PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dla klientów ING: Przetestuj DARMOWE konto osobiste i odbierz 200 zł premii

Upały nie odpuszczają, a banki swoimi promocjami tylko podkręcają temperaturę! Tym razem nasze oczekiwania podsycił ING, który wystartował z ciekawą promocją, w której za przetestowanie DARMOWEGO konta osobistego będzie rozdawał premie w kwocie 200 zł.

Promocja ma jednak jeden mały haczyk…jest przeznaczona dla osób które już mają w ING jakiś produkt, ale nie może to być konto osobiste może to być np. karta kredytowa, kredyt, lokata itp. Ciekawe prawda? W takim razie sprawdźmy jak promocja wygląda “od kuchni”.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od Zastępcy Rzecznika Prasowego ING wynika, że ta promocja nie łączy się z promocją, w której można odebrać 140 zł, a która szczegółowo była opisana na tej stronie.

Kto dokładnie może skorzystać z promocji? 

Tak jak już wspomniałam, z promocji mogą skorzystać obecni klienci Banku, którzy na dzień 05.08.2018 roku posiadali w ING jakiś produkt np.: kartę kredytową, lokatę lub konto oszczędnościowe lub kredyt.

Ważne jest jednak, aby w okresie od 1.01.2017 r. do 05.08.2018 roku nie posiadać żadnego z tych kont osobistych: „Konto z Lwem Direct” „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”.

Czyli warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie jakiegoś produktu w Banku, ale nie może to być konto, które dopiero ma być założone. Do wyboru mamy:

#1 KONTO DIRECT:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-25 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych, inaczej opłata wyniesie 7 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

#2 KONTO MOBI:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za wydanie karty do konta
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę – bez dodatkowych wymogów dla osób do 26 lat, pozostali będą mieć darmową kartę po wykonaniu nią płatności na min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach ING i Cash Planet
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę w „obcym bankomacie”
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów W CAŁEJ POLSCE przy użyciu kodów BLIK
 • 0 zł za aplikację mobilną i przelewy na telefon

Jak krok po kroku skorzystać z promocji? 

#1 KROK – ZAŁÓŻ KONTO

najpóźniej do 30.09.2018r. przejdź na stronę Banku i załóż Konto Direct lub Mobi z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe.

Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy na specjalnej stronie Banku, dzięki temu będziesz mógł uczestniczyć w promocji.

#2 KROK – ODBIERZ 200 ZŁ PREMII

w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, spełnij (powtarzalnie) dwa warunki:

 • zapewniaj wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł (mogą pochodzić z Twojego konta w innym Banku);
 • wykonuj po 3 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę;

Czyli jak umowę podpiszesz teraz w sierpniu to te dwa warunki spełniasz we wrześniu (1 000 zł wpływu + 3 płatności) oraz w październiku (również wpływ 1 000 zł i 3 płatności), a także w listopadzie.

Ankieta za 30 zł? 

Bank będzie chciał tez sprawdzić jak nam się podoba testowanie konta osobistego, czyli jak je oceniamy i czy spełnia ono nasze oczekiwania. Jeżeli ktoś założy konto w sierpniu to ankietę będzie mógł wypełnić do 20.12.2018 r. a kto założy konto we wrześniu to ankietę wypełni do 20.01.20019 roku.

Za wypełnienie ankiety otrzymamy 30 zł, ale…osobiście odradzam jej wypełnianie ponieważ Bank zastrzega, że ta premia nie będzie dodatkiem do 200 zł tylko jej “zastępstwem”. Może więc okazać się, że po wypełnieniu ankiety nasza premia skurczy się do 30 zł.

To wszystko! 

Premia 200 zł zostanie przelana na konto w ING do 30.12.2018 r.  – w przypadku osób, które będą mieć założone konto w sierpniu, a jak ktoś konto założy we wrześniu to premią otrzyma do 31.01.2019 r. 

Uwaga! Jeżeli nie posiadasz i nie posiadałeś żadnego produktu w ING to pamiętaj, że możesz skorzystać z dwóch innych, aktualnych promocji:
#1 – 140 zł premii dla osób w wieku 18-26 lat
#2 – 140 zł premii dla starszych

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Beata pisze:
  Witam, podajecie, że nie ma opłat za kartę dla posiadaczy konta Mobi, ale wg tabeli opłat wynika, że opłat nie ma, gdy wykona się transakcje za 300 zł. Zaznaczam , że mam więcej niż 26 lat 🙂
 2. Marek pisze:
  Witam, jeżeli nigdy nic nie posiadałem w ing to czy mogę odebrać całą premie w wysokości 340 zł zakładając konto w wyżej wymienionej promocji?
 3. Anna pisze:
  hej, macie błąd: nie 2 miesiące a 3. Cytat ze strony ING: 2. W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta otrzymaj w sumie min.1 000 zł wpływów i zrób min. 3 transakcje kartą lub BLIKIEM. W trakcie trwania promocji będziemy zachęcać Cię do sprawdzania funkcji Mojego ING oraz aplikacji mobilnej.
 4. Piotr pisze:
  Kolejny błąd w artykule:
  “Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (i nie cofaj ich aż do momentu odebrania premii);”
  Przeczytałem dokładnie regulamin i nie widzę w nim wymogu zaznaczenia takiej opcji podczas zakładania konta.

  Kolejny błąd:
  “Czyli jak umowę podpiszesz teraz w sierpniu to te dwa warunki spełniasz we wrześniu (1 000 zł wpływu + 3 płatności) oraz w październiku (również wpływ 1 000 zł i 3 płatności).”
  W regulaminie promocji wyraźnie napisane jest, że te warunki trzeba spełnić w trzech kolejnych miesiącach, a nie dwóch jak podaliście. Czyli przy otwarciu konta w sierpniu warunki spelniamy w wrześniu, październiku oraz w listopadzie.

  Proszę o bardziej staranne tworzenie artykułów …

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale w kroku drugim jest informacja o tym, że mają to być 3 miesiące – sprawdź proszę. To co cytujesz to przykład, gdyby warunek trzeba było spełniać przez 10 miesięcy to też bym nie rozpisywała wszystkich miesięcy. 🙂

   Co do zgody marketingowej to regulamin nie mówi o tym wprost, ale przy składaniu wniosku o Konto – dokładnie 2 krok – masz informację: Po naciśnięciu przycisku “Dalej”na wskazany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wzory Umów, Regulaminy, Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji, Dokument dotyczący opłat oraz Informację Banku o przetwarzaniu danych osobowych. – jeżeli chcesz skorzystać z promocji to musisz to zaakceptować klikając przycisk “Dalej”. Oczywiście jest to dobrowolna zgoda.

   Przypominam, że w tym artykule są połączone II promocje.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Piotrze, oczywiście zapewniam Cię, że artykuły są zawsze starannie pisane. Jeżeli chodzi o jakieś niejasności w tym artykule to wynikają one jednak z tego, że jest to połączenie II, a nawet III promocji.

   Jeżeli chodzi o zgody marketingowe to może to nie być jasne. Jestem w kontakcie z Bankiem i jak już będę mieć oficjalne potwierdzenie to dam Ci oczywiście znać, a na ten czas pozwól, że wycofam artykuł i myślę, że jutro wróci on już z oficjalnym potwierdzeniem. 🙂

 5. Bodzio pisze:
  A jak ktoś jest żyrantem kredytu w ING i nie posiada produktów w tym banku, to na tą promocje się łapie ?
 6. Karolina pisze:
  Czy możliwe jest skorzystanie z promocji, jeżeli posiada się wyłącznie konto firmowe w banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wygląda na to, że tak – może przystąpić do promocji. Regulamin mówi, że uczestnikiem promocji NIE może być osoba, która posiadała jakiekolwiek konto osobiste: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”.
 7. Mateusz pisze:
  Czy spełnię warunki promocji jeśli bym zrezygnował z karty debetowej, a płatności dokonywał blikiem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z punktem 15d – na dzień wypłaty premii trzeba być posiadaczem i konta i karty.

Napisz komentarz