Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Proste 200 zł gotówki za konto osobiste w Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł gotówki;

Pakiet Komfort za darmo przez 6 miesięcy.

Za co?

100 zł:

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

-aktywowanie Pakietu Komfort;

– złożenie w oddziale banku wzoru podpisu oraz;

– za zapewnienie w kolejnych 3 miesiącach wpływów na min. kwotę 500 zł i wykonanie min. 1 płatności kartą.

100 zł gotówki:

– za wykonanie po min. 5 płatności kartą w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu otwarcia konta.

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 31 marca 2022 roku.

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2019 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 30 listopada 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Po promocjach z cashbackami doczekaliśmy się prostej promocji z gwarantowaną kwotą nagrody. Warunki są bardzo proste: zakładasz konto osobiste w Pekao S.A., aktywujesz pakiet Komfort, przez 3 miesiące zapewniasz wpływy 500 zł oraz 5 płatności kartą i na Twoje konto trafi przelew na 200 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada. Pamiętaj, że to nie jest żaden konkurs czy loteria. Każdy, kto spełni opisane niżej warunki, otrzyma nagrodę gwarantowaną.

Kto może skorzystać z promocji?

Każdy, kto:

 • ukończył 18 lat;
 • nie miał przynajmniej 🗓 od 1 stycznia 2019 roku w Pekao S.A. konta osobistego i/lub lokaty jako posiadacz lub współposiadacz.

Masz inny produkt w Pekao S.A. (kredyt, kartę kredytową) ale nie miałeś konta? W takim razie nadal łapiesz się do promocji.

Każda pełnoletnia osoba, która nie miała konta w w.w. dacie, może założyć konto w tej promocji, ale dla osób w wieku 18-26 lat bank przygotował coś lepszego. Również 200 zł gotówki, ale na jeszcze łatwiejszych warunkach.

Odbieram nagrody – instrukcja

#Krok 1 – załóż konto z kartą i aplikacją

 • 🗓 do 30 listopada 🔎 złóż wniosek o Konto Przekorzystne (lub Konto Przekorzystne dla Młodych jeśli masz 18-26 lat) z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay i podpisz umowę online lub na selfie w aplikacji PeoPay.

Pamiętaj: umowa musi być podpisana do końca listopada. Jeśli z powodu błędów technicznych nie uda Ci się jej podpisać online lub na selfie, możesz podpisać ją w oddziale banku i nadal będziesz w promocji (zwróć tylko uwagę, by pracownik nie anulował promocyjnego wniosku i nie wprowadził nowego bez promocji).

 • Podczas składania wniosku 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do promocji, przetwarzanie danych oraz zaakceptuj regulamin promocji.

#Krok 2 – aktywuj pakiet Komfort

🗓 Do 31 grudnia 🔎 aktywuj wybrany przez siebie pakiet Komfort przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. W promocji przez 6 miesięcy masz go za darmo. Sam wybierasz, który pakiet chcesz aktywować. Jeśli wybierzesz pakiet Platynowy to zaoszczędzisz 72 zł – tyle kosztowałby pakiet przez pół roku.

Szczegółowe warunki Pakietu Komfort znajdziesz w regulaminie, dołączonym na końcu tego artykułu.

Jak aktywować Pakiet Komfort?

 • w bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji PeoPay w zakładce Oferty znajdź kafelek Pakietu Komfort i przejdź do wniosku;
 • wybierz konto, do którego chcesz aktywować Pakiet Komfort oraz interesujący Cię wariant Pakietu Komfort;
 • Pakiet Komfort zostanie aktywowany 1 dnia najbliższego miesiąca, jeżeli dyspozycje aktywacji Pakietu Komfort złożysz do 25 danego dnia miesiąca włącznie. Jeżeli zrobisz to pomiędzy 26, a ostatnim dniem miesiąca, Pakiet Komfort będzie aktywny miesiąc później, również od 1 dnia miesiąca.

Co po 6 darmowych miesiącach?

Po 6 miesiącach za pakiet Komfort będzie pobierana opłata, odpowiednio 12 zł, 9 zł lub 6 zł. Jeśli uznasz, że chcesz z niego zrezygnować to wypowiedzenie musisz złożyć w oddziale banku (do 25 dnia danego miesiąca, jeśli pakiet ma się zamknąć w danym miesiącu kalendarzowym). Pamiętaj jednak, że nie możesz tego zrobić przed wypłatą nagrody – inaczej przepadnie.

#Krok 3 – potwierdź tożsamość w oddziale

Jeśli konto założyłeś online lub na selfie, to musisz 🔎 udać się do oddziału i złożyć wzór podpisu. Masz na to sporo czasu, termin upływa 🗓 28 lutego 2022 r.

#Krok 4 – używaj aktywnie konta i karty

W 🗓 grudniu, styczniu i lutym:

 • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł w każdym z miesięcy. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku. Nie policzą się przelewy z Twoich innych kont w Pekao S.A., rozliczenie lokat w Pekao oraz udzielone pożyczki, a także wpłaty gotówki;

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą do konta min. 5 razy w każdym z miesięcy na terytorium Polski. Kwota transakcji jest dowolna. Nie policzą się jedynie transakcje odrzucone, zwrócone lub nieautoryzowane oraz płatności BLIK. Możesz płacić fizyczną kartą lub kartą w aplikacji PeoPay.

Płacić możesz w złotówkach w sklepach stacjonarnych i internetowych na terytorium Polski. Po prostu za codzienne zakupy płać kartą od Pekao S.A. lub kartą w aplikacji PeoPay. Płatności BLIK nie liczą się do cashbacku.

200 zł nagrody wpłynie na Twoje konto do 31 marca 2022 roku.

Pamiętaj!

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać wyrażonych zgód, zamknąć konta i karty lub zrezygnować z pakietu Komfort.

Przykład

Otwierasz konto w listopadzie. Do 31 grudnia aktywuj pakiet Komfort. W grudniu, styczniu i lutym zapewniaj wpływy 500 zł oraz min. 5 płatności kartą.

Do 28 lutego potwierdź tożsamość w oddziale banku.

200 zł nagrody otrzymasz przelewem do końca marca.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Jak mieć Konto Przekorzystne całkowicie za 0 zł

Jeśli masz więcej niż 26 lat

Aby mieć konto i kartę za darmo co miesiąc musisz spełniać dwa warunki łącznie:

 • zapewnić jednorazowy przelew na konto min. 500 zł (na przykład z Twojego konta w innym banku) oraz
 • min. 1 raz zapłacić kartą lub aplikacją PeoPay (kartą w telefonie).

Wpływ do bezpłatnego konta i do promocji może być ten sam – nie musisz przelewać 2×500 zł, wystarczy jeden jednorazowy przelew na tę kwotę.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Jeśli masz mniej niż 26 lat

Masz od 18 do 26 lat? W takim razie jesteś na uprzywilejowanej pozycji – zarówno konto, jak i kartę masz bezwarunkowo za darmo. Tak samo za darmo masz wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów wszystkich sieci – i to zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zwróć uwagę jedynie na sms-y autoryzacyjne, które kosztują 0,20 zł za każdy. Zamiast sms-ami możesz potwierdzać transakcje w aplikacji, i wtedy za to nie będziesz płacić.

Pekao Konto Przekorzystne dla mlodych

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata za kartę do konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Możesz zmienić sposób autoryzacji na aplikację mobilną

Podsumowanie

Promocjami zajmuję się już dłuższy czas i doskonale wiem, że najbardziej lubicie te proste, z gotówką w roli nagrody. Nic nie zastąpi gotówki. Więc jeśli jeszcze nie masz konta w Pekao S.A. to ta promocja to dobry powód, by je w nim otworzyć. Warunki są naprawdę proste, a nagroda gotówkowa gwarantowana 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Tomasz pisze:
  Witam!
  Mam pytanie:
  pisze Pani, że pakiet Komfort jest przez 6 miesięcy bezpłatny, ale w tabelce pisze, że dotyczy to opłaty za Pakiet Express Elixir…
  to jak jest z tą opłatą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Pakiet Komfort składa się z pakietu Elixir oraz pakietu ubezpieczeń. I cały pakiet, przeley plus ubezpieczenie, jest bezpłatny prze pierwsze 6 miesięcy. Trochę to faktycznie źle rozplanowali w tej tabelce.
 2. Marek pisze:
  Jeśli trzeba się fatygować do placówki i pewnie odstać swoje w kolejce aby złożyć wzór podpisu, to wg mnie nie jest to „Bardzo proste 200 zł gotówki za konto osobiste w Pekao S.A.”.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ten warunek niestety pozostaje bez zmian jak na razie, mamy nadzieję że jednak zniknie w końcu. Proste warunki, bo w porównaniu z poprzednimi edycjami, gdzie były cashbacki za płatności kartą, nagrodę jest jednak sporo łatwiej zdobyć, no i jest pewna – a przy cashbackach jej wysokość zależała od wydanej kwoty.
  • Marek pisze:
   @Maga – czyli prostsze warunki, a nie proste 🙂
 3. Krzysiek pisze:
  witam
  skoro mam isc do banku złożyć podpis to wybrałem opcje zawarcia umowy w banku….
  rozumiem iż nadal będę brał udział w promocji?

  z tym selfie przez telefon to jakaś paranoja… męczyłem się z tym przy okazji zakładania konta w innym banku…
  najpierw mi sie obraz w aplikacji na poziomy nie zmieniał jak ruszałem telefonem żeby zdjęcie zrobić a jak się już wkońcu udało to wyskakiwał błąd że aplikacja nie ma uprawnien do aparatu….

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysiek, właśnie nie do końca: „do zawarcia umowy z Bankiem o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą debetową wydaną do Konta i aplikacją mobilną PeoPay dojdzie:
    poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub
    poprzez aplikację mobilną PeoPay (mobilnie) tj. na selfie.
   Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.”

   Nie wiem teraz czy anulowałeś wniosek na selfie zupełnie i poszedłeś złożyć nowy do oddziału czy ten wniosek został i chcesz podpisać umowę w oddziale z powodu błędu.

Napisz komentarz