Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do zgarnięcia 500 zł dla polecającego i 50 zł dla poleconego w programie poleceń w Banku Credit Agricole

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klient obecny klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Osoba polecająca: 50 zł za każde skuteczne polecenie, maksymalnie 500 zł.

Osoba polecana: 50 zł za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków promocji.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Move lub Konta Dla Ciebie z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji ( w kolejnych miesiącach kalendarzowych licząc od daty podpisania umowy trzeba zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł przy Koncie Move/1000 zł przy Koncie dla Ciebie lub przy każdym z tych kont wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł/m-c )

Ile to kosztuje?

Konto Dla Ciebie Move (dla osób od 18 do 27 roku życia): 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (inaczej opłata wyniesie 3 zł); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce po spełnieniu warunku jednej płatności kartą/BLIKiem (inaczej 3 zł).

Konto Dla Ciebie: 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem oraz zapewnienia wpływu min. 1000 zł/m-c (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem oraz zapewnienia wpływu min. 1000 zł/m-c (inaczej opłata wyniesie 9 zł).

Kiedy bonus?

Osoba polecająca: premia wpłynie na konto do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki.

Osoba polecona: premia wpłynie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które 265 dni przed przystąpieniem do programu nie posiadały w Credit Agricole rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jak dobrze wiemy, dobre promocje lubią powracać. To już kolejna odsłona programu poleceń od Banku Credit Agricole.

Jako polecający możesz zgarnąć 50 zł za każde skuteczne polecenie, natomiast osoba polecona również dostanie 50 zł za spełnienie prostych warunków a dodatkowo może wziąć udział w promocji dla nowych klientów gdzie do zgarnięcia jest dodatkowe 150 zł.

Dodatkowo, osoba polecona może zostać również polecającym i dalej zarabiać. W pakiecie, jako nowy klient, dostajesz całkowicie darmowe konto przy spełnieniu prostych warunków.

Program wystartował 3 czerwca 2019 i potrwa aż do 31 marca 2020. To naprawdę mnóstwo czasu na to, aby zgarnąć pełna pulę premii za skuteczne polecenia. Sprawdźmy, co trzeba zrobić, aby zgarnąć dodatkową gotówkę.

Kto może zostać uczestnikiem programu poleceń?

Promocja skierowana jest dla obecnych klientów banku, którzy mają ukończone 18 lat i posiadają konto osobiste. W programie rozróżniamy osoby polecające i polecone. Co do tych pierwszych, Bank nie ma żadnych wytycznych. Każdy obecny i nowy klient może zostać osoba polecającą i zgarnąć dodatkową kasę.

Z polecenia mogą skorzystać jedynie osoby, które 265 dni przed przystąpieniem do programu nie posiadały konta w Credit Agricole

Do promocji mogą przystąpić jedynie osoby pełnoletnie, więc należy pamiętać, że z programu poleceń nie mogą skorzystać osoby posiadające Konto dla Ciebie GO! – jest ono dla osób pomiędzy 13 a 18 rokiem życia.

Warto wspomnieć o tym, że osoby, które skorzystają z polecenia, muszą założyć konto w Banku i mogą dodatkowo wziąć udział w aktualnej promocji dającej 150 zł dodatkowej premii. Szczegółowo opisujemy ją tutaj:

Ile kosztuje konto? Opłaty i prowizje

Osoby, które skorzystają z poleconego konta, będą musiały założyć konto, aby otrzymać swoją premię. Aby ułatwić sprawę, opisujemy ile dokładnie to kosztuje i na co warto zwrócić uwagę.

Bank proponuje kilka rodzajów kont osobistych. Ja jednak skupie się na tych, które są osiągalne dla większej liczby osób.

Konto Dla Ciebie

To konto jest dostępne dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, a opłaty wyglądają następująco:

 • 0 zł – za prowadzenie rachunku przy zapewnieniu wpływu w wysokości 1 000 zł i wykonaniu minimum 1 płatności kartą lub BLIK’iem. Jeżeli nie spełnisz tych dwóch warunków to za konto zapłacisz 7 zł;
 • 0 zł – za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem;
 • 15 zł – za wydanie karty z niestandardowym wizerunkiem dostępnym w katalogu;
 • 0zł – za kartę przy zapewnieniu wpływu w wysokości 1 000 zł i wykonaniu minimum 1 płatności kartą lub BLIK’iem. Jeżeli nie spełnisz tych dwóch warunków to za kartę zapłacisz 9 zł;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów własnych Banku Credit Argicole;
 • 0 zł – za pozostałe bankomaty przy zapewnieniu wpływu w wysokości 1 000 zł i wykonaniu minimum 1 płatności kartą lub BLIK’iem. Jeżeli nie spełnisz tych dwóch warunków to wypłatę gotówki w bankomacie zapłacisz 5 zł;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Podsumowując: aby konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów były za 0 zł musisz zapewnić co miesiąc wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonać minimum 1 płatność kartą lub BLIK’iem.

Konto dla Ciebie MOVE!

Osoby pomiędzy 18 a 27 rokiem życia mogą korzystać z Konta dla Ciebie MOVE!, które różni się w podstawowych opłatach za konto:

 • 0 zł/ 3 zł – za prowadzenie konta – konto będzie darmowe po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu;
 • 0 zł – za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem;
 • 10 zł – za wydanie karty z wizerunkiem z katalogu;
 • 0 zł – za miesięczną obsługę karty – bezwarunkowo;
 • 0 zł/ 3 zł – kwota za wypłatę z bankomatów w kraju – ta usługa będzie darmowa po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu lub przy wypłacie z bankomatu w placówce;

Jak wziąć udział w programie poleceń?

Skoro już wiemy, ile kosztuje konto, to śmiało możemy przejść do sedna sprawy. Prześwietlmy zatem warunki jakie trzeba spełnić aby cieszyć się dodatkowo zarobioną gotówką od Banku.

Jak zostać osobą polecającą?

Jak już wcześniej wspomniałam, osobą polecającą może zostać każdy pełnoletni klient Banku posiadający rachunek prywatny w Credit Agricole. Jak zatem skutecznie polecić konto aby zgarnąć bonus?

Krok #1 – wygeneruj kod polecający

Aby skutecznie polecać założenie rachunku w CA – zarejestruj się w programie poleceń. Zgłoszenia można dokonać w dowolnej placówce Banku, na infolinii CA24 lub za pośrednictwem strony. Jeżeli wybierasz formularz na stronie, pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie wymagane dane oraz swój numer rachunku w CA. Musisz również zaznaczyć wymagane zgody:

 • zapoznanie się z regulaminem promocji;
 • zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
 • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Po rejestracji otrzymasz kod poleceń w wiadomości sms oraz email podany podczas zakładania konta. Kod możesz przekazać znajomym, rodzinie, którzy będą chcieli skorzystać z promocji i założyć konto w CA. Z Twojej strony to wszystko teraz czas na spełnienie warunków przez osobę poleconą.

Krok #2 – załóż rachunek wykorzystując kod poleceń

Dostałeś kod poleceń od znajomego i chcesz założyć konto aby zgarnąć swój bonus?

 • do 31 marca 2020 roku złóż wniosek o rachunek z wykorzystaniem kodu poleceń;
 • podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • do 30 dni od dnia złożenia wniosku skutecznie zawrzyj umowę o konto. Rachunek musisz założyć z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej CA24;

Jeżeli nie masz nikogo zaufanego, kto może przekazać Ci w 100% działający i sprawdzony kod polecający, skorzystaj z naszego, moniakowego kodu: 4480280.

Krok #3 – spełnij warunki promocji

Jeżeli udało Ci się skutecznie założyć rachunek to pozostaje jeszcze spełnić proste warunki powtarzając je przez kolejne 3 miesiące.

Aby zyskać dodatkową gotówkę, przez kolejne 3 miesiące licząc od daty podpisania umowy musisz spełnić jeden z poniższych warunków. Możesz sobie wybrać, który jest dla Ciebie wygodniejszy:

DLA POSIADACZY KONTA MOVE

 • zapewnij dowolny jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – możesz po prostu przelac pieniądze np. z twojego konta w innym banku LUB
 • wykonaj płatności kartą na łączną wartość min. 300 zł w miesiącu.

DLA POSIADACZY POZOSTAŁYCH KONT:

 • zapewnij dowolny jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – tak jak w przypadku konta MOVE możesz po prostu przelać te pieniądze z konta w innym banku LUB
 • wykonaj płatności kartą na łączną wartośc min. 300 zł w miesiącu.

Warunki spełnione teraz czekamy na otrzymanie premii.

Pamiętaj! Do czasu otrzymania premii zarówno jako polecający tak i polecony:

-nie składaj dyspozycji zamknięcia rachunku;

-utrzymaj wyrażone zgody na marketing oraz przekazywanie informacji droga elektroniczną.

Kiedy dostanę swoją premię?

Po spełnieniu warunków Bank wypłaca premię niemalże od razu. Jako osoba polecająca swoją premię zgarniesz do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki. Polecić konto możesz aż 10 osobom i zgarnąć maksymalnie do 500 zł dodatkowej gotówki.

Osoba polecona otrzyma swoją premię do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniła warunki, a w między czasie możesz wziąć udział w zabawie i zostać polecającym i zarabiać dalej.

Pamiętaj, że w obydwu przypadkach warunki musisz spełnić w najbliższych 3 miesiącach.

Przykład: Ola złożyła wniosek o Konto dla Ciebie od CA wykorzystując kod poleceń od swojej koleżanki Ani (klienta CA). Ola 15 czerwca podpisała umowę o konto. W lipcu, sierpniu oraz wrześniu Ola przelała sobie na konto po 1 000 zł w każdym miesiącu. Do końca października Ola otrzyma swoją premię, oczywiście Ania również zgarnia premię za skuteczne polecenie konta(jako polecający Ola dostanie kasę do 25 października). Dziewczyny razem mogą iść na obiad za zarobioną kasę.

Podsumowanie

Program poleceń od CA nie jest skomplikowany. Warunki jakie należy spełnić są wręcz banalnie proste, tym bardziej, że sam możesz wybrać jaki warunek bardziej Ci pasuje, a dodatkowo możesz skorzystać z innych promocji banku i zarabiać dalej.Powodzenia!


Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 59

 1. Monika pisze:
  Brałam udział w poprzednich edycjach programu poleceń, zapraszam do skorzystania z mojego kodu: 3861602. Kod wykorzystała już jedna osoba, także spokojnie 9 osób może go użyć. Pozdrawiam 🙂
 2. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej edycji 3805726 . Warunki do otrzymania nagrody ze swojej strony mam spełnione .Za skorzystanie z góry dziękuje i Pozdrawiam.
 3. Marcin pisze:
  Świeży kodzik poleceń gdyby ktoś potrzebował 🙂 3802985
 4. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 3802280, z góry dziekuje 🙂
 5. Krzysztof pisze:
  4004369 Zapraszam do skorzystania z kodu. Wszystkie potrzebne zgody mam wyrażone, sam biorę udział w promocji dla nowych klientow, więc macie pewność, że nie zamknę konta 👍 Zapraszam, dziękuję i pozdrawiam. 4004369
 6. adam pisze:
  4004464 Zapraszam do skorzystania z kodu. Wszystkie potrzebne zgody wyrazone, kod sprawdzony w 100% dzialajacy. 4004464
 7. ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej edycji 3802158 . Warunki do otrzymania nagrody ze swojej strony mam spełnione .Za skorzystanie z góry dziękuje i Pozdrawiam.
 8. Bogusia pisze:
  Nowiutki kod polecenia: 4041079
  Wszystkie potrzebne zgody marketingowe mam wyrażone.
 9. ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 10. Pio pisze:
  @Moniaki Proszę o usunięcie mojego kodu. Wygląda na to, że już poleciłem maksymalną ilość osób za którą wypłacana jest premia. Dzięki.
 11. Kasia pisze:
  Mój kodzik poleceń: 4124741, wszystkie zgody wyrażone 🙂
 12. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4095259, z góry dziekuje 🙂
 13. Adam pisze:
  Dzięki za kod ludziska;) Wykorzystałem i już mam pieniądze na koncie. Może ktoś potrzebuje jeszcze kod? Mój to: 4139899
 14. Andrzej pisze:
  AKTUALNY kod polecenia: 4041079
  Wszystkie potrzebne zgody marketingowe mam wyrażone.
 15. Robert pisze:
  Aktualny kod z najnowszej edycji programu poleceń: 4156651.
  Wszystkie zgody i warunki z mojej strony spełnione, jest to moje jedyne konto, na które wpływa mi pensja także nie zamierzam go zamykać.
 16. Angelika pisze:
  Aktualny kod polecenia: 4041079
  Wszystkie potrzebne zgody marketingowe mam wyrażone.
 17. Monika pisze:
  Oto mój kod Programu Poleceń: 4159069
  Wszystkie zgody wyrażone. Polecam serdecznie 🙂
 18. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4160645, z góry dziekuje
 19. Marian pisze:
  TWÓJ SZCZĘŚLIWY kod polecenia: 4181543
  Wszystkie potrzebne zgody marketingowe mam wyrażone.
 20. Marek pisze:
  Moniaki. Macie jakiś Wasz kod polecenia? Chętnie bym Was wsparł 🙂
 21. EWA pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 22. Gustaw pisze:
  Korzystajcie z mojego aktualnego kodu poleceń: 4122296 . Obie strony będą zadowolone 😉
 23. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4095259, z góry dziekuje 🙂
 24. ANDRZEJ pisze:
  Zapraszam do skorzystania z aktualnego kodu poleceń wygenerowanego dziś w Credit Agricole 4205599
  Mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe i aktywnie korzystam z konta.
  Pozdrawiam,
  Andrzej
 25. Robercik pisze:
  Kod polecenia 4156651 ważny do 31.03.2020
  Wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Co miesia wpływa pensja powyżej 1000zl
  Regularnie korzystam z kary lub blika
  Polecam
 26. Robercik pisze:
  Kod polecenia 4156651 ważny do 31.03.2020
  Wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Co miesia wpływa pensja powyżej 1000zl
  Regularnie korzystam z kary lub blika
  Polecam
 27. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4160645, z góry dziekuje
 28. Agnieszka pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4228903.
  Wszystkie zgody wyrażone 🙂
  Życzę udanych zarobków 🙂
 29. Agnieszka pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4228903.
  Wszystkie zgody wyrażone 🙂
  Życzę udanych zarobków 🙂
 30. ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 31. Joanna pisze:
  Nowiutki kod polecenia: 4041079
  Wszystkie potrzebne zgody marketingowe mam wyrażone.
 32. Jakub pisze:
  AKTUALNY kod polecenia: 4181543
  Wszystkie potrzebne zgody marketingowe mam wyrażone.
 33. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4095259, z góry dziekuje
 34. Przemysław pisze:
  Mój aktualny kod polecenia:
  4128140
  Dziękuję, jeśli ktoś skorzysta 🙂
 35. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4160645, z góry dziekuje
 36. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego aktualnego i sprawdzonego kodu Programu Poleceń
  nr 4159689.
  Wszystkie zgody marketingowe są.
  Konto jeszcze długo nie będzie zamknięte – mam negocjowaną 3 letnią lokatę.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 37. Kornel pisze:
  Zapraszam do skorzystania z aktualnego kodu poleceń Credit Agricole 4181543
  Mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe i aktywnie korzystam z konta.
 38. Nikola pisze:
  Zapraszam do skorzystania z aktualnego kodu poleceń Credit Agricole 4041079
  Mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe i aktywnie korzystam z konta.
 39. ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 40. Barbara pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu: 4268723. Sama też założyłam konto z polecenia. Wzięłam też ten fajny kredyt, w którym zyskuje się 250 zł. Program poleceń trwa do 31 marca 2020 r. a promocyjny kredyt można wziąć do 30 listopada 2019r. Można sporo zyskać.
 41. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4095259, z góry dziekuje
 42. Bogusia pisze:
  Nowy kod 4041079
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 43. Andrzej pisze:
  Nowy kod 4181543
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 44. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4160645, z góry dziekuje
 45. Michał pisze:
  Przesyłam mój kod polecający 4065605 ( 3 edycja promocji) kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone, jest to mój główny rachunek bankowy. Dziękuję za skorzystanie
 46. Michał pisze:
  Przesyłam mój kod polecający 4065605 ( 3 edycja promocji) kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone, jest to mój główny rachunek bankowy. Dziękuję za skorzystanie
 47. Ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 48. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego aktualnego i sprawdzonego kodu Programu Poleceń
  nr 4159689.
  Wszystkie zgody marketingowe są.
  Konto jeszcze długo nie będzie zamknięte – mam negocjowaną 3 letnią lokatę.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 49. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4095259, z góry dziekuje
 50. Angelika pisze:
  Nowy kod 4041079
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 51. Tymon pisze:
  Nowy kod 4181543
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 52. Tomasz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4160645, z góry dziekuje
 53. Paulina pisze:
  Zachęcam do skorzystania z w pełni działającego kodu polecenia: 4122855
  Wszystkie wymagane zgody zaakceptowane. Z góry dzięki
 54. Ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 55. Kasia pisze:
  Świeży kodzik poleceń: 4124741. Zgody wyrażone, to moje główne konto. Zapraszam do skorzystania 🙂
 56. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 57. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4095259, z góry dziekuje

Napisz komentarz