PROMOCJA ZAKOŃCZONA

RANKING LOKAT- sprawdź gdzie możesz ulokować pieniądze we wrześniu 2018 roku

Wakacje za nami i pewnie większość z Was przeciera oczy ze zdziwienia kiedy widzi ile w tym roku na nie wydał. Teraz czas na szybkie podreperowanie domowego budżetu – nadgodziny w pracy – ok, ale oprócz pracy mamy rodzinę. Oszczędzanie – dobry sposób, ale zawsze wtedy pojawiają się “nieoczekiwane wydatki”.

Brak innych pomysłów? Tak być nie musi, wystarczy tylko że ulokujemy nasze oszczędności na dobrej lokacie, z wysokim stałym oprocentowaniem. Milionów nie zarobimy, ale przynajmniej pieniądze nie będą bezczynnie leżały na koncie.

Aby wybrać najlepszą lokatę zajrzyj do naszego rankingu lokat na wrzesień 2018 roku.

Ranking lokat – wrzesień 2018 

LOKATY KRÓTKIE

to lokaty obejmujące okres do 3 miesięcy, czyli kilkudniowe, miesięczne lub dwumiesięczne. Skorzystają z nich głównie osoby, które nie chcą “zamrażać” pieniędzy na długo, ale jednocześnie liczą da dobry zysk, który jest możliwy dzięki wysokiemu oprocentowaniu lokaty. Lokaty krótkoterminowe mają to do siebie, że oferują wysokie oprocentowanie, w porównaniu do lokat dłuższych.


Z tej lokaty mogą skorzystać zarówno osoby, które w Idea Banku konta nie posiadają, jak również osoby, które są już klientami tego Banku. Założenie lokaty jest możliwe mobilnie lub za pośrednictwem bankowości online. Bank da nam możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty.

Istotna jest tylko jedna informacja dla klientów Idea Banku – jest to lokata (jak nazwa wskazuje) na nowe środki, dlatego jeżeli macie w tym banku (lub Lion’s Banku) jakieś środki pieniężne to dla Was nowymi środkami będzie nadwyżka ponad saldo z dnia 20.08.2018 roku. Jeżeli nie wpłacicie nowych środków to oprocentowanie wyniesie 0,50%.

Oprocentowanie lokat jest stałe więc mamy pewność, że nasze pieniądze będą objęte jednym oprocentowaniem, które np. w międzyczasie nie spadnie, pomniejszając tym samym potencjalny zysk. Oprocentowanie lokaty zależy od tego na jaki okres ją założymy – jeżeli na dwa miesiące to zyskamy 3% a jak na jeden miesiąc to oprocentowanie wyniesie 3,5%.

Odsetki są kapitalizowane na koniec okresu lokaty, która jest lokatą odnawialną. Jeżeli zależy nam aby lokata sama się nie odnowiła to wystarczy w bankowości online lub na infolinii ustawić nieodnawialność lokaty. Dzięki temu po jej zakończeniu ulokowane pieniądze + odsetki wrócą do Ciebie. W przypadku gdyby ktoś chciał zerwać lokatę przed jej zakończeniem traci całe odsetki.

>>Załóż lokatę na nowe środki w Idea Banku na 3,5%<<


Kolejna lokata mobilna – tym razem od Getin Banku, którą można założyć nawet jeżeli w tym Banku nie posiadamy żadnego konta osobistego – to duży plus lokaty. Niestety, na takich warnach jak przedstawiłam wyżej możemy założyć tylko jedną taką lokatę.

Lokata mobilna w Getin Banku jest lokatą automatycznie odnawialną.

Lokata jest krótka – tylko 2 miesiące więc warto utrzymać ją do samego końca ponieważ właśnie wtedy następuje kapitalizacja odsetek. Warto też wiedzieć, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty tracimy całe wypracowane odsetki. Ale zanim ktoś założy lokatę, polecam rozważyć założenie konta w najnowszej promocji.

>>Pobierz aplikację mobilną Getin Banku i załóż lokatę na 3%<<


Aby założyć lokatę nie trzeba posiadać konta w Lion’s Banku, ale można. W przypadku osób, które posiadają już konto w Lion’s Banku ta lokata będzie prowadzona na wspomnianych warunkach dla kwot, które będą stanowiły nadwyżkę dla środków posiadanych w Banku w dniu 20.08.2018r. Jeżeli nie zapewnimy na niej nowych środków to oprocentowanie lokaty wyniesie 0,5%.

Lokata nie jest odnawialna, a kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu jej trwania. Należy pamiętać, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty, tracimy wszystkie wypracowane odsetki.

Lokatę możemy założyć w oddziale Banku lub jak ktoś posiada konto to w bankowości online.

>>Znajdź placówkę i załóż lokatę na 2,8%<<


Kolejna dobra lokata Idea Banku dla nowych i obecnych klientów banku. Plus lokaty to fakt, że do jej założenia nie jest nam potrzebny dodatkowy produkt np. konto.

Lokata gwarantuje nam stałe, wysokie oprocentowanie oraz możliwość ulokowania sporej sumy – nawet do 1 mln. Należy jednak pamiętać, że lokata jest odnawialna, z uwagi na to należy po jej założeniu np.na infolinii zmienić ją na nieodnawialną.

Przypominam, że zerwanie lokaty przed terminem grozi utratą wypracowanych odsetek.

>>Załóż lokatę Numer 1 w Idea Banku z oprocentowaniem 2,20%<<


Fajna propozycja lokaty, którą można założyć z okazji swoich urodzin! Wystarczy tylko posiadać konto w Millennium Banku (lub założyć je najpóźniej na 4 dni przed urodzinami) a następnie w ciągu 30 dni od dnia Twoich urodzin możesz założyć Lokatę Urodzinową.

Lokatę zakładamy za pośrednictwem bankowości mobilnej Millennium, w promocji założymy tylko jeden taki produkt, ale ze stałym, pewnym oprocentowaniem.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty dlatego należy pamiętać, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty, tracimy wszystkie wypracowane odsetki. Lokata jest odnawialna, a co za tym idzie należy pamiętać kiedy ma się ona zakończyć.

>>Załóż konto w Millennium Banku<<

>>Załóż konto w Millennium Banku z premią 200 zł<<


Ta lokata jest przeznaczona dla klientów, którzy posiadają w EnveloBanku konto osobiste. Jedną taką lokatę możemy założyć na infolinii, w oddziale lub przez internet. Odsetki są kapitalizowane na koniec okresu trwania lokaty, a co za tym idzie – w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty tracimy wypracowane w danym momencie odsetki.

>>Załóż konto w EnveloBanku, a następnie lokatę na 1,50%<< 

>>Załóż konto w EnveloBanku z premią 100 zł, a następnie lokatę<<


Ta lokata jest przeznaczona dla klientów, którzy posiadają w Nest Banku konto osobiste. Najważniejsze jest jednak to, że na tych warunkach możemy założyć dowolną ilość lokat!

Lokata jest odnawialna i osiąga wtedy oprocentowanie 1%. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty tracimy całość wypracowanych odsetek.

Załóż konto w Nest Banku, a następnie Nest Lokatę<<


LOKATY DŁUŻSZE 

to lokaty kwartalne, czyli 3 miesięczne oraz dłuższe sięgające prawie roku. Zakładając taką lokatę musimy się więc przygotować na dłuższe zamrożenie pieniędzy, ale patrząc na oprocentowania takich dłuższych lokat, może nam ono zrekompensować oczekiwanie na zwrot gotówki, zyskiem jaki osiągniemy.


Aby móc założyć tę lokatę trzeba stać się klientem Nest Banku poprzez założenie w nim Nest Konta osobistego (konto jest oczywiście bezpłatne). W ciągu 30 dni od założenia konta, w bankowości online możemy założyć Nest Lokatę.

Jeżeli ktoś będzie miał życzenie założyć lokatę na 6 miesięcy to powinien dodatkowo nie później niż 60 dni od dnia otwarcia Lokaty, zapewnić wpływ wynagrodzenia na Nest Konto prowadzone w złotych (min. 2 500 zł). Standardowo przy lokacie 3 miesięcznej nie trzeba spełniać tego warunku.

Oprocentowanie lokaty jest oczywiście stałe, a kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu jej trwania. Jednak gdyby ktoś zerwał lokatę przed jej zakończeniem to musi liczyć się z utratą odsetek. Trzeba również pamiętać, że lokata jest automatycznie odnawialna.

>>Załóż Nest Konto z lokatą 4%<<


Duży plus lokaty jest taki, że zakładając ją nie musimy jednocześnie zakładać w Idea Banku żadnego innego, dodatkowego produktu. Ale…jednocześnie nie możemy i nie mogliśmy posiadać w Idea Banku oraz w Lion’s Banku żadnego produktu.

Stałe oprocentowanie lokaty jest dobre, ale niestety na takich warunkach możemy założyć tylko jedną Lokatę Happy. Założenia jej możemy dokonać na infolinii Idea Banku lub w systemie bankowości online – szybko i sprawnie.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec trwania lokaty, musimy jednak pamiętać, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty, utracimy wypracowane odsetki. Lokata jest odnawialna więc po jej założeniu możemy zmienić ją na nieodnawialną.

>>Załóż Lokatę Happy w Idea Banku na 4%<<


Aby założyć lokatę nie trzeba posiadać w LION’S Banku konta osobistego, wystarczy udać się do oddziału Banku i tam poprosić o założenie lokaty. W tym przypadku mamy gwarancję stałego oprocentowania przez cały okres trwania lokaty.

>>Znajdź placówkę Lion’s Banku i załóż lokatę<<


Zatrzymajmy się jeszcze na chwilę przy oprocentowaniu lokaty, które jest progresywne, czyli rośnie. W pierwszym miesiącu środki umieszczone na lokacie będą objęte oprocentowaniem 3%, w drugim miesiącu wzrośnie ono do 4%, a w trzecim miesiącu wzrośnie do 5%.

Lokata będzie dostępna dla osób, które założą w Plus Banku Konto Osobiste. Jeżeli już posiadaczami takiego konta będziemy to wtedy w oddziale lub na infolinii możemy założyć Lokatę na Start – na takich warunkach będzie dostępna tylko 1 lokata.

Tu kapitalizacja odsetek następuje co miesiąc, a co za tym idzie jeżeli zdarzy się, że zerwiemy lokatę przed jej zakończeniem to część wypracowanych odsetek zostaje z nami.

>>Załóż konto w Plus Banku, a później lokatę na 4%<<


Lokata w BGŻ Optima jest zakładana razem z Kontem Oszczędnościowym Smart, które jest darmowe. Na takich warunkach założymy tylko jedną lokatę w BGŻ Optima.

Lokata jest nieodnawialna z kapitalizacją odsetek na koniec jej trwania, oznacza to że po jej zakończeniu od razu otrzymamy zainwestowane pieniądze oraz odsetki. Duży plus lokaty to fakt, że jeżeli zerwiemy lokatę przed jej zakończeniem to odbieramy wszystkie wcześniej wypracowane odsetki.

>>Załóż Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima na 3,50%<<


Na takich warunkach możemy założyć tylko jedną lokatę w mBanku, nie musimy iść do oddziału Banku, wszelkie formalności załatwimy przez internet. Oczywiście założenie lokaty jest możliwe, jeżeli posiadamy w mBanku konto osobiste.

Oprocentowanie lokaty jest stałe z kapitalizacją odsetek na koniec okresu jej trwania. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymujemy część wypracowanych odsetek. Trzeba również zwrócić uwagę na to, że lokata jest automatycznie odnawialna.

>>Załóż konto w mBanku wraz z lokatą na 3,50%<<


Na opisanych wyżej warunkach możemy założyć tylko jedną taką lokatę, nie musimy posiadać ani zakładać w Idea Banku żadnego dodatkowego produktu. Jednocześnie jest wymóg, abyśmy nie posiadali wcześniej żadnego produktu w Idea Baku oraz Lion’s Banku.

Lokatę możemy założyć na infolinii lub poprzez stronę internetową Banku. Oprocentowanie lokaty jest stałe z kapitalizacją odsetek na koniec okresu trwania lokaty. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty tracimy wszystkie wypracowane wcześniej odsetki.

Lokata jest odnawialna warto więc po jej założeniu wydać dyspozycję zmiany jej na lokatę nieodnawialną. Można zrobić to np. na infolinii.

>>Załóż Lokatę Happy Pro z oprocentowaniem 3%<<


Ta lokata została przygotowana z myślą o klientach, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali w Eurobanku konta osobistego. Aby założyć tę lokatę konieczne jest założenie konta osobistego np. w tej fajnej promocji.

Możemy założyć tylko jedną taką lokatę, będzie ona miała oczywiście stałe oprocentowanie z kapitalizacją odsetek na koniec okresu jej trwania. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty tracimy wszystkie wypracowane odsetki.

Należy również pamiętać, że lokata jest automatycznie odnawialna. Wróćmy jednak jeszcze do oprocentowania, już na samym początku wspomniałam, że jest ono podwyższone do 3%.

Warunkiem uzyskania takiego oprocentowania jest możliwe jeśli w trakcie trwania lokaty na Twoje konto wpłynie min. raz wynagrodzenie w wysokości min. 500 zł lub przelejesz do nas 2 razy środki w wysokości min. 1 500 zł oraz wykonasz min. 9 transakcji kartą przypisaną do konta.

>>Załóż konto w Eurobanku osobiste, a następnie lokatę na 3%<<


Ta lokata została przygotowana z myślą o klientach, którzy posiadają konto osobiste w Alior Banku (albo dopiero je założą np. w tej promocji z premią 100 zł) lub tych którzy konta w tym banku nie posiadają.

Możemy założyć tylko jedną taką lokatę, będzie ona miała oczywiście stałe oprocentowanie z kapitalizacją odsetek na koniec okresu jej trwania. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty tracimy wszystkie wypracowane odsetki.

Należy również pamiętać, że lokata jest automatycznie odnawialna i jeżeli założyliśmy lokatę na 90 dni to po jej zakończeniu przedłuży się ona na 0,60%. W przypadku lokaty na 186 dni oprocentowanie po zakończeniu lokaty wyniesie 0,80%.

>>Załóż lokatę dla Nowego Klienta w Alior Banku na 2,50%<<


Tę lokatę może założyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała w BGŻ Optima Konta Oszczędnościowego oraz na potrzeby tej lokaty założy Konto Smart.

Lokatę możemy założyć za pośrednictwem strony internetowej banku. Będzie ona charakteryzowała się stałym oprocentowaniem z kapitalizacją odsetek na koniec okresu trwania lokaty. Ale…w przypadku wcześniejszego jej zerwania odbieramy część wypracowanych wcześniej odsetek.

>>Załóż Lokatę Bezkompromisową w BGŻ Optima<<


LOKATY DŁUGOTERMINOWE 

to lokaty które mogą trwać nawet kilka lat. Na takie lokaty zazwyczaj decydują się osoby, którym zależy na dłuższym oszczędzaniu np. na przyszłość dzieci lub na inne swoje wydatki zaplanowane w przyszłości. Lokaty długoterminowe można założyć już od najniższych kwot np. 1 000 zł.


Aby założyć lokatę nie potrzebujemy w tym Banku konta osobistego. Lokatę możemy założyć w oddziale lub przez internet.

Oprocentowanie lokaty jest progresywne więc będzie nam rosło – w pierwszym roku wyniesie 1,50% a w piątym roku osiągnie 5%. Lokata jest nieodnawialna z roczną kapitalizacją odsetek. Rezygnując z lokaty przed jej zakończeniem możemy uzyskać wypracowane odsetki, ale pod warunkiem, że zerwiemy lokatę po min. po roku jej trwania.

>>Załóż lokatę w Boś Banku z oprocentowaniem 2,84%<<


Lokatę tę założymy niezależnie od tego czy posiadamy w tym banku lokatę czy nie. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków – będzie za nie uznawana nadwyżka ponad to co posiadaliśmy w Banku Santander w dniu 01.07.2018r.

Oprocentowanie lokaty jest stałe z kapitalizacją odsetek na koniec okresu obowiązywania lokaty. Lokata jest odnawialna więc warto po jej zakończeniu zdecydować czy chcemy ją przedłużyć na warunkach oferowanych przez Bank czy nie.

W przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem, tracimy całość wypracowanych odsetek.

>>Załóż lokatę w Santander Consumer Bank na 2,60%<<


Tym razem lokatę możemy otworzyć nawet jeżeli w Idea Banku nie posiadamy Konta osobistego

Oprocentowanie lokat jest stałe z kapitalizacją odsetek na koniec okresu jej trwania. Wcześniejsze zerwanie lokaty wiąże się z utratą wypracowanych odsetek. Warto pamiętać, że lokata jest produktem odnawialnym.

>>Załóż Konto Idealne, a później Lokatę Nr 1<<


Aby założyć lokatę konieczne jest posiadanie konta osobistego w Eurobanku (można je założyć w tej atrakcyjnej promocji). Lokatę założymy np. w bankowości online lub na infolinii, albo w aplikacji mobilnej.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

>>Załóż Konto osobiste, a później lokatę w Eurobanku<<


Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz