Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 400 zł w banku Santander: 200 zł za konto dla Ciebie + 150 zł w Bezcennych Chwilach, 50 zł za konto dla dziecka +1,5% na lokacie

Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji;

dodatkowo:

-punkty o wartości 50 zł w Mastercard Bezcenne Chwile z programu poleceń;

-50 zł za założenie konta dla dziecka.

Za co?

200 zł:

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

50 zł: za założenie konta dla niepełnoletniego dziecka w bankowości.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za przelewy, 0 zł za kartę pod warunkiem 5 płatności kartą miesięcznie (dla osób poniżej 26 roku życia karta jest bezwarunkowo darmowa)

Kiedy bonus?

Do 15 marca 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 października 2019 roku nie miały konta osobistego w banku i od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 31 października 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wraz z nadejściem jesieni banki nie zwalniają tempa w temacie promocji bankowych. Aż się prosi o porównanie, że kasa z promocji bankowych spada jak liście z drzewa 🙂

Doskonałym tego przykładem jest Santander. Za założenie konta w tym banku i spełnienie łatwych warunków aktywności na koncie, dostaniesz 200 zł gotówką oraz 50 zł na zakupy z programu poleceń. A jeśli zdecydujesz się założyć konto dla dziecka, otrzymasz kolejne 50 zł.

Na tym nie koniec: rejestrując swoją kartę w Bezcennych Chwilach otrzymasz 6800 punktów – wymienisz je na nagrody o wartości 100 zł.

Dorzucę jeszcze jeden bonus. Jeśli nigdy nie korzystałeś z lokaty mobilnej teraz masz ku temu okazję – możesz na niej ulokować do 20 000 zł na 1,5% na 4 miesiące.

Promocja potrwa 🗓 do 31 października 2020 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Być może byłeś już w przeszłości klientem Santandera i zastanawiasz się, czy możesz wziąć udział w obecnej edycji promocji. Poniżej przedstawiam warunki, jakie musisz spełnić by się załapać:

 • jesteś pełnoletni i mieszkasz w Polsce;
 • 🗓 od 1 października 2019 roku nie byłeś ani właścicielem, ani współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santanderze (posiadanie innych produktów Cię nie wyklucza);
 • 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocji konta osobistego w tym banku (Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż.)

Opłaty za konto – prześwietlamy cennik

Na wstępie tego akapitu powiem, że od 1 grudnia 2020 roku zmienia się cennik w Santanderze. Co za tym idzie, dość istotnie zmienią się również warunki do bezpłatności konta. Decydując się na udział w tej promocji pamiętaj, że od grudnia będziesz musiał wykonywać inne czynności, by mieć darmowe konto i kartę.

Jak jest obecnie

Obecnie Konto Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe. Karta do konta może Cię natomiast kosztować 0 zł, 3 zł lub 5 zł. Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty. Ale łatwo możesz to zmienić i mieć kartę za 0 zł. Wystarczy że samodzielnie (w bankowości, na infolinii, w oddziale) zmienisz ustawienia karty w zależności od liczby wykonywanych transakcji. Zapłacisz kartą 5 razy w miesiącu i masz ją za darmo. Zapłacisz 4 razy w miesiącu – opłata wyniesie 5 zł.

Tak się przedstawia obecny cennik:

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 29 października 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

10 zł

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 26 października 2020

Miesięczna opłata za kartę

0zł/3zł/5zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych

10 zł

A jak będzie od 1 grudnia?

Jeśli masz więcej niż 26 lat to konto i karta będą za darmo, jeśli wykonasz co miesiąc dwie czynności:

 • zapewnisz jednorazowy wpływ min. 500 zł

ORAZ

 • min. 1 raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKiem.

Jeśli tego nie zrobisz konto będzie Cię kosztować 6 zł miesięcznie, a karta 8 zł miesięcznie.

Jeśli masz mniej niż 26 lat to konto pozostaje dla Ciebie bezpłatne, a żeby nie płacić za kartę raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem – tutaj z pewnością jest to zmiana na plus.

Szerzej o zmianach w opłatach Konta Jakie Chcę pisałam tutaj:

2 proste kroki do zgarnięcia 200 zł

Możesz zgarnąć 3 niezależne od siebie nagrody: 200 zł za konto dla Ciebie, punkty w programie Bezcenne Chwile za wzięcie udziału w programie poleceń (które wymienisz na na przykład voucher o wartości 50 zł) oraz 50 zł za założenie konta dla dziecka.

#Krok 1 – załóż konto z dedykowanego linku

Żeby zdobyć 200 zł pierwszym krokiem będzie 🔎 założenia Konta Jakie Chcę z jednego z poniższych linków. Masz na to czas 🗓 do 31 października.

Do tej promocji nie musisz zamawiać karty do konta, ale jeśli chcesz jednocześnie wziąć udział w programie poleceń i zdobyć punkty o wartości 50 zł to karta będzie niezbędna.

>> LINK DO KONTA JAKIE CHCĘ <<
>> LINK DO KONTA JAKIE CHCĘ DLA MŁODYCH <<

Podczas składania wniosku pamiętaj o:

 • 🔎 wpisaniu poprawndego numeru telefonu i adresu e-mail;
 • 🔎 wpisaniu kodu polecenia jeśli chcesz dodatkowe 50 zł na zakupy. Nasz sprawdzony kod: 1009860817;
 • 🔎 wyrażeniu zgód marketingowych: zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji; zgody na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym; zgody na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Jeśli nie zaznaczysz tych zgód podczas składania wniosku zrób to później, w bankowości internetowej, najpóźniej 🗓 do 30 listopada 2020 r.

Następnie masz czas 🗓 do 15 listopada na 🔎 podpisanie umowy. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • za pośrednictwem kuriera;
 • za pośrednictwem Wideo Doradcy.

Już po założeniu konta musisz wyrazić jeszcze jedną zgodę – EKK. Masz na to czas 🗓 do 30 listopada 2020 roku.

EKK – co to jest i jak wyrazić zgodę

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Żeby ją zaznaczyć 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej i postępuj wg poniższego schematu:

Włączając EKK możesz w ustawieniach sprawdzić, czy masz aby na pewno wyrażone wszystkie wymagane zgody marketingowe. Pamiętaj, że wyrażone zgody NIE MOGĄ BYĆ odwołane przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Poniżej artykuł, z którego dowiesz się, jakie dodatkowe czynności musisz wykonać, by otrzymać punkty wymienne na nagrody z programu poleceń. Pamiętaj, że później możesz sam polecać konto i zgarniać nagrody.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Masz już konto, masz już kartę, logujesz się do bankowości i ogólnie wszystko śmiga. Czas na aktywności na koncie, które zaowocują przelewem na 200 zł na Twoje konto.

Co musisz zrobić? 🗓 W ciągu 3 kolejnych miesięcy po założeniu konta w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł;

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem;

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

PRZYKŁAD

Jeśli otworzysz konto w październiku wyżej wymienione warunki spełniasz w październiku, listopadzie i grudniu, lub w listopadzie, grudniu i styczniu.

Jeśli konto otworzysz w listopadzie warunki spełniasz w listopadzie, grudniu i styczniu lub w grudniu, styczniu i lutym.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto nie musi być wpływem jednorazowym. Mogą to być zarówno przelewy wynagrodzenia, jak też przelewy z Twojego konta w innym banku. Możesz na przykład zrobić dwa przelewy po 500 zł.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Zapłać min. 5 razy w każdym miesiącu kartą do konta lub BLIKiem. Kwota jest dowolna, możesz dokonać 5 płatności za bułeczki i warunek będzie spełniony (lifehack – w sklepie z kasą samoobsługową bierzesz 5 pudełek zapałek i za każde płacisz osobno kartą).

Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje dokonane i nie anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania.

Nie liczą się wypłaty gotówki z bankomatów.

📄 Logowanie do aplikacji – sprawdzamy definicję

Warunek dotyczący logowania się do aplikacji jest banalnie prosty. Po prostu pobierz aplikację Santander ze sklepu Play lub AppStore, aktywuj ją i raz w miesiącu zaloguj się do niej. Nic więcej nie musisz robić – wystarczy się zalogować i wylogować.

Jeśli spełnisz te wszystkie warunki w 3 kolejnych miesiącach to 200 zł trafi na Twoje konto 🗓 do 15 marca 2021 roku. Pamiętaj, że do tej daty nie możesz zamykać konta ani odwoływać wyrażonych zgód marketingowych.

Promocja 50 zł za konto dla dziecka

Jeśli łapiesz się do promocji 200 zł za konto dla Ciebie i masz niepełnoletnie dziecko lub dzieci to dodatkowo możesz zgarnąć po 50 zł za założenie konta dla każdego z nich. Aby to zrobić, musisz mieć już aktywne własne konto. Trójka dzieci = dodatkowe 150 zł.

🗓 Do 25 listopada 2020 r zaloguj się do swojej bankowości internetowej i 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka.

Podczas składania wniosku 🔎 wyraź poniższe zgody:

 • zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Ostatnim krokiem jest 🔎 podpisanie umowy o konto. Masz na to czas 🗓 do 30 listopada, a zrobisz to za pośrednictwem wideo doradcy.

50 zł wpłynie na konto 🗓 do 15 marca 2021 roku. Również w tym przypadku do tej daty nie zamykaj konta ani nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych.

100 zł w Bezcennych Chwilach

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy Mastercarda – rejestrujesz tam kartę, płacisz nią, zbierasz punkty i wymieniasz je na nagrody.

Teraz możesz dodatkowo zgarnąć 6800 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł (na przykład vouchery do empik.com, Kruk, RTV Euro AGD, Decathlon, Douglas i wiele innych).

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada lub do wyczerpania puli 8600 pierwszych nagród. O wyczerpaniu limitu bank ma poinformować na TEJ STRONIE.

Możesz wziąć w niej udział, jeśli 🗓 w okresie od 1 października 2020 roku do 30 listopada 2020 roku spełnisz poniższe wymagania:

 • 🔎 zawrzesz umowę o kartę Mastercard Dopasowaną. Pamiętaj również o aktywacji karty;
 • 🔎 zarejestrujesz kartę w programie Bezcenne Chwile. Kartę zarejestrujesz TUTAJ;
 • 🔎 przystępując do programu Bezcenne Chwile wyrazisz przynajmniej jedną zgodę. Te zgody to „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”
 • 🔎 zalogujesz się min. 1 raz do bankowości internetowej;
 • 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania w programie Bezcenne Chwile 🔎 zapłać min. 1 raz kartą. Mogą to być płatności zarówno w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych.

Nie będą brane pod uwagę następujące transakcje:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • operacje związane z przeniesieniem sald;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

A kto może wziąć udział?

Regulamin wyklucza osoby, które 🗓 przed 1 października 2020 roku były uczestnikami programu Bezcenne Chwile. Podczas zawierania umowy o kartę nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych oraz musisz zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz zgodę EKK.

Kiedy otrzymasz punkty?

Punkty zostaną Ci przyznane w ciągu 10 dni roboczych od momentu spełnienia wszystkich warunków. Punkty są ważne przez 2 miesiące od ich przyznania, po tym terminie przepadają.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w PAŹDZIERNIKU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LISTOPADZIE

Dodatkowe bonusy z kontem w Santander Bank Polska

1. Lokata mobilna 1,5% na 4 miesiące

Jeśli nigdy wcześniej nie zakładałeś lokaty mobilnej w Santanderze możesz zrobić to teraz. W dobie prawie zerowych % lokata na 1,5% wydaje się niezłym pomysłem.

Lokaty nie założysz, jeśli posiadasz konto wspólne z osobą, która miała tę lokatę, lub jesteś pełnomocnikiem do rachunku osoby, która skorzystała z oferty lokaty mobilnej.

Najważniejsze informacje o lokacie:

 • możesz ulokować na niej od 1 000 do 20 000 zł;
 • oprocentowanie w skali roku wynosi 1,5%;
 • czas trwania lokaty to 4 miesiące;
 • kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec trwania lokaty;
 • lokata jest nieodnawialna;
 • zerwanie lokaty przed czasem powoduje utratę odsetek;
 • można założyć tylko jedną lokatę.

Lokata mobilna – jak założyć

Lokatę zakładasz w aplikacji mobilnej, którą już na pewno masz, skoro korzystałeś z opisanej promocji. Po zalogowaniu na głównym ekranie (zakładka Pulpit) na samym dole znajdziesz Lokaty – zacznij oszczędzać. Kliknij w to. Następnie podstawi Ci się opcja Otwórz lokatę. Uzupełniasz po kolei wymagane dane:

 1. wybierasz rachunek, z którego mają być pobrane środki na lokatę (o ile masz ich w Santanderze kilka);
 2. następnie wybierasz Lokata mobilna;
 3. wpisujesz kwotę lokaty (od 1 000 do 20 000 zł), zaznaczasz potwierdzenie zapoznania się z treścią arkusza informacyjnego dla deponentów i przechodzisz dalej.
 4. zakładasz lokatę (pamiętaj, że środki muszą być na koncie w momencie założenia lokaty).

2. Do 300 zł rocznie zwrotów za rachunki

Jeśli korzystasz z Konta Jakie Chcę lub właśnie zamierzasz zacząć to warto wspomnieć o dodatkowych pieniądzach, jakie możesz otrzymać od banku. Wystarczy że będziesz opłacać swoje faktury z Konta Jakie Chcę.

Za te rachunki otrzymasz zwroty:

 • gaz;
 • prąd;
 • internet;
 • telefon;
 • telewizja.

UWAGA

Zwroty za płatności nie zostaną naliczone, jeśli stanowią część czynszu (np. gaz wliczony w czynsz).

Za opłacanie tych faktur (przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty) otrzymasz co miesiąc zwrot 1% ich wartości, maksymalnie 25 zł miesięcznie.

Aby otrzymywać zwroty za rachunki musisz najpierw zgłosić fakturę od dostawcy (ostatnią którą otrzymałeś). Możesz zrobić to poprzez pokazanie faktur w oddziale banku lub dołączyć ich skany/zdjęcia w bankowości elektronicznej. W panelu Dopasuj konto wybierz zwroty za rachunki.

Pamiętaj, że faktura musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Zwroty za wszystkie rachunki opłacone w poprzednim miesiącu otrzymasz 🗓 do 7 dnia kolejnego miesiąca. Gdyby dostawca zmienił nr konta do wpłat konieczne będzie ponowne wskanowanie faktury z nowym numerem rachunku.

Licząc na szybko, aby otrzymać tytułowe 25 zł zwrotu miesięcznie trzeba by opłacić rachunki na min. 2500 zł. Sporo. Ale skoro i tak rachunki trzeba opłacać to dlaczego by nie zyskać nawet kilku czy kilkunastu złotych miesięcznie zwrotu? Szczególnie, że nic więcej Cię to nie kosztuje – oprócz kilku minut czasu poświęconych na dodanie zdjęć faktur po raz pierwszy.

Podsumowanie

Cóż mogę powiedzieć: promocja jest po prostu dobra. Nie dopatrzyłam się haczyków, pułapek i innych ciekawych zapisów w regulaminie. Jedyne o czym musisz pamiętać to zmiana cennika w grudniu – nie daj się zaskoczyć. Opisuję tu promocje dla Ciebie po to, byś zarabiał, a nie po to, byś płacił za konto; )

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VIII edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa, a więć trzeba zainstalować aplikację mobilną na telefonie)
   Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 3. Tomasz pisze:
  Gdyby ktoś potrzebował kod polecający to zachęcam do skorzystania z mojego: 1005614616
 4. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂
 5. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂
 6. Janusz pisze:
  Proszę o skorzystanie z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: : kod 1013972015
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron.Dziękuję
 7. ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 1012380731 , z góry dziękuje:)
 8. Andrzej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecającego: 1008687930. Kod jest aktualny i aktywny. Dzięki.
  Kod polecającego: 1008687930
 9. Karolina pisze:
  Moniaki, czy jeśli byłam przed 1 października 2020 (i jestem nadal) uczestnikiem programu Bezcenne Chwile tylko z kartą w innym banku to otrzymam bonusowe punkty za rejestrację nowo założonej karty w Santander?
 10. Grzesiek pisze:
  Cześć Moniaki
  Czy są gdzieś napisane informacje na temat opłat tego dziecięcego konta bo nie chciałbym się nadziać np. na opłatę 10 zł za miesiąc
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzesiek, konto dla dzieci jest bezpłatne. Ewentualnie jeśli dziecko ma ukończone 13 lat to możesz zamówić mu kartę i wtedy działa ona na takich samych zasadach jak dla dorosłego – ustawiasz opłatę zależną od liczby transakcji lub stałą 5 zł miesięcznie. Ale karta nie jest wymagana. Od grudnia dla małoletnich wystarczy jedna transakcja kartą lub BLIKiem żeby karta była darmowa. Ogólnie obowiązuje taryfa taka sama jak w przypadku osób do 26 roku życia z tą różnicą, że do 13 lat nie może dziecko mieć karty.
 11. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂

Napisz komentarz