Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Karty podarunkowe Allegro – aż 600 zł za przetestowanie karty kredytowej Simplicity od Citibanku

Aktualne Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karty podarunkowe o wartości 600 zł na Allegro

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– logowanie się do aplikacji lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-za wykonywanie co miesiąc płatności na łączne kwoty min. 300 zł miesięcznie przez 7 kolejnych miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwsze 12 okresów rozliczeniowych, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,28%

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki, otrzymasz w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz w bankowości wiadomość z nagrodą.

Dla kogo?

Dla osób, które:

-od 3 marca 2022 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citibanku oraz

-posiadały kartę kredytową w Citibanku po 1.01.2019 roku, ale zamknęły ją przed upływem 24 miesięcy

Do kiedy promocja?

Do 30 listopada 2022 roku lub do wyczerpania limitu 5000 umów o kartę w promocji.

Skorzystaj z tej promocji »

Nie znam osoby, która nie robiłaby zakupów na Allegro. Sama zamawiam tam niemal wszystko, co do życia potrzebne. Dlatego, kiedy widzę promocję z kartami podarunkowymi na Allegro w roli nagrody zawsze szybko sprawdzam, czy i ja mogę z niej skorzystać 🙂

Tym razem za założenie karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy i wykonywanie nią płatności za codzienne zakupy możesz odebrać w sumie aż 600 zł na Allegro. Ja się niestety nie łapię, nad czym ubolewam. Nie zastanawiałabym się ani minuty, tylko bym skorzystała 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada 2022 roku lub do wyczerpania limitu 5000 kart w promocji. Informacja o ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu limitu ma zostać umieszczona na stronie banku Citi Handlowy.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa to karta płatnicza z przyznanym limitem kredytowym. Płacisz kartą, ale nie używasz swoich pieniędzy, tylko korzystasz z limitu przyznanego przez bank. Karta kredytowa jest bardzo przydatnym narzędziem. Na przykład: jest koniec miesiąca, brakuje Ci środków, do wypłaty jeszcze kilka dni, a Tobie zepsuła się lodówka. Wtedy możesz skorzystać z karty kredytowej. Albo karta kredytowa na wakacje – często jest wymagana, żeby zarezerwować samochód czy hotel.

Jak działa karta kredytowa?

Opowiem w skrócie, jak działa karta kredytowa:

 • płacisz kartą za zakupy (nie wypłacasz gotówki, bo za to jest prowizja).
 • po 30 dniach używania karty (zwanych okresem rozliczeniowym karty), bank wysyła Ci zestawienie transakcji wraz z datą, do której masz spłacić kartę.
 • spłacasz kartę w wyznaczonej dacie – wtedy nie zapłacisz odsetek, czyli korzystasz z limitu karty kredytowej za darmo. Jeśli nie spłacisz zadłużenia w całości, wtedy doliczane są odsetki. Bardzo często możesz ustawić automatyczną spłatę karty, tak, aby jej nie przegapić. W przypadku karty kredytowej Simplicity okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni (czyli 30 dni okresu rozliczeniowego, kiedy płacisz kartą + czas na spłatę zadłużenia).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kartach kredytowych, polecam Ci ten krótki poradnik na ich temat.

Citibank karta kredytowa w promocji – kto może skorzystać z oferty?

Z promocji karty kredytowej może skorzystać każdy, kto jest pełnoletni, rozlicza się z podatków w Polsce, posiada stałe źródło dochodu oraz nie podlega żadnemu z dwóch poniższych wykluczeń.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które:

 • po 🗓 3 marca 2022 roku miały w banku Citi Handlowy główną kartę kredytową
 • miały główną kartę kredytową w Citibanku 🗓 po 1 stycznia 2019 roku, ale zamknęły ją przed upływem 24 miesięcy. Oznacza to, że jeśli na przykład w 2020 roku założyłeś kartę w Citibanku w promocji i po kilku miesiącach ją zamknąłeś, to z promocji niestety nie możesz skorzystać.

Jak odebrać karty podarunkowe Allegro o wartości 600 zł w promocji Citibanku?

#Krok I – załóż kartę kredytową Simplicity online

🗓 Do 30 listopada 2022 roku (lub do wyczerpania limitu kart) 🔎 złóż wniosek online o kartę kredytową Simplicity na stronie promocji.

Podczas składania wniosku lub 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia 🔎 dołącz dokumenty dochodowe, potwierdzające osiągane dochody. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Dołączenie dokumentów jest konieczne, ponieważ bez tego nie bierzesz udziału w promocji. Dokumenty możesz dosłać poprzez specjalną stronę banku Citi Handlowy.

#Krok II – zaloguj się do bankowości lub aplikacji i aktywuj kartę

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji i nadaj PIN do karty. Następnie, w tym samym terminie, 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji raz jeszcze.

#Krok III – płać kartą kredytową za codzienne zakupy i odbieraj kody na Allegro

🗓 Przez kolejne 7 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 płać kartą za codzienne zakupy na minimalne kwoty 300 zł miesięcznie.

Za płatności w 3 pierwszych miesiącach po podpisaniu umowy otrzymasz kartę podarunkową na Allegro o wartości 200 zł. Jeśli nie zrobisz płatności w którymś z tych 3 miesięcy, to nagrody 200 zł nie otrzymasz.

Za płatności w miesiącach 4-7 otrzymasz vouchery po 100 zł na Allegro za każdy miesiąc, w którym wykonasz wymagane płatności, czyli łącznie nawet 400 zł na zakupy. Jeśli nie zrobisz płatności w jednym z tych miesięcy, to nie otrzymasz za ten miesiąc nagrody, ale nadal możesz dostać ją za transakcje w pozostałych miesiącach.

📄 Płatności kartą kredytową – sprawdzamy definicję

Nie muszą to być płatności jednorazowe, może to być wiele drobnych, codziennych zakupów, jak chociażby spożywka w Biedronce. Możesz płacić stacjonarnie lub przez Internet, jak wolisz.

Nie mogą to być transakcje gotówkowe (przelew z karty, wypłata gotówki), transakcje szczególne (na przykład doładowanie Revoluta, płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, niektóre płatności na poczcie i tym podobne) ani transakcje zwrócone.

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki, bank wyśle do Ciebie w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. W ciągu 60 dni od otrzymania tej wiadomości otrzymasz drugą, tym razem z kodem podarunkowym.

Bony są ważne przez miesięcy od momentu ich otrzymania.

Jeśli zamkniesz kartę przed odebraniem nagród to niewypłacone nagrody przepadają.

Karta kredytowa Simplicity – opłaty

Zakładając kartę kredytową w promocji zyskujesz dodatkowo łatwiejsze warunki do tego, by mieć kartę za darmo.

Przez maksymalnie 12 okresów rozliczeniowych możesz otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem, że w każdym okresie rozliczeniowym karty zrobisz nią płatności na min. 300 zł. Opłata najpierw zostanie pobrana, a w kolejnym okresie zwrócona.

UWAGA: do promocji 600 zł na Allegro musisz wykonywać płatności 300 zł w miesiącach kalendarzowych. Do zwrotu opłaty za kartę – w okresach rozliczeniowych karty. Sprawdź swój okres rozliczeniowy w bankowości.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Opłata miesięczna za kartę przez miesiące promocyjne

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po upływie okresu promocyjnego

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

26,28%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Połącz promocje Citibanku, zyskaj więcej!

Oprócz karty kredytowej możesz również założyć całkowicie darmowe Citikonto z kartą wielowalutową. W prosty sposób otrzymasz 450 zł gotówki.

Podsumowanie

Żałuję, że nie mogę skorzystać w tej promocji. Mam wiele zakupów w koszyku Allegro, które czekają na takie bony z promocji 🙂 Ale jeśli Ty możesz, to korzystaj śmiało – promocja jest prosta, a 300 zł płatności kartą niestety ostatnio większość z nas wykonuje podczas jednych zakupów w Biedronce czy tankowania samochodu.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. JB pisze:
  Czy można bezkosztowo zrezygnować z karty po 7 miesiącu użytkowania?
 2. Patryk pisze:
  A tym razem bez ogarniacza promocji? 😀

Napisz komentarz