Ranking kont osobistych na styczeń 2017 – Zobacz 5 najlepszych kont na rynku.

I stało się – wskoczyliśmy w nowy 2017 rok, a to oznacza, że od samego początku zaczynamy ostro pracować i nie spowalniamy tempa. Nowy miesiąc to u nas naturalnie rankingi – dziś Ranking Kont Osobistych. W tym roku, w każdym miesiącu będziemy wybierać 5 kont, które naszym zdaniem zasługują na uwagę.

Ranking ten od samego początku cieszy się Waszym dużym zainteresowaniem, przede wszystkim dlatego, że prezentujemy w nim konta za które nie musicie nic płacić lub instruujemy Cię co zrobić, aby w prosty sposób tych opłat uniknąć.

Dodatkowo, znajdziesz tu konto osobiste na ciekawych warunkach promocyjnych, gdzie odbierzesz fajną gotówkę np. za samo założenie konta lub polecenie go znajomym.

Gotowi? To zaczynamy! Poznaj najlepsze konta osobiste dostępne na rynku.

Podsumowanie

Tworząc ten ranking kont osobistych, głównie brałam pod uwagę to, aby konto osobiste pod każdym względem było korzystne i funkcjonalne. Dla mnie takim kontem jest oczywiście Millennium Bank, w którym naprawdę prawie bez wysiłku mogę ominąć wszystkie opłaty: za konto, kartę, przelewy, ale przede wszystkim nie muszę martwić się o opłaty z tytułu wypłat z bankomatów zarówno tych krajowych, ale również za granicą.

Poza tym, jako klient Millennium Banku zdarza się, że otrzymuję dość ciekawe propozycje lokat lub konta oszczędnościowego. Dodatkowo Millennium Bank nie wydzwania do mnie i nie zarzuca niepotrzebnymi ofertami kredytowymi.

Na drugim miejscu umieściłam Nest Bank, który w prawdzie oferuje bezwarunkowo darmowe konto wraz z kartą, a do tego lokatę na 4% dla nowych klientów, ale mi osobiście nie podobają się opłaty za wypłaty z bankomatów za granicą. Poza tym, szkoda że lokata z tak dobrym oprocentowaniem została przygotowana z myślą tylko o nowych klientach.

Kolejne miejsce to ING, bank może nie ma korzystnej oferty jako takiej, ponieważ opłata 2,5 zł za wypłatę z bankomatów obcych to lekka przesada. Poza tym konieczność wydania 300 zł, aby karta była darmowa również mnie lekko odstrasza, ale…rewelacyjnym rozwiązaniem jest promocja, w której można w dziecinnie prosty sposób odebrać 100 zł premii.

Zdecydowałam się również wybrać mBank i konto osobiste eKonto Standard, dzięki któremu możesz odebrać konto oszczędnościowe na 3% oraz 50 zł miesięcznie zwrotu za transakcje wykonane kartą, ale…to znów promocja tylko dla nowych klientów. W sumie fajnie, że bank oferuje darmowe konto z możliwością uniknięcia opłat za kartę do konta – to mi się nawet podoba. Pamiętam tylko, że kiedyś bardzo do tego banku zniechęcił mnie jeden z jego pracowników będą średnio miłym.

Konto osobiste w Inteligo lubiane przez naszych czytelników. Podoba mi się, że konto jest bezwarunkowo darmowe, ale mi osobiście nie podoba się fakt, że darmowe są tylko bankomaty PKO, a w przypadku innych trzeba liczyć się z opłatą – 5 zł. Wypłaty z bankomatów za granicą objęte opłatą nie są dla mnie niczym dobrym, chociażby w porównaniu z Millennium Bankiem.

Jak widzisz oferta dobrych kont osobistych jest dość szeroka i w sumie masz w czym wybierać, w zależności od tego czego poszukujesz. Polecam zerkać do naszych rankingów bo naprawdę są one bardzo przydatne i wielu naszym czytelnikom pozwalają wybrać idealne konto.

Jak Ci się podoba nasza nowa forma prowadzenia rankingów kont i oczywiście lokat? Czy chciałbyś zaproponować swoje dodatki? A może jakieś konto osobiste już przypadło Ci do gustu i chciałbyś je założyć lub komuś polecić?

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 4

 1. Paweł pisze:
  Uważam, że dobrze byłoby zrobić ranking kont nowootwieranych. Ja np mam konto w banku średnio przez pół roku. Potem je zamykam i otwieram w nowym banku. I w ten sposób zgarniam kwotę która jest w promocji. I tak np teraz mam konto w milleniumbank, bo do konta przez pół roku bank dodaje max. 360 zł. Potem to konto zamknę i otworzę gdzie indziej. Wasz ranking nie pomoże wiec takim osobom jak ja. Proponuję więc robić dodatkowy ranking. Pozdrawiam, Paweł
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Paweł trochę Cię nie rozumiem, może coś źle wnioskuję więc proszę u uściślenie. Ty robisz to co ja, jest promocja to otwierasz konto i na niej zarabiasz – promocja się kończy to zamykasz konto. Nasz ranking nie wyklucza tego – chcesz zamknąć konto w Millennium ok – zerknij do rankingu i tam zawsze będziesz miał dostępne opisy innych kont, które w danym momencie mają jakąś fajną promocję + nie wymagają żadnych opłat. 🙂 Docelowo ranking zawsze będzie przedstawiał 5 kont, teraz na czele jest Millennium, ale za miesiąc może jakieś inne konto z super promocji trafi na pierwsze miejsce. Poza tym jeżeli interesują Cię tylko konta w promocjach to możesz na naszym blogu wejść w zakładkę „aktualne promocje” i tam znajdziesz fajne konta w promocji. 🙂 Bo szczerze przyznam, że nie mam pomysłu na ranking o jakim Ty mówisz 🙂
 2. Krzysiek pisze:
  Witam ,ja mam konto w Toyota bank i jestem zadowolony,jedyne 2.5 zl miesiecznie to taki wydatek za prowadzenie konta karta 0.Prosze wezcie to pod uwage i moze przeswietlcie te konto .Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Toyota Bank – mało znany bank, ale jeżeli polecasz to chętnie zwrócę na niego uwagę przy najbliższym rankingu – zapisane w kalendarzu! 🙂

Napisz komentarz