Ranking kont osobistych na luty 2017 – Zobacz 5 najlepszych kont na rynku.

Nowy miesiąc to u nas naturalnie rankingi – dziś Ranking Kont Osobistych. Tak jak wspominałam, w tym roku, w każdym miesiącu będziemy wybierać 5 kont, które naszym zdaniem zasługują na uwagę.

Ranking ten od samego początku cieszy się Waszym dużym zainteresowaniem, przede wszystkim dlatego, że prezentujemy w nim konta za które nie musicie nic płacić lub instruujemy Cię co zrobić, aby w prosty sposób tych opłat uniknąć.

Dodatkowo, znajdziesz tu konto osobiste na ciekawych warunkach promocyjnych, gdzie odbierzesz fajną gotówkę np. za samo założenie konta lub polecenie go znajomym.

Gotowi? To zaczynamy! Poznaj najlepsze konta osobiste dostępne na rynku.

Podsumowanie

Tworząc ten ranking kont osobistych, głównie brałam pod uwagę to, aby konto osobiste pod każdym względem było korzystne i funkcjonalne, ale również darmowe. W tym miesiącu, za spełnienie tych warunków, chciałam nagrodzić pierwszym miejscem Nest Bank. Konto w tym właśnie banku jest całkowicie darmowe, a i za kartę nie trzeba będzie płacić. Nie należy bać się również opłat za wypłaty z bankomatów, ich po prostu nie będzie.

Świetnym dopełnieniem konta w Nest Banku jest możliwość założenia lokaty na 4% dla nowych środków. Obecni klienci również mogą założyć lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Dobre konto osobiste, moim zdaniem, możemy znaleźć w Millennium Banku – Konto 360. W ofercie tego banku, otwieramy konto na atrakcyjnych warunkach. Prawie bez wysiłku możemy ominąć wszystkie opłaty: za konto, kartę, przelewy, ale przede wszystkim nie musimy martwić się o opłaty z tytułu wypłat z bankomatów zarówno tych krajowych, ale również za granicą.

Poza tym, jako klient Millennium Banku zdarza się, że otrzymuję dość ciekawe propozycje lokat lub konta oszczędnościowego. Dodatkowo Millennium Bank nie wydzwania do mnie i nie zarzuca niepotrzebnymi ofertami kredytowymi.

Kolejne miejsce to ING, bank może nie ma korzystnej oferty jako takiej, ponieważ opłata 2,5 zł za wypłatę z bankomatów obcych to lekka przesada. Poza tym konieczność wydania 300 zł, aby karta była darmowa również mnie lekko odstrasza, ale…rewelacyjnym rozwiązaniem jest promocja, w której można w dziecinnie prosty sposób odebrać 100 zł premii.

Zdecydowałam się również wybrać mBank i konto osobiste eKonto Standard, dzięki któremu możesz odebrać konto oszczędnościowe na 3% oraz 50 zł miesięcznie zwrotu za transakcje wykonane kartą, ale…to znów promocja tylko dla nowych klientów. W sumie fajnie, że bank oferuje darmowe konto z możliwością uniknięcia opłat za kartę do konta – to mi się nawet podoba. Pamiętam tylko, że kiedyś bardzo do tego banku zniechęcił mnie jeden z jego pracowników będą średnio miłym.

Konto osobiste w Inteligo lubiane przez naszych czytelników. Podoba mi się, że konto jest bezwarunkowo darmowe, ale mi osobiście nie podoba się fakt, że darmowe są tylko bankomaty PKO, a w przypadku innych trzeba liczyć się z opłatą – 5 zł. Wypłaty z bankomatów za granicą objęte opłatą nie są dla mnie niczym dobrym, chociażby w porównaniu z Millennium Bankiem.

Jak widzisz oferta dobrych kont osobistych jest dość szeroka i w sumie masz w czym wybierać, w zależności od tego czego poszukujesz. Polecam zerkać do naszych rankingów bo naprawdę są one bardzo przydatne i wielu naszym czytelnikom pozwalają wybrać idealne konto.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 6

  1. Adam pisze:
    Czy Idea Bank nie powinien się znaleźć w tym rankingu? Mają większość za darmo bez warunków oraz przelewy natychmiastowe za darmo (2). A mbank wprowadził opłatę za wypłatę z bankomatu poniżej 100zł, nie zostało to rzetelnie uwzględnione w rankingu a to dyskwalifikuje w mojej opinii ten bank.
    • Moniaki.pl - Dominika pisze:
      No i świetnie, to Twoja opinia. 😀 ja uwzgledniłam mBank w rankingu dlatego że można mieć w nim konto na 3% i moneyback nawet 300 zł. Mbank wprowadził zmiany w topip ale są one do ominięcia. 😉
  2. Konrad pisze:
    A co z Idea Bankiem? „Konto idealne” też nie jest złe…
    • Moniaki.pl - Dominika pisze:
      Tak Konto Idealne jest dobre, to nie ulega żadnej wątpliwości. Niemniej ja postawiłam na banki, które dość często organizują jakieś promocje i na których można jakoś dodatkowo zarobić.
  3. Kacper pisze:
    Dlaczego nie ma nic o T-Mobile Usługi Bankowe?
    • Moniaki.pl - Dominika pisze:
      Może dlatego, że te 5 kont wydawało mi się być najlepszymi, a poza tym ten bank ostatnio chyba nie okazał się być fair w stosunku do niektórych klientów, zmieniając regulamin promocji podczas jej trwania.

Napisz komentarz