Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Rachunek firmowy totalnie za 0 zł + do 900 zł premii + 2% zwrotu na stacjach Circle K + 4% za hotele + 6% za opłaty autostradowe- a to wszystko od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

Słuchajcie mnie wszyscy przedsiębiorcy, Ci którzy mają już firmy i Ci którzy dopiero je otwierają. Właśnie wskoczyła nowa promocja konta firmowego od Santander Bank Polska. Jej zalet jest tyle, że sama się gubię. Najważniejsze – konto totalnie za 0 zł przez 24 miesiące, premia za transakcje kartą do 900 zł, moneyback za paliwo na Circle K 2%, zwroty za hotele 4% i zwroty za przejazdy autostradami 6%.

Siadając do tego artykułu nie wiedziałam, co mnie czeka. Po zapoznaniu się z warunkami żałuję, że sama nie mam firmy i nie mogę skorzystać. Zaciekawieni? No to lecimy!

W promocji możesz wziąć udział do 31 marca 2020 roku. Warto się pospieszyć, im szybciej otworzysz konto tym szybciej premie znajdą się na Twoim koncie.

Czy mogę wziać udział w promocji?

Warunki określające kto może wziąć udział w promocji są bardzo proste i łatwe do spełnienia. Okres karencji dla byłych klientów firmowych również, jak to w Santander Bank Polska, jest wyjątkowo krótki.

Wystarczy, że prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i od 31 marca 2019 roku nie posiadasz w Santander Bank Polska żadnego firmowego rachunku.

Osoby które mają produkty osobiste, takie jak rachunki, karty czy kredyty śmiało mogą brać udział w promocji.

Czy Konto Firmowe Godne Polecenia będzie mnie coś kosztować?

Mam dla Ciebie mega dobrą informację. Oprócz premii do 900 zł (o której będzie mowa w dalszej części artykułu) promocja polega również na tym, że przez 24 miesiące masz rachunek całkowicie za darmo.

Jak to wygląda w szczegółach?

Konto Firmowe Godne Polecenia – promocja przez 2 lata:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej (bezwarunkowo);
 • 0 zł – przelewy internetowe w kraju bez limitu;
 • 0 zł – 10 pierwszych w miesiącu przelewów natychmiastowych przez Internet;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
 • 0 zł – za smsKody autoryzacyjne;
 • 0 zł – za zlecenia stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł -za polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Patrząc na te wszystkie zera słyszę w myślach tekst piosenki „mniej niż zeroooo”. Co by nie mówić – ta oferta jest naprawdę rewelacyjna. Nie płacisz za nic, nie martwisz się limitem przelewów, bankomatami, obrotami na rachunku. Prawdziwe konto za 0 zł! Warunki te obowiazują przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji.

A co po 24 promocyjnych miesiącach za 0 zł?

Po zakończeniu promocji będzie Cię obowiązywała taryfa opłat i prowizji dla tego konta aktualna na moment, w którym zakończysz promocję – czyli taryfa która będzie za 2 lata.

Jeszcze nie doszliśmy do sedna promocji, czyli 900 zł premii, a już jestem zdania że to konto warto założyć dla samego braku opłat. Pracowałam w kilku bankach, pracowałam z rachunkami firmowymi i czegoś takiego nie widziałam. Czas sprawdzić kolejną część promocji, czyli premię do 900 zł.

Jak mam odebrać premię do 900 zł – instrukcja w dwóch krokach

Premia 900 zł uzależniona jest od dokonywania przelewu do ZUS lub US i płatności kartą. Mianowicie, przez pół roku używasz karty jak najintensywniej i co miesiąc dostajesz 4% zwrotu za dokonane transakcje płatnicze. W ciągu miesiąca jest to kwota maksymalnie 150 zł miesięcznie, co przez 6 miesięcy daje łączną kwotę 900 zł.

#Krok 1 – załóż Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą i Usługami Bankowości Elektronicznej Mini Firma

Najpóźniej 31 marca 2020 roku złóż wniosek z dedykowanego linku o Konto Firmowe Godne Polecenia, kartę do konta Mastercard Business Debit (karta Visa jest wyłączona z promocji) oraz usługą bankowości elektornicznej Mini Firma.

Jeżeli masz już produkty w Santander Bank Polska zostaniesz przeniesiony do swojej bankowości internetowej i przez nią będziesz miał możliwość założenia konta. Natomiast sam wniosek jest wyjątkowo prosty.

 • Zostaniesz poproszony o uzupełnienie swoich danych osobowych oraz danych firmy;
 • Wybierasz kartę do konta – KONIECZNIE MASTERCARD (Visa nie bierze udziału w promocji);
 • Wybierasz sposób potwierdzenia tożsamosci – możesz wgrać zdjęcie lub skan dowodu na etapie wprowadzania wniosku lub przekazać ksero dowodu kurierowi przy podpisywaniu umowy;
 • Zaznaczasz na TAK wszystkie zgody marketingowe – są wymagane do promocji;
 • Czekasz na kuriera, z którym podpiszesz umowę.

Gotowe! W ciągu kilku dni przyjedzie do Ciebie kurier z kompletem dokumentów. Kiedy je podpiszesz i wrócą do banku o aktywacji konta zostaniesz poinformowany mailowo i przez SMS. Krok pierwszy masz za sobą, konto jest już otwarte.

#Krok drugi – wykonuj przelewy do ZUS lub US i płać kartą

Przez kolejne miesiące masz do spełnienia następujące warunki:

 • wykonywanie co miesiąc przelewu do ZUS lub US na kwotę minimum 200 zł miesięcznie do 15 dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

ORAZ

 • płatności kartą do konta.

Wygląda to następująco:

 1. Miesiąc 1. Miesiąc 1 to miesiąc w którym zawrzesz umowę o konto, kartę i bankowość. W tym miesiącu musisz również dokonać płatności kartą (załóżmy że przykładowo przystąpiłeś do promocji w styczniu);
 2. Miesiąc 2. W kolejnym miesiącu (luty) musisz dokonać przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca (czyli do 15 lutego) i dokonuj płatności kartą. W miesiącu 2 zostanie Ci wypłacone 4 % wartości transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 1.
 3. Miesiąc 3. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 2.
 4. Miesiąc 4. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 3.
 5. Miesiąc 5. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 4.
 6. Miesiąc 6. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 5.
 7. Miesiąc 7. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 6.

Premie wypłacane są do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Jak już na pewno zauważyłeś, im więcej płacisz kartą, tym więcej premii zostanie zwrócone na Twoje konto. Aby otrzymać maksymalną miesięczną premię, czyli 150 zł powinieneś płacić kartą co miesiąc na kwotę około 3800 zł. Ci z Was, którzy mają już działalność gospodarczą od pewnego czasu na pewno potrafią szybko powiedzieć mniej więcej, jakich płatności kartą w miesiącu dokonują.

Jakie transakcje kartami nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • Transakcje quasicash/ transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory;
 • usługa płatności Przelew24;
 • transakcje dokonane kartą debetową Visa Business;
 • wypłaty gotówki.

I to już tak naprawdę wszystko. Sam widzisz, że jedyne co musisz robić to płatności do ZUS (który i tak większość przedsiębiorców reguluje terminowo) i płatności kartą. Im więcej płacisz tym więcej zyskujesz. Na dodatek masz całkowicie darmowe konto aż przez 24 miesiące. Zgodzisz się chyba ze mną że żal przejść obojętnie obok takiej oferty. A to jeszcze nie koniec niespodzianek, ponieważ możesz uzyskać w łatwy sposób kolejne zwroty na Twoje konto!

UWAGA!

Nie zamykaj konta karty i bankowości internetowej oraz nie wycofuj zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii!

Bank zastrzega sobie również możliwość wypowiedzenia warunków promocji w następujących sytuacjach:

1. Uczestnik posiada już inne konto firmowe w Santander Bank Polska.

2. Uczestnik wypowie umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma.

3. Roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł

Promocja nr 2 – dalszy moneyback!

Do 31 marca 2020 roku masz możliwość uzyskania kolejnych zwrotów za płatności kartą. Wygląda to następująco:

 • 2% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych na stacjach Circle K na terenie Polski;
 • 4% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za płatności w hotelach i motelach terenie Polski;
 • 6% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za przejazdy Autostradami na terenie Polski.

Maksymalna miesięczna suma moneybacku za hotele i autostrady to 200 zł.

O co tu chodzi? Płacąc kartą Mastercard Business Debit na stacjach Circle K, w hotelach i na autostradach otrzymujesz zwrot procentowy tych transakcji. Zostanie on przelany na Twój rachunek do końca następnego miesiąca po dokonaniu transakcji – czyli za transakcje w styczniu moneyback otrzymasz do końca lutego. I to wszystko! Nic więcej nie musisz robić.

W tej promocji weźmiesz udział pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadałeś żadnej karty firmowej w Santander Bank Polska – a więc warunki do pierwszej i drugiej promocji spokojnie się pokrywają i możesz korzystać z obu.

Jeżeli często podróżujesz czy też Twoja działalność związana jest z transportem (chociażby taxi) i częstym tankowaniem – nie zastanawiaj się ani chwili. Szczególnie że do 200 złmaksymalnego zwrotu są ograniczone tylko zwroty za płatności za hotele i autostrady – nie ma natomiast nic o maksymalnym zwrocie za paliwo 🙂

Przykład

Załóżmy że tankuję swój samochód do pełna, to jest 65 litrów. Jeżdżę dieslem, załóżmy że cena 1 litra ropy na stacji to 5,20 zł. Za tankowanie zapłaciłam 338 zł. Otrzymałam zwrot w wysokości 2%, to jest 6,76 zł. W rzeczywistości po moneybacku za tankowanie do pełna zapłaciłam 331,24 zł. Czyli litr ropy kosztował mnie nie 5,20 zł, a 5,09 zł! Jest różnica? Jest.

Zadaj sobie pytanie, na której stacji Ty byś zatankował – tam gdzie litr kosztuje Ciebie 5,20 zł, czy 5,09 zł?

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem byś uwzględnił je w swoich przychodach i i odprowadził ewentualny podatek.

Podsumowanie

Słuchajcie, będę z Wami szczera – dawno nie miałam okazji opisywać tak dobrej i łatwej promocji. I to biorąc pod uwagę wszystkie, również dla osób indywidualnych. Zero opłat za prowadzenie konta, moneyback do 900 zł za przelew do ZUS czu US i płatności kartą oraz moneyback na paliwo, hotele i autostrady – mnie to przekonuje w 100%. Gdybym miała własną firmę to nie zastanawiałabym się ani chwili, szczególnie przy obecnych cenach paliwa 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826
 2. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Kod polecenia: 1015612038
  Pozdrawiam
 3. Tomek pisze:
  Witam,

  będę wdzięczny, jeśli ktoś zechce skorzystać z mojego kodu polecającego podczas zakładania konta w Banku Santander. Spełniam wszystkie wymogi niezbędne do otrzymania premi za użycie kodu.

  Mój kod:

  1016299073

  Pozdrawiam

Napisz komentarz