Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Program poleceń Getin Banku – chwyć nagrody o wartości 800 zł za polecenie + 3,5% dla 10 000 zł +2% do 200 000 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Getin Banknowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: do 800 zł w bonach do Allegro, Empik lub Decathlon za polecenie konta (po 80 zł za skuteczne polecenie).

Dla poleconego: 50 zł w bonie na Allegro/Empik lub Decathlon za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji ( w każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta trzeba zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł)

Ile to kosztuje?

Konto Proste Zasady:

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (inaczej opłata wyniesie 8 zł – dla osób do 26 r. ż konto jest bezwarunkowo darmowe); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Po spełnieniu warunków przez osobę polecaną.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które od 31 sierpnia 2019 roku nie miały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

To już VII edycja Programu Poleceń w Getin Banku. Za polecenie konta w Getin Banku możesz otrzymać bony do Allegro, Empiku lub Decathlon o wartości nawet 800 zł.

„Wystarczy, że polecisz Konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą konto i spełnią warunki Promocji, będziesz mógł otrzymać od nas nawet 800 zł w bonach! ” – czytamy na stronie Getin Banku.

Za każde skuteczne polecenie tzn. jeśli polecona osoba otworzy Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w Getin Banku z wykorzystaniem Twojego kodu i spełni proste warunki, otrzymasz bon o wartości 80 zł. Program jest o tyle ciekawy, że osoba polecona również zgarnia 50 zł w bonie za spełnienie warunków, a dodatkowo może zostać polecającym i zarabiać dalej. A dodatkowo, dla chętnych, atrakcyjna oferta dla oszczędności – aż 3,5% dla 10 000 zł na 12 miesięcy oraz 2% na 2 miesiące aż do 200 000 zł.

Promocja potrwa do 31 maja 2020.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Program skierowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Polecającym może być osoba, która już posiada konto osobiste w Getin Banku.

Polecanym, czyli nowym klientem może zostać każdy kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • nie posiada konta osobistego w Getin Banku od dnia 31 sierpnia 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli posiadasz konto w Getin Banku, to czas najwyższy zacząć na nim zarabiać. Wystarczy, że wygenerujesz kod polecenia i przekażesz go swoim znajomym.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Użyj kodu polecenia do założenia konta i skorzystaj z TEGO linku do założenia konta (bądź dowolnego w tym artykule).

Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem polecenia, użyj naszego Moniakowego: BRGP78.

Opłaty i prowizje – czyli ile kosztuje konto w Getin Banku?

Na tle innych banków konto w Getin prezentuje się naprawdę bardzo dobrze! Aby było w pełni darmowe, wystarczy tylko jedna płatność kartą bądź BLIKiem w miesiącu. W pakiecie masz zapewnione wszystkie bankomaty w Polsce za darmo.

Konto Proste Zasady:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu dokonałeś co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK’iem, w przeciwnym razie zapłacisz 8 zł. Osoby w wieku 18-26 lat korzystają z konta bezwarunkowo za 0 zł.
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Konto Osobiste Noble:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje aktywa wyniosły 200 tys. zł LUB zapewniłeś wpływy na rachunek w wysokości min. 10 tys. zł w przeciwnym razie zapłacisz 50 zł;
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Jak skutecznie otrzymać bonus? Instrukcja krok po kroku

Zadania dla klienta Getin Banku:

Krok #1. Wygeneruj kod poleceń

Najpóźniej do 31 maja 2020 roku wygeneruj swój indywidualny kod w programie poleceń. Aby to zrobić, zaloguj się do swojej bankowości internetowej. Kod możesz wygenerować również przez aplikację mobilną oraz w oddziale banku.

Jak to zrobić przez internet? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku, wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego.

KROK #2. Przekazuj swój kod znajomym

Wygenerowany kod przekazuj znajomym i rodzinie. Konto możesz polecić maksymalnie 10 osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz bon do wybranego sklepu o wartości 80 zł.

Sprawdź, czy masz wyrażone niezbędne do promocji zgody marketingowe i zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego. Są one niezbędne, byś mógł polecać konto – musisz je mieć aktywne przynajmniej do dnia wyboru nagrody za polecenia.

Jako osoba polecająca wykonałeś już wszystkie warunki. Zostaje tylko czekać aż osoby, którym polecasz konto spełnią swoje warunki.

Zadania dla nowego klienta:

KROK #1. Załóż Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble

Korzystając z kodu, który otrzymałeś od znajomego, załóż konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble. Najlepiej zrobić to poprzez stronę internetową, ponieważ masz wtedy pewność, że wpiszesz kod polecenia i zgarniesz bonus. Kliknij przycisk „Otwórz konto”, który przeniesie Cię do formularza. Nie zapomnij wpisać kodu polecenia!!

Osoba polecająca zgarnie 80 zł w bonach, a Ty 50 zł w bonie do wybranego sklepu. Dodatkowo możesz zostać również polecającym i zgarnąć 80 zł za każde polecenie.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: BRGP78 . Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

WAŻNE! Konto załóż i aktywuj maksymalnie do 31 maja 2020 roku włącznie.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

 • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • wyraź zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

KROK #2. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta, zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Przykład

W marcu otworzyłeś konto z polecenia.

W kwietniu, maju i czerwcu zapewnij jednorazowe wpływy w wysokości min. 1000 zł w każdym z tych trzech miesięcy. (1000 zł w kwietniu, 1000 zł w maju i 1000 zł w czerwcu).

Przelew może być wykonany z Twojego konta w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Uwaga! Nie zamykaj i nie wypowiadaj konta przed otrzymaniem bonusów. Jeśli zamkniesz konto, możesz nie otrzymać premii.

Kiedy otrzymasz bonus?

O tym, że osoba polecana spełniła warunki promocji zostaniesz poinformowany przez bank w wiadomości w bankowości internetowej oraz na adres e-mail i sms-em. Następnie logujesz się do swojej bankowości (lub odwiedzasz oddział banku) i dokonujesz wyboru nagrody. Bon do wybranego sklepu otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej oraz e-mailem.

Tak samo wyboru nagrody dokonuje osoba polecana.

Wybór nagrody jest możliwy maksymalnie do 31 października 2020 roku. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta ani nie odwołuj zgód marketingowych.

A DODATKOWO… Co jeszcze mogę zyskać zakładając konto w Getin Banku?

Premia i konto oszczędnościowe to bonusy, które dostaniesz za założenie rachunku i spełnienie warunków. Mając konto i płacąc kartą możesz zyskać dużo więcej.

1. Dla chętnych – podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Jak otrzymać 3,5% dla kwoty do 10 000 zł?

Jeśli już założysz konto w Getin Banku, możesz również skorzystać z oferty specjalnej “Bonus za aktywność”, która umożliwia oszczędzanie na poziomie 3,5% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Promocja trwa do 31 maja 2020 roku.

Z promocji możesz skorzystać jeżeli nie posiadałeś konta osobistego w banku od 11 maja 2017 roku do 29 lutego 2020 roku.

Co trzeba zrobić?

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości co najmniej 1 000 zł. Przelew możesz zrobić z konta w dowolnym banku.

Oprocentowanie 3,5% zostanie utrzymane jeżeli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w Getin Banku na co najmniej 1000 zł. Wykonując ten warunek bank gwarantuje utrzymanie oprocentowania przez 12 miesięcy.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew w miesiącu, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za przelew na rachunek lokaty w Getin Banku.

Oprocentowanie o którym mowa naliczane jest do kwoty 10 000 zł. Lokowane środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane odpowiednio:

Dla nowych środków – oferta na 2 miesiące

 • do 200 000 zł nowych środków – 2%;
 • od 200 000 zł nowych środków do 400 000 zł – 1%;
 • dla nadwyżki ponad 400 000 zł nowych środków – 0,5%.

Dla pieniędzy niebędących nowymi środkami:

 • 0,5%

2% do 200 000 zł

Jednocześnie możesz skorzystać z oferty na nowe środki. Na 2 miesiące uzyskasz oprocentowanie 2% w skali roku, a dla nadwyżki ponad 200 000 zł do 400 000 zł – 1% (zgodnie z informacją powyżej). Oferta jest ważna do 7 czerwca 2020 roku.

Nowe środki to wszystko ponad kwotę, jaka znajdowała się na Twoich rachunkach (zwykłych, oszczędnościowych, lokatach) w Getin Banku na dzień 29 kwietnia 2020 roku.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku oraz wyrażone zgody marketingowe. Ich wycofanie spowoduje obniżenie oprocentowania do standardowego 0,5%.

2. Zniżki do Multikina z kartą do konta Getin Banku

Zniżka do Multikina 10%

Jeśli lubisz oglądać filmy na dużym ekranie, to mam dla Ciebie mocny argument, który przekonuje do założenia rachunku.

Dostaniesz aż 10 % zniżki do Multikina. Rabat dotyczy biletów na filmy 2D i 3D oraz przekąski.

Aby płacić mniej za bilety i przekąski nie musisz spełniać żadnych specjalnych warunków. Wystarczy tylko, że będziesz płacić kartą Getin Banku do swojego nowego konta. Rabat naliczy się automatycznie. To proste! W ten sposób od każdego biletu dla osoby dorosłej bez zniżek zaoszczędzisz około 3 zł. Moim zdaniem to się opłaca!

Podsumowanie

Promocja faktycznie jest bardzo atrakcyjna dla obecnych klientów banku. Ich zadanie kończy się na wygenerowaniu kodu polecającego oraz przekazaniu go znajomym.

Reszta jest w rękach polecanego, czyli nowego klienta. Warunki są banalnie proste. Zachęcający jest też fakt, że nowy klient również może polecać swoje konto i zarobić dodatkową gotówkę. Dodatkową zachętą jest zniżka do Multikina, zawsze to kilka złotych w kieszeni.

Do zgarnięcia są naprawdę wartościowe nagrody, a wymagania stawiane przez bank nie są wygórowane! Powodzenia!

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 31

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia (ważny do 31.05.2020) dla VII edycji programu poleceń Getin Bank: VDQV43
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Agnieszka pisze:
  PJAA46 – kod aktualny, działa, gwarancja bonusu 🙂
 3. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VII edycji (ważny do 31-05-2020), aktualny kod: XA2HR7
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 4. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej VII Edycji: SR7FM3
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VII edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: 8VQF88 jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.05.20 r.
 6. Bogusia pisze:
  VII Edycja PROGRAMU POLECEŃ- KOD ZSGD56 ważny 01 marca 2020 roku do 31 maja 2020 roku.
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Aktualny kod na Ciebie właśnie czeka, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 7. Andrzej pisze:
  Od 1 marca zaczęła się NOWA VII Edycja PROGRAMU POLECEŃ!!!
  KOD SWKY55 ważny 01 marca 2020 roku do 31 maja 2020 roku.
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
 8. Krzysztof pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu: EE7P1Y. Ważny od 01 marca do 31 maja 2020 roku. Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
 9. Maciej pisze:
  Polecam świeży kod: D1Y2EF
  Mam wyrażone wszystkie wymagane zgody.
 10. Ania pisze:
  DX2DX7

  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia DX2DX7, spełnij warunki promocji i odbierz 50 zł.

 11. Jurek pisze:
  Świeżutki kod: ATJD54 ważny do 31 V 2020, wszystko co trzeba do otrzymania premii mam wyrażone, konta nie zamknę. Powodzenia Jurek
 12. Andrzej pisze:
  VII Edycja PROGRAMU POLECEŃ!!!
  KOD SWKY55 ważny 01 marca 2020 roku do 31 maja 2020 roku.
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
 13. Weronika pisze:
  VII Edycja PROGRAMU POLECEŃ- KOD ZSGD56 ważny 01 marca 2020 roku do 31 maja 2020 roku.
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Aktualny kod na Ciebie właśnie czeka, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 14. Marcin pisze:
  Kod z najnowszego programu poleceń: TYQ1K6. Kod jest aktualny, wszystkie zgody udzielone. Polecam serdecznie.
 15. Anna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla bierzącej, VII edycji programu poleceń Getin Bank: XPPX77
  Powyższy kod polecenia jest ważny do 31 maja 2020 roku.
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
  Z góry dziękuję za użycie mojego kodu polecenia przy otwieraniu konta.
 16. Ania pisze:
  świetny artykuł, kod polecenia w nowej edycji: 49ZMC2 100% polecam
 17. Tomasz pisze:
  FNTW83
  Kod, który możecie wpisać przy zakładaniu konta.
 18. Asia pisze:
  Witam, jestem klientem GetinBanku już od 10 lat, biorę udział we wszystkich edycjach, zawsze spełniam wymogi i otrzymuje nagrody. Jeśli jesteście zdecydowani i chcecie dostać bon o wartości 50zł za sami skorzystanie z mojego kodu, to zapraszam:
  Pamiętajcie, że aby uzyskać bon 50zł musicie użyć kodu polecenia
  PK68SD
  i spełnić wymienione wyżej warunki 🙂 wtedy konto jest w 100% darmowe i jeszcze dostajecie bon na drobne przyjemności.
 19. Robert pisze:
  Spełniam wszystkie warunki i na pewno pozostanę w tym banku na długo z racji konta oszczędnościowego. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia HVTR25
 20. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VII edycji (ważny do 31-05-2020), aktualny kod: XA2HR7
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 21. Olga pisze:
  H6645K mój kod 🙂 Jeszcze nikt nie skorzystał, więc zapraszam 🙂
 22. Filipiak pisze:
  Bank bardzo niepewny szczególnie w dzisiejszych czasach pandemii wirusa. Dlaczego? Już kilkukrotnie był na skraju upadłości… Jak dzisiaj wytrzyma obecną sytuację, gdzie spółki L.Czarneckiego tracą na giełdzie z tygodnia na tydzień… W obecnych czasach ludzie masowo wycofują pieniądze, żeby nie było jak w Grecji, gdzie państwo zabrało ludziom do 30% oszczędności… Brak finansowania = upadłość i blokada pieniędzy ludzi albo nawet ich utrata… Ja bym się zastanowił dwa razy zanim był skorzystał z usług tego banku.
 23. Gustaw pisze:
  Polecam ten Bank. Oto mój świeżutki kod polecenia: YP9MY4 . Zachęcam do korzystania – zadowolenie dla obu stron 😉
 24. Karolina pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia 286P2J z najnowszej VII edycji (ważny do 31-05-2020), i odbierz 50 zł.
 25. Marta pisze:
  Dzień dobry.
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu: NF1F88.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 26. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VII edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: 8VQF88 jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.05.20 r.
 27. Adam pisze:
  Jeśli ktoś potrzebuje kodu polecenia z 7edycji to bardzo proszę:QCMR83. Udzielone wszystkie niezbędne zgody marketingowe.
 28. Karolina pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia 286P2J z najnowszej VII edycji (ważny do 31-05-2020), i odbierz 50 zł.
 29. Jarek pisze:
  Otwórz konto, użyj kodu polecenia 9SF9VC, spełnij warunki promocji i odbierz nagrodę. Polecam

Napisz komentarz