Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zobacz jak zarabiać z Moniakami, czyli przewodnik dla widzów „Bez Kanału”

Witaj! Skoro czytasz ten artykuł to jest spora szansa, że dopiero niedawno dowiedziałeś się o serwisie Moniaki.pl, oraz że opowiedział Ci o nim nasz serdeczny kolega Patryk Suliga prowadzący na YouTube kanał „Bez Kanału”.

W ostatnich dniach odwiedziły nas tysiące jego widzów, za co mu serdecznie dziękujemy, natomiast obawiam się, że wielu z Was może być trochę zdezorientowanych. No bo czym są Moniaki.pl? Jak się poruszać po stronie i wreszcie „jak zarobić?”. Na te i wiele innych pytań odpowiem w tym artykule.

Dlaczego banki dają coś za darmo?

„Za Darmo” to hasło bardzo popularne na naszym blogu – banki prześcigają się, aby zdobyć nowych klientów i przygotowują różnego rodzaju okazje. Zdobyć można przeróżne rzeczy: bilety do kina, 100 zł w gotówce, voucher do Allegro, bon na Wakacje.pl, tablety, telefony, myszki, zniżki do restauracji, kupony na ubrania i wiele, wiele więcej… (to autentyczne przykłady).

Tutaj możesz zobaczyć dowody, że nasi czytelnicy rzeczywiście zarabiają na bankach >>

Nie da się jednak zaprzeczyć, że dużo bardziej adekwatnym hasłem jest tutaj „bezpłatnie” niż „za darmo”, ponieważ zazwyczaj w zamian za prezent (jak telefon, który zdobył Patryk z Bez Kanału) trzeba założyć konto lub kartę, zalogować się do bankowości internetowej lub wykonać jakąś inną „misję” zapisaną przez bank w regulaminie promocji. Coś za coś.

Możesz się jednak zastanawiać, dlaczego bankowi opłaca się dawać takie prezenty, mimo, że w opisywanych u nas promocjach nie ma żadnych haczyków (a jeśli są to wprost o nich piszemy). Oto kilka argumentów:

  1. Nagrody są zazwyczaj tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć w ten sposób nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
  2. W promocjach, dla chętnych, często możliwe jest wybranie dodatkowych płatnych usług, na które pewnie decyduje się część osób biorących udział w promocji.
  3. Zauważyłem, że banki mają swoje wewnętrzne cele do wykonania na każdy kwartał i kiedy ilość kont jest w danym czasie zbyt mała to wtedy pojawia się jakaś świetna okazja, która ma poprawić ich statystykę.
  4. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Bank zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu, gotówki, biletów do kina i innych podarków i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji ?

Jak zarabiać na bankach?

Na Moniaki.pl nasza zgrana ekipa robi wszystko, aby zarabianie na bankach było dziecinnie proste. Zasadniczo wystarczy, abyś regularnie nas odwiedzał i podążał za wskazówkami opisanymi na blogu.

Każdy nasz artykuł opieramy w 100% na regulaminie promocji. Przekładamy go ze skomplikowanego prawniczego języka na wskazówki krok po kroku, które prowadzą Cię przez całą promocję. Każdy artykuł składa się z kilku słów wstępu czego dotyczy promocja i jaki bank ją organizuje. Później piszemy kto może skorzystać z promocji (czasem promocje są np. tylko dla młodych poniżej 26. roku życia) i w jakim terminie można do niej dołączyć.

Dalej w każdym artykule znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku, co trzeba zrobić, aby odebrać bonus oraz ostrzeżenie przed ewentualnymi opłatami i haczykami – jeśli takie występują, a na końcu artykułów znajdziesz linki do regulaminu promocji i najważniejszych dokumentów. Za każdym razem możesz sam zweryfikować czy to co napisaliśmy na blogu jest prawdą.

Aby ułatwić Ci poruszanie się po blogu, przygotowałem poniżej krótkie objaśnienie:

Co polecam z aktualnych promocji?

Szczerze mówiąc trafiłeś do nas we wręcz idealnym momencie. Jeszcze 2 tygodnie temu, w bankowości mieliśmy „sezon ogórkowy” i promocji było jak na lekarstwo. Na szczęście teraz jest w czym wybierać. Jestem przekonany, że znajdziesz coś dla siebie, a poniżej zamieszczam promocje, które są szczególnie atrakcyjne i które teraz polecam:

2 bilety do kina i kolacja dla dwojga od banku PKO BP

Wystarczy założyć 1 bezpłatne konto, zarejestrować się na stronie promocji i otrzymujesz 2 bilety do Multikina i wejściówkę na kolację w ramach Restaurant Week. Dodatkowo dostajesz 20% zniżki na jedzenie na mieście. Bardzo atrakcyjne bonusy w zamian za minimalne zaangażowanie. Promocja dla osób w wieku 18-25 lat.

Dowiedz się więcej >>

150 zł na zakupy w H&M od banku BGŻ BNP Paribas

Uczestnik promocji, w zamian za założenie darmowego Konta Maksymalnego otrzymuje 3 bony do H&M po 50 zł każdy, czyli łącznie aż 150 zł na zakupy. Możesz wykorzystać je od razu lub zachować na później – są one ważne do 31 października 2019 roku. Promocja dla nowych klientów BGŻ BNP Paribas.

Dowiedz się więcej >>

Smartphone LG K4 Dual Sim od Citibanku

W zamian za założenie i korzystanie z bezpłatnej karty kredytowej Citibank nagradza swoich nowych klientów darmowym telefonem komórkowym. Promocja bardzo podobna do tej, z której skorzystał w ramach testów Patryk z Bez Kanału. Zostały ostatnie 2 dni, aby dołączyć do tej promocji.

Dowiedz się więcej >>

Obserwuj Moniaki.pl, bądź na bieżąco i zarabiaj!

Jak zdążyłeś się pewnie zorientować obserwowanie Moniaków się po prostu opłaca – dosłownie 🙂 Pozostańmy w kontakcie, abyś mógł regularnie korzystać z nadarzających się okazji. Niektóre są tak rozchwytywane, że znikają nawet w 24h, dlatego nie pozwól, aby omijały Cię okazję.

Dołącz do nas na facebooku:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz