Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Promocja karty kredytowej od BNP – 300 zł na Allegro do wzięcia

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3 bony na Allegro, każdy o wartości 100 zł;

dodatkowo darmowa karta przez pierwsze 12 miesięcy.

Za co?

-za założenie karty z dedykowanego linku;

-za wykonanie kartą transakcji na min. 1000 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy;

-za zarejestrowanie się na stronie mambonus.pl.

Ile to kosztuje?

Karta przez pierwsze 12 miesięcy jest darmowa.

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni kalendarzowych liczonych od końca miesiąca, w którym musisz wykonać warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 listopada 2019 roku nie posiadały w BNP Paribas umowy o kartę kredytową.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

BNP Paribas spośród wszystkich banków, które organizują promocje bankowe, wyróżnia się przede wszystkim wysokimi nagrodami oraz łatwymi do spełnienia warunkami promocji.

Tak jest również i dziś z promocją karty kredytowej Mastercard Standard. Wykonując płatności kartą podczas codziennych zakupów odbierzesz aż 3 bony na Allegro, każdy o wartości 100 zł – łącznie 300 zł na Allegro. Oprócz tego, przez pierwszy rok kartę masz całkowicie za darmo.

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca 2021 roku. W tej promocji nie ma limitu wniosków, więc każdy może z niej skorzystać.

Kto może skorzystać z promocji?

Dla stałych czytelników mam dobrą wiadomość – karencja w tej promocji została zmieniona i obowiązuje 🗓 od 1 listopada 2019 roku. Oznacza to, że jeśli do od tej daty do dnia dzisiejszego nie miałeś w BNP Paribas żadnej karty kredytowej to możesz wziąć udział w opisywanej promocji. Posiadanie innych produktów, na przykład konta, nie wyklucza z promocji.

Pamiętaj o tym, że jest to promocja karty kredytowej – musisz zatem mieć ukończone 18 lat i posiadać źródło dochodu. Z dużym prawdopodobieństwem bank poprosi Cię o dostarczenie dokumentów potwierdzających wpływy z wynagrodzenia (na przykład wyciągów bankowych).

Nie masz jeszcze konta w BNP? Połącz promocje – najpierw otwórz konto, następnie zawnioskuj o kartę kredytową i zgarnij dwie nagrody (o szczegółach będzie mowa w dalszej części artykułu).

Odbieram 300 zł na Allegro – 3 proste kroki

Jak już wiesz nagroda podzielona jest na 3 części. A dokładniej za każdy miesiąc, w którym spełnisz niżej opisane warunki, otrzymasz voucher o wartości 100 zł na Allegro. Łącznie możesz otrzymać 3×100 zł na Allegro.

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Z dedykowanej strony promocji 🔎 złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową. Uzupełniasz swoje imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail i wysyłasz formularz. W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku i przeprowadzi z Tobą telefonicznie cały proces wnioskowania o kartę. 🗓 Do 30 czerwca 🔎 podpisz umowę o kartę.

#Krok 2 – płać kartą za codzienne zakupy

Często słyszę opinie, że promocje bankowe się nie opłacają, ponieważ najpierw trzeba specjalnie wydać pieniądze aby dostać nagrodę. Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Każdy z nas co miesiąc robi zakupy: kupuje jedzenie, artykuły domowe, bilety, paliwo, ubrania itp. Każdy z nas wydaje na to pieniądze i bardzo często płaci kartą. W promocjach bankowych chodzi nie o to, żeby niepotrzebnie wydawać pieniądze. A jedynie o to, by na czas promocji płacić inną kartą za te same rzeczy, które i tak musimy kupić.

Aby zdobyć 300 zł na Allegro za kartę kredytową BNP Paribas musisz 🗓 w ciągu 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę 🔎 płacić kartą na min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy.

PRZYKŁAD

Umowę o kartę podpisujesz w marcu. W kwietniu, maju i czerwcu zapłać kartą po min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Transakcje kartą to zarówno transakcje płatnicze w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również przelewy z karty i wypłaty z bankomatów (nie polecam, jest prowizja). Nie musi to być jedna transakcja na 1000 zł – liczy się suma

Transakcje zakupowe na Allegro liczą się do promocji – nie liczyłyby się na przykład płatności prowizji na rzecz Allegro.

Do promocji nie wliczają się:

 • transakcje zwrócone lub sporne;
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku;
 • transakcje polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych (na przykład doładowanie Revoluta);
 • transakcje płatnicze na rzecz podmiotu, który nie dostarcza opłacanych towarów/usług lub podmiot pośredniczący w dokonywaniu płatności na rzecz faktycznych dostawców towarów/usług;
 • przekazy pieniężne, zakłady, kupony loteryjne, itp.

#Krok 3 – zarejestruj się na mambonus i odbierz nagrody

Ostatnim krokiem będzie rejestracja w programie lojalnościowym BNP Paribas o nazwie mambonus. Każda z nagród zostanie Ci udostępniona 🗓 w ciągu 60 dni kalendarzowych po zakończeniu miesiąca, za który przysługuje nagroda. Od momentu udostępnienia nagrody masz🗓 2 miesiące na 🔎 zarejestrowanie się na stronie www.mambonus.pl , zaakceptowanie regulaminu programu i odebranie nagrody.

Pamiętaj, aby przynajmniej do momentu odebrania ostatniej nagrody nie zamykać karty.

UWAGA OD AUTORKI

Warto jak najszybciej zarejestrować kartę w programie mambonus (najlepiej po jej otrzymaniu) - dzięki temu wykonując warunki promocji będziesz zbierać dodatkowe punkty, które wymienisz na nagrody.

Karty podarunkowe są ważne do 31 grudnia 2022 roku. Przy korzystaniu z kart obowiązuje regulamin kart podarunkowych Allegro, dostępny TUTAJ.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w KWIETNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w CZERWCU

Karta kredytowa – czy coś kosztuje

W promocji biorą udział dwie karty: Mastercard Standard oraz Mastercard Gold. My zajmiemy się kartą Standard.

Przez pierwszy rok nie płacisz nic za posiadanie karty. Po upływie tych 12 miesięcy (zakładając że nie zmieni się tabela opłat i prowizji) aby nadal mieć darmową kartę musiałbyś wykonywać transakcje na kwotę min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Musisz pamiętać o jednej ważnej rzeczy – nie zamykaj karty przed upływem min. 6 miesięcy, ponieważ wtedy zostanie naliczona opłata 25 zł. Na szczęście w promocji kartę i tak masz za darmo przez rok.

Karta kredytowa Mastercard Standard

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Opłata miesięczna za kartę przez pierwsze 12 miesięcy

0 zł

Opłata miesięczna za kartę po upływie 12 miesięcy

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem dokonania w okresie rozliczeniowym transakcji na min. 1000 zł

Płatności bezgotówkowe kartą

0 zł

Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą

4,9% min 10 PLN

Przelew z rachunku Karty

4,9% min 10 zł

Prowizja za Transakcję szczególną

4,9% min 10 PLN

Opłata za pakiet SMS

7,50 zł miesięcznie

Nie jest wymagany do promocji, nie musisz go mieć

RRSO

26,97%

W przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej i odsetek

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia

25 zł

Nie zamykaj karty przed upływem 6 miesięcy, wtedy opłata się nie naliczy

Czym jest karta kredytowa?

Być może nie jesteś stałym czytelnikiem naszego bloga o promocjach bankowych i na Moniakach jesteś pierwszy raz. Może się też zdarzyć tak, że nie miałeś do tej pory żadnej karty kredytowej i nieco się jej obawiasz. Jeśli tak jest, przeczytaj uważnie ten akapit. Mam nadzieję, że pomoże rozwiać Twoje wątpliwości.

Karta kredytowa to nic innego jak karta do płacenia z limitem kredytowym. Bank przyznaje Ci określony limit, z którego możesz korzystać. Nie korzystasz z własnych pieniędzy, a z pieniędzy banku. Jeśli spłacasz kartę w określonym terminie (w przypadku tej karty jest to do 56 dni okresu bezodsetkowego) to nie naliczą Ci się żadne odsetki – w ten sposób możesz korzystać z pieniędzy banku za darmo.

PRZYKŁAD

Zepsuł Ci się samochód, jego naprawa będzie droga. W tym miesiącu nie masz już takiej gotówki, by kupić niezbędne części. Ale masz kartę kredytową – płacisz za naprawę kartą, w następnym miesiącu po wypłacie spłacasz kartę. Dzięki temu masz sprawne auto, nie musiałeś pożyczać pieniędzy od rodziny, a na dodatek nie zapłaciłeś odsetek, ponieważ spłacasz kartę w terminie.

O czym musisz pamiętać przy karcie kredytowej:

 • jeśli spłacasz 100 % wykorzystanego limitu to nie policzą Ci się żadne odsetki. Jeśli spłacisz mniej to odsetki się naliczają;
 • pamiętaj o warunku bezpłatności karty – najczęściej jest to kwota transakcji lub ich określona liczba;
 • kartą płacisz (stacjonarnie, przez Internet) a nie wypłacasz gotówkę – bo będzie prowizja;
 • banki mogą naliczać prowizje również za doładowania portfeli elektronicznych, na przykład Revoluta – polecam zachować ostrożność.

Gorąco polecam nasz poradnik na temat kart kredytowych – jeśli masz jakieś wątpliwości, po jego przeczytaniu wszystko powinno stać się jasne:

Połącz promocje, zyskaj jeszcze więcej

Na samym początku rzuciłam, że jeśli nie masz konta w BNP to możesz najpierw założyć konto w promocji, następnie zawnioskować o kartę kredytową i tym samym zgarniesz dwie nagrody. I tak właśnie jest 🙂

Konto osobiste – dodatkowe 300 zł

Jeśli chcesz skorzystać z tego dwupaku: konto+karta to najpierw załóż konto osobiste. Jeśli wcześniej założysz kartę to możesz zostać wykluczony z promocji konta. W poniższej promocji możesz otrzymać 300 zł gotówki.

Dodatkowe punkty w mambonus – min. 11 200 pukntów

Sama idea mambonus opiera się na tym, że po rejestracji płacisz kartą, a za każdą płatność naliczone są punkty. Następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Na przykład voucher 20 zł na Allegro kosztuje 6 000 punktów, a na 50 zł – 15 000 punktów. Katalog nagród znajdziesz TUTAJ. Na początek znajomości z programem możesz otrzymać ich całkiem sporo.

1. 200 punktów za rejestrację w programie

Za samo zarejestrowanie się w mambonus otrzymasz 200 punktów.

2. 5 000 punktów na start

Jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz cztery transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda to otrzymasz 5 000 punktów na start w programie mambonus.

3. Punkty za transakcje

1 zł wydane kartą kredytową zarejestrowaną w mambonus = 2 punkty w mambonus. A więc prosta kalkulacja: w ciągu 3 miesięcy musisz wydać kartą min. 3000 zł czyli otrzymasz za to kolejne 6000 punktów.

4. 500 punktów za transakcję w Carrefour

Do 31 marca zrób jedną płatność kartą zarejestrowaną w MamBonus w sklepie stacjonarnym Carrefour na min. 200 zł. Otrzymasz za to dodatkowe 500 punktów w mambonus.

5. 500 punktów za transakcję w Internecie

Również do 31 marca zrób jedną transakcję kartą w dowolnym sklepie w Internecie na min. 200 zł, a otrzymasz za to kolejne 500 punktów w mambonus.

Podsumowanie

Moim zdaniem promocja jest co najmniej godna uwagi. Warto również pamiętać o programie mambonus i punktach za transakcje – obecnie jest to chyba najlepszy program lojalnościowy na rynku. Jeśli aktywnie używasz karty to warto z niego korzystać, szczególnie że karta przez 12 miesięcy jest i tak bez żadnych opłat 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 31

 1. Jarek pisze:
  Przesadzili z ta kwotą obrotu 1000zł na miesiąc, to CitiBank ma 1000 na 3 miesiące i nagroda wyższa bo 400zł, więc podziękuję tym bardziej że jestem na styku karencji więc nie wiem czy bym dostał.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zgadzam się z Tobą. Jeśli z wymaganymi obrotami można jeszcze dyskutować, ponieważ niektórzy płacą tyle kartą w ciągu miesiąca bez problemu, to z wysokością nagrody nie ma co się spierać, niestety jest niższa. Ale jak się jest na karencjach we wszystkich bankach to dobre i to – o ile bez problemu można te warunki płatności wykonać 😉
 2. Michał pisze:
  Czy wiadomo jakie są wymagania dla DG?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety nie udało mi się znaleźć nic na ten temat – albo jest to gdzieś nieźle ukryte, albo BNP w ogóle nie wrzuca takich wiadomości na stronę.
 3. Krzysztof pisze:
  Czy do promocji wliczają się płatności za podatki od nieruchomości?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wydaje mi się że tak – nie dopatrzyłam się w wykluczeniach niczego, co można by podpiąć pod podatki. Na wszelki wypadek możesz napisać do banku wiadomość z prośbą o sprawdzenie, czy ta konkretna transakcja (jak już jej dokonasz) liczy się do promocji.
 4. 23423234 pisze:
  „Przez pierwszy rok nie płacisz nic za posiadanie karty. Po upływie tych 12 miesięcy (zakładając że nie zmieni się tabela opłat i prowizji) aby nadal mieć darmową kartę musiałbyś wykonywać transakcje na kwotę min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.”
  Czy na pewno tak jest ?
  Podpisałem dzisiaj umowę, poszło bardzo sprawnie ale w §9 TARYFA OPŁAT I PROWIZJI jest punkt: Miesięczna opłata z Karty Głównej 9 zł a poniżej: Opłata nie będzie pobierana jeżeli łączna wartość rozliczonych Transakcji dokonanych Kartą Główną w danym okresie rozliczeniowym, poprzedzającym naliczenie opłaty, wyniesie minimum: 1 000 zł.
  Nie ma mowy o zwolnieniu z opłat w pierwszym roku działania karty, a po upływie tych 3 miesięcy w których trzeba spełnić warunki karta mogła by leżeć nie używana.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tutaj odsyłam do regulaminu promocji, w którym jest o tym mowa – zwolnienie z opłaty jest traktowane jako druga nagroda, oprócz bonów na Allegro.
 5. Marek pisze:
  Witam, dlaczego promocja uznana jest za zakończoną skoro trwa do 30 czerwca bez limitu kart ?
  Pozdrawiam Marek
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Jakiś błąd się wkradł w tagowanie – już naprawione, oczywiście promocja dalej aktualna 🙂
 6. Marek pisze:
  Ok, dzięki. Mam jeszcze pytanie odnośnie okresu karencji, który podobno został zmieniony. Orientuje się Pani jaki okres karencji obowiązywał wcześniej ?
  Pozdrawiam Marek
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Był nieco krótszy, ale niewiele – od 1 września 2019 roku, teraz jest od 1 listopada 2019.
 7. Krzysztof pisze:
  płatność payU wlicza się czy nie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zależy jaka. Płatność na Allegro kartą przez PayU powinna się liczyć (taką dostałam odpowiedź z banku). Natomiast jeśli będzie to forma przelewu środków z karty to nie.
  • Krzysztof pisze:
   płatność payU w aptece internetowej http://www.aptekagemini.pl opcja płacenia kartą kredytową

   wg google

   PayU SA – operator płatności internetowych działający jako system, który daje możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg mnie powinno się policzyć, bo jest to taka sama sytuacja jak z Allegro. Chociaż regulamin niby mówi, że wykluczone są „transakcje płatnicze na rzecz podmiotu, który nie dostarcza opłacanych towarów/usług lub podmiot pośredniczący w dokonywaniu płatności na rzecz faktycznych dostawców towarów/usług”, ale faktem jest, że w Internecie bez pośrednika płatności nie da się zapłacić, chyba że sklep ma własną bramkę do płatności. Ale na moje oko przynajmniej z 90% korzysta z pośredników rozliczających transakcje, takich jak PayU. I jak pytałam o Allegro to dostałam odpowiedź że się liczą:
   „BNP Paribas Kontakt pt., 19 mar, 21:57 do mnie
   Dzień dobry,
   tak, operacje w serwisie Allegro są rozliczane jako transakcja kartą.
   W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość zwrotną.
   Z pozdrowieniami
   Konsultant Contact Center”

   A tu jeszcze wcześniejsza odpowiedź na to samo pytanie:
   „Dzień dobry,

   do promocji zaliczane są transakcje bezgotówkowe polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi we wszystkich punktach handlowo – usługowych przyjmujących płatności za pomocą karty kredytowej wydawanej w ramach Umowy o Kartę w ramach udostępnionego przez Bank Limitu Kredytowego. „

 8. Krzysztof pisze:
  dziękuje za szybką odpowiedź Pani Magdo
  dla pewności napiszę dodatkową wiadomość do banku o potwierdzenie

  pozdrawiam
  Krzysztof – wierny fan moniaki.pl 🙂

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie ma za co Panie Krzysztofie 🙂 Jak otrzyma Pan odpowiedź to proszę tu wrzucić, będzie dla kolejnych czytelników 🙂 Dziękujemy za miłe słowa i również pozdrawiamy.
 9. Krzysztof pisze:
  Zakup w aptece internetowej aptekagemini.pl za pośrednictwem PayU z opcją płatność kartą także wlicza się do promocji.

  odp. od banku

  Dzień dobry,

  potwierdzam, że transakcja wykonana na kwotę 220,37 zł, jest akceptowana w sprzedaży premiowej.

  ​​​​​​​
  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Super 🙂 Dzięki za informacje, przydadzą się 🙂
 10. Tomasz pisze:
  Czy przelew z karty kredytowej BNP lub wypłata gotówki z bankomatu BNP wlicza się do okresu bezodsetkowego?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, to są transakcje gotówkowe, za które bank po pierwsze liczy prowizję, a po drugie od razu nalicza odsetki, bez okresu bezodsetkowego.
  • Tomasz pisze:
   A odsetki naliczane są od całości zadłużenie czy tylko od danej kwoty przelewu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Od kwoty przelewu/wypłaty
 11. Tomasz pisze:
  Czy spłata zadłużenia Allegro Pay kartą kredytową BNP wlicza się do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Myślę że niestety nie, moim zdaniem będzie miało zastosowanie wykluczenia „przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku” lub też „transakcje płatnicze na rzecz podmiotu, który nie dostarcza opłacanych towarów/usług lub podmiot pośredniczący w dokonywaniu płatności na rzecz faktycznych dostawców towarów/usług”.
 12. M. pisze:
  Dzień dobry.
  Pani Magdo, czy można zapłacić za jeden artykuł trzema bonami na Allegro?
  M.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam.
   Niestety nie da się – regulamin Allegro to wyklucza ku mojemu ubolewaniu. Sama też bym chętnie połączyła kilka bonów w jeden większy.
 13. M. pisze:
  Rzeczywiście szkoda.
 14. Tomasz pisze:
  Mam pytanie: czy kartą kredytową BNP trzeba zapłacić min. 1000 zł. w danym miesiącu czy w danym okresie rozliczeniowym żeby otrzymać nagrodę w promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W danym miesiącu kalendarzowym w przypadku tej promocji.

Napisz komentarz