PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Czy da się w 6 minut zgarnąć smartfona wartego 449 zł testując jedną darmową kartę?

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Telefon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł

Za co?

– Zarejestruj się w promocji
– Porozmawiaj z konsultantem Citibanku (zadzwoni w ciągu 2-5 dni)
– Podpisz umowę o kartę, którą dostarczy Ci kurier
– Aktywuj swoją kartę
– Zrób łączne zakupy na 1500 zł w ciągu trzech następnych miesięcy od podpisania umowy o kartę.

Ile to kosztuje?

– 0 zł – Opłata za wydanie karty
– 0zł – Opłata miesięczna / roczna
– 0zł – Opłata za korzystanie z przyznanego limitu
– 0 zł – Opłata za przedłużenie karty na kolejny rok
– 0 zł – Karta dostarczana pocztą (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
– 0 zł – Otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
– 26 dni od dnia wystawienia wyciągu, na darmowe spłacenie swojej karty (dzięki temu nie zapłacisz żadnych prowizji i odsetek)

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymasz potwierdzenie, a telefon przywiezie Ci kurier max. w ciągu 60 kolejnych dni.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Citibanku

Do kiedy promocja?

Do 24 kwietnia 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Udział w promocji bankowej to świetna okazja na dodatkowy zarobek, o czym dobrze wiedzą czytelnicy naszego bloga.

Wielu z nich nigdy nie miało styczności z takimi ofertami.

Niektórzy chcieli skorzystać z promocji bankowych, ale obawiali się, że czegoś nie zrozumieją.

Jeszcze inni chętnie z nich korzystali, ale wyszukiwanie najlepszych ofert było dla nich męczące.

Co ich łączy?

Wszyscy oni pewnego dnia odwiedzili naszego bloga – Moniaki.pl, i dzięki naszym poradnikom zaczęli korzystać z promocji bankowych. Zaufali nam i zaczęli na nich zarabiać i zgarniać nagrody.

I zaczęli to robić na masową skalę. Od początku istnienia naszego bloga do dzisiaj, z opisywanych przez nas promocji nasi czytelnicy skorzystali ponad 58 689 razy (ta liczba rośnie z każdym dniem). Mówiąc wprost:

Nasi czytelnicy odebrali ponad 58 tysięcy nagród od banków!

A nagrody były różne. Między innymi:

 • 400 zł w gotówce
 • 300 zł do wydania w Biedronce
 • 400 zł na zakupy w drogerii Douglas
 • 400 zł na zakupy w RTV Euro AGD
 • Bony na stację benzynową
 • Darmowe smartfony
 • Darmowe tablety
 • Darmowe głośniki przenośne
 • I wiele, wiele innych!

„Odkąd czytam Waszą stronkę to udało się wyrwać wideorejestrator, 200 zł zwrotu za paliwo, 600 zł za polecenia karty Citi (razem z żoną), tablet, 100 zł za założenie konta w BZ WBK, żona też założyła i czeka na 120 zł (…)”

Najlepsze w tym jest jednak to, że każda z tych nagród była gwarantowana. Każdy, kto wziął udział w promocji i spełnił prosty warunek, bez żadnych pytań otrzymywał swoją nagrodę.

I nie wiem, czy wiesz, ale udział w tych promocjach był darmowy.

Zupełnie inaczej niż w konkursach, tutaj sprawa jest prosta – bierzesz udział w promocji, spełniasz jej warunek i otrzymujesz swoją nagrodę – za darmo!

„Dla wszystkich niedowiarków. Jest! I to za zupełną darmoszkę!”

Co więcej, dla każdego z naszych czytelników korzystanie z tych promocji stało się dziecinnie łatwe. Jest tak, ponieważ na naszym blogu w prosty sposób opisujemy, jak krok po kroku wziąć w nich udział. Dzięki temu wszyscy z łatwością mogą z nich skorzystać i odebrać swoją nagrodę. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie słyszały o promocjach bankowych.

Więc o co tak naprawdę chodzi w tych promocjach?

Promocje bankowe – dzięki nim zawsze wygrywasz

Promocje bankowe to konkretne oferty, które mają swój regulamin i twarde zasady. Wystarczy wziąć w nich udział oraz spełnić prosty warunek, aby odebrać swoją gwarantowaną nagrodę.

Tutaj nie ma żadnych kuponów, żadnego losowania i żadnych nagród pocieszenia. Jeśli robisz wszystko zgodnie z regulaminem, to otrzymujesz swoją nagrodę, a wszystko jest pewne i bezpieczne.

Bezpieczny sposób na pewną wygraną

Promocje bankowe są niezwykle bezpieczne, ponieważ bank musi ściśle przestrzegać regulaminu. Nie może też go zmienić w trakcie trwania promocji. Regulamin to rzecz święta.

Poza tym prawo w tym przypadku zawsze stoi po Twojej stronie. Bank miałby potężne problemy, gdyby okazało się, że jest nieuczciwy. Dodatkowo przez takie zachowanie straciłby MASĘ klientów i dziesiątki milionów złotych. Żaden bank nie może sobie na to pozwolić – to mogłoby dla niego oznaczać nawet bankructwo.

Poza tym banki nie po to organizują takie promocje, żeby kogoś oszukiwać. Jest wręcz odwrotnie – zależy im na jak największym zadowoleniu uczestników. Bo jak za chwilę się dowiesz, konkurencja na tym rynku jest potężna i każdy klient jest na wagę złota.

I dla nas, ludzi którzy zarabiają na takich promocjach, jest to świetna sytuacja. Banki chcą zyskać nowych, zadowolonych klientów, dlatego tworzą coraz to lepsze oferty i oferują coraz fajniejsze nagrody.

A my te nagrody zgarniamy!

I Ty też tak możesz – bo już za chwilę dowiesz się wszystkiego o tym, jak wziąć udział w takiej promocji i zgarnąć za darmo telefon warty 449 zł. A jeśli zastanawiasz się, dlaczego banki organizują takie promocje i w jaki sposób im się to opłaca, to już spieszę z odpowiedzią.

Dlaczego banki organizują takie promocje?

Organizowanie takich ofert, to dla banków świetny sposób na reklamę. Bo zobacz – reklamy w radiu i telewizji są cholernie drogie. Ich koszt to nawet setki tysięcy złotych… dziennie! I co gorsze – reklamy w radiu i telewizji są mało skuteczne.

Sam dobrze wiesz, że prawie nikt z nas nie zwraca na nie uwagi. Nikt z nas nie czeka z wypiekami na twarzy, aż w telewizji pojawi się reklama banku. Jest dokładnie odwrotnie – przełączamy kanały, byle tylko nie oglądać tych głupot.

I banki doskonale o tym wiedzą. Wiedzą też, że zorganizowanie promocji jest tańsze, bo nie trzeba jej nigdzie reklamować. Promocja bankowa jest na tyle atrakcyjna, że ludzie sami mówią o niej między sobą. I jak widzisz, nawet blogerzy tacy jak ja, z własnej woli opisują ją na swoich stronach. Więc koszt zorganizowania takiej oferty, to dla banku śmieszne pieniądze.

I nie dość, że promocje są tańsze, to jednocześnie przyciągają mnóstwo nowych klientów.

Ostatecznie, banki wierzą w statystykę. A statystyka mówi, że pewna część osób, która skorzysta z promocji, zostanie stałymi klientami. Liczby nie kłamią i każdy bank wie, że w dłuższym okresie zarobi na takiej promocji.

I dlatego właśnie ją organizuje, bo jego celem jest zdobyć nowych, zadowolonych klientów. A naszym celem, jako ludzi, którzy zarabiają na takich promocjach, jest zdobyć nagrodę i nie wydać na to ani grosza.

I jak widać z historii naszych czytelników, często oferta banku jest na tyle atrakcyjna, że decydują się oni zostać z nim na dłużej.

Tak było w przypadku Tomasza, który po raz pierwszy w życiu skorzystał z promocji bankowej:

Jego przykład doskonale potwierdza, że nie ma tu żadnego naciągactwa. Wszystko jest zgodne z prawem, pewne i bezpieczne.

I dokładnie taka sama jest promocja, o której już za chwilę Ci opowiem.

W tej promocji możesz zgarnąć od Citibanku darmowy smartfon Xiaomi Redmi 6a, który jest wysoko oceniany przez swoich użytkowników (sprawdziłem ich opinie – znajdziesz je w dalszej części artykułu).

Smartfon ten warty jest 449 zł, ale Ty otrzymasz go zupełnie za darmo, a potem… Możesz bez problemu pożegnać się z Citibankiem i zatrzymać swoją nagrodę. Regulamin dopuszcza taką możliwość i wielu naszych czytelników z niej korzysta.

Dokładnie tak zrobił jeden z naszych czytelników, Arkadiusz:

Darmowy smartfon? To brzmi jak okazja!

Z wszystkich promocji, które opisywałem ostatnio na blogu, ta według mnie jest najlepsza. Dlaczego? Bo ma najprostsze warunki, nagrodą jest nowy, dobrej jakości smartfon, a wzięcie w niej udziału jest całkowicie darmowe.

Jedyne czego potrzebujesz, to odrobina czasu.

Zaledwie 6 minut wystarczy Ci z nawiązką, aby bez problemu zarejestrować się w tej promocji.

Dodam tylko, że ostatnia tego typu promocja miała miejsce pół roku temu i okazała się prawdziwym hitem. Wtedy skorzystało z niej aż 3272 naszych czytelników i wielu z nich do dzisiaj cieszy się swoimi smartfonami LG K8, które otrzymali od Citibanku.

„Pozdrawiam niedowiarków. Dzisiaj dotarł, nowiutki LG K8 Dual.””

Teraz ta promocja powraca w nowej odsłonie, a jej warunki są jeszcze prostsze

Warunki tej promocji są tak proste, że już bardziej się nie da. Wcześniej wydawało mi się, że to ta poprzednia promocja była prosta, ale teraz chylę czoła przed Citibankiem. Powiem to wprost – bardzo rzadko zdarza się, że na tak dziecinnie prostych warunkach bank oddaje w ręce swoich klientów smartfony warte 449 zł.

Więc jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z promocji bankowych, to w mojej opinii jest to świetna okazja, abyś spróbował i przekonał się, czy spodoba Ci się taki sposób na dodatkowy zarobek.

Tym bardziej że zarejestrowanie się w tej promocji zajmuje około 6 minut, a nagrodą jest nowy smartfon warty 449 zł.

449 zł w 6 minut to 4490 zł na godzinę!

Znasz kogoś, kto zarabia takie pieniądze? Domyślam się, że… nie. Za to jedno wiem na pewno:

Właśnie na takie okazje jak ta czekają osoby, które korzystają z promocji bankowych

Poświęcają kilka minut, nie wydają ani grosza i zarabiają za to kilka stówek. Niektórzy z nich kilka razy w roku. Pasjonaci nawet kilkadziesiąt razy.

I dokładnie to samo robią w przypadku tej promocji. W poprzedniej edycji wzięło udział 3272 naszych czytelników, ale już teraz wiemy, że ta edycja bije tamtą na głowę. Z naszych statystyk wynika, że korzysta z niej ponad 50 czytelników naszego bloga… dziennie!

Dlaczego to robią? Bo wiedzą, że ta promocja to prawdziwa okazja!

No dobrze, ale skąd ja to wszystko wiem? Dlaczego piszę o promocjach bankowych i w jaki sposób mogę Ci zagwarantować, że mówię prawdę?

Cieszę się, że o to zapytałeś!

Od 10 lat zarabiam na promocjach bankowych

Nazywam się Robert Wiliński i od ponad 10 lat zarabiam na promocjach bankowych. Zaczynałem od drobnych groszy, które zarabiałem jako student, by wkrótce wraz z grupą przyjaciół odkryć, że na takich ofertach można zgarnąć naprawdę fajne pieniądze.

To zajęcie tak bardzo nas wciągnęło, że po kilku latach staliśmy się ekspertami od bankowych promocji… i zaczęliśmy o nich pisać. I tak powstał nasz blog Moniaki.pl, na którym teraz jesteś.

Od trzech i pół roku zajmujemy się tym profesjonalnie i w tym okresie opisaliśmy 366 promocji bankowych. To daje średnio 8 nowych ofert miesięcznie – więc mamy pełne ręce roboty, aby opowiedzieć o nich naszym czytelnikom.

Przypomnę tylko, że czytelnicy naszego bloga skorzystali z opisanych przez nas ofert ponad 58 689 razy. Wielu z nich regularnie do nas powraca, bo wiedzą, że mogą nam zaufać.

„Dzięki wam mam nowy telefon. Odwalacie dobrą robotę – dziś LG K8 dotarł do domu”

Opisujemy najlepsze promocje

Produkty i oferty, które polecają Ci pracownicy banków, nie zawsze są najtańsze i najlepsze. Na tym polega zadanie tych ludzi – polecają tylko produkty banku, w którym pracują.

My natomiast nie mamy takich ograniczeń. Nie mamy też żadnych zobowiązań ani umów z bankami. My prezentujemy te oferty, które są najlepsze dla naszych czytelników. Spośród wszystkich wybieramy takie, które gwarantują fajne nagrody i mają proste warunki.

Pytanie tylko – dlaczego to robimy?

Robimy to, bo zarabiamy na tym pieniądze – to żaden sekret. Dołączyliśmy do programów partnerskich, które są ogólnodostępne i każdy może do nich dołączyć. Gdy nasi czytelnicy korzystają z opisywanych przez nas promocji, my dostajemy za to drobne wynagrodzenie.

W moim artykule ZAWSZE znajdziesz rzetelne informacje

To prawda, że dostanę kilka złotych, jeśli ktoś skorzysta z promocji, którą opisuję w swoim artykule. I nie owijam w bawełnę, że jest inaczej. Te kilka złotych to po prostu wynagrodzenie za moją pracę.

Bo musisz wiedzieć, że to naprawdę ciężkie zadanie, żeby znaleźć atrakcyjną promocję, a następnie dokładnie sprawdzić jej regulamin i opisać go w prosty sposób na blogu.

Przeważnie wygląda to tak:

Wyszukuję najnowsze promocje bankowe, z których wybieram te, które na pierwszy rzut oka wydają się najlepsze. Następnie sprawdzam ich regulaminy, tabele opłat oraz umowy i upewniam się, że dana promocja faktycznie będzie atrakcyjna dla naszych czytelników. Nie tylko muszę dokładnie zrozumieć wszystko od A do Z, ale muszę też dzwonić na infolinię banku i dopytywać o szczegóły.

Ostatecznie, gdy mam już wszystkie informacje, składam je w jedną całość i dla potwierdzenia, jeszcze raz rozmawiam z konsultantem banku. Dzięki tej rozmowie jestem pewien, że niczego nie pominąłem i wszystko dobrze zrozumiałem.

I wtedy wiem już na pewno, że artykuł jest gotowy do opublikowania, bo przekazuje w 100% prawdziwe i pewne informacje. Gdybyśmy w naszych artykułach przekazywali błędne informacje, wtedy czytelnicy szybko przestaliby nam ufać. W efekcie nikt by nas nie czytał, a blog przestałby istnieć.

Tymczasem zobacz jak dużo osób nam ufa – mamy ponad 36 tys. fanów na Facebooku:

Więc zobacz, w moim artykule daję Ci fachową poradę – profesjonalnie przeanalizowany regulamin promocji bankowej… zupełnie za darmo.

Przygotowałem dla Ciebie kompletną analizę i szczegółowy opis tej oferty krok po kroku. Opisałem ją w tak prosty sposób, że nawet ktoś, kto nigdy nie słyszał o promocjach bankowych, bez problemu skorzysta z tej oferty i odbierze swoją nagrodę.

Za podobną usługę w kancelarii prawnej zapłaciłbyś kilkaset złotych.

Tymczasem u nas masz ją za darmo

I w każdej chwili możesz sam zweryfikować informacje, które Ci tutaj prezentuję. Ponieważ w każdej chwili możesz sprawdzić regulamin, tabelę opłat i umowę na własną rękę. Znajdziesz je na końcu tego artykułu.

No dobrze – wiesz już o co chodzi w promocjach bankowych. Wiesz także, kim jestem i skąd wiem to wszystko. Nadszedł czas, abym opowiedział Ci o szczegółach tej promocji.

Przetestuj darmową kartę i zgarnij nowego smartfona

W tej promocji przetestujesz darmową kartę kredytową Simplicity, którą zamówisz przez internet. Zarejestrowanie się w tej promocji zajmie Ci nie więcej niż 6 minut – wystarczy, że wypełnisz prosty formularz na stronie Citibanku.

Po kilku dniach zadzwoni do Ciebie konsultant Citibanku, z którym ustalisz szczegóły. Następnie kurier dostarczy Ci umowę, a kilka dni później przyjdzie do Ciebie Twoja nowa karta Simplicity.

Potem, gdy już otrzymasz swoją kartę wystarczy, że spełnisz jeden, dziecinnie prosty warunek. Warunek, za który otrzymasz nowy smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmo!

Następnie albo zatrzymasz swoją darmową kartę kredytową Simplicity, albo zrezygnujesz z niej bez żadnych konsekwencji, zaraz po odebraniu nagrody.

Bułka z masłem!

A wszystko to za zupełną darmoszkę. Bez wychodzenia z domu. Bez żadnych trików. Bez żadnych losowań i haczyków.

I jeśli nie korzystałeś wcześniej z karty kredytowej, to nie martw się. Karta Simplicity to jedna z najbardziej przyjaznych kart dla początkujących. Sprawa jest bajecznie prosta i bezpieczna. Wszystko wyjaśnię Ci już za chwilę.

Dla kogo jest ta promocja

Możesz skorzystać z tej promocji, jeśli jesteś pełnoletni, nie miałeś karty kredytowej w Citibanku od 1 czerwca 2015 oraz jeśli spełniasz jeden dodatkowy warunek:

 • Jeśli pracujesz na umowę: wymagany staż w obecnej pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1200 zł netto;
 • Jeśli masz firmę: wymagane działanie firmy min. 2 lata oraz dochód min. 2500 zł;
 • Jeśli jesteś emerytem/rencistą: wymagany dochód min. 1200 zł netto.

Więc jeśli spełniasz te proste warunki, to jesteś na dobrej drodze, aby odebrać swój darmowy smartfon. Dodam tylko, że wyróżnia go bardzo duży i przejrzysty wyświetlacz. Możesz na nim komfortowo oglądać filmy i zdjęcia, które zrobisz jego zaskakująco dobrym aparatem.

Xiaomi Redmi 6a – smartfon z ogromnym wyświetlaczem

Xiaomi to marka, która w kilka lat podbiła serca użytkowników na całym świecie. Z małej firmy stała się światowym kolosem. Obecnie jest na wysokim, 5 miejscu, jeśli chodzi o sprzedaż smartfonów na świecie.

Jeśli niewiele Ci to mówi, to dodam tylko, że gigant, jakim jest Apple, który sprzedaje setki milionów telefonów rocznie, jest… zaledwie na 4 miejscu!

Mam jeszcze jeden ciekawy fakt odnośnie tej sytuacji: Apple jest na rynku od 43 lat.

Zgadniesz jak długo istnieje Xiaomi?

ZALEDWIE 9 lat! Tylko tyle wystarczyło im, aby w światowym rankingu sprzedaży, znaleźć się tuż za 43 letnim kolosem, jakim jest Apple. To robi mega wrażenie!

No dobrze, przejdźmy do konkretów.

Czym charakteryzuje się Xiaomi Redmi 6a, którego możesz zgarnąć w tej promocji?

W oczy od razu rzuca się jego ogromny wyświetlacz. Ma on aż 5.45 cala, co sprawia, że jest bardzo czytelny. Wielkością wyświetlacza dorównuje takim telefonom jak iPhone 8 Plus. Oglądanie filmów i zdjęć oraz przeglądanie stron www będzie na nim niezwykle wygodne.

Tak wygląda ten model:

Porównałem go wielkością do iPhona 8 Plus, ale Xiaomi jest zgrabniejszym telefonem. iPhone to „cegła” – jest szeroki i nieporęczny. Xiaomi za to jest smukły. Ramki wokół jego wyświetlacza są bardzo cienkie, dzięki czemu trzyma się go pewnie i bez problemu da się go obsługiwać jedną ręką. A o tym użytkownicy iPhona 8 Plus mogą jedynie pomarzyć.

Ponadto Xiaomi ma niezły aparat o rozdzielczości 13 megapikseli, którym zrobisz bardzo dobre zdjęcia, jak na tę klasę telefonu. Tym aparatem spokojnie uwiecznisz rodzinne momenty lub zwyczajnie będziesz robić codzienne fotki w bardzo dobrej jakości.

Warto też zwrócić uwagę na możliwość korzystania z dwóch kart sim – jeśli posiadasz dwa numery, możesz mieć je obydwa aktywne w tym jednym telefonie. Xiaomi ma też wejście na karty pamięci – więc nie zabraknie Ci miejsca na zdjęcia, filmy i muzykę.

Rzuć jeszcze okiem na pozostałe parametry:

Jak na tę półkę cenową, są to naprawdę dobre parametry. 2 GB pamięci RAM zapewni mu płynne działanie, a czterordzeniowy procesor spokojnie poradzi sobie z przeglądaniem internetu, Facebooka, z odtwarzaniem filmów, a nawet z mniej wymagającymi grami.

Ważne jest też to, że telefon ma wgrany najnowszy system operacyjny Android 8.0 Oreo – oznacza to aktualne zabezpieczenia, bezproblemowe działanie smartfona i dostęp do najnowszych aplikacji.

Wartość tego telefonu według Citibanku to 449 zł. Sprawdziłem to i faktycznie – na stronie Mediamarkt i MediaExpert znalazłem go dokładnie w tej samej cenie. Sprawdziłem również Ceneo, gdzie zawsze można znaleźć najniższe ceny. Tam średnia cena tego smartfonu wynosi 416 zł

A skoro byłem już na Ceneo, to od razu rzuciłem okiem na opinie użytkowników. Tam dowiedziałem się, że telefon oceniło 120 osób i średnia ocen wyniosła 4,6 na 5! Jest to naprawdę świetny wynik.

Zobacz sam:

Mam też kilka opinii użytkowników:

„Xiaomi już od dłuższego czasu robi bardzo dobre telefony, które niczym nie ustępują starym markom na rynku. Za to cena ich jest bardzo konkurencyjna. Polecam!”

„Strony otwierają się płynnie, ale nie błyskawicznie, przyjemny wygląd, menu intuicyjne, zdjęcia wychodzą bardzo ładne”

„Dobry jest! Testowałem minecrafta na tym telefonie to chodził bez problemu (…)”

Podsumowując – jest to naprawdę przyzwoity telefon, który wyróżnia się ogromnym i wygodnym w obsłudze wyświetlaczem. Oczywiście – nie jest to demon prędkości i nie ma co oczekiwać, że będzie działał jak smartfony z górnej półki. Za to do codziennego użytku będzie jak znalazł.

Kosztuje średnio 416 zł, co według jego użytkowników jest bardzo dobrą ceną za tą jakość i parametry. Ponadto telefon dostępny w tej promocji objęty jest pełną, 24-miesięczną gwarancją na terenie Polski. Nie musisz się więc obawiać o usterki i uszkodzenia.

Oto potwierdzenie z Regulaminu Promocji:

Telefon ten będzie dla Ciebie idealny, jeśli:

 • Potrzebujesz nowego smartfona, ale masz inne, ważniejsze wydatki
 • Szukasz prezentu dla bliskiej osoby np. dla dziecka, rodziców, a nawet dla dziadków (telefon ma duży, łatwy w obsłudze wyświetlacz)
 • Chcesz kupić swój pierwszy smartfon (bo ten możesz mieć zupełnie za darmo i na spokojnie sprawdzić, czy polubisz smartfony)
 • Korzystasz z dwóch numerów i chcesz je mieć w jednym telefonie (Xiaomi ma wejście na dwie karty SIM)
 • Potrzebujesz dodatkowej gotówki (bo telefon możesz sprzedać i zgarnąć za niego około 400-430 zł)

Więc nie dość, że jest to całkiem przyzwoity smartfon to w dodatku możesz go mieć za darmo. I jest to gwarantowane – bo wystarczy tylko, że przetestujesz darmową kartę kredytową Simplicity.

Ta karta naprawdę jest darmowa

Większość kart kredytowych ma stałą, roczną opłatę. Nie dotyczy to Simplicity. Ta karta jest bezwarunkowo darmowa. Nie ważne, czy z niej korzystasz, czy tylko nosisz w portfelu – nigdy nie zapłacisz za nią żadnej opłaty.

A oto potwierdzenie. Jest to fragment tabeli opłat i prowizji Citibanku. Czerwonym kolorem zaznaczyłem kartę Simplicity.

Dla porównania zobacz, że karty kredytowe wymienione obok Simplicity kosztują aż 96zł rocznie!

Simplicity jest darmowa także, jeśli chodzi o inne parametry:

 • Opłata za wydanie karty – 0 zł
 • Opłata miesięczna / roczna – 0 zł
 • Opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0 zł
 • Opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0 zł
 • Karta dostarczana pocztą – 0 zł (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
 • Otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki – 0 zł
 • Aż 26 dni od dnia wystawienia wyciągu, na darmowe spłacenie swojej karty (dzięki temu nie zapłacisz żadnych prowizji i odsetek)

Więc sam widzisz – nie ma żadnych opłat rocznych, dostarczenie karty jest darmowe i do tego masz aż 26 dni żeby ją spłacić bez żadnych odsetek. Oznacza to tyle, że jeśli wydasz swoją kartą 500 zł, to potem oddasz dokładnie 500 zł i ani grosza więcej – masz na to aż 26 dni.

To dlatego właśnie Simplicity jest świetną kartą dla każdego, kto chciałby przetestować swoją pierwszą kartę kredytową

Docenią ją też posiadacze innych kart, za które muszą płacić. Wystarczy z nich zrezygnować i założyć nową kartę Simplicity. W ten sposób szybko obniżysz koszty i dodatkowo zgarniesz darmowy smartfon.

I wiesz co? Z tej karty możesz bez problemu zrezygnować zaraz po odebraniu swojego smartfona!

Zrezygnowanie z tej karty jest banalnie proste

Gdy już odbierzesz swoją nagrodę i nie będziesz chciał mieć karty kredytowej, to zwyczajnie z niej zrezygnuj. Nie musisz się niczego obawiać, bo prawda jest taka, że wiele osób tak robi. Ja też tak robię. I najważniejsze jest to, że regulamin wyraźnie dopuszcza taką możliwość.

Oto odpowiedni zapis z Umowy o Kartę:

Pamiętaj jedynie, że jeśli chcesz zatrzymać telefon i zrezygnować z karty to najpierw MUSISZ go odebrać. Czyli po prostu wziąć paczkę od kuriera i pokwitować odbiór. Wtedy możesz bez problemu zatrzymać swoją nagrodę i zrezygnować z karty. Citibank nie będzie Ci robił żadnych problemów – po prostu spłać swoją kartę i z niej zrezygnuj. Formularz rezygnacji otrzymasz razem z umową o kartę. Zrezygnować z karty możesz również przez internet.

W ten sposób zostaniesz ze swoim nowym smartfonem i „pozbędziesz się” karty Simplicity. To naprawdę proste i nie ma tu żadnych haczyków.

Skoro dowiedziałeś się już jak przyjazna jest karta Simplicity, to teraz opowiem Ci jak korzystać z niej we właściwy sposób.

Dowiesz się też o moim prostym sposobie, dzięki któremu ZAWSZE będziesz płacił swoją kartą bez żadnych prowizji i odsetek (będziesz w szoku jakie to proste!).

Karta kredytowa? To proste! (I bezpieczne)

Wiele osób powtarza, że karta kredytowa to zło, pierwszy krok do zadłużenia i że koszty jej posiadania są niezwykle wysokie. No cóż, jeśli porozmawiasz z tymi ludźmi nieco dłużej, szybko odkryjesz, że nie mają zielonego pojęcia o tym, jak działają karty kredytowe. Boją się ich i straszą innych, ale sami nie wiedzą, o czym mówią. Po prostu powtarzają bzdury.

Tymczasem rzeczywistość jest dużo ciekawsza, bo powyżej udowodniłem Ci już, że koszty posiadania karty Simplicity są ZEROWE.

Ale nie zapominaj, że jest to karta kredytowa i trzeba pamiętać o tym, żeby ją spłacać w terminie. Na szczęście termin jest wyjątkowo długi, a Ty za chwilę poznasz prosty sposób na to, jak zawsze mieć pod kontrolą swoją kartę kredytową… i nigdy nie zapłacić żadnych odsetek.

Ta informacja przyda się każdej osobie, która nigdy nie korzystała z karty kredytowej. A jeśli masz już kartę to i tak zachęcam Cię do przeczytania poniższego akapitu – być może spodoba Ci się mój sposób.

Jak poprawnie korzystać z karty kredytowej

Karta kredytowa służy do płacenia bezgotówkowo. Możesz z niej korzystać tak, jak ze zwykłej karty do konta. Różnica jest taka, że nie powinieneś wybierać z niej pieniędzy w bankomacie oraz robić przelewów na inne rachunki (np. płacić za czynsz lub przelewać pieniędzy na swoje konto osobiste).

W takich sytuacjach zapłacisz prowizję: 3% od wypłacanej kwoty (minimum 10 zł), bo karta kredytowa nie służy do wybierania gotówki i przelewania pieniędzy na inne konta.

Karta kredytowa służy do płacenia za zakupy

A jeśli będziesz jej używać zgodnie z przeznaczeniem – czyli płacić nią w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych, w internecie (opcja „Zapłać kartą”) i w każdym miejscu, które przyjmuje płatności bezgotówkowe – wtedy NIGDY nie zapłacisz żadnej prowizji. Na tym polega właściwe korzystanie z karty kredytowej.

Teraz rozprawmy się z oprocentowaniem.

Prosty sposób na to, jak NIGDY nie płacić odsetek

Każda karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Jest to czas, w którym bank nie nalicza żadnego oprocentowania od pieniędzy, które wydałeś za pomocą swojej karty kredytowej. W przypadku Simplicity wydawanej przez Citibank jest to aż 56 dni.

Upraszczając: przez maksymalnie 56 dni możesz za darmo korzystać z pieniędzy banku. I aby nie zapłacić żadnych odsetek, musisz je zwrócić w tym terminie. Gdy przekroczysz Twój okres bezodsetkowy – wtedy bank faktycznie zacznie naliczać odsetki (10% rocznie).

Więc wszystko polega na tym, abyś nigdy nie przekroczył okresu bezodsetkowego. I mam dla Ciebie dobrą informację:

Właśnie teraz poznasz dziecinnie prosty sposób na to, abyś ZAWSZE spłacał swoją kartę w terminie!

Co 30 dni od momentu, gdy podpiszesz umowę o kartę, w Twojej bankowości internetowej będzie pojawiał się wyciąg z Twojej karty. Na wyciągu będzie widniała kwota, jaką zapłaciłeś kartą za swoje zakupy w ciągu ostatnich 30 dni. I jest to dokładnie ta kwota, którą musisz spłacić.

A oto ten banalny sposób:

Od dnia otrzymania wyciągu, masz jeszcze 26 dni na darmową spłatę Twojej karty. Więc ustawiasz sobie przypomnienie w telefonie, aby nie przekroczyć tego terminu i bezpiecznie oraz darmowo spłacasz swoją kartę! Oczywiście, możesz ją spłacić wcześniej (na przykład w dniu otrzymania wyciągu) i mieć to z głowy – to Twój wybór.

Żeby wszystko było klarowne, podam Ci przykład:

Załóżmy, że podpisałeś umowę o kartę 20 lutego. Pierwszy wyciąg otrzymasz 30 dni później. W tym czasie zapłaciłeś kartą za zakupy o wartości 740 zł i dokładnie taka kwota widnieje na Twoim wyciągu. Oznacza to, że musisz przelać do banku 740 zł i masz na to jeszcze 26 dni od daty otrzymania wyciągu. Ustawiasz sobie więc przypomnienie w telefonie i w ten sposób spłacasz kartę na czas i nie płacisz żadnych odsetek.

Teraz już wiesz, jak kontrolować swoją kartę i zawsze spłacać ją w terminie. Dzięki temu nigdy nie wpadniesz w długi i nigdy nie zapłacisz odsetek. Po prostu zawsze pamiętaj o poniższych czynnościach (możesz sobie je gdzieś zanotować dla wygody):

 1. Loguj się do bankowości internetowej co 30 dni od dnia podpisania umowy o kartę
 2. Sprawdzaj najnowszy wyciąg – znajdziesz tam kwotę, którą musisz spłacić
 3. Od daty wystawienia wyciągu masz 26 dni na darmową spłatę swojej karty, więc ustawiasz sobie przypomnienie w telefonie lub spłacasz kartę w ten sam dzień
 4. Spłacasz swoją kartę w terminie i nie ponosisz żadnych kosztów

To jest łatwiejsze niż zamówienie pizzy przez internet, ale oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy się nie znają, ale będą Cię straszyć. Moja rada – nie słuchaj ich!

Teraz nadszedł czas na małe podsumowanie wszystkich tych informacji, a następnie… Opowiem Ci, jak możesz wziąć udział w tej promocji i odebrać swój smartfon!

Podsumujmy to, co ustaliliśmy do tej pory

 • Wiesz, że w promocjach bankowych nagrody są gwarantowane
 • Wiesz, że skorzystanie z promocji bankowej jest darmowe
 • Wiesz, że od 3,5 roku fachowo opisujemy promocje na naszym blogu, a nasi czytelnicy skorzystali z nich 58 689 razy
 • Wiesz, że zawsze jesteśmy rzetelni, bo inaczej ludzie przestaliby nam ufać, a nasz blog by upadł
 • Wiesz, że nie nie mamy żadnych umów z bankami i działamy od nich niezależnie (żaden bank nas nie sponsoruje)
 • Wiesz, że Citibank organizuje jedne z lepszych promocji na rynku (i właśnie czytasz o jednej z nich)
 • Wiesz, że w podobnej promocji 3272 naszych czytelników odebrało od Citibanku smartfony LG K8 (i byli bardzo zadowoleni)
 • Wiesz, że w tej promocji otrzymasz darmowy smartfon Xiaomi Redmi 6a z dużym, czytelnym wyświetlaczem, warty 449 zł
 • Wiesz, że ta promocja polega na przetestowaniu darmowej karty Simplicity
 • Wiesz, jak posługiwać się kartą kredytową i ZAWSZE korzystać z niej za darmo
 • Wiesz, że możesz w łatwy sposób zrezygnować z tej karty
 • Wiesz, że… to prawdziwa okazja!

A co robią sprytni ludzie, gdy trafiają na świetną okazję?

Korzystają z niej!

Więc teraz w pięciu prostych krokach powiem Ci, co dokładnie musisz zrobić, aby wziąć udział w tej promocji i odebrać swój smartfon Xiaomi Redmi 6a.

Jak zgarnąć smartfona za darmo – prosta instrukcja krok po kroku

Wzięcie udziału w tej promocji Citibanku to bułka z masłem. Ogólnie chodzi o to, abyś wykonał poniższe kroki:

 1. Zarejestruj się w promocji
 2. Porozmawiaj z konsultantem Citibanku (zadzwoni w ciągu 2-5 dni)
 3. Podpisz umowę o kartę, którą dostarczy Ci kurier
 4. Aktywuj swoją kartę
 5. Płać nią za swoje codzienne zakupy

To naprawdę takie proste. Ale ja chcę, żebyś wiedział dokładnie co i kiedy powinieneś zrobić. Chcę, żebyś bez problemu odebrał swojego Xiaomi Redmi 6a od Citibanku. To dlatego poniżej przygotowałem dla Ciebie szczegółową instrukcję:

Krok 1: Zarejestruj się w promocji

Przeczytaj ten artykuł do końca i przejdź na stronę promocji. Wygląda ona tak, jak na poniższym zdjęciu:

→ Kliknij tutaj i przejdź na stronę promocji←

Tam kliknij pomarańczowy przycisk „Złóż wniosek online”, który przeniesie Cię do formularza, w którym uzupełnisz swoje dane. Połączenie jest szyfrowane, co oznacza, że Twoje dane są bezpieczne. Trafią one bezpośrednio do Citibanku, aby bank mógł Cię zidentyfikować i przygotować dla Ciebie umowę.

→ Kliknij tutaj i przejdź na stronę promocji←

Krok 2: Porozmawiaj z konsultantem banku

W ciągu 2-5 dni od wysłania formularza zadzwoni do Ciebie konsultant Citibanku. Powiedz wtedy, że chcesz skorzystać z promocji z telefonem Xiaomi Redmi 6a.

Następnie ustalicie jakim dokumentem potwierdzisz swoje dochody – z reguły wystarczy zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy).

Potem konsultant zapyta Cię o adres, pod jaki powinien zgłosić się kurier z umową. Podaj taki adres, który będzie dla Ciebie wygodny – może to być na przykład adres Twojej pracy.

Rozmawiając z konsultantem, zwróć uwagę na poniższe 3 rzeczy:

 • Koniecznie wybierz kartę Simplicity – bo jej utrzymanie jest darmowe. Jeśli konsultant zaproponuje Ci inną kartę, wtedy zwyczajnie odmów. Konsultant nie będzie Cię do niczego namawiał – po prostu jego przełożony wymaga, aby czasami zadawał takie pytania.
 • Wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych. Chodzi tu o zgodę na otrzymywanie reklam z Citibanku – tej zgody wymaga od Ciebie regulamin promocji
 • Zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej, gdyby konsultant Ci ją zaproponował. Nie potrzebujesz jej. Jej koszt to 5 zł miesięcznie, więc po co za nią przepłacać?

Krok 3 – Podpisz umowę

Na tym etapie wystarczy tylko, że podpiszesz umowę dostarczoną przez kuriera oraz przekażesz mu zaświadczenie o zarobkach. I jeśli chcesz wcześniej rzucić okiem na wzór umowy i przeczytać ją na spokojnie, to znajdziesz ją poniżej w tym artykule. Tymczasem przejdźmy do kroku czwartego.

Krok 4 – Zaloguj się do bankowości internetowej

W kilka dni po podpisaniu umowy otrzymasz list od Citibanku. Będzie w nim Twoja nowiutka karta Simplicity. Znajdzie się w nim także instrukcja aktywowania Twojej karty – postępuj zgodnie z nią i uaktywnij swoją kartę.

Regulamin promocji wymaga, abyś w ciągu trzech miesięcy przynajmniej raz zalogował się do swojej bankowości internetowej. Jest to warunek konieczny do odebrania nagrody. I co najlepsze – odhaczysz ten krok, już aktywując swoją kartę.

Poza tym logowanie do bankowości przyda Ci się w trakcie korzystania z karty – bo w ten sposób będziesz sprawdzał swoje wyciągi i spłacał swoją kartę w terminie, bez odsetek.

Teraz czas na ostatni krok – dziecinnie prosty warunek, który powinieneś spełnić, aby odebrać swój darmowy smartfon.

Krok 5 – płać za zakupy kartą Simplicity

Dlaczego dziecinnie prosty? Bo spełnisz go bez problemu – wystarczy, że od tego momentu za swoje zakupy będziesz płacić kartą Simplicity.

Zapewne do tej pory za część zakupów płacisz swoją kartą do konta. Więc teraz zamiast wyciągać swoją starą kartę, po prostu korzystaj z Simplicity, a pieniądze, które masz na koncie, wykorzystasz do spłacenia karty.

Warunek jest taki: musisz zrobić łączne zakupy na 1500 zł w ciągu trzech następnych miesięcy od podpisania umowy o kartę. Czyli mówiąc obrazowo:

Jeśli umowę o kartę podpisałeś w lutym, wtedy masz marzec, kwiecień i maj na zrobienie łącznych zakupów na 1500 zł.

Możesz albo kupić jedną drogą rzecz (np. nowy telewizor) albo płacić za mniejsze zakupy (np. w sklepie, za tankowanie, w internecie) i uzbierać łącznie 1500 zł.

Więc tak na chłopski rozum, zatankujesz auto 2-3 razy, kilka razy zapłacisz za jedzenie, kupisz miesięczny bilet na komunikację miejską, wyskoczysz do restauracji i być może kupisz sobie coś przez internet i… załatwione.

1500 zł w 3 miesiące to zaledwie 500 zł miesięcznie – nie jest to więc porażająca kwota. Każdy z nas lekką ręką wydaje tyle na zakupy.

A jeśli nie chcesz czekać 3 miesięcy, wtedy po prostu jak najszybciej zrób zakupy za 1500 zł. W ten sposób bank szybciej przyzna Ci nagrodę i nie będziesz musiał czekać 3 miesięcy na swój nowy smartfon.

I to wszystko! Telefon Xiaomi Redmi 6a jest Twój zupełnie za darmo!

Zarejestrowałeś się w promocji?

Spełniłeś ten jeden, dziecinnie prosty warunek?

Więc Xiaomi jest TWÓJ!

Tutaj nie ma losowania ani szczęścia… nie ma nawet kupowania losów. W tej promocji bankowej to Ty wygrywasz. Wygrywasz, bo wiesz, jak skorzystać z niej za darmo i jak za darmo odebrać smartfon warty 449 zł!

Wygrywasz tak, jak jeden z naszych czytelników, Jan, który w styczniu napisał nam taki komentarz:

I pomyśl, ile ludzi wokół Ciebie boi się korzystać z takich promocji. Nie rozumieją ich i nawet nie chcą się dowiedzieć, na czym one polegają. I takie okazje, jak zgarnięcie darmowego telefonu, omijają ich szerokim łukiem.

I w czasie, kiedy Ty otrzymasz ten telefon i będziesz się nim cieszyć, oni za wszystko będą płacić z własnej kieszeni. A uwierz mi, gdy skorzystasz z jednej promocji bankowej i przekonasz się, jakie to proste… Oraz jak fajne pieniądze możesz na tym dodatkowo zarobić…

Wtedy skorzystasz z kolejnej. I z kolejnej. I z kolejnej.

Dokładnie tak było ze mną i z każdą osobą, którą znam. Wszystkich nas wciągnęły promocje bankowe, ponieważ jest to najłatwiejszy sposób na pewny, dodatkowy zarobek. Porównaj sobie, ile pracy kosztuje Cię zarobienie 450 zł:

Nawet jeśli zarabiasz 20 zł na godzinę na rękę, to musisz przepracować 22,5 godziny, żeby zarobić na smartfon Xiaomi. To daje prawie 3 dni pracy.

Tymczasem tutaj potrzebujesz raptem 6 minut, żeby zarejestrować się w tej promocji!

No więc sam widzisz – ludzie, którzy nie chcą korzystać z promocji bankowych, muszą tracić czas i kupować wszystko za swoje ciężko zarobione pieniądze. Ty tak nie musisz – Tobie wystarczy kilka kliknięć i kilka minut, aby za darmo otrzymać telefon, na który inni muszą pracować przez 3 dni (albo więcej)!

A potem będzie jeszcze lepiej, bo pojawią się kolejne promocje i kolejne nagrody: gotówka do wydania na zakupy, gotówka za polecenie konta, darmowy tablet, darmowe tankowanie, bony na zakupy w drogerii (świetny prezent dla ukochanej osoby) i… mogę tak wyliczać bez końca.

Faktem jest, że wszystkie te rzeczy mogą być Twoje – wystarczy tylko, że spróbujesz i przekonasz się sam, jak fajne i bezpieczne są promocje bankowe.

A oferta Citibanku, o której Ci tutaj opowiedziałem, nadaje się idealnie do tego, żebyś to właśnie od niej zaczął swoją przygodę z zarabianiem na promocjach.

Mówię Ci to ja, weteran promocji bankowych z ponad 10 letnim doświadczeniem. Mówią to też nasze statystyki: każdego dnia korzysta z tej promocji ponad 50 nowych czytelników naszego bloga.

Więc skoro przeczytałeś ten artykuł, to zrobiłeś pierwszy, mądry krok, aby zacząć korzystać z promocji bankowych. Dlaczego mądry? Ponieważ zamiast robić coś w ciemno, Ty dowiedziałeś się, czym tak naprawdę są promocje bankowe.

I teraz je rozumiesz.

Dzięki tej mądrej decyzji wiesz już, jak działają takie promocje. I co ważniejsze – wiesz już wszystko o tym, jak skorzystać z promocji Citibanku i odebrać swój darmowy smartfon Xiaomi Redmi 6a!

Jeśli teraz odpuścisz, to gwarantuję Ci, że później nie będzie Ci się już chciało wracać do tego artykułu. W zamian będziesz sobie o nim regularnie przypominał i odwlekał tę decyzję. Będzie to siedziało gdzieś w Twojej głowie i będzie Cię „męczyło” w ciągu dnia.

A potem będzie jeszcze gorzej, bo już wkrótce na naszym Facebooku zobaczysz mnóstwo zdjęć naszych czytelników. Zdjęć, na których będą trzymać swoje świeżo rozpakowane smartfony Xiaomi Redmi 6a. Przeczytasz też, jak po raz kolejny „pozdrawiają niedowiarków” i jak piszą o tym, że to, co przeczytali w moim artykule, jest prawdą.

Wiem, że tak będzie – bo wiem, jakie to ekscytujące doświadczenie, gdy w końcu coś wygrasz. Wiem, jakie to uczucie, gdy spełniasz warunek promocji, a kilka dni później do Twoich drzwi puka kurier z nagrodą. Przeżyłem to setki razy. I nie zamierzam przestawać!

Więc jeśli teraz zrezygnujesz, to doświadczenie podpowiada mi, że już tu nie wrócisz. A jeśli nie wrócisz i nie skorzystasz z tak łatwej okazji do wypróbowania promocji bankowej, to tym bardziej nie skorzystasz z innych, które są trudniejsze. Okazje będą Ci przelatywać koło nosa.

A czy taka promocja kiedykolwiek się powtórzy? Nie wiem. Jest taka możliwość. Jest też możliwość, że Citibank znajdzie lepszy sposób reklamy i zrezygnuje całkowicie z organizowania promocji.

To jak?

Chcesz wykorzystać okazję i mieć za darmo coś, na co inni muszą pracować kilka dni? Chcesz zgarnąć telefon, który możesz potem sam używać, dać jako prezent bliskim lub sprzedać i mieć za to gotówkę?

Zatem do dzieła! Przejdź na stronę Citibanku i zarejestruj się w promocji. Następnie zrób wszystko zgodnie z instrukcją, którą podałem wyżej, a GWARANTUJĘ Ci, że już wkrótce zapuka do Twoich drzwi kurier z nowiutkim i całkowicie darmowym smartfonem Xiaomi!

→ Kliknij TUTAJ i przejdź na stronę Citibanku←

Pomogę Ci!

Pamiętaj, że jestem tutaj, żeby Ci pomóc. Wystarczy, że napiszesz komentarz pod spodem lub wyślesz mi email na adres: [email protected] a ja odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Pamiętaj – nie jesteś sam. Zależy mi na tym, żebyś odebrał swoją nagrodę i poczuł, jakie to wspaniałe uczucie. Zależy mi na tym, abyś cieszył się darmowym smartfonem.

Zależy mi na tym, żebyś był zadowolony.

Więc nie zastanawiaj się i zarejestruj się w promocji już teraz. Zapisz sobie ten artykuł i wracaj do niego zawsze, gdy potrzebujesz sobie przypomnieć o jakiejś informacji. I nie krępuj się i pisz do mnie, jeśli będziesz potrzebować pomocy.

A teraz przejdź na stronę banku i do dzieła! Skorzystaj z tej promocji bankowej i zgarnij darmowy smartfon:

→ Kliknij TUTAJ i przejdź na stronę Citibanku←

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: