Zobacz jak zarabiać z Moniakami, czyli przewodnik dla początkujących

Witaj! Skoro czytasz ten artykuł to jest spora szansa, że dopiero niedawno dowiedziałeś się o serwisie Moniaki.pl, oraz że jesteś trochę zdezorientowany i próbujesz odnaleźć się w naszej społeczności. No bo czym właściwie są Moniaki.pl? Jak się poruszać po stronie i wreszcie “jak zarobić?”. Na te i wiele innych pytań odpowiem w tym artykule.

Dlaczego banki dają coś za darmo?

“Za Darmo” to hasło bardzo popularne na naszym blogu – banki prześcigają się, aby zdobyć nowych klientów i przygotowują różnego rodzaju okazje. Zdobyć można przeróżne rzeczy: bilety do kina, 100 zł w gotówce, voucher do Allegro, bon na Wakacje.pl, tablety, telefony, myszki, zniżki do restauracji, kupony na ubrania i wiele, wiele więcej… (to autentyczne przykłady).

Tutaj możesz zobaczyć dowody, że nasi czytelnicy rzeczywiście zarabiają na bankach >>

Nie da się jednak zaprzeczyć, że dużo bardziej adekwatnym hasłem jest tutaj “bezpłatnie” niż “za darmo”, ponieważ zazwyczaj w zamian za prezent trzeba założyć konto lub kartę, zalogować się do bankowości internetowej lub wykonać jakąś inną “misję” zapisaną przez bank w regulaminie promocji. Coś za coś.

Możesz się jednak zastanawiać, dlaczego bankowi opłaca się dawać takie prezenty, mimo, że w opisywanych u nas promocjach nie ma żadnych haczyków (a jeśli są to wprost o nich piszemy). Oto kilka argumentów:

  1. Nagrody są zazwyczaj tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć w ten sposób nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
  2. W promocjach, dla chętnych, często możliwe jest wybranie dodatkowych płatnych usług, na które pewnie decyduje się część osób biorących udział w promocji.
  3. Zauważyłem, że banki mają swoje wewnętrzne cele do wykonania na każdy kwartał i kiedy ilość kont jest w danym czasie zbyt mała to wtedy pojawia się jakaś świetna okazja, która ma poprawić ich statystykę.
  4. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Bank zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu, gotówki, biletów do kina i innych podarków i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji ?

Jak zarabiać na bankach?

Na Moniaki.pl nasza zgrana ekipa robi wszystko, aby zarabianie na bankach było dziecinnie proste. Zasadniczo wystarczy, abyś regularnie nas odwiedzał i podążał za wskazówkami opisanymi na blogu.

Każdy nasz artykuł opieramy w 100% na regulaminie promocji. Przekładamy go ze skomplikowanego prawniczego języka na wskazówki krok po kroku, które prowadzą Cię przez całą promocję. Każdy artykuł składa się z kilku słów wstępu czego dotyczy promocja i jaki bank ją organizuje. Później piszemy kto może skorzystać z promocji (czasem promocje są np. tylko dla młodych poniżej 26. roku życia) i w jakim terminie można do niej dołączyć.

Dalej w każdym artykule znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku, co trzeba zrobić, aby odebrać bonus oraz ostrzeżenie przed ewentualnymi opłatami i haczykami – jeśli takie występują, a na końcu artykułów znajdziesz linki do regulaminu promocji i najważniejszych dokumentów. Za każdym razem możesz sam zweryfikować czy to co napisaliśmy na blogu jest prawdą.

Aby ułatwić Ci poruszanie się po blogu, przygotowałem poniżej krótkie objaśnienie:

Co polecam?

Mówiąc autentycznie szczerze polecam Ci wszystkie promocje, które pojawiają się na naszym blogu. Aktualne promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie głównej:

Przejdź do aktualnych promocji >>

Prawda jest taka, że gdyby banki próbowały przemycić skomplikowaną promocję, która ma wciągnąć klienta na jakąś minę to taka promocja od razu zostałaby przez nas odrzucona i nie pojawiła się na naszym blogu. Opisujemy tylko te promocje, które są naprawdę korzystne dla czytelnika.

Mała podpowiedź: osoby początkujące bardzo często wybierając promocję kierują się chęcią zdobycia jak najwyższej nagrody od banku. Nie zawsze jest to właściwe postępowanie. Często trafiają się promocje, w których mniejsze kwoty jest zdecydowanie łatwiej zdobyć (np. była taka z premią 20zł za jednorazowe użycie Google Pay). Przejrzyj nasz blog, przeczytaj kilka opisów promocji, które wpadną Ci w oko i dołącz do naszej społeczności osób zarabiających na promocjach bankowych:

Przejdź do aktualnych promocji >>

Obserwuj Moniaki.pl, bądź na bieżąco i zarabiaj!

Jak zdążyłeś się pewnie zorientować obserwowanie Moniaków się po prostu opłaca – dosłownie 🙂 Pozostańmy w kontakcie, abyś mógł regularnie korzystać z nadarzających się okazji. Niektóre są tak rozchwytywane, że znikają nawet w 24h, dlatego nie pozwól, aby omijały Cię okazję.

Polub nas na facebooku: