PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[blog] Citibank rozdaje DARMOWE telefony Xiaomi Redmi 6A? Prześwietlam promocję!

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Telefon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł

Za co?

– Zarejestruj się w promocji
– Porozmawiaj z konsultantem Citibanku (zadzwoni w ciągu 2-5 dni)
– Podpisz umowę o kartę, którą dostarczy Ci kurier
– Aktywuj swoją kartę
– Zrób łączne zakupy na 1500 zł w ciągu trzech następnych miesięcy od podpisania umowy o kartę.

Ile to kosztuje?

– 0 zł – Opłata za wydanie karty
– 0zł – Opłata miesięczna / roczna
– 0zł – Opłata za korzystanie z przyznanego limitu
– 0 zł – Opłata za przedłużenie karty na kolejny rok
– 0 zł – Karta dostarczana pocztą (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
– 0 zł – Otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
– 26 dni od dnia wystawienia wyciągu, na darmowe spłacenie swojej karty (dzięki temu nie zapłacisz żadnych prowizji i odsetek)

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymasz potwierdzenie, a telefon przywiezie Ci kurier max. w ciągu 60 kolejnych dni.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Citibanku

Do kiedy promocja?

Do 24 kwietnia 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie wystartowała kolejna edycja niezwykle popularnej promocji Citibanku, w której za założenie karty Simplicity i płacenie nią za zakupy dostajesz telefon komórkowy – tym razem jest nim Xiaomi Redmi 6A. Jak możemy przeczytać na stronie banku jest on warty 449 zł!

Oczywiście wszystkie zasady promocji dokładnie prześwietlę w dzisiejszym artykule, abyś bez przeszkód mógł skorzystać z tej promocji. Od razu powiem, że jest banalnie prosta. Nie ma żadnych losowań, ani ukrytych haczyków (przeczytałem cały regulamin!). Każdy, kto wykona kroki przeze mnie tu opisane – otrzyma Xiaomi Redmi 6A. Aż sam byłem zaskoczony!

O tym, że promocja działa, a Citibank uczciwie wysyła obiecane nagrody, najlepiej świadczą komentarze czytelników, którzy już skorzystali z tej promocji i odebrali swoje nagrody:

Źródło: https://moniaki.pl/redmi-6a-od-citibanku/#comment-15967

Źródło: https://moniaki.pl/redmi-6a-od-citibanku/#comment-15899

Wystarczy, że będziesz przestrzegał kroków opisanych w tym artykule i Ty też możesz zacząć już cieszyć się na nowy smartphone 😉 Ale zanim przejdę do dokładnej instrukcji przyjrzyjmy się najpierw samej nagrodzie:

Smartphone idealny na co dzień…

Telefon Xiaomi Redmi 6A zapewni Ci komfortowe korzystanie na co dzień:

 • dzięki przekątnej ekranu równiej prawie 5,5 cala wygodnie będziesz przeglądać strony internetowe czy youtube.
 • aparat 14 megapixeli sprawi, że uwiecznisz najważniejsze chwile.
 • a dodatkowo… pojemna bateria gwarantuje, że nie będziesz musiał wszędzie chodzić z ładowarką.

pisza_o_citibankuWierzę, że powyższe porównanie pokazuje jak na dłoni wysoką jakość nagrody. Nie jest to może najnowszy iPhone czy reklamowany w telewizji Samsung, ale przyznasz, ze jak na darmowy gratis od banku wygląda całkiem nieźle? 🙂 Sam od ponad roku posiadam telefon marki Xiaomi i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolony.

Korzystać z nowego telefonu możesz sam albo możesz podarować go swojemu dziecku. W końcu uśmiech dziecka jest bezcenny, prawda? Inne rozwiązanie to po prostu go sprzedać. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące realizowana na podstawie numeru IMEI (czyli nie musisz przedstawiać dowodu zakupu i podstemplowanej karty gwarancyjnej). Za serwis odpowiada bezpośrednio firma Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A i jej autoryzowane punkty serwisowe. W każdej chwili możesz zadzwonić na infolinię (tel: 22 726 38 10). Chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane ze sprzętem oraz naprawią ewentualne usterki.

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym telefonem jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowego sprzętu…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest bezpłatna (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla osób, które nie mają karty kredytowej w Citibanku. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty. Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest bezpłatna. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać telefon Xiaomi Redmi 6A.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Kto może z tego skorzystać?

Ta promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób. Takich, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej i założą kartę kredytową Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej (karty założone w inny sposób nie biorą udziału w promocji). W tej promocji nie zakładasz konta bankowego tylko samą kartę kredytową.

Inaczej mówiąc – jeśli korzystałeś dawno temu z produktów Citibanku, ale zrezygnowałeś z jego usług przed 1 czerwca 2015 roku to możesz śmiało wziąć udział w tej promocji. Tak samo jak osoby, które nigdy nie były klientami tego banku oraz osoby, które mają konto (lub inny produkt) ale nie mają karty kredytowej.

Aby otrzymać kartę Simplicity dodatkowo trzeba spełniać jeden z poniższych wymogów:

 • Jeśli pracujesz na umowę: wymagany staż w obecnej pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1200zł netto;
 • Jeśli masz firmę: wymagane działanie firmy min. 2 lata oraz dochód min. 2500zł;
 • Jeśli jesteś emerytem/rencistą: wymagany dochód min. 1200zł netto.

Karta bez opłat. Gwarantuję.

Karta kredytowa Simplicity jest całkowicie bezpłatna. Szczegółową tabelę opłat i prowizji znajdziesz na końcu artykułu. Przeczytałem ją dokładnie, a poniżej wypisałem z niej najważniejsze informacje:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata miesięczna / roczna – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0 zł
 • karta dostarczana pocztą – 0 zł (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki – 0 zł
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu
 • RRSO 10,34% – oprocentowanie naliczane tylko i wyłącznie kiedy ktoś nie spłaci terminowo karty. W praktyce oznacza to drobne miesięczne odsetki 0,88% (poniżej 1% miesięcznie).
  Przykładowo: odsetki wyniosą 6,98 zł miesięcznie od niespłaconej kwoty 800 zł. Jeśli wykorzystaną kwotę spłacisz to nie ma żadnych opłat ani odsetek. Po prostu po każdym wyciągu przelewaj do Citibanku wskazaną tam kwotę i unikniesz odsetek.

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?) z tą różnicą, że korzystając z tej tutaj zdobędziesz telefon Xiaomi Redmi 6A.

Jak działa ta promocja?

Sporo już opowiedziałem o tej promocji, ale teraz zbierzmy wszystkie konkrety w jednym miejscu, abyś miał świadomość jak to działa:

 1. Na tej stronie promocyjnej wyślij wniosek o kartę Simplicity
 2. Oddzwoni konsultant Citibanku by uzupełnić brakujące informacje (opcjonalnie)
 3. Przyjedzie kurier z umową, jeśli nie zawrzesz jej przez internet (opcjonalnie)
 4. Zaloguj się do bankowości internetowej
 5. Płać nową kartą za codzienne zakupy

I to wszystko! Dostaniesz telefon Xiaomi Redmi 6A

Każdy z tych punktów rozpisałem dokładnie poniżej, aby nie robić bałaganu w ramce. Gwarantuję, że po przeczytaniu artykułu do końca wszystko będzie dla Ciebie łatwe i zrozumiałe. A w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało zadawaj pytania w komentarzach na dole.

Etap #1 – złóż wniosek o kartę Simplicity

Zgłoszenie do promocji i jednocześnie złożenie wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity to dosłownie 3 minuty roboty. Wchodzisz na tę stronę promocyjną:

Zgłoś się tutaj do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na stronie kliknij pomarańczowy przycisk i wyślij wniosek o kartę Simplicity

…i postępujesz według jednego z dwóch wariantów:

Wariant 1: (szybki, rozłożony w czasie, rekomendowany jeśli czytasz na telefonie)

 1. Na stronie promocyjnej kliknij pomarańczowy przycisk
 2. Wypełnij pierwszy ekran wniosku (wpisz prawdziwe dane i numer telefonu oraz e-mail)
 3. Wyraź zgodę na kontakt przedstawiciela Citibanku i kliknij “Dalej”

Teraz możesz już zamknąć przeglądarkę. Otrzymasz e-mail z numerem wniosku (zachowaj go).

Następnie w dowolnym momencie (kiedy będziesz mieć czas) wrócić do swojego formularza i uzupełnij resztę swoich danych. Jeśli nie znajdziesz wolnej chwili to też się nie martw. Za 2-5 dni oddzwoni konsultant Citibanku. Pomoże Ci on przejść przez kolejne etapy i przyśle kuriera z umową do podpisania.

Skorzystaj z tego linku, aby wrócić do wniosku i uzupełnić resztę swoich danych:
https://www.online.citibank.pl/wniosek/servlet/SmartForm.html?formCode=retrieve-pl-pl
(w pole “numer aplikacji URN” wpisz numer wniosku otrzymany na e-mail)

Wariant 2: (dłuższy, natychmiastowy, rekomendowany jeśli masz 7-10 min)

 1. Na stronie promocyjnej kliknij pomarańczowy przycisk
 2. Wypełnij pierwszy ekran wniosku (wpisz prawdziwe dane i numer telefonu oraz e-mail)
 3. Wyraź zgodę na kontakt przedstawiciela Citibanku i kliknij “Dalej”
 4. Na kolejnym ekranie podaj numer dowodu osobistego i dane adresowe, następnie kliknij “Dalej”
 5. Dalszy etap to pytania o pracę, zarobki i koszty, uzupełnij wszystko i kliknij “Dalej”
 6. Następnie ważne jest zaznaczenie zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną i przez telefon (zgody 2 i 4 – wymaga tego regulamin promocji)
 7. Na kolejnym ekranie załącz dokumenty potwierdzające tożsamość i zarobki. Zazwyczaj wystarczą zdjęcia dowodu osobistego (obydwie strony) oraz wyciąg z widocznym wpływem pensji (z 3 ostatnich miesięcy).
 8. Później kliknij w “przeczytaj i zaakceptuj” i zaznacz, że zapoznałeś się z dokumentami dotyczącymi promocji
 9. Kliknij “Wyślij” i to już wszystko!

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz kliknąć “zapisz” na dole formularza i zamknąć przeglądarkę. Do wypełniania formularza wrócisz w dowolnym momencie korzystając z poniższego linku:
https://www.online.citibank.pl/wniosek/servlet/SmartForm.html?formCode=retrieve-pl-pl
(w pole „numer aplikacji URN” wpisz numer wniosku otrzymany na e-mail)

Osobiście rekomenduję wybrać wariant drugi albo ustawić sobie przypomnienie i możliwie szybko uzupełnić dane po skorzystaniu z wariantu pierwszego. W ten sposób ominie Cię czekanie na telefon konsultanta i dodatkowe formalności. Szybciej otrzymasz kartę Simplicity, szybciej wykonasz kolejne etapy promocji i szybciej otrzymasz telefon Xiaomi Redmi 6A. Same korzyści.

Etap #2 – oddzwoni konsultant (opcjonalnie)

Jeśli w formularzu z powyższego etapu będą jakieś braki lub przesłane zdjęcia dokumentów będą niewyraźne (albo kiedy w wariancie 1 podałeś tylko swoje dane kontaktowe i nie wróciłeś uzupełnić informacji) to w ciągu 2-5 dni roboczych oddzwoni do Ciebie konsultant Citibanku.

Konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania, telefonicznie uzupełni wszystkie dotychczasowe braki w formularzu oraz ustalicie szczegóły podpisania umowy. Następnie podasz adres pod który ma przyjechać kurier z dokumentami albo wyślesz wymagane dokumenty na e-mail podany przez konsultanta Citibanku.

Rozmawiając z konsulatem warto zwrócić uwagę na 3 rzeczy:

 1. Wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe. Jeśli konsultant zaproponuje inną kartę to grzecznie odmów (najprawdopodobniej będzie to karta płatna)
 2. Wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej (wymaga tego regulamin promocji)
 3. Gdyby konsultant proponował to zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej (jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł) oraz usługi Citiphone (koszt 6 zł / m-c)

Etap #3 – przyjedzie kurier z umową (opcjonalnie)

Jeśli rozmawiając z konsultantem wybrałeś opcję podpisania umowy przy kurierze, zamiast zawarcia umowy przez internet, to kolejnym etapem promocji jest przyjazd kuriera z umową do podpisania. W zależności od zainteresowania promocją może to potrwać kilka lub kilkanaście dni, ponieważ bank musi przygotować wszystkie dokumenty i sprawdzić pewnie ze 3 razy czy się wszystko zgadza.

W zasadzie niewiele w tym etapie jest Twojej roboty. Po prostu poczekaj na kontakt kuriera i kiedy już się zjawi z dokumentami to dopełnij wszelkich formalności ustalonych z konsultantem.

Etap #4 – zaloguj się do bankowości internetowej

Po podpisaniu umowy (przy kurierze lub przez internet) czekaj na list z Citibanku, a w nim Twoją nowiutką kartę Simplicity. Następnie aktywuj kartę postępując zgodnie z instrukcją zawartą w liście.

Regulamin wymaga, aby w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku na https://www.citibankonline.pl/apps/auth/signin/ lub w aplikacji mobilnej na tablecie lub telefonie. W zasadzie odhaczysz ten punkt automatycznie już na etapie aktywowania karty i podczas sprawdzania salda raz na jakiś czas, ale nie zaszkodzi o tym tutaj wyraźnie wspomnieć.

Etap #5 – płać za zakupy kartą Simplicity

Ostatnim etapem przed odbiorem telefonu Xiaomi Redmi 6A jest wyciąganie karty Simplicity podczas codziennych zakupów. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał Ci telefon Xiaomi, do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę minimum 1 500 zł. Może to być jedna duża płatność (np. za telewizor czy lodówkę) albo wiele małych płatności za codzienne zakupy spożywcze, ubrania, paliwo, rezerwację hotelu, wyjścia do restauracji itd.

Płatności kartą w internecie też będą zaliczone. Pamiętaj tylko, żeby wybierać opcję “zapłać kartą” w której podajesz numer karty oraz kod CVV z odwrotu karty.

Ważne, aby łącznie uzbierać 1 500 zł przez ponad 3 miesiące. Średnio wychodzi mniej niż 500 zł miesięcznie – taka kwota jest na pewno w zasięgu wydatków każdego użytkownika.

Co miesiąc będziesz otrzymywać wyciąg z karty, a na nim będzie wyszczególniona kwota jaką wykorzystałeś z limitu i jaką należy zasilić konto karty. Kiedy przelejesz ją do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to bank nie będzie naliczał żadnego oprocentowania, ani opłat.

Zgłoś się tutaj do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na stronie kliknij pomarańczowy przycisk i wyślij wniosek o kartę Simplicity

To wszystko! Telefon Xiaomi Redmi 6A jest Twój!

Podsumowanie co należy zrobić w tej promocji:

 1. Tutaj wypełnij formularz i załóż kartę kredytową Simplicity
 2. Przed końcem trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zaloguj się minimum jeden raz do bankowości internetowej
 3. Przed końcem trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zapłać kartą Simplicity za zakupy o łącznej wartości minimum 1 500 zł

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj opisane powyżej kroki, a dostaniesz telefon Xiaomi Redmi 6A. Prościzna.

Jak mówiłem, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

maxresdefault

Kiedy wykonasz już te zadania to do końca kolejnego miesiąca, otrzymasz potwierdzenie przyznania telefonu. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Maksymalnie 60 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon Xiaomi Redmi 6A. Im szybciej wykonasz powyższe kroki tym szybciej dostaniesz nagrodę.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy w drzwiach stanie niezapowiedziany kurier. Trzymać będzie ogromne pudło, a w nim dobrze zabezpieczony sprzęt. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk podczas rozpakowywania i wybuch entuzjazmu po pierwszym uruchomieniu telefonu.

Będziesz mógł poczuć się dumny z tego, że jesteś świadomym konsumentem i perfekcyjnie przeszedłeś przez całą promocję.

Zgłoś się tutaj do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na stronie kliknij pomarańczowy przycisk i wyślij wniosek o kartę Simplicity

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać GRATIS telefon Xiaomi Redmi 6A.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule. To jest naprawdę takie proste!

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 449 zł na nowy telefon?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 449 zł na nowy telefon? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 10 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu
 • 2 minuty na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze lub wysłanie dokumentów online

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz z domu przez internet. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Umowę podpiszesz przez internet lub kurier przywiezie ją do Twojego domu lub pracy, a Ty w łatwy sposób otrzymasz praktycznie darmowy telefon. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Zgłoś się tutaj do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na stronie kliknij pomarańczowy przycisk i wyślij wniosek o kartę Simplicity

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję i telefon jest Twój…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja spodobała mi się od razu, kiedy ją zobaczyłem. Jeszcze bardziej ucieszyłem się, kiedy zauważyłem, że nie ma haczyków i można przejść przez nią bez nawet najmniejszych opłat. Teraz Ty również wiesz, jak z niej skorzystać i możesz odebrać atrakcyjny smartphone czując się całkowicie bezpiecznie.

Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Moja ocena promocji: 5star

Zgłoś się tutaj do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na stronie kliknij pomarańczowy przycisk i wyślij wniosek o kartę Simplicity

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij teraz w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz