Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowy projektor multimedialny Overmax Multipic 3.5 za wyrobienie karty kredytowej Simplicity w promocji [o wartości około 450 zł]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Projektor Overmax MULTIPIC 3.5 o wartości rynkowej około 450 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej i aktywowanie za jej pomocą karty oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 14,20%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz nagrodę.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 17 marca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Cóż, takiej nagrody w promocji od Citi Handlowego się nie spodziewałam. Zazwyczaj są to bony na Allegro, do Biedronki czy Lidla lub smartfony. A tu proszę – projektor multimedialny Overmax MULTIPIC 3.5 o wartości rynkowej około 450 zł. Co ważne, projektor posiada 24-miesieczną gwarancję producenta.

Rzutniki kojarzą mi się z dzieciństwem, kiedy ciocia wyświetlała nam bajki ze slajdów na ścianie (na której uprzednio wieszała białe prześcieradło). Moje ulubione slajdy opowiadały historię Pawła i Gawła 🙂 Żadna bajka w TV nie mogła się z tym równać.

Wracając do tematu głównego, czyli promocji. Żeby odebrać nagrodę wystarczy że założysz kartę kredytową Simplicity oraz zapłacisz nią za zwykłe, codzienne zakupy na łączną kwotę min. 1500 zł. Z uwagi na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, rosnące ceny w sklepach i na stacjach benzynowych myślę, że każdy bez trudu sobie z takim warunkiem poradzi, i to nawet szybciej, niż regulamin przewiduje.

Promocja potrwa 🗓 do 17 marca 2022 roku. Jednak im szybciej spełnisz wszystkie opisane w tym artykule warunki, tym szybciej bank wyśle do Ciebie Twoją nagrodę.

Kilka słów o nagrodzie, czyli projektorze Overmax Multipic 3.5

Myślę że przyda się choć kilka podstawowych informacji o nagrodzie. Czym się charakteryzuje projektor Overmax Multipic 3.5?

 • Obraz 150 cali w rozdzielczości Full HD
 • Kontrast 1500:1
 • Parametry jasności: 2200 lumenów
 • Łączność Wi-Fi
 • Wbudowany YouTube
 • Głośnik z subwooferem
 • 50 000 godzin żywotności lampy
 • Duża liczba wejść – 2x HDMI, USB, D-sub
 • Rozmiar 21,5 x 18,5 x 8,7 cm, waga 1,5 kg

Pełny opis projektora znajdziesz TUTAJ, na stronie producenta.

Dla kogo promocja karty Simplicity?

Możesz wziąć udział w tej promocji, jeśli nie miałeś w banku Citi Handlowy głównej karty kredytowej przynajmniej 🗓 od 1 stycznia 2020 roku. Inne produkty w Citi, na przykład konto w promocji 200 zł, nie wykluczają Twojego udziału. Musisz również być polskim rezydentem podatkowym, czyli rozliczać się z podatków w Polsce.

Dodatkowo, ponieważ mówimy o karcie kredytowej, musisz spełniać minimalne wymagania do ubiegania się o kartę, wg tabeli poniżej. Pamiętaj – to bank podejmuje ostateczną decyzję o przyznaniu karty.

Jak odebrać rzutnik Overmax Multipic 3.5 z promocji Citi w trzech krokach?

To wcale nie jest trudne, i zaraz Ci to udowodnię. Nasi czytelnicy od wielu lat odbierają różne nagrody w promocjach karty Simplicity – i co tu ukrywać, my również 🙂

#Krok 1 – załóż kartę kredytową Simplicity

 • 🗓 Do 17 marca 2022 roku 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity w promocji.
 • 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia wniosku o kartę 🔎 dołącz dokumenty dochodowe. Dokumenty możesz dołączyć od razu przy składaniu wniosku lub później, przez TĘ STRONĘ. Pamiętaj! Nawet jeśli otrzymasz kartę bez konieczności dosyłania dokumentów, do promocji jest to wymagane.
 • 🔎 Podpisz umowę o kartę.

Krok 2 – zaloguj się do aplikacji i aktywuj kartę przez Citi Mobile

Uczulam Was na ten krok!

🗓 Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile i nadaj PIN do karty przez aplikację.

Regulamin wymaga, by 🔎 nadać PIN do karty przez aplikację mobilną, a nie przez bankowość. W każdej edycji promocji od Citi dostaję pytania: co jeśli aktywowałem kartę przez bankowość. Wtedy bank uznaje, że nie spełniłeś warunków i może – podkreślam, może, nie musi – pomóc tylko reklamacja.

Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Masz ponad 3 miesiące na wykonanie płatności. Dokładniej, 🗓 do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 1500 zł.

Po prostu na czas promocji zmień kartę. Zamiast płacić zwykłą kartą do konta za codzienne zakupy płać za pomocą Simplicity. Biedronka, Lidl, warzywniak, paliwo, bilety, świąteczne prezenty – to wszystko się liczy do promocji. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet, na przykład zamawiając prezenty na Allegro.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki, w bankowości otrzymasz wiadomość o przyznaniu nagrody.

Następnie, w ciągu 60 dni od momentu w którym dostaniesz tę wiadomość, bank wyśle nagrodę na Twój adres korespondencyjny.

Projektor objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta (liczone od daty doręczenia). Realizowana jest na podstawie protokołu dostarczenia, więc go nie zgub 🙂 W razie pytań lub problemów zgłaszasz to na stronie overmax.eu

UWAGA

Przynajmniej do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj swojej karty. Musi być aktywna.

Simplicity za darmo – podpowiadam, jakie warunki trzeba spełnić

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz nagrody otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej przez pierwsze 13 okresów rozliczeniowych.

Bez promocji – musiałbyś wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji – wystarczy że zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Opłata miesięczna za kartę przez miesiące promocyjne

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po upływie okresu promocyjnego

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

26,28%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Karta kredytowa – fakty i mity

Być może jesteś na tej stronie po raz pierwszy i obawiasz się karty kredytowej. Zupełnie niepotrzebnie. Trzeba po prostu zrozumieć zasadę jej działania. Poniżej przedstawiam najważniejsze rzeczy, o których powinieneś pamiętać.

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe.

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 13,08%.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania kart kredytowych polecam Ci ten poradnik:

Podsumowanie

Rzutnik przyda się nie tylko dla dzieci. Możesz oglądać na nim filmy czy też używać w pracy przy różnego rodzaju prezentacjach. Ma bardzo dobre opinie na Ceneo – 4,5 gwiazdki na 5. Być może nie jest to produkt pierwszej potrzeby, ale skoro można go mieć bez wydawania własnych pieniędzy, to dlaczego nie 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz