Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 210 zł gotówki w promocji konta osobistego Direct w ING

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Za konto: 110 zł lub 160 zł (w zależności od spełnionych warunków) przelewem na Twoje konto;

50 zł z programu poleceń.

Za co?

– Za założenie konta Direct lub Komfort z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku i wyrażenie zgód marketingowych oraz;

– Za wykonanie do 30 września 2021 roku płatności kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł (premia 110 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za założenie do 30 czerwca 2021 roku celu oszczędnościowego oraz do 30 września wykonanie co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie, wykonanie min. 3 przelewów z konta Direct na cel oszczędnościowy, każdy na min. 100 zł oraz zapewnienie min. 3 wpływów wynagrodzenia na konto w trzech dowolnych miesiącach na kwoty min. 1000 zł/m-c (premia 160 zł zamiast 110 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem płatności kartą na min. 300 zł/m-c – inaczej opłata 7 zł; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 15 października 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób które w okresie od 1 stycznia 2020 r do 31 marca 2021 r nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING oraz nie mają produktów w banku.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Bank z pomarańczowym lwem oferuje do 160 zł za założenie konta osobistego i spełnienie kilku prostych warunków. Dodatkowo, jeśli dostaniesz od znajomego kod polecenia i z nim założysz konto, to Twoja premia może powiększyć się o kolejne 50 zł. Łącznie daje to 210 zł od ING. Sprawdzam, jakie to warunki i czy trudno je spełnić (na szczęście nie:) )

Promocja konta osobistego potrwa do 30 czerwca 2021 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji konta osobistego musisz spełnić poniższe wymagania:

  • nie mogłeś mieć konta osobistego w ING od stycznia 2020 r. do 31 marca 2021 r.;
  • nie masz dostępu do bankowości internetowej Moje ING;
  • nie jesteś właścicielem lub współwłaścicielem innego produktu w ING.

Jak odebrać 210 zł nagrody za konto – instrukcja

Zdecydowałeś, że chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów ING, a przy okazji założyć konto w promocji. Sprawdzę teraz, jakie warunki musisz dokładnie spełnić, by otrzymać nagrodę.

#Krok 1 – załóż konto z kratą

🗓 Do 30 czerwca z dedykowanego linku 🔎 otwórz konto Direct wraz z kartą do konta i dostępem do bankowości oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Podczas wypełniania wniosku 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Kartę możesz zamówić również później w bankowości internetowej – maksymalnie 🗓 do 30 czerwca.

Wniosek wypełnisz na komputerze – wtedy umowę podpisujesz w oddziale banku, za pośrednictwem kuriera lub przelewem z konta w innym banku (Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank) lub na telefonie w aplikacji na selfie – wtedy umowa przyjdzie na maila.

Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł z programu poleceń to na etapie składania wniosku 🔎 wpisz otrzymany od znajomego kod polecenia oraz jego dane.

#Krok 2 – spełnij I warunki aktywności – za to otrzymasz 110 zł

🗓 Do 30 września 🔎 zapłać kartą i/lub BLIKiem za zakupy w złotówkach! na łączną kwotę min. 1000 zł. Nie policzą się jedynie transakcje anulowane lub wycofane oraz wypłaty gotówki. Mogą to być płatności w Internecie lub sklepach stacjonarnych.

#Krok 3 – spełnij II warunki aktywności – za to otrzymasz 50 zł

Na początek 🗓 do 30 czerwca 🔎 załóż Cel Oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Zrobisz to przez bankowość internetową.

Następnie 🗓 do 30 września wykonaj łącznie poniższe czynności:

  • 🔎 zapłać min. 3 razy BLIKiem w Internecie – mogą to być te same transakcje, które opisałam powyżej (w ramach zakupów na 1000 zł);

ORAZ

  • 🔎 w dowolnych 3 miesiącach zapewnij wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł miesięcznie

ORAZ

  • 🔎 wykonaj min. 3 przelewy z konta Direct na cel oszczędnościowy w 3 różnych miesiącach – każdy na min. 100 zł – na dzień 🗓 30 września na celu musisz mieć odłożone min. 300 zł.

Krok IV – zapłać kartą lub BLIKiem – za to otrzymasz 50 zł z programu poleceń

Jeśli założyłeś konto z kodem polecającym to pozostało Ci 🔎 zapłacić kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie 🗓 w dwóch dowolnych miesiącach po założeniu konta.

Szczegóły promocji z programem poleceń znajdziesz w poniższym artykule – zapoznaj się z nim, ponieważ polecający również musi spełnić pewne warunki, abyście odebrali nagrody.

📄 Wpływ wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

W 3 dowolnych miesiącach na Twoje konto musi wpłynąć min. 1000 zł od pracodawcy, z tytułu renty lub emerytury. Nie liczą się przelewy z kont prowadzonych dla osób indywidualnych oraz wpłaty gotówki.

📄 Cel oszczędnościowy – sprawdzamy definicję

Jest to wydzielone w Otwartym Koncie Oszczędnościowym „podkonto”. Nie jest to oddzielny rachunek, a jedynie wydzielona część OKO. Określasz, na co chcesz odłożyć środki i ile ich chcesz nazbierać. W trzech dowolnych miesiącach musisz zasilić cel z konta Direct otwartego w promocji – każdy przelew musi być na min. 100 zł. Pamiętaj, by były to przelewy z RORu, nie z konta oszczędnościowego. 30 września musisz mieć na celu odłożone min. 300 zł.

Za spełnienie wszystkich warunków otrzymasz 160 zł. Jeśli wykonasz tylko krok 1 i 2 otrzymasz 110 zł. Nagroda – 110 lub 160 zł – zostanie przelana na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 października 2021 roku. Pamiętaj, aby do tego momentu nie zamykać konta ani karty i nie odwoływać wyrażonych zgód marketingowych.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Konto Direct bez opłat

W promocji biorą udział dwa konta osobiste, Direct oraz Komfort. Omówimy sobie jednak tylko pierwsze z nich, ponieważ jest ono darmowe – a konto Komfort jest kontem płatnym, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Samo konto Direct jest bezwarunkowo darmowe. Natomiast karta do konta będzie za darmo, jeśli w ciągu miesiąca (a dokładniej od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca) zapłacisz nią na min. 300 zł lub 200 zł, jeśli nie masz ukończonych 26 lat.

ING konto Direct

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Opłata miesięczna za kartę do konta

0 zł/7 zł

0 zł jeśli w ciągu miesiąca (od 29 do 28) wydasz kartą min. 300 zł/200 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat

Wypłata gotówki kartą i BLIKiem z bankomatów ING i Planetcash

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę, druga i kolejna 5 zł

Wypłata gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem w miesiącu

Wpłata/wypłata gotówki na własne konto w oddziale

10 zł

Podsumowanie

ING jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które szukają stabilnego banku świadczącego wysokiej jakości usługi na ponadprzeciętnym poziomie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego banku i nie zamierzam zrezygnować z jego usług 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz