Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Promocja Motokarty od Citibanku: do 720 zł zwrotów za paliwo na BP + do 5 000 zł pożyczki z karty z RRSO 0% [+150 zł za konto]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 720 zł przez 36 miesięcy zwrotów za paliwo na stacjach BP (max. 20 zł miesięcznie);

Możliwość uzyskania pożyczki z limitu karty kredytowej od 300 do 5000 zł i rozłożenia jej na raty 0% bez opłat i prowizji.

Za co?

-Za założenie karty kredytowej Motokarta z dedykowanego linka oraz;

– za wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 500 zł w każdym okresie rozliczeniowym, z czego min. 250 zł będzie płatnościami na stacjach BP w Polsce (warunek ten dotyczy tylko zwrotów za paliwo).

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 7,44%

Kiedy bonus?

Do 3 dni roboczych po zleceniu zaksięgowania bonusu w Citi Online

Dla kogo?

Dla osób, które od 31 grudnia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku żadnej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Masz w planach większe zakupy? Zepsuł się samochód? Czas na większy telewizor? Meble do salonu proszą o wymianę? A może marzą Ci się wakacje? Co prawda lista miejsc, gdzie można pojechać, jest ograniczona, ale jak to mówią – dla chcącego nic trudnego. Teraz możesz zrealizować swoje plany – dzięki nowej promocji od Citibanku.

Mianowicie Citibank przygotował nową promocję swojej karty kredytowej – Motokarty. Możesz skorzystać tak naprawdę z dwóch promocji jednocześnie. W pierwszej zyskasz darmową kartę oraz do 720 zł zwrotów za paliwo na stacjach BP. A dodatkowo, kwotę od 300 zł do 5000 zł możesz przelać na konto i rozłożyć na całkowicie darmowe raty: 0% prowizji, 0% oprocentowania.

To nie wszystko! Masz okazję zdobyć jeszcze więcej, a dokładniej 150 zł extra gotówki w zamian za założenie całkowicie darmowego konta osobistego i kilka prostych aktywności.

Promocja potrwa do 🗓 31 grudnia 2020 roku.

Co zyskujesz z Motokartą?

Zanim rozpoczniemy szczegółowy opis samej promocji wyjaśnię w skrócie, co takiego zyskujesz z Motokartą.

Po pierwsze: Motokarta jest najtańszą (wręcz darmową) kartą kredytową dostępną na rynku. Jeśli korzystałeś kiedyś z naszych promocji to na pewno pamiętasz, że przez lata darmową kartą była Simplicity. To się niestety zmieniło na niekorzyść i teraz Simplicity została zastąpiona w rankingu najtańszych kart przez Motokartę.

Po drugie: jeśli dużo jeździsz autem i dużo tankujesz, to płacąc Motokartą na stacjach BP możesz zyskać do 720 zł zwrotów za paliwo. Podczas składania wniosku to Ty decydujesz, czy wybierasz ofertę karty bez dokumentów, czy też dostarczysz dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z konta za 3 ostatnie miesiące). Jeśli doślesz dokumenty to przez 36 miesięcy co miesiąc, po spełnieniu prostych warunków (o których będzie dalej mowa) będziesz otrzymywał zwrot 20 zł na kartę kredytową – co daje łącznie aż 720 zł zwrotu. Jeśli zaś wybierzesz ofertę bez dokumentów, to zwroty będziesz dostawać przez 30 miesięcy.

I po trzecie: możesz przelać środki z limitu karty kredytowej – od 300 do 5000 zł – na konto w swoim banku i rozłożyć spłatę na 3,6,10 lub 12 bezpłatnych rat. Nie zapłacisz prowizji za przelew ani za udzielenie pożyczki, a oprocentowanie wyniesie równe 0%.

UWAGA

Możliwość rozłożenia pożyczki z karty na raty 0% nie jest uzależniona od zwrotów za płatności kartą. Możesz skorzystać z samych rat lub z samych zwrotów lub z obu promocji jednocześnie.

Szczegóły promocyjnej pożyczki z karty:

 • kwota pożyczki od 300 do 5000 zł;
 • 3,6,10 lub 12 rat;
 • oprocentowanie Pożyczki z Karty wyniesie 0%;
 • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%;
 • prowizja za Transakcję gotówkową lub Transakcję szczególną wyniesie 0%;
 • opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” dla Pożyczki z Karty wyniesie 0 zł miesięcznie.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji możesz skorzystać pod warunkiem, że rozliczasz się z podatków w Polsce oraz 🗓 od 31 grudnia 2019 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Jeśli masz w banku inne produkty, na przykład konto, ale nie posiadałeś w nim od 31 grudnia zeszłego roku żadnej karty kredytowej to jak najbardziej łapiesz się do promocji.

Oprócz tego – ponieważ starasz się o kartę kredytową – również Twój dochód musi spełniać minimalne wymagania.

A więc, jeśli jesteś zatrudniony:

 • musisz zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • musisz być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

lub, jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą:

 • musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Pamiętaj, że to bank podejmuje ostateczną decyzję kredytową.

We wstępie wspomniałam o jeszcze jednej promocji dotyczącej konta osobistego. Warunki są banalnie proste: zakładasz konto, zapewniasz dwa wpływy: 100 zł i 2000 zł oraz płacisz 100 zł kartą podłączoną do Google/Apple Pay. Za każdą z tych czynności dostajesz premię 50 zł, czyli łącznie 150 zł w gotówce. Dodatkowo zyskasz 10 kodów na wysyłki paczek przez InPost. Wg mnie to bardzo dobre połączenie: darmowa karta, darmowe konto i mix nagród 🙂

Czy ta karta na pewno będzie za darmo?

O czym każdy użytkownik karty kredytowej powinien pamiętać to tak naprawdę trzy rzeczy.

Pierwsza: kartą płacisz, nie wypłacasz gotówkę z bankomatu ani nie robisz przelewów (wyjątkiem są promocyjne raty o których mowa będzie dalej). Nie doładowujesz również Revoluta, nie płacisz nią na poczcie i u podmiotów zajmujących się grami losowymi i hazardowymi – bo będzie prowizja, i to dość pokaźna.

Druga: spłacaj kartę w terminie, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek. Pamiętaj, by nie nadpłacać karty na kwotę większą niż 200 zł.

Trzecia: wyłącz wszystkie niepotrzebne dodatki, typu CitiPhone – po co płacić.

Trzymając się tych trzech zasad tak naprawdę masz kartę za darmo. Motokarta jest o tyle fajna, że nie musisz nią robić żadnych transakcji, a i tak nic nie zapłacisz za jej prowadzenie. Może leżeć w portfelu nieużywana a żadna opłata i tak się nie policzy. Poniżej zestawienie najpopularniejszych opłat

Citibank Motokarta

  Aktualne na dzień: 3 sierpnia 2021

Opłata roczna i miesięczna za kartę główną

0 zł

Transakcje bezgotówkowe

0 zł

Prowizja za transakcję gotówkową lub szczególną

10 %, min. 20 zł

Prowizja za przewalutowanie

6,8%

Opłata za nadpłatę karty

20 zł

Jeśli w danym cyklu rozliczeniowym nadpłacisz kartę na 200 lub więcej złotych

Usługa CitiPhone

9 zł miesięcznie

Usługa CitiAlerts

0 zł

RRSO

7,44%

Tylko jeśli nie spłacasz karty w terminie.

Jeśli nigdy nie miałeś karty kredytowej i być może nadal się jej obawiasz (zupełnie niepotrzebnie), to zajrzyj koniecznie do naszego poradnika o kartach kredytowych. To kompendium wiedzy na ich temat, podane w lekkostrawnej formie 🙂

Jak płacić mniej za paliwo z Motokartą – 3 kroki

W skrócie ta promocja polega na tym, że zakładasz kartę, płacisz nią na odpowiednie kwoty, w tym na stacjach BP, a pewna część tych pieniędzy wraca na rachunek Twojej karty. Jeśli kuszą Cię raty 0% (a warto skorzystać skoro jest ku temu okazja) pamiętaj, by zawnioskować o nie na etapie składania wniosku. A teraz omówię całą promocję w szczegółach – tak, aby nie został cień wątpliwości co musisz zrobić 🙂

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Motokartę

Najpóźniej 🗓 do dnia 31 grudnia 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Motokarta. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut.

1. Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 31 grudnia 2020 roku.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej.

3. Jeśli chcesz skorzystać z rat 0% 🔎 zawnioskuj o nie na etapie składania wniosku o kartę – w części wniosku Informacje dodatkowe i zgody marketingowe. Pamiętaj, że promocją objęte są kwoty od 300 do 5 000 zł rozłożona na 3,6,10 lub 12 miesięcy. Tutaj również 🔎 wpiszesz numer rachunku w swoim banku (jeśli nie masz konta w Citi), na który zostaną Ci przelane środki po zawarciu umowy o kartę. Co do warunków uzyskania rat 0% to już wszystko – nie musisz nic więcej robić.

4. Teraz musisz 🔎 potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

5. Możesz mieć do wyboru 2 oferty: bez dokumentów lub z dokumentami. Pamiętaj, że wybierając ofertę bez dostarczania dokumentów zwroty będziesz otrzymywał przez maksymalnie 30 miesięcy, a nie 36. Jeśli wybierzesz ofertę z dokumentami to najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Wyciągi możesz w wygodny i bezpieczny sposób wysłać za pomocą dedykowanej strony LINK. Tutaj również znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dokumentowania dochodu.

UWAGA

Jeśli wnioskujesz o kartę z limitem wyższym niż 5 000 zł to dostarczenie dokumentów dochodowych jest wymagane – musisz je dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy o kartę.

6. Pozostało Ci już tylko🔎 podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

#Krok 2 – płać kartą

Masz już kartę w dłoni. Co teraz? Wystarczy że będziesz nią płacił. W każdym okresie rozliczeniowym (nie musi to być miesiąc kalendarzowy – sprawdź w Citi Online, jaki jest Twój okres) musisz:

 • 🔎 zapłacić kartą na min. 500 zł w miesiącu;
 • 🔎 minimum 250 zł z tych 500 zł będą to płatności na stacjach benzynowych BP w Polsce.

Czyli tankujesz samochód na stacjach BP na minimum 250 zł w miesiącu – ale możesz również na więcej, na przykład możesz zatankować na całe 500 zł i wtedy warunek masz z głowy. Jeśli zatankujesz przykładowo na 300 zł na BP to pozostaje Ci do wydania 200 zł w innych miejscach – na przykład w sklepach spożywczych.

Jeśli w którymś okresie nie zrobisz wymaganych obrotów kartą nie martw się. Po prostu za dany miesiąc nie otrzymasz zwrotu, ale jeśli zrobisz płatności kartą w kolejnym, to za kolejny już otrzymasz.

I tak co miesiąc – przez 36 lub 30 miesięcy.

UWAGA

Do promocji nie wliczają się transakcje szczególne (czyli na przykład wypłata gotówki, doładowanie Revoluta) oraz transakcje zwrócone.

#Krok 3 – otrzymaj zwrot 20 zł co miesiąc

Wykonujesz transakcje kartą, no a co ze zwrotem? 🔎 Zlecasz jego odebranie w bankowości internetowej. Dzięki temu sam decydujesz, czy chcesz otrzymać zwrot co miesiąc, czy na przykład chcesz zsumować zwroty za kilka miesięcy na raz. Maksymalnie możesz jednorazowo odebrać zwroty za 12 miesięcy, czyli 240 zł (jeśli zlecisz wypłatę większej ilości zwrotów to nie zostanie pobrana opłata za nadpłatę karty, nawet jeśli zwroty wyniosą więcej niż 200 zł).

Jak to zrobić?

 • płacisz kartą, spełniasz warunki;
 • na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz wyciąg;
 • od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego (czyli od wystawienia wyciągu) czekasz 3 dni robocze;
 • po 3 dniach możesz zlecić w bankowości zwrot 20 zł na rachunek karty kredytowej (tę opcję znajdziesz w oknie Korzyści Citi Specials wybierając opcję Wykorzystaj punkty);
 • zwrot będzie zaksięgowany na karcie kredytowej maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu, kiedy to zleciłeś.

I już! Pamiętaj, że zlecenie zwrotu jest możliwe przez maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych następujących od daty ich przyznania – nie przegap tego, bo przepadnie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Podsumowanie

Ta oferta jest idealna dla osób, które dużo tankują na stacjach BP, ale również dla osób, które mają w planach zakup czegoś na raty. Może jesteś w trakcie urządzania mieszkania? Może czas na nowy telewizor lub brakuje Ci na przykład pieniędzy do zakupu samochodu? A może jednak wakacje? Nieważne jaki jest cel: do 5000 zł możesz rozłożyć na prawdziwe raty 0%.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz