PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste

Studencie! Dostajesz 100 zł do wydania w H&M za założenie darmowego Konta Jakie Chcę

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bon na kwotę 100 zł do wydania w H&M (limit – 1500 bonów)

Za co?

– otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą VISA Dopasowana;

– wykonaj 10 transakcji kartą na dowolną kwotę w ciągu 2 miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł/3 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (brak opłaty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł);

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji.

Dla kogo?

Dla studentów w wieku 18-27 lat, którzy od 1 października 2018 r. do dnia złożenia wniosku nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Tym razem Santander Bank Polska przygotował super łatwą promocję dla wszystkich studentów. W zamian za założenie i aktywne korzystanie z Konta Jakie Chcę bank rozdaje bony na kwotę 100 zł do wydania na zakupy w H&M. To chyba najprostsza promocja, jaką opisywałam w tym roku!

Nie możesz tego przegapić, bo tym razem zgarnięcie bonu 100 zł do H&M jest naprawdę bajecznie proste! Wystarczy założyć konto i wykonać 10 płatności kartą na dowolną kwotę w ciągu 2 miesięcy. Łatwiej już się nie da. A do tego promocja jest limitowana, więc nie ma na co czekać. Kto pierwszy, ten zgarnia bon do H&M.

Wiadomo – studenckie życie, imprezy, trzeba się pokazać i mieć co na siebie włożyć. Dodatkowo idzie wiosna i lato, więc nowe ciuchy się przydadzą. A skoro nie trzeba za nie płacić – czy może być coś lepszego?

Jest tylko jeden haczyk – promocja jest mocno limitowana – trwa tylko do wyczerpania bonusów, ale nie dłużej niż do 30 kwietnia 2019. Bank oferuje jedynie 1500 voucherów. Spiesz się więc, żeby zgarnąć najnowszą letnią kolekcję za friko.

A nawet jeśli nie interesuje Cię nowa kolekcja, możesz zgarnąć voucher choćby po to, żeby zrobić prezent komuś bliskiemu, np. przyjaciółce czy dziewczynie. Zero wysiłku, więc czemu nie?

Załóż Konto Jakie Chcę i łatwo zgarnij bon na 100 zł do H&M >>

Dla kogo jest ta promocja?

Możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć bon do H&M jeśli od 1 października 2018 r. do dnia złożenia wniosku nie posiadałeś konta osobistego w Santander Bank Polska, masz między 18 a 27 lat i masz status studenta.

Wystarczy, że założysz Konto Jakie Chcę wraz z kartą VISA Dopasowana i wykonasz 10 płatności kartą na dowolną kwotę. Masz na to – UWAGA – aż 2 miesiące. Da się zrobić bez wysiłku!! Bank wymaga też zaznaczenia zgód marketingowych:

 • na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji promocji i wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród;
 • na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

Załóż Konto Jakie Chcę i łatwo zgarnij bon na 100 zł do H&M >>

Ile zapłacę za konto promocyjne?

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Innych opłat łatwo uniknąć, wykonując 5 płatności kartą w miesiącu. Wystarczy, że codziennie kupisz jedną bułkę albo kawę i zapłacisz kartą i po tygodniu jest po kłopocie.

A jakbyś chciał komuś szybko przelać kasę – to przelewy ekspresowe też są za darmo. Nie dość więc, że dostajesz świetne darmowe konto, to jeszcze 100 zł do wydania w H&M na co chcesz!

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Załóż Konto Jakie Chcę i łatwo zgarnij bon na 100 zł do H&M >>

Jak szybko zgarnąć gwarantowany voucher na 100 zł do H&M – prosta instrukcja

Domyślam się, że będzie wielu chętnych na tą promocję – takie warunki nie zdarzają się często! Pora przejść do konkretów, czyli co powinieneś zrobić, krok po kroku, żeby zgarnąć voucher do H&M bez żadnego wysiłku.

Po @1. Otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą VISA Dopasowana

Jak najszybciej (limit – 1500 bonów) wejdź na stronę promocyjną i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Następnie otwórz Konto Jakie Chcę i wybierz do niego kartę debetową VISA Dopasowana.

Jak już otworzysz konto, podpisz porozumienie o Elektronicznym Kanale Kontaktu. Co to takiego? To po prostu poczta w bankowości internetowej i mobilnej, która umożliwia sprawną komunikację między Tobą a bankiem. A jak to zrobić? Poniżej instrukcja:

Dodatkowo pamiętaj, aby NIE wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych przez bank w celach marketingowych. Jak już zgarniesz swój voucher będziesz mógł cofnąć zgody marketingowe. Do tego czasu muszą być w pełni aktywne.

Po @2. Wykonaj 10 płatności kartą

Teraz wystarczy, że wykonasz w sumie 10 płatności swoją nową kartą VISA Dopasowana w ciągu 2 miesięcy – w miesiącu w którym otworzyłeś konto oraz w kolejnym miesiącu.

Nie ma pułapu kwotowego dla tych płatności. Możesz zapłacić 10 razy za zakupy w sklepie (nawet kupując przez 10 dni z rzędu wodę mineralną), przez Internet, w restauracji, pubie czy kinie. Ważne, żeby wszystkie transakcje zamknęły się w ciągu 2 miesięcy.

I już! Przyznasz, że warunki naprawdę są do spełnienia. A jeśli nie do końca pasuje Ci to konto, zawsze możesz je zamknąć. Tylko poczekaj z tym do momentu otrzymania nagrody! Na dzień przekazania nagrody konto i karta debetowa muszą być aktywne.

Oczywiście im szybciej wykonasz tych 10 transakcji, tym szybciej otrzymasz swój bonus. Jeśli się pospieszysz, może być Twój nawet pod koniec maja 2019. W sam raz na letnie zakupy!! A dzięki temu, że za nie nie zapłacisz, to zostaje więcej kasy na wakacyjne wyjazdy. Brzmi świetnie, prawda?

Załóż Konto Jakie Chcę i łatwo zgarnij bon na 100 zł do H&M >>

Kiedy dostanę swój voucher?

Bank wyśle Ci voucher w formie elektronicznego kodu na adres e-mail, który podałeś w formularzu najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Pamiętaj, żeby sprawdzić folder SPAM, żeby Twoja nagroda gdzieś nie zaginęła. Voucher jest ważny aż do 5 października 2020 roku.

A tak, żeby było jaśniej, przykład:

Przykład: Załóżmy, że zakładasz Konto Jakie Chcę 2 kwietnia 2019 roku. Podpisujesz umowę, odbierasz kartę. Przez cały kwiecień płacisz kartą za zakupy, 10 transakcji dokonałeś do dnia 20 kwietnia. Voucher przyjdzie w wiadomości e-mail max. do końca maja 2019 roku.

Jeśli 10 transakcji dokonasz do 15 maja 2019 roku, voucher otrzymasz do końca czerwca 2019 roku.

Załóż Konto Jakie Chcę i łatwo zgarnij bon na 100 zł do H&M >>

Podsumowanie

Skoro można zgarnąć bon za ciuchy za darmo – to jest to na pewno ciekawa opcja. Dodatkowo wcale nie trzeba się wysilać. Płacisz za butelkę wody mineralnej, kawę czy bułki 10 razy i po sprawie.

Bez względu na to, czy podążasz za trendami modowymi, czy nie, nowy ciuch zawsze się przyda. A czasem zwyczajnie brakuje kasy, żeby pozwolić sobie na extra wydatki. A może po prostu zrobisz niespodziankę swojej dziewczynie, zabierzesz ją na zakupy i zafundujesz jej coś nowego, co sama sobie wybierze? Opcji jest mnóstwo.

Jedno jest pewne – to jest tak mega prosta promocja, że po prostu nie możesz jej przegapić. A jeśli nie zarejestrujesz się od razu – może się tak stać, że po prostu wyczerpie się pula bonów i… “po frytkach”.

Załóż Konto Jakie Chcę i łatwo zgarnij bon na 100 zł do H&M >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Szymon pisze:
  Cześć,
  Wiecie może czy bank w jakiś sposób się ze mną skontaktuje po złożeniu wniosku? Wypełniłem formularz dostępny na stronie, dostałem mail potwierdzający, ale niestety nic poza tym :(.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Powinni się skontaktować telefonicznie w celu potwierdzenia danych osobowych.
 2. Patrycja pisze:
  a jak mam konto w wbk ale teraz to jest santander to juz nie moge wziac udzialu w promocji ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Patrycja, WBK zostało przejęte przez Santander, więc masz konto w Santander. To niestety wyklucza Cię z udziału w promocji.
 3. Weronika pisze:
  Cześć Moniaki!
  a ja mam taki problem że skorzystałam z promocji razem z chłopakiem, dostaliśmy kody… ale nie działają. złożyliśmy reklamacje, na którą bank odpowiedział iż nie zauwazyli nieprawidłowości, ale ok, wysłali nowe kody, które…. też nie działają….. nie ukrywam że jestem już mega wkurzona.. czy ktoś miał może podobny problem?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   O kurczę…a próbowałaś się skontaktować z H&M? Może coś jest nie tak po ich stronie..

Napisz komentarz