Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 420 zł nagród za założenie konta w Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki + 50 zł gotówki z programu poleceń

Bon o wartości 70 zł do CCC

Za co?

70 zł do CCC:

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

300 zł:

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności co miesiąc kartą lub BLIKiem na kwotę min. 10 zł oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

50 zł:

-za założenie konta z kodem polecenia;

-min. 1 logowanie do aplikacji lub min. 1 logowanie do bankowości;

-transakcje płatnicze kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, z czego min. jedna musi być dokonana BLIKiem.

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

70 zł do CCC – do 31 sierpnia

100 zł – do 30 września;

50 zł z programu poleceń – do 30 września lub 31 października;

200 zł – do 30 listopada.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 lipca 2020 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Santander Bank Polska ma ambicję być najlepszym bankiem w promocjach bankowych. Rozdaje aż 420 zł nagród za konto osobiste! Żaden bank nie płaci tyle za konto – a uwierz mi, promocjami bankowymi zajmuję się już od kilku lat i opisałam ich dziesiątki.

Dodatkowo możesz zgarnąć 4000 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile – wymienisz je na przykład na voucher do wybranego sklepu o wartości 50 zł.

Wysoka gwarantowana nagroda i proste warunki do spełnienia – taka jest ta promocja w skrócie. Zapraszam do lektury po więcej szczegółów.

Promocja potrwa 🗓 do 31 lipca. Nie ma limitu wniosków, więc każdy, kto spełni warunki otrzyma nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji Konta Jakie Chcę?

Przeczytaj uważnie ten akapit i sprawdź, czy spełniasz podstawowe warunki, by móc wziąć udział w promocji od Santandera.

Warunek 1 – przynajmniej od 1 lipca 2020 roku nie miałeś w Santander Bank Polska rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w złotówkach (czyli zwykłego konta ROR).

Warunek 2 – od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udział w promocji konta osobistego w Santander Bank Polska.

Jeśli spełniasz oba warunki to oznacza, że łapiesz się do tej promocji bezproblemowo. Jeśli w Santanderze masz inne produkty to nie wykluczają one Ciebie z promocji. Pamiętaj jedynie o tym, że wniosek musisz złożyć nie przez bankowość internetową, a z promocyjnej strony – inaczej nie weźmiesz udziału w promocji.

UWAGAwarunek do programu poleceń

Jeśli chcesz skorzystać z programu poleceń (za co jest 50 zł nagrody) to ROR-u w banku Santander nie możesz mieć przynajmniej od 1 maja 2020 roku.

Co muszę zrobić, aby dostać nagrody o wartości 420 zł?

Żeby zgarnąć tytułowe 420 zł korzystasz z dwóch promocji jednocześnie: 300 zł gotówki i 70 zł do CCC dostajesz za nowe konto, a 50 zł z programu poleceń. Wszystkie warunki są proste jak drut – sam popatrz.

Na początek załóż konto z kartą:

 1. 🗓 Do 31 lipca 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą do konta (polecam Mastercard) z TEGO LINKA.  
 2. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź wszystkie zgody marketingowe i zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK) i nie odwołuj ich do czasu otrzymania bonusów. EKK zaznaczysz w 5 kroku wniosku o konto. 
 3. Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 złotych z programu poleceń to w 5 kroku wniosku 🔎 wpisz kod polecenia: nasz sprawdzony kod 1016215606.
 4. 🗓 Do 15 sierpnia 🔎 podpisz z kurierem umowę.

Za samo założenie konta i wyrażenie potrzebnych zgód marketingowych dostaniesz od banku Santander kod rabatowy o wartości 70 zł do wydania w sklepie internetowym CCC.  O nagrodach napiszę szerzej nieco niżej. 

A teraz aktywnie z niego korzystaj:

 1. 🗓 W sierpniu, wrześniu i październiku wykonaj poniższe czynności (w każdym z tych miesięcy):
 •  🔎 przelej na na konto min. 1000 zł w każdym z miesięcy – nie musi być jednorazowo, może to być kilka przelewów i mogą to być przelewy na przykład z Twojego konta w innym banku albo od znajomego/rodziny. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie, możesz je odesłać nawet tego samego dnia;

ORAZ

 •  🔎 zapłać min. 1 raz kartą lub BLIKiem w każdym z miesięcy na kwotę min. 10 zł. Możesz płacić w zwykłych sklepach, możesz przez Internet. Nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje anulowane w ciągu 7 dni od ich wykonania. Musi to być przynajmniej jedna płatność na min. 10 zł.

ORAZ

 •  🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej w każdym z miesięcy..

Założyłeś konto z kodem polecającym? Zrób jeszcze to, żeby zgarnąć 50 zł:

 1.  🗓 Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta 🔎 zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł. UWAGA! Jedna z tych płatności musi być płatnością za pomocą kodu BLIK. Możesz zapłacić nim w sklepie lub w Internecie (nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje cashback).

O szczegółach programu poleceń piszę szerzej w poniższym artykule. Zachęcam do przeczytania – dowiesz się z niego, jak możesz dalej polecać konto i zarabiać na poleceniach (nawet 500 zł!).

Kiedy otrzymasz nagrody?

W promocjach bankowych chodzi o nagrody. I to jest właśnie to, za co promocje kochamy 🙂 Już mówię, kiedy otrzymasz każdą z nich. Pamiętaj jedynie o jednej bardzo ważnej rzeczy: przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej nagrody nie zamykaj konta i karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych.

Nagroda nr I: 70 zł do CCC

Kod rabatowy otrzymasz do końca sierpnia. Zostanie wysłany sms-em lub na skrzynkę w wiadomości w bankowości internetowej. Kod jest ważny do 30 września 2021 roku – wykorzystaj go do tej daty, żeby nie przepadł.

Aby skorzystać z kodu do CCC musisz:

– być Klubowiczem Klubu CCC;

-zrobić zakupy za minimum 200 zł w sklepie internetowym www.CCC.eu;

-wpisać kod rabatowy w podsumowaniu zamówienia, w wyznaczonym do tego polu.

Nagroda nr II – 300 zł gotówki:

100 zł otrzymasz przelewem do końca września (100 zł za konto).

Natomiast drugą część nagrody za konto, 200 zł, otrzymasz do końca listopada.

Nagroda nr III – 50 zł gotówki z programu poleceń

Jeśli umowę o konto podpiszesz w lipcu to 50 zł z programu poleceń otrzymasz do 30 września. Jeśli umowę podpiszesz w sierpniu to nagroda będzie na Twoim koncie do 31 października.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę w lipcu.

Sierpień: W sierpniu zapewnij wpływy 1000 zł, min. 1 płatność na min. 10 zł oraz zaloguj się do aplikacji. Do końca sierpnia masz czas, by zapłacić kartą i BLIKiem na min. 300 zł. Do końca sierpnia dostaniesz kod do CCC.

Wrzesień: zapewnij wpływy 1000 zł/m-c, logowanie do aplikacji i min. 1 płatność na 10 zł. Do 30 września dostaniesz 100 zł + 50 zł z programu poleceń.

Październik: zapewnij wpływy 1000 zł/m-c, logowanie do aplikacji i min. 1 płatność na 10 zł.

Listopad: do 30 listopada dostaniesz 200 zł.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

Promocja Mastercard Bezcenne Chwile – kolejne 50 zł

Jeśli podczas zakładania konta wybrałeś kartę z logo Mastercard, i nie byłeś jeszcze nigdy zarejestrowany w programie Bezcenne Chwile (dawny Priceless Spesials) to teraz w prosty sposób odbierzesz 4000 punktów na start. Wymień je na nagrody, na przykład voucher do Decathlonu, Empiku, RTV Euro AGD lub innego sklepu.

Szczegóły znajdziesz w artykule:

Podpowiadam, jak nie płacić za konto ani złotówki

Moim zdaniem nie warto płacić za konto, skoro bardzo łatwo można mieć je całkowicie za darmo. A tak jest na szczęście w przypadku Konta Jakie Chcę.

Jeśli masz od 18 do 26 lat:

Konto jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. A karta do konta będzie za 0 zł pod warunkiem, że min. 1 raz w miesiącu zapłacisz nią (lub BLIKiem) na dowolną kwotę (nawet 1 zł).

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

Co miesiąc wykonaj dwie czynności łącznie:

 • zapewnij wpływ min. 500 zł na konto
 • zapłać min. 1 raz kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Dzięki temu zaoszczędzisz 14 zł miesięcznie na opłatach 🙂

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Miesięczna opłata za kartę

0zł/8 zł

Dla osób 18-26 lat 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu; dla osób powyżej 26 r.ż. 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w EUR

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w walucie innej niż EUR

0 zł/10 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Przewalutowanie transakcji

2,8%

Podsumowanie

Z takiej promocji aż żal nie skorzystać. 420 zł nagród nie zdarza się często (choć nie miałabym nic przeciwko). Dodatkowo pamiętaj, że mając już swoje konto możesz polecać je dalej rodzinie i znajomym. Zyskacie na tym wszyscy: Ty po 50 zł za poleconą osobę, a znajomy 420 zł w tej promocji.

To naprawdę się opłaca 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla XI edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja na dowolną kwotę MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Michał pisze:
  Kod polecający dla pierwszych 10 osób: 1014597780
 3. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości internetowej i przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 4. Anna pisze:
  Czy nie skorzystanie z I nagrody wyklucza mnie z otrzymania kolejnych?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rozumiem że chodzi Ci o to, że otrzymałaś kod rabatowy i nie chcesz z niego skorzystać? Nie masz obowiązku skorzystania z niego, jeśli nie chcesz to nie musisz, a dalsze nagrody będą normalnie przyznane po spełnieniu warunków.

Napisz komentarz