Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Dla klientów Citibanku: Kup bilety na koncert Metallica Worldwired Tour w przedsprzedaży

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowyobecny klient

Dziś niezwykła gratka dla wszystkich klientów Citibanku, którzy z niecierpliwością oczekują na rozpoczęcie sprzedaży biletów na koncert zespołu Metalica 21 sierpnia 2019r.

Każdy posiadacz karty kredytowej w Citibanku może skorzystać ze specjalnej przedsprzedaży i zakupić bilety na koncert swojego ulubionego zespołu zanim zostanie uruchomiona oficjalna sprzedaż. Spodziewam się, że bilety na tak wyczekiwany koncert, w regularnej sprzedaży rozejdą się w kilka godzin lub nawet jeszcze szybciej, dlatego taka okazja dla klientów Citibanku to świetna sprawa.

Przedsprzedaż dla klientów Citibanku zacznie się 26 września o godzinie 10:00 i potrwa do 28 września do godziny 9:00. Oznacza to, że będziesz mieć 47 godzin na skorzystanie z tej okazji. Jednak nie polecam czekać do ostatnich chwil. Jak możemy przeczytać na tej stronie informacyjnej – ilość biletów w przedsprzedaży została ograniczona do 10 000 sztuk.

Bilety będzie można zamówić na https://www.livenation.pl/show/1217747/metallica/warsaw/2019-08-21/pl – podczas zakupu w pole kod promocyjny wpisz 6 pierwszych cyfr Twojej karty Citibanku i zapłać nią za bilety. Każdy klient może zamówić maksymalnie 4 bilety w przedsprzedaży.

Przejdź na stronę informacyjną >>

Przejdź na stronę z biletami >>

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz