Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Darmowy rachunek firmowy + premia do 1050 zł z Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

– 150 zł od partnera promocji bankier.pl

– do 900 zł zwrotów za płatności kartą od Santander Bank Polska.

Za co?

– za zarejestrowanie się na stronie promocji z dedykowanego linku oraz;

– za założenie konta firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą do konta i dostępem do bankowości oraz;

– za wykonanie min. jednego przelewu lub płatności kartą w okresie dwóch miesięcy od podpisania umowy oraz uzupełnienie danych do wypłaty premii po otrzymaniu maila (I część premii – 150 zł) oraz;

– za dokonywanie comiesięcznych przelewów do ZUS lub US oraz płatności kartą (4% moneybacku z płatności kartą przez pół roku, max. 150 zł miesięcznie, łącznie do 900 zł premii).

Ile to kosztuje?

Przez 24 miesiące konto jest całkowicie darmowe, po upływie tego czasu obowiązywać będzie taryfa opłat i prowizji ważna na dzień zakończenia promocyjnego okresu 24 miesięcy.

Kiedy bonus?

150 zł – po spełnieniu warunku, wiadomość z linkiem do uzupełnienia danych otrzymasz maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku;

Do 900 zł zwrotów – premie wypłacane są miesięcznie, do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Dla kogo?

Dla osób, które od 31 marca 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Santander Bank Polska i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Do kiedy promocja?

Do 23 lutego 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Początek roku rządzi się swoimi prawami, co bardzo dobrze widać w przypadku promocji bankowych. Dosłownie przed momentem pisałam o promocji Santander Bank Polska, gdzie można uzyskać do 900 zł premii na rachunek firmowy, a dziś weszła jej ulepszona wersja – premia może wynieść aż do 1050 zł dzięki współpracy banku z portalem bankier.pl. Możesz w łatwy sposób otrzymać 150 zł premii od bankier.pl oraz do 900 zł od Santander Bank Polska. Do tego dochodzą zalety takie jak konto totalnie za 0 zł przez 24 miesiące, moneyback za paliwo na Circle K 2%, zwroty za hotele 4% i zwroty za przejazdy autostradami 6%. A jeśli nie masz jeszcze konta osobistego to teraz za jego otwarcie z kodem polecającym dostaniesz kolejne 350 zł. Dużo tych bonusów, prawda?

W promocji możesz wziąć udział do 23 lutego 2020 roku. Warto się pospieszyć, im szybciej otworzysz konto tym szybciej premie znajdą się na Twoim koncie.

Czy mogę wziać udział w promocji?

Promocja skierowana jest do osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Ponieważ mamy tu połączenie dwóch promocji – jedną od Santander Bank Polska i drugą od bankier.pl mamy również dwa osobne regulaminy.

Regulamin Santander Bank Polska mówi, że możesz wziąć udział w promocji, jeżeli od 31 marca 2019 roku nie posiadasz w Santander Bank Polska żadnego firmowego rachunku.

Natomiast regulamin bankier.pl wyklucza osoby, które miały konto firmowe w Santander Bank Polska po 21 stycznia 2019 roku.

Stąd wniosek, że aby wziąć udział w obu promocjach nie można posiadać konta firmowego w Santander Bank Polska od 21 stycznia 2019 roku.

Osoby które mają produkty osobiste, takie jak rachunki, karty czy kredyty śmiało mogą brać udział w promocji.

A jeżeli nie masz jeszcze konta osobistego w Santander Bank Polska to teraz możesz wziąć udział w promocji, gdzie za założenie konta z kodem polecającym i spełnienie naprawdę prostych warunków otrzymasz kolejne 350 zł. Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule:

Czy Konto Firmowe Godne Polecenia będzie mnie coś kosztować?

Ta promocja jest niezykła nie tylko z powodu wysokiego bonusu. Oprócz tego mam dla Ciebie mega dobrą informację. Oprócz premii do 1050 zł (o której będzie mowa w dalszej części artykułu) promocja polega również na tym, że przez 24 miesiące masz rachunek całkowicie za darmo.

Jak to wygląda w szczegółach?

Konto Firmowe Godne Polecenia – promocja przez 2 lata:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej (bezwarunkowo);
 • 0 zł – przelewy internetowe w kraju bez limitu;
 • 0 zł – 10 pierwszych w miesiącu przelewów natychmiastowych przez Internet;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
 • 0 zł – za smsKody autoryzacyjne;
 • 0 zł – za zlecenia stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł – za polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Prowadzenie rachunku firmowego wiąże się zazwyczaj z wysokimi opłatami, limitami darmowych przelewów czy też wysokimi prowizjami za wypłaty gotówki z bankomatów. Santander Bank Polska jest naprawdę rewelacyjny pod tym względem. Aż przez 2 lata masz wszystko za free. Nic dodać, nic ująć.

A co po 24 promocyjnych miesiącach za 0 zł?

Po zakończeniu promocji będzie Cię obowiązywała taryfa opłat i prowizji dla tego konta aktualna na moment, w którym zakończysz promocję – czyli taryfa która będzie za 2 lata.

Jak mam odebrać premię do 1050 zł

Jak uzyskać premię 150 zł od partnera promocji bankier.pl

Na początek zacznijmy od tego, co trzeba zrobić, by uzyskać premię 150 zł od partnera banku, czyli portalu bankier.pl. Promocja konta w Santander Bank Polska trwa do 31 marca 2020 roku, ale warto skorzystać z obu (szczególnie że warunki od bankiera są banalnie proste) – 150 zł od bankier.pl i do 900 zł od Santander Bank Polska . W tym celu wniosek należy złożyć do 23 lutego (jest to data zakończenia promocji z bankier.pl).

 1. Do 23 lutego 2020 roku zarejestruj się na podanej stronie promocyjnej i wpisz swój adres e-mail;
 2. Na stronie promocji zaznacz na tak zgodę na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia organizatorowi przez bank faktu zawarcia przez Ciebie umowy w ramach promocji i spełnienia warunków promocji;
 3. Następnie na podany adres e-mail otrzymasz link, który przekieruje Cię na stronę z wnioskiem o konto:
 • wypełniając wniosek pamiętaj o podaniu takiego samego adresu e-mail, jak w formularzu rejestracyjnym;
 • zamów kartę Mastercard oraz otwórz dostęp do usługi bankowości elektornicznej Mini Firma;
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku dla celów marketingu Banku, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej oraz pozostałe zgody- będą niezbędne do dalszego etapu promocji.

Pierwszy krok już za Tobą, wniosek jest złożony. Teraz pozostało Ci podpisać umowę o konto. Umowa zostanie Ci dostarczona w ciągu kilku dni za pośrednictwem kuriera. Kiedy ją podpiszesz i dokumenty wrócą do banku to o aktywacji konta zostaniesz poinformowany mailowo i przez SMS. Musisz zrobić to w terminie jednego miesiąca od przesłania wniosku o konto, jednak nie później niż do 23 marca 2020 roku.

Do uzyskania premii 150 zł dzielą Cię już tylko dwa kroki:

 1. W terminie dwóch miesięcy od momentu podpisania umowy wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą lub przelew za pomocą usługi Mini Firma (usługa bankowości internetowej lub mobilnej) oraz;
 2. Po spełnieniu warunku, maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku otrzymasz maila z informacją i linkiem do uzupełnienia nr konta do wypłaty premii oraz Twojego imienia i nazwiska. Na uzupełnienie danych masz 14 dni roboczych.

Jeżeli jako warunek do spełnienia wybierzesz przelew internetowy, to zwróć uwagę na transakcje, które nie zostaną więte pod uwagę:

 • przelewy do ZUS;
 • przelewy wewnętrzne (czyli na rachunki w Santander Bank Polska ).

Kwota przelewu jest dowolna, możesz zrobić przelew nawet na 1 zł na swoje konto w innym banku. Płatność kartą również nie ma narzuconej minimalnej kwoty, możesz zapłacić w sklepie za butelkę wody i zostanie to uznane. Nieważne, czy będziesz płacić kartą w sklepie stacjonarnym, czy przez Internet. Płatności BLIK nie wliczają się do promocji.

Jak uzyskać premię do 900 zł od Santander Bank Polska

Premia 900 zł uzależniona jest od dokonywania przelewu do ZUS lub US i płatności kartą. Mianowicie, przez pół roku używasz karty jak najintensywniej i co miesiąc dostajesz 4% zwrotu za dokonane transakcje płatnicze. W ciągu miesiąca jest to kwota maksymalnie 150 zł miesięcznie, co przez 6 miesięcy daje łączną kwotę 900 zł.

Ostatni krok do premii do 900 zł – wykonuj przelewy do ZUS lub US i płać kartą

Przez kolejne miesiące masz do spełnienia następujące warunki:

 • wykonywanie co miesiąc przelewu do ZUS lub US na kwotę minimum 200 zł miesięcznie do 15 dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

ORAZ

 • płatności kartą do konta.

Wygląda to następująco:

 1. Miesiąc 1. Miesiąc 1 to miesiąc w którym zawrzesz umowę o konto, kartę i bankowość. W tym miesiącu musisz również dokonać płatności kartą (załóżmy że przykładowo przystąpiłeś do promocji w styczniu);
 2. Miesiąc 2. W kolejnym miesiącu (luty) musisz dokonać przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca (czyli do 15 lutego) i dokonuj płatności kartą. W miesiącu 2 zostanie Ci wypłacone 4 % wartości transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 1.
 3. Miesiąc 3. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 2.
 4. Miesiąc 4. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 3.
 5. Miesiąc 5. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 4.
 6. Miesiąc 6. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 5.
 7. Miesiąc 7. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 4% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 6.

Premie wypłacane są do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Jak już na pewno zauważyłeś, im więcej płacisz kartą, tym więcej premii zostanie zwrócone na Twoje konto. Aby otrzymać maksymalną miesięczną premię, czyli 150 zł powinieneś płacić kartą co miesiąc na kwotę około 3800 zł. Ci z Was, którzy mają już działalność gospodarczą od pewnego czasu na pewno potrafią szybko powiedzieć mniej więcej, jakich płatności kartą w miesiącu dokonują.

Jakie transakcje kartami nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • Transakcje quasicash/ transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory;
 • usługa płatności Przelew24;
 • transakcje dokonane kartą debetową Visa Business;
 • wypłaty gotówki.

UWAGA!

Nie zamykaj konta karty i bankowości internetowej oraz nie wycofuj zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii!

Bank zastrzega sobie również możliwość wypowiedzenia warunków promocji w następujących sytuacjach:

1. Uczestnik posiada już inne konto firmowe w Santander Bank Polska.

2. Uczestnik wypowie umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma.

3. Roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł

Promocja nr 3 – dalszy moneyback!

Do 31 marca 2020 roku masz możliwość uzyskania kolejnych zwrotów za płatności kartą. Zwroty otrzymasz za transakcje dokonane w miesiącach styczeń, luty i marzec. Wygląda to następująco:

 • 2% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych na stacjach Circle K na terenie Polski;
 • 4% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za płatności w hotelach i motelach terenie Polski;
 • 6% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za przejazdy Autostradami na terenie Polski.

Maksymalna miesięczna suma moneybacku za hotele i autostrady to 200 zł.

O co tu chodzi? Płacąc kartą Mastercard Business Debit na stacjach Circle K, w hotelach i na autostradach otrzymujesz zwrot procentowy tych transakcji. Zostanie on przelany na Twój rachunek do końca następnego miesiąca po dokonaniu transakcji – czyli za transakcje w styczniumoneyback otrzymasz do końca lutego. I to wszystko! Nic więcej nie musisz robić.

W tej promocji weźmiesz udział pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadałeś żadnej karty firmowej w Santander Bank Polska.

Jeżeli często podróżujesz czy też Twoja działalność związana jest z transportem (chociażby taxi) i częstym tankowaniem – nie zastanawiaj się ani chwili. Szczególnie że do 200 zł maksymalnego zwrotu są ograniczone tylko zwroty za płatności za hotele i autostrady – nie ma natomiast nic o maksymalnym zwrocie za paliwo 🙂

Przykład

Załóżmy że tankuję swój samochód do pełna, to jest 65 litrów. Jeżdżę dieslem, załóżmy że cena 1 litra ropy na stacji to 5,20 zł. Za tankowanie zapłaciłam 338 zł. Otrzymałam zwrot w wysokości 2%, to jest 6,76 zł. W rzeczywistości po moneybacku za tankowanie do pełna zapłaciłam 331,24 zł. Czyli litr ropy kosztował mnie nie 5,20 zł, a 5,09 zł! Jest różnica? Jest.

Zadaj sobie pytanie, na której stacji Ty byś zatankował – tam gdzie litr kosztuje Ciebie 5,20 zł, czy 5,09 zł?

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem byś uwzględnił je w swoich przychodach i i odprowadził ewentualny podatek.

Podsumowanie

Jest to naprawdę najlepsza promocja konta firmowego, jaką miałam okazję opisywać. W sumie można powiedzieć, że są to trzy promocje w jednej: bonus 150 zł od bankier.pl, moneyback do 900 zł oraz zwroty za hotele, paliwo oraz autostrady. Na dodatek całkowicie darmowe konto firmowe przez 24 miesiące. Nic, tylko korzystać!


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Andrzej pisze:
  Składałem reklamacje- zaznaczyłem, aby odpowiedzi były przesłane mailem. Odpowiedzi listem zwykłym też nie otrzymałem. Otrzymałem natomiast odpowiedź z działu reklamacji:
  informujemy, iż dokonaliśmy ich weryfikacji i nie stwierdzamy nieprawidłowości po stronie Banku.
  Wyjaśniamy, że zgodnie z Ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym Bank rozpatruje reklamację i udziela klientowi odpowiedzi w postaci papierowej lub za pomocą innego trwałego nośnika informacji. Może również, na wniosek klienta, dostarczyć odpowiedź pocztą elektroniczną wyłącznie na wniosek klienta (art. 5). Natomiast odnosząc się do terminu udzielenia odpowiedzi ? należy jej udzielić bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w terminie do 30 dni od otrzymania reklamacji, a do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie odpowiedzi przed jego upływem (art. 6).

  Analiza wykazała, iż nie wyraził Pan woli otrzymania odpowiedzi w formie e-mail – z tego powodu pisma zostały wysłane na Pana adres korespondencyjny. Przyznajemy natomiast, że do reklamacji o nr… wskazał Pan e-mail jako formę odpowiedzi. W tym przypadku w wyniku niedopatrzenia pracownika obsługującego Pana sprawę pismo zostało wysłane listownie – za co serdecznie przepraszamy.
  Jednocześnie chcemy podkreślić, że wskazanie przez Klienta zgody na udzielenie odpowiedzi mailowo nie obliguje Banku do takie formy udzielenia odpowiedzi w świetle wskazanych powyżej przepisów.
  Co o tym sądzicie?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli wybrałeś formę kontaktu listownie to wydaje mi się, że do tego muszą stosować się w pierwszej kolejności. W banku to nie jest takie proste, na wszystko trzeba mieć podpis klienta albo musi to być zawarte za pośrednictwem bankowości internetowej. To jest taki rodzaj ochrony dla banku. A ta reklamacja w jaki sposób była przesyłana? Mailowo, przez bankowość? Bo jeżeli wysłałeś maila i zaznaczyłeś w nim, że chcesz odpowiedź na maila to można zrozumieć trochę bank, ktoś niepowołany dostał się na Twoją pocztę i wysłał wiadomość, a okumentm nadrzędnym jest dla banku to, że wyraziłeś chęć otrzymywania korespondencji pocztą tradycyjną.
   Dawno to było? Jest szansa, że odpowiedź dotrze tym listem?
 2. BIKO pisze:
  Cześć, czy mieliście sytuację, że kurier wrócił na drugi dzień z rozpakowaną umową bo brakuje na niej jednego podpisu?

  Wczoraj był u mnie kurier, standardowo podpisaliśmy umowę, zapakował wszystko w kopertę i odjechał. Dzisiaj przyjechał z samą umowa ponieważ „dziewczyny w centrali sprawdziły, że brakuje podpisu”. Infolinia Santandera oraz Inpost nie potwierdza praktyk weryfikacji dokumentów przez pracowników Inpostu. Czy Inpost łamie przepisy otwierając koperty z naszymi danymi?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak ostatnio podpisywałam z kurierem umowę z Santanderem to on sprawdzał przy mnie, czy są wszystkie podpisy. Mówił że później są braki i odsyłają. Ale to się wydaje podejrzane nieco. Rozumiem że zapakował umowę do koperty w Twojej obecności, zakleił i następnego dnia wrócił? Tak szybko raczej dokumenty nie miały szansy dotrzeć do centrali banku, a wydaje mi się, że to oni sprawdzają, Inpost nie ma do tego uprawnień.
  • Bartosz pisze:
   Może pomogę np. u mojej mamy i brata był taki problem, że przyjechał kurier, podpisali umowę przy wcześniejszym kontakcie kuriera oraz dostaniu maila z powiadomieniem jego przyjazdu ale następnego dnia ponownie dzwonił kurier, że ma umowę do podpisania. Mama zadzwoniła i na infolinii powiedzieli jej, że ma pod żadnym pozorem tego nie podpisywać bo oni nie wiedzą co to jest. Mama i brat odesłali kuriera i powiedzieli, że nie podpiszą a jak się później okazało, po napisaniu reklamacji i walczeniu z nimi przez dobry miesiąc, dostali odpowiedź, że kurier przywiózł drugą część umowy bo gdzieś brakowało podpisu. Oczywiście reklamacje odrzucili nawet po 3-krotnym odwoływaniu. Trzeba uważać bo kurier sam przyznał, że jeździ od niedawna i w sumie to on nie wie czy wszystko zostało podpisane. Taka o nieprzyjemna sytuacja z nimi.
  • Santander Bank Polska pisze:
   Dzień dobry, procedurę postępowania kuriera i tego jakie czynności są dozwolone należy potwierdzić z firmą InPost. Jeśli firma przekazała informację, że kurier nie powinien otwierać dokumentów, to jest to informacja wiążąca. My nie posiadamy informacji o procedurach firmy kurierskiej. Pozdrawiam, Agata
 3. Tomasz pisze:
  Polecam założyć również konto osobiste w tym banku (https://moniaki.pl/300-zl-premii-konto-jakie-chce-santander/#cp.2181412247)
  Skorzystaj z poniższego kodu polecenia i zgarnij dodatkową kasę
  KOD POLECENIA 1016066891
 4. Tomek pisze:
  WItam, będę wdzięczny, jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego banku Santander podczas zakładania konta.
  Mój kod:
  1016299073

  Pozdrawiam

 5. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Kod polecenia: 1015612038
  Pozdrawiam

Napisz komentarz