Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa edycja kultowej promocji Nest Banku! Zgarnij 200 zł w gotówce za przetestowanie darmowego konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Nest Banknowy klientKonto osobiste

Nest Bank wraca z kultową promocją. W zamian za przetestowanie świetnego, darmowego konta bank zapłaci Ci aż 200 zł premii w gotówce.

Warunki są naprawdę banalnie proste – pewnie dlatego promocja jest mocno limitowana. Bank przygotował jedynie 500 premiowanych kont. Jeśli ta strona promocyjna wciąż działa – masz szczęście – możesz się zarejestrować.

Teoretycznie możesz zarejestrować się w promocji do 30 czerwca 2019 roku, jednak najprawdopodobniej limit znów wyczerpie się po kilku dniach, jak to było w przypadku poprzedniej edycji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w Nest Banku, ani nie złożyłeś ostatnio wniosku o otwarcie tam konta – ta promocja jest w sam raz dla Ciebie.

Skoro już spełniasz ten pierwszy warunek, przejdź śmiało na stronę promocyjną i kliknij przycisk “Załóż konto”. Cały proces trwa mniej niż 15 minut. Teraz wystarczy, że zlecisz przelew wynagrodzenia przez 3 kolejne miesiące i dokonasz płatności kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie. To wszystko. Okrągłe 200 zł ląduje w Twojej kieszeni.

Konto w Nest Banku – opłaty i prowizje

Czy konto w Nest Banku jest w ogóle warte uwagi? Sprawdźmy:

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie i miesięczną obsługę karty debetowej (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za wpłaty gotówki w oddziale lub wpłatomacie Euronet;
 • 5 zł – wypłata z bankomatów za granicą + 3% wartości przewalutowania;
 • 1 zł – za przelew natychmiastowy do 5 000 zł.

Jak widzisz, to idealne konto dla wszystkich, którzy cenią sobie darmową bankowość na dobrym poziomie.

Odbieram gwarantowane 200 zł. Instrukcja w 2 prostych krokach

Krok 1. Zgłoś swój udział w promocji i otwórz konto osobiste

Najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit tylko 500 kont) wejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o założenie konta. Możesz wybrać w jaki sposób założysz konto:

Podpisz umowę o konto najpóźniej do 31 lipca 2019 roku.

Krok 2. Zapewnij wpływ wynagrodzenia i płać kartą za zakupy

To naprawdę nic skomplikowanego. Wystarczy, że w każdym miesiącu zapewnisz wpływ wynagrodzenia (min. 1000 zł) i będziesz płacić kartą za codzienne zakupy (min. 500 zł). Na spełnienie tego warunku masz czas max. do 31 października 2019 roku.

Przez trzy kolejne miesiące (lipiec – wrzesień lub sierpień – październik):

 • wykonaj płatności kartą debetową na kwotę min. 500 zł. Możesz wykonać kilka transakcji lub zapłacić za jedne większe zakupy. Możesz robić zakupy w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych lub w Internecie. Ważne jest tylko to, żeby w każdym miesiącu bank zaksięgował płatności kartą na min. 500 zł.

UWAGA!! Transakcje wykluczone z promocji:

– w formie wypłaty gotówki, w tym usługa Cash Back,
– z tytułu płatności za gry hazardowe,
– u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie,
– odwołane lub anulowane (zwrot towaru).

ORAZ

 • zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto na kwotę min. 1000 zł w każdym miesiącu. Bank zastrzega sobie prawo do sprawdzenia, skąd pochodzi wynagrodzenie oraz bardzo precyzyjnie określa, co nim jest:

Wynagrodzenie zaliczane do promocji:

– wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich;
– umowy zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę;
– renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalne dokonane bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie;
– stypendium dokonane bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie;
– świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Jako podsumowanie jak zgarnąć całe 2 stówki od Nest Banku- poniższa tabelka:

Odbieram swoją premię!

Bank podzielił premię na trzy części. Za pierwszy wpływ wynagrodzenia oraz płatności kartą na kwotę min. 500 zł otrzymasz 100 zł. Premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Nest Banku najpóźniej do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Kolejne 50 zł otrzymasz za spełnienie warunków w kolejnym miesiącu – również do 20-go dnia miesiącanastępującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Ostatnie 50 zł otrzymasz za spełnienie warunków trzecim miesiącu – premia zostanie przekazana na Twoje konto do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Przykład:

Janek założył konto w promocji Nest Banku 17 czerwca 2019 roku. Konto było aktywne tego samego dnia. W lipcu zapewnił wpływ wynagrodzenia na kwotę 1000 zł oraz wykonał płatności kartą na kwotę 500 zł. Podobnie w sierpniu i wrześniu.
Tomek otrzymał pierwszą część premii max. do 20 sierpnia, 50 zł do 20 września oraz ostatnią część – 50 zł – do 20 października.

Podsumowanie

Promocja jest wyjątkowo prosta. Jedynym utrudnieniem jest konieczność wpływu wynagrodzenia. Nie każdy chce zmieniać numer konta u pracodawcy tylko na 3 miesiące. Z drugiej strony – jeśli masz dodatkowe umowy zlecenia czy o dzieło, to nie powinien być kłopot.

Co ważne, im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz premię. Nawet jeśli nie uda Ci się spełnić warunków przez trzy kolejne miesiące – otrzymasz mniejszą premię, ale nie będziesz wykluczony z promocji.

Co ważne, w pakiecie w premią, która zawsze jest czymś pożądanym, otrzymujesz w pełni darmowe konto. Możesz je zamknąć po otrzymaniu nagrody, lub po prostu zostawić na “zaskórniaki”.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Endryu pisze:
  Czy owa promocja łączy się z programem poleceń? Tj, Otwieram konto z polecenia i wypełniam warunki tej promocji?

  z góry dziękuję za info

 2. Maciej pisze:
  Czy jeżeli mój kolega ma konto biznesowe i przelewałby mi co miesiąc tą sumę to system akceptowałby to jako wynagrodzenie ?? czy takie rozwiązanie wiąże się z jakimś ryzykiem ???
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Maciej, być może zaakceptowałby, może nie. Bank zastrzega sobie prawo do sprawdzenia, czy faktycznie jest to wynagrodzenie i na jakiej podstawie, więc tak, jest ryzyko.
 3. Misza pisze:
  czyli jak jestem na DG to nie dostanie premii za wynagrodzenie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz spróbować sam sobie wypłacić tytułem wynagrodzenia, jednak nie jestem pewna czy bank to uzna 🙂

Napisz komentarz