonus! To już druga taka akcja od banku Santander. Zakładając Konto Jakie Chcę masz do zgarnięcia 150 zł w gotówce i dodatkowo bon 50 zł do wydania w sklepach Biedronka.

Warunki są bardzo proste a wnioski o konto objęte promocją można składać do 21 października 2019 roku. Czasu niby jest sporo ale im szybciej tym lepiej. Odkładając udział w promocji możesz ją po prostu przegapić.

Do zgarnięcia spory bonus przy bardzo prostych warunkach. Sprawdźmy zatem szczegóły promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy od dnia 26 sierpnia 2018 roku nie posiadali konta osobistego w Santander Banku.

Uczestnikami akcji mogą być osoby, które posiadają lub posiadały rachunek płatniczy związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Jeżeli prowadzisz konto firmowe w Santanderze to śmiało składaj wniosek. Aby otrzymać premię wystarczy założyć Konto Jakie Chcę, oraz spełnić kilka prostych warunków.

Ile kosztuje konto?

W każdej promocji dużą uwagę przykładamy do opłat. Jest to bardzo ważny punkt, bo przecież nikt nie chce przepłacać. Co ważne w banku Santander konto może być całkowicie darmowe. Wystarczy po prostu korzystać z konta i płacić kartą.

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 3 zł – opłata miesięczna za kartę ustawiona domyślnie w momencie podpisania umowy, jednak możesz zmienić ją na drugą opcję:
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju.

Jak widzisz wystarczy, że zapłacisz kilka razy kartą, i będziesz pilnować z jakich bankomatów wypłacasz pieniądze a Twoje konto będzie całkowicie bezpłatne.

Co trzeba zrobić aby karta do konta była bezpłatna?

Tak jak napisałam jest możliwość zwolnienia z opłaty za kartę. Wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości elektronicznej i w panelu głównym klikniesz w “opłata za kartę” zgodnie z poniższą instrukcją.

Po kliknięciu “Opłata za kartę” będziesz miał opcję wyboru opcji opłaty za kartę 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 5 zł).

Warunki do spełnienia – czyli instrukcja krok po kroku

Aby zgarnąć premię musisz spełnić kilka prostych warunków. Sprawdźmy co dokładnie przygotował organizator promocji i co trzeba zrobić aby cieszyć się bonusem.

Krok 1# – zarejestruj się w promocji

Aby wziąć udział w promocji musisz zarejestrować się do 21 października 2019, na specjalnie przygotowanej stronie. Uzupełnij formularz swoimi danymi i zaznacz:

 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminami;
 • zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przekazania informacji o spełnieniu warunków.

Pamiętaj aby dane, które wpiszesz w formularzu były zgodne z tymi, które podasz w banku. Szczególna uwagę zwróć na adres mailowy. Po rejestracji otrzymasz maila z linkiem, który będzie Ci potrzebny w kolejnym kroku.

Krok 2# – złóż wniosek o konto

Najpóźniej do 21 października 2019 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Dokonaj tego klikając w link, który otrzymałeś na maila podczas rejestracji.

Podczas składania wniosku o konto pamiętaj aby wyrazić i zgody na:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

UWAGA! Pamiętaj nie wycofuj zgód do czasu otrzymania nagrody.

Umowę podpisz w terminie 30 dni od złożenia wniosku ale nie później niż do 31 października 2019. Umowę możesz podpisać na kilka sposobów:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku (w ten sposób potwierdzasz swoją tożsamość);
 • podczas wizyty kuriera.

Po otwarciu konta aktywuj swoje konto w bankowości internetowej.

Krok 3# – testuj konto i płać kartą

W każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, dokonaj 5 płatności kartą płatniczą lub BLIK. Płacić możesz za zakupy lub usługi. Nie ma minimalnej kwoty na jaką mają być dokonane płatności. Warunek spełnij najpóźniej do 31 grudnia 2019.

Przykład: Jeśli umowę podpisałeś jeszcze w sierpniu warunek spełnij we wrześniu i październiku jeżeli podpiszesz umowę we wrześniu to płatności musisz dokonać w październiku i listopadzie. Jeżeli podpiszesz umowę w październiku, to płatności wykonasz w listopadzie i grudniu.

Krok 4# – uzupełnij swoje dane

Po spełnieniu warunków, do 10 stycznia 2020 otrzymasz wiadomość mailową z potwierdzeniem przyznania nagrody. Wiadomość będzie zawierała również link, którzy przekieruje Cie do formularza. Będziesz musiał uzupełnić:

 • swój numer pesel;
 • numer Konta Jakie Chcę, na które zostanie wypłacona pierwsza część nagrody czyli 150 zł.

Pamiętaj aby koniecznie uzupełnić te dane w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Jeżeli nie uzupełnić numeru rachunku porostu nie otrzymasz części premii tj. 150 zł w gotówce.

Jak otrzymam swój bonus?

Informacje o przyznaniu pierwszej części nagrody otrzymasz od organizatora najpóźniej do 10 stycznia 2020. Informacja zostanie przekazana w wiadomości e-mail. Jeżeli uzupełnisz dane w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości to bonus zostanie wypłacony do 20 stycznia 2020 roku.

Drugą część nagrody otrzymasz w formie elektronicznego bonu zakupowego. Informacja o przyznaniu tej cześć nagrody zostanie wysłana mailowo lub w wiadomości sms.

Informacje o przyznaniu nagród są wysyłane niezależnie tzn. kolejność może być dowolna a otrzymanie jednej nagrody nie jest zależne z otrzymaniem kolejnej.

Chcesz więcej? Połącz promocje!

Lubicie łączyć promocje i zarabiać jeszcze więcej? My również! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które możecie wykorzystać za jednym razem. Otwierasz jedno konto, a skorzystać możesz aż z trzech promocji na raz. Po co? Aby na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze od Banku.

Podsumowanie

Jak widzisz warunki są super proste, a bonus do zgarnięcia naprawdę spory. Łącznie możesz zgarnąć nagrody o wartości 200 zł. Nie ma co tracić czasu bierz się za robotę i zgarniaj premię. 🙂 Powodzenia.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 108

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 80 zł. za założenie konta z polecenia to podaję swój kod polecenia (z aktualnej edycji): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
   Pozdrawiam i dziękuję.
  • Kacper pisze:
   @Pio – nie musisz mnie zapraszać, już od dawna mam tam konto:)
  • Mateusz pisze:
   Kacper,poszło mam nadzieje że oboje dostaniemy 80zł bez problemu 😀
  • Kacper pisze:
   @Mateusz dzięki za skorzystanie z kodu. Pamiętaj tylko aby do końca października wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł. U mnie wszystkie warunki spełnione (sprawdzone w praktyce bo w tym miesiącu wpadło mi 80 zł. za polecenie). Pozdrawiam
  • Agnieszka pisze:
   Co oprócz zakupów na kwotę 300 zł należy zrobić jeszcze?
  • Kamil pisze:
   Czy ktoś dostał linka? Już 14.01, spełniłem wszystkie warunki i cisza… wysłałem reklamacje, ale chciałbym poznać tez opinie innych.
 2. Adam pisze:
  Dzień dobry.
  Wszystkim którzy mają ochotę wziąć udział w w/w promocji polecam skorzystanie z mojego niedawno wygenerowanego i aktualnego KODU POLECENIA 1013015702.
  Kod gwarantuje odebranie nagrody w promocji Banku w ramach programu Polecam Bank.
  Kod został już raz użyty więc więc jest w dalszym ciągu ważny i na pewno po skorzystaniu z niego zarówno Ty jak i Ja będziemy mieli dodatkową satysfakcję w postaci otrzymania od Banku 80 zł za każde polecenie i spełnienie prostych warunków.
  Zaznaczam że wszystkie potrzebne zgody na udział w tej promocji mam wyrażone.
  Korzystajcie, klikajcie mój KOD POLECENIA 1013015702 i odbierajcie premię od Banku
  Pozdrawiam
 3. Marcin pisze:
  Jakby ktoś potrzebował kodu poleceń podaję mój: 1015742112. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 4. Arek pisze:
  Witam sprawdzony kod polecający 2 strony otrzymują po 80zł
  1014001503

  Zapraszam 😊

 5. Łukasz pisze:
  Hejka zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego. 1015851139
  Pozdrawiam i życzę dużo bonusów.
 6. Anna pisze:
  cześć Moniaki 🙂 posiadam w Santanderze umowę rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej. Wczytałam się w umowę i nie widzę w niej zapisu, że mam już założone konto osobiste do tej lokaty. Czy sama lokata wyklucza mnie z promocji ?
  Drugie pytanie, czy biorąc udział w tej promocji (150 zł + 50 zł bon do Biedrony) mogę tak jakby połączyć promocje i wygenerować kod polecający i polecić jakiejś osobie i dodatkowo zgarnąć za to 80 zł czy to nie łączy się ? Z góry dzięki za pomoc 🙂
  • Kacper pisze:
   1) Lokata nie wyklucza, wyklucz ROR
   2) Jeżeli już założysz konto (nieważne czy w tej promocji czy innej czy wogóle bez promocji) to oczywiście możesz przystąpić do programu poleceń i zgarniać premie za polecenia.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli nie masz konta do lokaty to śmiało, możesz brać udział. I jasne, że możesz połączyć to z programem poleceń 🙂
 7. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecajacego 1012626338 🙂
 8. LESZEK pisze:
  Witam, polecam kod polecający dopiero co wygenerowany.
  80 zł dla ciebie i dla mnie za skorzystanie z kodu.
  Kod polecającego
  1011745738

  zapraszam i polecam

 9. Bogusia pisze:
  Aktualny kod polecający 1009773519
 10. Angela pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1015851390. Aktywnie korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę.
  Polecam założyć konto aktualną promocję można połączyć dodatkowo z 150zł za przekierowanie wynagrodzenia 🙂
 11. Marek pisze:
  Moniaki, dodajcie wzmiankę o Waszym kodzie polecenia w tym artykule. Użyłem tego z zakończonej poprzedniej promocji do końca sierpnia. Mam nadzieję, że zadziała bo promocja z poleceniami jest do końca września. Wykonujecie dobrą robotę! Pozdrawiam
 12. Szymon pisze:
  Jeśli ktoś byłby tak miły i chcąc zarobić, pozwoli zarobić to tutaj jest mój kod polecenia 1015960987
 13. Damian pisze:
  Witam, podaję mój kod polecający:
  1012385530
  Może ktoś pomoże mi wyjść z długów 😅
 14. Natalia pisze:
  Cześć 😊
  zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1015958595, dzięki któremu będzie “wilk syty i owca cała”

  Pozdrawiam serdecznie

 15. Robert pisze:
  1015956158 to super luksusowy kod polecenia dla najbardziej wymagających, ma wszystkie bajery – obecnie na rynku nie ma lepszego:)
  Zapraszam do skorzystania…..
 16. Ewa pisze:
  Cześć☺
  Czy dobrze rozumiem powyższą promocję, iż nie ma obowiązku zapewnienia jakiegokolwiek wpływu, w tym wynagrodzenia?
  Szukam fajniej promocji dla 18-latka, którego wpływy z nauki zawodu nie przekraczają 230 zł miesięcznie. A może są jakieś inne promocje, z których mógłby skorzystać mój syn mając niewielkie miesięczne wynagrodzenie?
  Pozdrawiam ☺
  • Klaudiusz pisze:
   Witam, nie tu nie trzeba żadnego dochodu w tej
   promocji.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie tak jest. W przypadku tej promocji nie ma wymogu zapewnienia wpływu na konto i nie ma też konieczności wpływu, żeby konto było darmowe. Trzeba tylko pamiętać o płatnościach kartą (5 w miesiącu), żeby nie płacić za kartę. Z innych fajnych kont dla młodych ludzi to w ING jest fajna promocja i konto całkiem darmowe do 26 roku życia: https://moniaki.pl/ing-mobi-140-zl-premii/?label=home
 17. Ewa pisze:
  Ewelina, Klaudiusz ☺ bardzo dziękuję za odpowiedź ☺
 18. Klaudiusz pisze:
  Mam takie pytanko, skorzystałem z kodu kolegi do otwarcia konta teraz ja mam już konto i kartę od 2 dni. Zrobiłem sobie kod i czy ten mój kod mogę już użyć żeby otworzyć konto żonie ?
 19. Klaudiusz pisze:
  Super, bardzo dziękuję za info Pani Ewelino. Pozdrawiam
 20. Robert pisze:
  1015956158 pewny kod polecenia, zapraszam
 21. Arkadiusz pisze:
  Sprawdzony kod polecający 2 strony otrzymują po 80zł
  1014001503
  Zapraszam 😊
 22. Klaudiusz pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1015971887. Pamiętaj żeby dostać 80zł, w następnym miesiącu po podpisaniu umowy musisz zapłacić kartą za co najmniej 300zł.
 23. Grzegorz pisze:
  1001119654
  Aktualny kod proszę go wpisywać przy zakładaniu konta, 80zł dla obu stron na free.
 24. kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 25. Robert pisze:
  Uwaga, podaję do wykorzystania kod 1015956158.
  80 ZŁ DO ZGARNIĘCIA DLA CIEBIE.
  WARUNEK: DO KOŃCA NASTĘPNEGO MIESIĄCA PO ZAWARCIU UMOWY ZAPŁAĆ KARTĄ ZA MINIMUM 300 ZŁ.
 26. Jacel pisze:
  Hej, brałem udział w poprzedniej promocji w której było 100zl i 50zl do biedry. Przy okazji tej promocji polexilem konto mojej żonie żeby zgaenela bonus za polecenie konta. Nagrodę 100zl i 50zl otrzymaliśmy niestety za polecenie konta nie bo bank twierdzi że żona nie miała zaznaczonej zgody na kontakt mailowy. Jak to możliwe skoro w promocji tej 100zl i 50do biedry trzeba było mieć taką zgodę? I nagrodę otrzymała, a tu nagle pisze ze nie ma takiej zgody?
  Pozdrawiam
 27. Julia pisze:
  Cześć
  Jeśli zakładacie konto nie zapomnijcie o wpisaniu kodu polecenia. Było by bardzo miło gdybyście skorzystali z mojego kodu: 1000429362 kod jest aktualny. Wpisując go w formularzu przy zakładaniu konta możecie uzyskać dodatkowe 80zł.
  Pozdrawiam Julka
 28. Agnieszka pisze:
  Świeżutki kod polecenia : 1016000075 😉
  Oboje zyskujemy po 80 zł, polecam!
  Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł.
  Najłatwiej korzystać po prostu tylko z tej karty,planuję to wykonać , zapraszam 🙂
 29. Łukasz pisze:
  Cześć,
  macie pojęcie dlaczego nie mogę się zarejestrować na Bonusie?
 30. Robert pisze:
  Kod 1015956158- został wybrany w konkursie MISS KODÓW za najpiękniejszy 😉 – zapraszam do skorzystania.
 31. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 32. Marta pisze:
  Witam!
  Zarejestrowałam się i złożyłam wniosek przez stronę bonus, ale nie wiem czemu miałam wyłącznie do wyboru podpisanie umowy przez kuriera i nie było osobnego pola na zgody ekk, tylko pierwsze 3 z listy+ regulamin akcji bonusowej. Czy wykonałam wszystko poprawnie, żeby spełnić warunki akcji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Powinnaś sprawdzić na Infolinii, czy masz włączone EKK podczas podpisywania umowy o konto.
 33. Robert pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1015985726. Aktywnie korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę.
  Polecam założyć konto aktualną promocję można połączyć dodatkowo z 150zł za przekierowanie wynagrodzenia 🙂
 34. Marta pisze:
  Dzień dobry,
  Doradca powiedział, że zgoda ekk jest wyrażana dopiero po założeniu konta. Ze względu na to, że czekam na kuriera, bo nie mogłam zmienić opcji podpisania umowy pewnie nie załapię się na kod polecający, który skopiowałam od jednego z “moniaków”, gdyż liczy się data podpisania umowy niestety, a nie złożenia wniosku. Mam nauczkę, żeby nie zostawiać takich rzeczy na koniec miesiąca.
  Pozdrawiam
 35. Klaudiusz pisze:
  Witam, mam w miesiącu zrobić 5 transakcji kartą lub blikiem a chcąc dostać dodatkowe 80zł za polecenie muszę kartą zapłacić za min 300zł wiec jak zapłacę 5 razy kartą po 60 zł to spełniłem oba warunki? Wydaje mi się ze tak.
  Pozdrawiam
 36. Marta pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecającego, wszystkie aktualne zgody są aktywne, regulamin polecenia zatwierdzony.
  Kod: 1006162037
  Pozdrawiam i dziękuję
 37. Michał pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojegoj kodu polecającego z aktualnej edycji programu poleceń 1011759937 kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone, spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.. Dziękuję za skorzystanie
 38. Jamal pisze:
  Gdyby ktoś chciał skorzystać to mój kod polecenia to: 1012834870
  Jest to pewny kod, ponad to mam wyrażone wszystkie niezbędne zgody marketingowe.
  Z góry dziękuję 🙂
 39. Daniel pisze:
  Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego do najnowszej edycji poleceń: wygenerowanego 02.10. 2019 KOD – 1013232295 , z tego co widzę jest to jeden z niewielu aktualnych kodów do tej edycji na dzień dzisiejszy
  Wszystkie wymogi spełnione , wyrażone wszystkie zgody serdecznie zapraszam do skorzystania .
 40. Robert pisze:
  Aktualny i przetestowany już z powodzeniem kod polecenia 1015985726 – zapraszam.
 41. Krzysztof R pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1015956158.
  KOD WYGENEROWANY 04.10.2019.
  Aktywnie korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę.
 42. Tomek pisze:
  Aktualny kod ,wygenerowany 6-10-2019 – 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 43. Mateusz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego 1013946956
  Jest to kod z obecnej edycji programu grami także bez obaw.
  Polecam serdecznie 😉
 44. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
  • Grzegorz pisze:
   Co trzeba zrobić gdy już bede miał otwarte konto, aby otrzymać dodatkową nagrodę?
   Wpisałem kod we wniosku przy zakładaniu konta.
 45. Tomasz pisze:
  Zgarnij dodatkowe 80 zł.
  Sprawdzony kod polecenia: 1016062224
 46. Krzysztof R pisze:
  Hej, zakładając konto podaj mój kod polecającego 1015956158. KOD WYGENEROWANY W PAŹDZIERNIKU WIĘC AKTUALNY.
  Korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę.
 47. Magdalena pisze:
  Najnowszy kod. Wpisz A otrzymamy po 80 zł
  1016066445
 48. Jakub pisze:
  Sprawdzony kod polecenia: 1016062224. Użyj jeśli chcesz zarobić dodatkowe 80 zł.
 49. Katarzynka pisze:
  oto świeżutki, nowo wygenerowany, jeszcze ciepły kod polecający na 80 zl:
  1016066874
  zapraszam do korzystania 🙂
 50. Paulina pisze:
  Sprawdzony i świeżo wygenerowany kod polecenia: 1016062224
 51. Marcin pisze:
  Aktualny kod poleceń w Santander; 1015742112. Zachęcam do skorzystania.
 52. Mateusz pisze:
  Mój kod to: 1016000115 Zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😊
 53. Jakub pisze:
  Sprawdzony kod polecenia Santander: 1016062224
  Polecam
 54. Paulina pisze:
  Z moim kodem polecenia 1009773519 w banku Santander dodatkowo otrzymasz 80 zł gdy spełnisz proste warunki.
  Polecam.
 55. Krzysztof R pisze:
  Podaj mój kod polecającego 1015956158 a nagroda Cię nie ominie.
 56. Krzysztof R pisze:
  Podaj mój kod polecającego 1015956158 a nagroda Cię nie ominie.
 57. Tomasz pisze:
  Sprawdzony kod polecenia Santander: 1016062224
  Polecam
 58. Maciej pisze:
  Polecam użyć kodu przy zakładananiu konta: 1013094821
 59. Maciej pisze:
  Polecam użyć kodu przy zakładananiu konta: 1013094821
 60. Robert pisze:
  1015956158 to super luksusowy kod polecenia dla najbardziej wymagających, ma wszystkie bajery – obecnie na rynku nie ma lepszego:)
  Zapraszam do skorzystania…..
 61. Michał pisze:
  Witam, polecam mój kod polecający 1000793857. Ty zarobisz 80 zł od banku. Ja od siebie dodam dodatkowe 20 zł.
 62. Agnieszka pisze:
  UWAGA!!! Właśnie otrzymałam 80 zł na konto ! 😀
  Raczej jest to z kodu polecenia z którym ja zakładałam ( nie wiem jak to dokładnie sprawdzić) , ale w komentarzach powyżej podałam też swój- jeśli ktoś skorzystał, to świetnie, oboje zarobimy, bo jak pisałam spełniłam warunki.
  Jeśli nie- trudno, mimo wszystko dzięki! 🙂 Polecam się na przyszłość: kod: 1016000075
  • Agnieszka pisze:
   PAMIĘTAJCIE ABY: Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł.
   Najłatwiej korzystać po prostu tylko z tej karty, zapraszam 🙂
 63. Robert pisze:
  1015956158 polecam aktualny kod do wykorzystania przy otwarciu konta w listopadzie.
 64. Paweł pisze:
  Witam. Czy płatności BLIK’iem na allegro także zaliczają się do wymogu 300 zł i 5 płatności bezgotówkowych ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł, jak najbardziej. Możesz płacić BLIKiem do obu promocji. Pamiętaj tylko, że te płatności nie są podstawą do zwolnienia z opłaty za kartę debetową, jeżeli ustawiłeś wariant opłaty karty uzależnionej od liczby transakcji.
 65. Artur pisze:
  Witam. Podalem kod polecajacy mojej mamie, i mojej partnerce, bylem przy wpisywaniu jednego i drugiego, a bank twierdzi, ze maja tylko jeden. Sprawdzalem dokladnie, czy warunki zostaly spelnione, i jedyna opcja to taka, ze nie liczy sie data transakcji, tylko data ksiegowania (jesli chodzi o platnosci karta-piec platnosci w ciagu mies). Transakcji w pazdzierniku bylo 5, a zaksiegowan 4, czy mozliwe, ze o to chodzi?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Artur, jest prawdopodobne, że to o to chodzi. Nie znam od wewnątrz systemu tego banku, ale na logikę pracownicy powinni widzieć w którymś miejscu, czy konto założone jest w promocji (czy też polecenia). Co mogę doradzić to złóż reklamację – opisz dokładnie sytuację, i to, że warunki zostały spełnione, płatności kartą wykonane w odpowiednich datach – bo tak naprawdę Ty nie odpowiadasz za to, kiedy bank je zaksięguje.
 66. Agnieszka pisze:
  UWAGA!!! Ja już otrzymałam 80 zł na konto ! 😀 Polecam się na przyszłość: kod: 1016000075
  Raczej jest to z kodu polecenia z którym ja zakładałam ( nie wiem jak to dokładnie sprawdzić) , ale w komentarzach na moniaki w innym poście podawałam już swój – jeśli ktoś skorzystał, to świetnie, oboje zarobimy, bo jak pisałam spełniłam warunki.
  Jeśli nie- trudno, mimo wszystko dzięki! 🙂

  PAMIĘTAJCIE ABY: Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł.
  Najłatwiej korzystać po prostu tylko z tej karty, zapraszam

 67. Kic pisze:
  bez zbednej reklamy, jeśli ktoś potrzebuje kodu to prosze bardzo 🙂 1016066874
 68. Jan pisze:
  Czy dostaliście już nagrodę bądź maila?
 69. Artur pisze:
  Witam. Czy ma tutaj znaczenie przy platnosciach karta data ksiegowania, czy data zakupu? Mam nadzieje, ze platnosc, do data zakupu, bo to nie moja wina ze bank potrzebuje na ksiegowanie kilku dni, prawda? Pozdrawiam
 70. Magda pisze:
  Witam. Czy ktoś jeszcze nie dostał linku do wczoraj? Bo my z mężem nie dostaliśmy pomimo spełnienia warunków
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, czytelnicy nam donoszą że nie dostali i wygląda na to, że to większa grupa osób. Należałoby złożyć reklamację, można to zrobić po zalogowaniu do profilu promocyjnego, który zakładało się na samym początku przy rejestracji do promocji. Należy zamieścić imię, nazwisko, adres email oraz opis problemu.
  • Katarzyna pisze:
   Ja też nic nie dostałam. Można w takim razie prosić o link aby zgłosić reklamację.?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tutaj w celu zgłoszenia reklamacji należy zalogować się na profilużytkownika, który został utworzony podczas rejestracji do promocji. Z tego co wiem to profil tworzyło się na stronie: https://bonus.ebrokerpartner.pl/
 71. Adrian pisze:
  Także nie dostałem maila chociaż spelnilem warunki. Złożyłem reklamację teraz mam czekać do 30 dni na odpowiedź z reklamacji. Mam nadzieję że jeśli odpowiedzą po 20 stycznia to otrzymam nagrodę mimo przekroczenia terminu
 72. Mateusz pisze:
  Ja również nie dostałem maila. Jak ktoś dostanie odpowiedź na reklamację, to dajcie proszę znać.
 73. Kasia pisze:
  Nie dostałam maila, napisałam reklamację w sobotę. Dziś mail pojawił się w skrzynce a dodatkowo smsa też wysłali z linkiem 😉
 74. Mateusz pisze:
  A co dostałaś w tym linku ? Bo ja też dostałem ale tylko w sms. I jak wchodzę w ten link to widnieje informacja, że “nie mam nic do wypłaty” !? O co tu chodzi… juz mnie to denerwuje, ze strony ebroker
  • Kasia pisze:
   Link jest do tej strony ebroker, gdzie trzeba podać numer konta z Santandera i pesel swój. Wcześniej, jak próbowałam wchodzić w te linki na mailach rodziców, bo do nich przyszły to tez miałam na swoim koncie komunikat, że nie mam nic do wypłaty. Oni dostali tylko maila, ja dziś maila i sms. Dodatkowo widzę też różnicę, że u nich w mailu było napisane, żeby uzupełnić dane do 17.01 a ja mam do 23. 01, czyli może była jakaś awaria i się zreflektowali, że sporo osób zostało pominiętych.
 75. Mateusz pisze:
  Ok. A od kogo dostałaś emaila ? Od portalu ebrokerpartner ? I jak się zakończyła sprawa rodziców ? Dostali odpowiedni link do wypłaty ?
  • Kasia pisze:
   Od ebroker był email. Moi rodzice dostali w terminie do 10.01 maila, natomiast ja tydzień później więc teraz czekam, bo powinno się niebawem coś u nich na koncie pojawić.
 76. Pat pisze:
  Czy jest ktoś jeszcze, kto nie dostał ani maila ani odpowiedzi na reklamację?
 77. Pat pisze:
  Dzisiaj pisałam jeszcze zwykłego mail do eBrokers, nie przez formularz reklamacyjny, to mi odpisali:

  Witamy,
  odnotowaliśmy Pani reklamację i zostanie rozpatrzona w regulaminowym czasie 30 dni.
  Pozdrawiamy

  Także nadal nic.

Napisz komentarz