[Nowa edycja] Zgarnij nawet 140 zł za testowanie konta Direct w ING

Wraca kultowa promocja od ING! Znów możesz zgarnąć nawet 140 zł za założenie i przetestowanie Konta Direct. Na łatwiejszych warunkach można otrzymać 100 zł lub 120 zł. Poprzednia edycja cieszyła się powodzeniem, więc trudno się dziwić, że bank nie zwlekał długo z jej wznowieniem.

Nowa edycja trwa do 31 grudnia 2019 roku, jednak warto się pospieszyć. Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej dodatkowa gotówka trafi do Twojej kieszeni.

Wystarczy, że zarejestrujesz się i otworzysz przez Internet bezwarunkowo darmowe Konto z Lwem Direct (choć trzeba zwrócić uwagę na opłatę za kartę, którą można łatwo uniknąć robiąc płatności na daną kwotę co miesiąc) i wykonasz kilka prostych czynności, a bank wypłaci Ci premię w gotówce.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów ING. Jeśli w okresie od 1 lipca 2018 r. do 30 września 2019 r. nie posiadałeś konta osobistego w ING – możesz teraz zgarnąć 140 zł, 120 zł lub 100 zł (mniejsze kwoty mają łatwiejsze warunki o czym poniżej). To jedyne ograniczenie.

UWAGA!! Promocja nie dotyczy kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING.

Ile zapłacisz za Konto z Lwem Direct?

W promocji możesz założyć Konto z Lwem Direct lub Komfort, jednak utrzymanie tego drugiego jest kosztowne. Dlatego rekomendujemy założenie konta Direct, które w bardzo łatwy sposób może być dla Ciebie zupełnie darmowe.

Konto z Lwem Direct to ciekawa opcja zarówno dla tych, którzy szukają dobrego, sprawdzonego konta dla siebie na dłużej, jak i dla tych, którzy po prostu chcą skorzystać z promocji i zgarnąć dodatkową kasę. A jak wyglądają szczegóły?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł / 7 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem dokonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł);
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów ING oraz pierwsza wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce;
 • 2,50 zł – każda druga i kolejna wypłata w miesiącu z pozostałych bankomatów w Polsce.

Aby mieć konto zupełnie za darmo i nie zapłacić ani gorsza, musisz pamiętać o dwóch rzeczach – wykonać płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu oraz pilnować wypłat gotówki z bankomatów.

Zgarniam gwarantowaną premię 140 zł, 120 zł lub 100 zł w gotówce. Instrukcja w 2. prostych krokach

Krok 1. Otwórz Konto Direct oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe

Najpóźniej do 31 grudnia 2019 roku wejdź na stronę promocji i przez Internet złóż wniosek o:

 • otwarcie Konta Direct wraz z kartą debetową;
 • dodatkowo otwórz Otwarte Konto Oszczędnościowe (oprocentowane na 2,5% do 100 tys. zł przez 4 miesiące od założenia konta) – wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku o konto.

Podczas wypełniania wniosku musisz zaznaczyć zgody marketingowe: na przekazywanie przez bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny, telefoniczny i tradycyjny (drogą pocztową). Wycofanie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w promocji.

Umowę o Konto Direct, kartę debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej podpisz do 31 grudnia 2019 roku. Umowę przywiezie Ci kurier. Możesz też podpisać ją w jednym z oddziałów banku. Upewnij się jednak wtedy, że na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok 2. Aktywnie testuj nowe konto

Najpóźniej do 2 marca 2020 roku:

Aby zgarnąć gwarantowane 100 zł:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Możesz płacić kartą lub BLIKiem, w sklepach stacjonarnych lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo drobnych płatności. Ważne jest, żeby bank do 2 marca 2020 roku zaksięgował płatności na łączną kwotę min. 1000 zł. UWAGA! Wykluczone są transakcje zwrócone oraz wypłaty gotówki.

Aby otrzymać kolejne 20 zł (razem z poprzednim krokiem łącznie 120 zł)

 • Najpóźniej do 2 marca 2020 roku wykonaj min. 3 płatności BLIKiem w Internecie na dowolną kwotę. Dobra wiadomość – te płatności wliczają się w łączną pulę transakcji do 1000 zł!

ALBO

 • Najpóźniej do 2 marca 2020 r. zapewnij wpływ min. jednego wynagrodzenia na minimalną kwotę 1000 zł na swoje nowe konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest osoba prywatna. . Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach.

Kolejne 20 zł (łącznie już 140 zł) otrzymasz za spełnienie powyższych warunków (płatności kartą, płatności BLIK) oraz:

 • zapewnij jednorazowo min. 1000 zł wpływu wynagrodzenia na swoje nowe konto. Przelew nie może pochodzić z konta osobistego. Możesz zapewnić przelew wykonany z konta firmowego z tytułem płatności “wynagrodzenie”. Wystarczy jeden raz, więc warunek jest jak najbardziej do spełnienia.

To już wszystko. Spełnienie tych prostych kroków wystarczy, żeby na Twoim koncie znalazło się nawet 140 zł. Pamiętaj że nie musisz robić przelewu wynagrodzenia jak nie chcesz, wtedy dostaniesz 120 zł.

Kiedy otrzymam bonus?

Jeśli wszystkie warunki spełnisz do 31 grudnia 2019 roku, wówczas premia wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej do 10 stycznia 2020 roku. Wszyscy pozostali, którzy spełnili warunki promocji po 31 grudnia otrzymają swój bonus do 18 marca 2020 roku. W zależności od tego, jak udało Ci się spełnić warunki otrzymasz:

 • 100 zł premii – za otwarcie Konta Direct i Konta OKO oraz za dokonanie płatności na min. 1000 zł.
 • 120 zł premii – za spełnienie powyższych warunków oraz dokonanie min. 3 transakcji BLIK lub zapewnienie wpływu wynagrodzenia na kwotę min. 1000 zł.
 • 140 zł premii – za spełnienie w/w warunków oraz przelew wynagrodzenia.

Maksymalnie możesz otrzymać 140 zł premii. Pamiętaj, aby nie zamykać konta przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Nowa edycja promocji zdecydowanie warta jest uwagi. Nie dość, że zakładasz dobre konto osobiste w dużym, stabilnym banku, to jeszcze możesz łatwo złowić ekstra nawet 140 zł. Całość premii otrzymasz max. do 18 marca 2020 roku – czyli w sam raz na wiosenne zakupy.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz