PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Tylko dla klientów Citibanku: Kup bilety na koncert PINK w Warszawie w przedsprzedaży

Wczoraj rano wpadł mi na skrzynkę mail, z którego wynika, iż fani PINK, którzy są jednocześnie klientami Citibanku, mogą kupić bilety na jej koncert w Warszawie w przedsprzedaży! Jestem przekonani, że fani wokalistki już zacierają ręce i planują zakup biletów – Citibank zdecydowanie ułatwi taki zakup każdemu.

Uwaga! Przedsprzedaż rusza już jutro – 18 października 2018 roku o godzinie 09:00!

Każdy posiadacz karty kredytowej w Citibanku może skorzystać ze specjalnej przedsprzedaży i zakupić bilety na wyjątkowy koncert PINK w Warszawie, zanim zostanie uruchomiona oficjalna sprzedaż.

Spodziewam się, że bilety na tak wyczekiwany koncert, w regularnej sprzedaży rozejdą się w kilka godzin lub nawet jeszcze szybciej, dlatego taka okazja dla klientów Citibanku to świetna sprawa.

Przedsprzedaż dla klientów Citibanku zacznie się 18 października o godzinie 09:00 i potrwa do 22 października do godziny 9:00. Oznacza to, że będziesz mieć aż 4 dni na skorzystanie z tej okazji.

Jednak nie polecam czekać do ostatnich chwil. Jak możemy przeczytać na tej stronie informacyjnej – ilość biletów w przedsprzedaży została ograniczona do 10 000 sztuk (po osiągnięciu limitu przedsprzedaż zostanie zakończona).

Bilety będzie można zamówić na https://www.livenation.pl/show/1229373/p-nk/Warsaw/2019-07-20/pl – podczas zakupu w pole kod promocyjny wpisz 6 pierwszych cyfr Twojej karty Citibanku i zapłać nią za bilety. Każdy klient może zamówić maksymalnie 6 biletów w przedsprzedaży. Polecam skorzystać – może bilet na taki koncert to idealny pomysł na prezent gwiazdkowy?

PS. Nie zapomnij udostępnić tego artykułu znajomym – może ktoś z nich jest fanem PINK i taki koncert to jego marzenie, a przecież marzenia są od tego, aby je spełniać. 🙂

Przejdź na stronę informacyjną >>

Przejdź na stronę z biletami >>

Uwaga! Citibank coraz częściej organizuje takie promocje jak ta. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Citibanku to śmiało skorzystaj z obecnie obowiązującej promocji i następnym razem również będziesz mógł skorzystać z takiej dedykowanej promocji.

  1. Odbierz 300 zł na zakupy w Hebe;

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz