Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 350 zł premii na jesień z kontem od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

BNP Paribas przygotował szybką promocję z premią łatwą do zgarnięcia – bierze w niej udział tylko 3000 pierwszych wniosków. Warto się pospieszyć, bo warunki są łatwe do spełnienia, a nagrody do zgarnięcia bardzo przyzwoite. Na dodatek wypłata pierwszej części premii nastąpi już w listopadzie, a druga – w grudniu. Zdążymy więc otrzymać nagrodę jeszcze przed końcem tego roku!

Promocja trwa od 01.10.2019 do wyczerpania puli 3000 wniosków, nie dłużej niż do 15.10.2019, ale pula 3000 wniosków może szybko się skończyć – warto zarejestrować się jak najszybciej! Warunki są naprawdę proste do spełnienia, a nagroda, wypłacana w gotowce- duża. Pospieszcie się – ja już swój wniosek złożyłam.

Aby otrzymać premię w gotówce, należy wypełnić wniosek z dedykowanego linka i wykonać kilka prostych czynności – premia podzielona jest na dwie części, których wypłata zależy od spełnienia warunków promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów Banku. Jeżeli na dzień złożenia wniosku nie jesteś stroną umowy ramowej, a także w ostatnich 9 miesiącach nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku – ta promocja jest dla Ciebie. Wykluczeni są również klienci przejętego Raiffeisena, jeżeli w tym okresie nadal mieli konto.

W dwóch prostych krokach możesz zgarnąć aż 350 zł premii – 150 zł za spełnienie pierwszych warunków, i 200 zł za spełnienie kolejnych.

Ile zapłacisz za konto Otwarte na Ciebie?

W promocji bierze udział tylko konto osobiste Otwarte na Ciebie. Co ciekawe, do tego konta mamy możliwość wyboru jednej z aż 3 kart debetowych. Rekomendujemy wybór Karty Otwartej na Dzisiaj – jest to opcja najbardziej ekonomiczna. Konto jest ciekawą propozycją zarówno dla tych, którzy szukają dobrego, taniego konta na dłużej, jak i dla osób zainteresowanych tylko udziałem w promocji.

Jak wyglądają opłaty w szczegółach?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Banku i Planet Cash w Polsce, niezależnie od wybranej karty.

Czym różnią się karty płatnicze? Jeżeli chcesz tylko wziąć udział w promocji i zamknąć konto, wybierz najtańszą opcję – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli szukasz konta na dłużej, i potrzebujesz czegoś wiecej – możesz wybrać Kartę Otwartą na Świat bądź Kartę Otwartą na eŚwiat.

Karta Otwarta
na Dzisiaj
Karta Otwarta
na eŚwiat
Karta Otwarta
na Świat
Miesięczna opłata
za kartę
0 zł/m-c- dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób,
które w miesiącu
poprzednim dokonały
jednej transakcji
bezgotówkowej kartą
3 zł/m-c – pozostałe
6 zł/m-c10 zł/m-c
Wypłata gotówki
w bankomatach BNP
Paribas i Planet

Cash
0 zł0 zł0 zł
Pozostałe bankomaty
w Polsce
0 zł -dla osób do 26 r.ż.
5 zł – pozostałe osoby
0 zł0 zł
Wypłata gotówki
za granicą –

bankomaty grupy
BNP Paribas oraz
Global Alliance
0 zł0 zł0 zł
Wypłata gotówki
za granicą – pozostałe bankomaty
10 zł10 zł5 zł
Płatności kartą
za granicą
prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowaniazgodnie z taryfą opłat i prowizjizgodnie z taryfą opłat i prowizji

Wybierając pakiet ekonomiczny, czyli konto plus Kartę Otwartą na Dzisiaj, musimy pamiętać o wykonaniu jednej płatności kartą w miesiącu – jeżeli mamy więcej niż 26 lat. Gotówkę wypłacamy najlepiej w bankomatach BNP Paribas oraz Planet Cash.

Jak otrzymać bonus – krok po kroku

Krok pierwszy

Zarejestruj się do 15 października na stronie promocji. Zaznacz na tak oświadczenia dotyczące zaakceptowania regulaminu, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, oraz upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków promocji. Złóż wniosek o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą. Na podanego maila otrzymamy wiadomość o objęciu nas promocją.

Krok drugi

Do 20 października musisz zawrzeć umowę ramową o prowadzenie konta i karty, wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikatowego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, których spełnienie nie zabierze nam więcej niż 15 minut.

Wygląda to następująco:

 • rejestrujemy się na stronie promocji i otrzymujemy maila potwierdzającego nasze uczestnictwo. W mailu mamy również link o otwarcie konta – jeżeli nie mamy na przykład czasu na wypełnienie wniosku w momencie zapisania się do promocji, możemy to zrobić później, korzystając z tego właśnie linku;
 • zostajemy przeniesieni do strony wniosku (bądź wchodzimy na nią z linku z maila) – musimy załączyć zdjęcie bądź skan dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu – możemy wysłać sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie, które automatycznie zostanie zaczytane we wniosku;
 • wypełniamy wniosek;
 • zostajemy przekierowani na stronę partnera Banku, gdzie za pomocą sms-a zawieramy umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymujemy na maila;
 • czekamy na kuriera, który dostarczy nam kartę i zweryfikuje naszą tożsamość. Po otrzymaniu karty pamiętamy o jej aktywacji.

Krok trzeci

Aby otrzymać pierwszą część premii – 150 zł:

W październiku wykonaj minimum dwa przelewy środków z konta osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, w tym aplikacji mobilnej. Jeżeli to zrobisz, do końca listopada 2019 r otrzymasz premię 150 zł. Przelew z konta jest definiowany jako zwykły przelew – nie może to być przelew ekspresowy, przelew BLIK, czy też przelewy wykonane za pomocą systemów płatności internetowych, takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, i tym podobnych.

Aby otrzymać drugą część premii – 200 zł:

W listopadzie dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 300 zł oraz wykaż wpływy na konto w wysokości minimum 1.000 zł. Do wpływów warunkujących wypłatę premii nie należą wpływy:

 • dokonane z rachunku tego samego uczestnika, w tym z rachunków, w których Uczestnik jest współposiadaczem, prowadzonych w Banku BNP Paribas oraz prowadzonych pod marką BGŻOptima;
 • rachunków kredytowych prowadzonych przez Bank;
 • wpłat gotówkowych.

Spokojnie możemy więc dokonać przelewu z naszego konta prowadzonego w innym banku.

Wypłata premii w wysokości 200 zł nastąpi do końca grudnia bieżącego roku.

Uwaga!

Aby otrzymać drugą część premii, musimy najpierw spełnić warunki do wypłaty pierwszej części premii.

Maksymalnie możesz otrzymać aż 350 zł premii za spełnienie obu warunków. Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu wypłaty drugiej części premii.

Wypłata nagrody

Po spełnieniu pierwszego warunku w październiku, do dnia 20 listopada otrzymamy na nasz adres mailowy wiadomość z adresu: [email protected]. W wiadomości otrzymamy link, oraz unikalny kod, które pozwolą nam się zalogować na stronie Organizatora.

Do 26 listopada musimy zalogować się na stronie z linku naszym adresem mailowym oraz dostarczonym kodem, i wskazać numer konta osobistego, na który ma być przekazana nagroda.

Wypłata pierwszej premii nastąpi nie później niż do 30 listopada.

Z wypłatą drugiej części premii jest analogicznie. Do 20 grudnia otrzymamy maila z informacją o przyznaniu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona na konto, które wskazaliśmy do wypłaty pierwszej części premii, nie później niż do dnia 31 grudnia.

UWAGA!

pamiętajcie o sprawdzaniu maila w listopadzie, żeby nagroda mogła być wypłacona!

Podsumowanie

Jesienna promocja BNP Paribas jest zdecydowanie godna uwagi. Niewygórowane warunki do spełnienia, a premia do zdobycia – zdecydowanie atrakcyjna. 350 zł piechotą nie chodzi, a akurat przyda się na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 52

 1. Ted pisze:
  Nie wiem jak u Was, ale ja wypełniam formularz, pojawia się guzik “Otwórz konto” i klikanie w niego nic nie daje, ciągle strona ta sama.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli przekierowanie nie działa, można spróbować wejść z linka, który otrzymałeś w mailu z potwierdzeniem zapisania się do promocji. Powinno zadziałać 🙂
  • Tadeo pisze:
   Hej, jeżeli nie otrzymałem maila informującego o spełnieniu warunków wypłaty drugiej części premii (pomimo ich spełnienia) to należy pisać niezwłocznie reklamacje?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A czy pierwszą premię otrzymałeś bez problemów? Napisać na pewno nie zaszkodzi, najwyżej odpiszą że wszystko jest ok, a jeżeli faktycznie mieliby Cię przegapić to nadasz już sprawie bieg wcześniej 🙂
 2. kamil pisze:
  bo już koniec puli kont premiowych
 3. Arek pisze:
  A czy wylaczeni z tej promocji sa posiadacze karty kredytowej w tym banku? Samej karty, nie mam tam konta. Nie wiem do konca co oznacza ta umowa ramowa.
 4. Tomasz pisze:
  “pamiętajcie o sprawdzaniu maila w październiku, żeby nagroda mogła być wypłacona!”
  Co ma być w październiku? Chyba że chodzi o listopad.
 5. Sebastian pisze:
  Dla osób, którym nie wyświetla się formularz po wstępnej rejestracji – trzeba wyłączyć wszystkie ad-blocki zainstalowane, jak i wbudowane (np. opera ma wbudowaną, jest to tarcza przy pasku adresu), ponieważ traktuje to stronę jako reklamę i blokuje jej wyświetlanie)
 6. Adriana pisze:
  Czy przelewy w październiku mogą być wykonane na dowolną kwotę?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kwota jest dowolna. Ważne, żeby były wykonane w październiku i zaksięgowane w tym samym miesiącu.
 7. Michał pisze:
  Czy promocja jest jeszcze aktualna?
 8. Magdalena pisze:
  CZY MOGĘ ZAŁOŻYĆ KARTĘ KREDYTOWĄ (PRZED CHWILĄ OTWARŁAM KONTO) I SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI TEGO TEŻ BANKU? I ZAROBIĆ 350ZŁ ORAZ 400ZŁ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli najpierw otworzyłaś konto, to jak najbardziej możesz otworzyć kartę kredytową i skorzystać z drugiej promocji.
 9. Natalia pisze:
  Czy ktoś zakładał już konto i wie może czy ktoś z firmy kurierskiej dzwonił, aby umówić się na konkretny dzień/godzinę?
  • Magda pisze:
   Natalia,
   do mnie dzwonili tylko z banku po założeniu konta, żeby potwierdzić wszystko. Kurier miał być za około 4-5 dni roboczych i nie dzwonił wcześniej, nie dostałam też żadnego sms-a. Być może zależy to od miasta i kuriera.
 10. Tomasz pisze:
  co do przelewów w październiku, mogą to być dwa dowolne przelewy, wykonane przez stronę, czy musi być też przelew wykonany przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Masz tutaj pełną dowolność. Mogą to być przelewy przez stronę banku lub aplikację mobilną. Jedynie przelewy za pośrednictwem BLIK, Dotpay, PayU itp. Ssą wyłączone z promocji.
 11. Tomasz pisze:
  w regulaminie brak informacji o kwocie, czyli przykładowo dwa razy po 1 zł do tej samej osoby też może być?
 12. Łukasz pisze:
  Zdaje się że już po promocji – pula 3000 wniosków została wyczerpana…
 13. Piotr pisze:
  Halo Moniaki, mam już to konto otwarte z promocji, ale teraz przypomniałem sobie że mam już limit odnawialny allegro w BNP Paribas. Czy to oznacza że jestem stroną umowy ramowej i nie obowiuązuje mnie ta promocja? Z góry dzięki za odpowiedź.
 14. Sandra pisze:
  Czy aktywacja karty nastąpić razem z zawarciem umowy do 20 października?
  • Sandra pisze:
   powinna nastąpić *
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Sandra, na aktywację karty masz 7 dni od dnia jej otrzymania – tak mnie poinformowała Pani na infolinii banku. Dopiero wtedy konto będzie w pełni aktywne. Do 20 października konieczne było zawarcie umowy z bankiem, i wtedy też powinnaś otrzymać od kuriera kartę. Chyba że brałaś udział w kolejnej edycji promocji, gdzie daty są już inne?
 15. Marcin pisze:
  czy te dwa październikowe przelewy mogę wysłać na własne konto w innym banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marcin, w regulaminie mamy zapis że muszą być dwa przelewy, ale nigdzie nie ma zapisu że nie mogą być na własne konto w innym banku. Ja tak zrobiłam, wysłałam dwa przelewy zwrotne na swoje konto w innym banku, z którego wcześniej przelałam środki na BNP:)
 16. MARTA pisze:
  Czy otrzymaliście już maila z linkiem i kodem do zalogowania?
 17. Marta pisze:
  Co zeobic jeśli nie otrzymałam mail? Wykonałam 2 przelewy w październiku
 18. Moniaki.pl pisze:
  Marta i Basia, jeśli nie ma w spamie to napiszcie reklamacje na [email protected]
 19. Ted pisze:
  Dostał ktoś pierwszą premię (150PLN)? Warunki spełniłem z nawiązką 🙂 i nic nie wpada. Niby napisane, że to do 30-go listopada, a to już za 3 dni.
 20. mietek pisze:
  Dalej nie ma premii, 30 jest w sobotę to powinni dzisiaj wypłacić.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Mietek spokojnie, to jest przelew wewnętrzny więc nawet jeśli bank wyśle go jutro to i tak będzie od razu na Twoim koncie. Chyba jeszcze nikt nie dostał.
 21. Kinga pisze:
  Ja właśnie przed chwilą otrzymałam 150 🙂
  Dodam, że byłam zmuszona pisać kilka dni temu reklamację, ponieważ nie otrzymałam maila z informacją o przyznaniu nagrody.
 22. Ted pisze:
  @Magda: jedyne co dostałem to mail o takiej treści:

  Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Premia na jesień”.
  Warunkiem zdobycia nagród w wysokości 350 zł jest:

  złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego z Kartą Otwartą na Dzisiaj koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linka poniżej znajdującego się w przycisku „Kliknij tutaj”) do dnia 15.10.2019 r.,
  wykonanie w październiku 2019 r. min. 2 Przelewów środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej ([email protected] lub Aplikacji mobilnej GOmobile),
  wykonanie w listopadzie 2019 r. Transakcji bezgotówkowej/ych na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymanie Wpływu/ów na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Jeżeli nie złożyli Państwo jeszcze wniosku o otwarcie Konta Osobistego, należy to zrobić klikając w link: [kliknij tutaj]
  W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy: [email protected] lub telefoniczny pod numerem 22 299 11 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Premia na jesień”

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Napisz proszę reklamację na tego maila, który podałam – opisz ze spełniłeś warunki ale nie dostałeś maila do uzupełnienia nr konta do wypłaty premii. Mam nadzieję że szybko zrobią przelew 🙂
 23. Ted pisze:
  @Magda – wysłałem oczywiście, na razie cisza.
  • Kinga pisze:
   @Ted – ja wysłałam maila z reklamacją 21 listopada i 26 otrzymałam odpowiedź, że mail o przyznaniu nagrody został mi wysłany i może trafił do Spamu bądź utknął gdzieś na serwerze dlatego przesyłają mi ponownie instrukcje do uzupełnienia numeru konta.
   Uzupełniłam i 150 otrzymałam.
   Próbuj, jeżeli jesteś pewny, że spełniłeś wszystkie warunki.
 24. Tomek pisze:
  Hej

  Czy ktoś z was dostał już email z linkiem do wpisania nr konta po odbiór drugiej nagrody?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Tomek, druga nagroda nie ma linka do uzupełnienia nr konta – przychodzi tylko informacja 🙂 Do mnie dotarła w piątek, w tytule jest “Premia na jesień”.

Napisz komentarz