Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Citibank wychodzi z Polski? Ostatni moment na 400 zł na Allegro w promocji karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karta podarunkowa o wartości 400 zł na Allegro

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej i aktywowanie za jej pomocą karty oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,95%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 14 czerwca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jak donoszą media Citi Handlowy ma plany wyjścia z Polski. Oczywiście nie stanie się to z dnia na dzień – taki proces trwa przynajmniej kilka miesięcy i wcale nie musi skończyć się powodzeniem (przykład nieudanej próby sprzedaży mBanku chociażby).

Niemniej jeśli takie plany istnieją to warto załapać się na być może jedną z ostatnich promocji Citibanku. Do wzięcia aż 400 zł w bonie na Allegro. Co trzeba zrobić? Zakładasz kartę kredytową Simplicity, płacisz nią za codzienne zakupy i odbierasz voucher. Prosta i jedna z ulubionych promocji czytelników 🙂

Promocja trwa 🗓 do 14 czerwca. Pamiętaj – im szybciej spełnisz wszystkie warunki tym szybciej nagroda trafi w Twoje ręce.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wymagania do promocji są następujące:

 • masz 18 lat;
 • posiadasz źródło dochodu;
 • 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnej głównej karty kredyotwej.

Posiadanie innych produktów, na przykład konta w promocji nie wyklucza z promocji karty kredytowej.

Szybka instrukcja, jak odebrać 400 zł na Allegro

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 14 czerwca z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Do wniosku musisz dołączyć dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy) – możesz zrobić to na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dołączyć je poprzez TĘ STRONĘ. Podczas składania wniosku możesz otrzymać propozycję karty z niższym limitem, ale bez dokumentów dochodowych – wybierz opcję z dostarczeniem dokumentów, wnioski bez dokumentów nie biorą udziału w promocji.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej i aktywuj kartę

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 ściągnij aplikację na telefon i zaloguj się do niej min. 1 raz oraz przez aplikację nadaj PIN do karty.

PAMIĘTAJ -PIN do karty nadaj przez aplikację.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Nie musisz dla promocji wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Wystarczy, że przez pewien czas będziesz płacił za zwykłe, codzienne zakupy inną kartą. 🗓 Od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Płać kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych. Może to być jeden duży zakup na 1000 zł, a może być dowolna liczba małych, codziennych wydatków. Im szybciej zapłacisz kartą na 1000 zł, tym szybciej dostaniesz nagrodę.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w CZERWCU

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę o kartę w maju. Do końca czerwca ściągnij i aktywuj aplikację mobilną i aktywuj za jej pomocą kartę. Do końca sierpnia masz czas, aby wydać kartą łączną kwotę min. 1000 zł.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki dostaniesz wiadomość od banku o spełnieniu warunków promocji.

W ciągu 60 dni od dnia otrzymania pierwszej wiadomości bank wyśle Ci drugą wiadomość, tym razem już z nagrodą.

WARUNEK – na dzień wysłania nagrody musisz mieć aktywną kartę, czyli nie możesz jej zamknąć przed tym terminem.

Karta podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy od momentu jego otrzymania. Kody na Allegro są jednorazowe, czyli jeśli nie wykorzystasz go w całości podczas jednych zakupów to niewykorzystana kwota przepada. Możesz więc dokonać jednego większego zakupu na Allegro lub nazbierać w koszyku kilka tańszych rzeczy i hurtowo opłacić zamówienie za pomocą vouchera. Regulamin kart podarunkowych Allegro znajdziesz TUTAJ.

Karta Simplicity – jak uniknąć opłat

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz vouchera na Allegro otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej.

Bez promocji – musisz wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji – wystarczy że zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 16 czerwca 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

10,95%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,95%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Jak połączyć kilka promocji w jednym banku i odebrać więcej nagród?

Lubię banki, w których mogę łączyć promocje. W końcu co dwie lub trzy nagrody to nie jedna. Jeśli założysz konto w Citibanku możesz otrzymać albo 150 zł gotówki albo voucher 300 zł do Trybeco.

Podsumowanie

Jeśli plany Citi Handlowego dotyczące wyjścia z Polski się powiodą to warto korzystać z promocji, póki jest okazja. Każdy chyba przyzna, że 400 zł na Allegro to niemało, a warunki do spełnienia są przyjemnie proste.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Krzysztof pisze:
  Napisaliście: „Do 10 maja z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek(..) „. Zatem 16 maja promocja raczej jest nieaktualna…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej, przepraszam za błąd – miało być do 14 czerwca, już poprawione
 2. Michał pisze:
  Cześć
  Czy jeśli w maju złożę wniosek, aktywuję kartę i w maju wydam 1000 zł to będzie się to zaliczało do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, w tej promocji im szybciej spełnisz wszystkie warunki tym szybciej dostaniesz nagrodę 🙂 Pamiętaj by kartę aktywować przez aplikację.
 3. Tomek pisze:
  Mozna prosic o male doprecyzowanie? W jednym miejscu jest napisane „Od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.Ä, natomiast gdzie indziej „Bez promocji – musisz wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.”. Czy musze zatem wydac ten 1000 zl w kazdym miesiacu czy przez 3 miesiace? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ten akapit „Bez promocji” odnosi się do braku opłat za użytkowanie karty, jeśli karta byłaby założona standardowo, bez promocji. W promocji musisz wydać w ciągu tych 3 miesięcy min. 1000 zł – to warunek do nagrody. A żeby nie było opłaty za kartę założoną w promocji to w każdym okresie rozliczeniowym karty trzeba nią zapłacić na min. 300 zł (inaczej naliczy i pobierze 12 zł). Dodałam ogarniacze, możesz zerknąć, może w tej formie będzie bardziej czytelne.
 4. Przemo pisze:
  Cześć,
  gdzie w regulaminie jest napisane że trzeba aktywować kartę w aplikacji mobilnej?
  Tam jest mowa o zalogowaniu się do aplikacji a nie o nadaniu PIN czy pierwszej aktywacji.
  Proszę o wyjaśnienie
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Cytuję z regulaminu: „b) na podstawie wniosku, złożonego zgodnie z pkt a), zawrą z Bankiem umowę o Kartę („Umowa o Kartę”) i za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, aktywują Kartę,”
 5. Paweł pisze:
  Czy jeśli przez gapiostwo aktywowałem kartę przez stronę a nie przez aplikację to nie mam szans na nagrodę?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, trudno mi na to pytanie odpowiedzieć – regulamin mówi, że kartę trzeba aktywować przez aplikację. Ale czy bank sprawdza to bardzo dokładnie i czy w ogóle widzi to w swoim systemie – tego niestety nie wiem i jak dotąd żaden z czytelników nic nam na ten temat nie pisał. Ja bym próbowała spełniać warunki.

Napisz komentarz