Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 400 zł gotówki za konto w Alior Banku [+100 zł w Bezcennych Chwilach i 4% do 200000 zł]

Aktualne Alior Banknowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 400 zł gotówki.

Za co?

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku;

-za logowanie do aplikacji oraz min. 1 płatność kartą w każdym z 8 miesięcy po założeniu konta

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały konta osobistego, rachunku walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku lub dawnym T-mobile usługi bankowe.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Inflacja w górę, ceny w górę, więc w górę idą również stawki nagród w promocjach bankowych. Alior Bank jest kolejnym bankiem, który zwiększa nagrodę. W obecnej edycji jest do zdobycia już nie 300 zł, a aż 400 zł gotówki za konto osobiste, na bardzo prostych warunkach.

Dodatkowo masz możliwość odebrać punkty o wartości 100 zł na zakupy z programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz ulokować oszczędności na 4%. Łącznie – 500 zł czeka 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 31 lipca 2022 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

To Cię wyklucza z promocji:

Miałeś 🗓 w ostatnich 2 latach przed złożeniem wniosku w tej promocji w Alior Banku ROR, rachunek walutowy, Kartę Kibica lub konto w dawnym T-mobile Usługi Bankowe.

To Cię nie wyklucza z promocji:

Konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe lub konta w kantorze walutowym Alior Banku oraz inne produkty np. kredyt.

Odbieram 300 zł gotówki od Alior Banku

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą

🗓 Do 31 lipca 2022 roku 🔎 z promocyjnego linku złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą.

Podczas składania wniosku 🔎 wyraź zgody marketingowe na przetwarzanie danych oraz otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną i poprzez połączenia głosowe.

Do czasu odebrania ostatniej nagrody nie możesz zmienić ani odwołać tych zgód.

Następnie 🗓 w ciągu 30 dni od złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę o konto i kartę. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera lub przelewu z innego banku.

#Krok 2 – aktywuj 2 darmowe korzyści do konta

🗓 W ciągu 30 dni od podpisania umowy 🔎 aktywuj 2 Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

2 korzyści do konta masz za darmo, kolejne to koszt 3,50 zł miesięcznie za każdą. Możesz je aktywować przez bankowość internetową. Wybierasz spośród 11 korzyści (na przykład podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy zwroty za płatności telefonem – o tych korzyściach piszę dalej w artykule).

#Krok 3 – zgarniaj nagrody

🗓 W każdym z 8 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 zapłać min. 1 raz w miesiącu kartą do konta.

Promocja, jak sam widzisz, jest prosta jak drut. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz którejś czynności – nagroda za ten miesiąc przepada. Ale nadal możesz dostać kolejne.

Alior zrobi Ci przelew do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków (przykładowo za aktywności w lipcu dostaniesz 50 zł do końca sierpnia).

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 1 raz, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nie liczą się:

 • wypłaty gotówki;
 • płatności BLIK;
 • transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012, określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty oraz nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej nagrody. Inaczej ich nie otrzymasz.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

Połącz więcej promocji

100 zł na zakupy w Bezcennych Chwilach

Nowi członkowie programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile mogą w prosty sposób odebrać 8000 punktów, które to punkty wymienią na nagrody o wartości 100 zł.

2% do 10 000 zł na koncie oszczędnościowym

Do Konta Jakże Osobistego możesz wybrać bezpłatnie 2 z 11 korzyści. Możesz wybrać na przykład podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym.

Oprocentowanie obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Aby je otrzymać, musisz:

 • otworzyć konto oszczędnościowe i wybrać korzyść (jest ona aktywna od kolejnego dnia kalendarzowego). Korzyści wybierasz i modyfikujesz w bankowości internetowej.
 • wydać kartą do konta min. 300 zł w każdym miesiącu (a dokładniej od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia bieżącego miesiąca – na przykład od 31 stycznia do 27 lutego).

Jeśli nie wykonasz płatności kartą, to oprocentowanie wyniesie 1%.

4% do 200 000 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym

Promocja z podwyższonym oprocentowaniem dla nowych środków trwa do 9 czerwca 2022 roku.

Nowe środki to nadwyżka nad saldo na Twoich kontach (ROR, oszczędnościowe) i lokatach liczone 🗓 na dzień 4 maja 2022 roku.

Z promocji nie skorzystasz, jeśli aktualnie bierzesz udział w poprzedniej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

Do wyboru masz dwie opcje promocji: albo możesz dostać 3% do 200 000 zł bez żadnych aktywności na koncie, albo co miesiąc zapewniasz wpływ na zwykłe konto i wtedy masz 4% do 200 000 zł.

Co musisz zrobić?

 • jeśli nie masz Konta Mega Oszczędnościowego to je otwórz;
 • przelej nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe do 9 czerwca. To wystarczy, by mieć zapewnione oprocentowanie 3% do 200 000 zł.
 • Jeśli chcesz mieć 4% zamiast 3%: co miesiąc (do końca każdego miesiąca kalendarzowego) zapewnij wpływ na ZWYKŁE KONTO – czyli Konto Jakże Osobiste – w jednorazowej wysokości min. 2000 zł miesięcznie. Wpływ nie może pochodzić z konta dla osób fizycznych w Alior Banku lub z kont prowadzonych w kantorze internetowym Alior Banku – ale przelew z Twojego konta z innego banku jak najbardziej się policzy. Jeśli w którymś z miesięcy nie zapewnisz wpływu, wtedy oprocentowanie wyniesie 3%.

Dzięki tym prostym czynnościom na 4 miesiące (liczone od daty wpłaty nowych środków) będziesz miał zapewnione podwyższone do 3% lub 4% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, dla maksymalnej kwoty 200 000 zł.

1% zwrotu za płatności mobilne

Jako drugą bezpłatną korzyść do konta możesz wybrać zwroty za płatności mobilne. Dostaniesz 1% zwrotu do 20 zł miesięcznie za płatności Google Pay, Garmin Pay czy BLIK. (wpłata na Revoluta tu się nie policzy)

Co zrobić, żeby nie płacić za konto w Alior Banku

Jeżeli masz mniej niż 26 lat:

 • konto masz bezwarunkowo darmowe;
 • karta będzie za darmo jeśli zapłacisz nią za zakupy na min. 300 zł miesięcznie.

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

 • Aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamiętaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), rachunku dawnego T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior. Może to być natomiast przelew z rachunku firmowego w Alior Banku.
 • Jeśli chodzi o kartę do konta to również musisz zapłacić nią na kwotę min. 300 zł miesięcznie – inaczej zostanie pobrana opłata.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 5 maja 2022

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Podsumowanie

Poprzednia edycja promocji cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, także wśród czytelników Moniaków (top 3 promocji na blogu). Jeśli jeszcze nie masz konta w Aliorze to jest najlepsza okazja, a warunki do spełnienia są naprawdę proste.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Sandra pisze:
  Mój wniosek został odrzucony dwukrotnie. Nie mam pojęcia dlaczego. W mailu nie mam szczegółowych informacji, same przykłady. Wydaje mi się, że to przez przelew weryfikacyjny – wykonany z ING. Nie jest to moje główne konto. Z głównego konta Millenium chcąc zrobić przelew dostałam informację, że profil jest niepotwierdzony. Jakieś pomysły o co może chodzić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A dane w obu bankach się zgadzają? Może w jednym masz inny adres lub niezaktualizowany dowód osobisty? Alior raczej nie może wiedzieć, które z Twoich kont jest głównym, więc nie powinno to mieć znaczenia.
 2. Sandra pisze:
  Mój wniosek został odrzucony dwukrotnie. Nie mam pojęcia dlaczego. W mailu nie mam szczegółowych informacji, same przykłady. Wydaje mi się, że to przez przelew weryfikacyjny – wykonany z ING. Nie jest to moje główne konto. Z głównego konta Millenium chcąc zrobić przelew dostałam informację, że profil jest niepotwierdzony. Jakieś pomysły o co może chodzić?
 3. Kst pisze:
  Podpowiecie czy pierwszy niepełny miesiąc w którym podpisałem umowę już traktować jako pierwszy miesiąc promocji czy warunki wypełniać dopiero od kolejnego pełnego miesiąca?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Od kolejnego 🙂 Pod warunkami masz do pobrania Ogarniacz promocji, tam jest wszystko rozpisane konkretnymi miesiącami.

Napisz komentarz