Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Premia 120 zł za 3 przelewy i GWARANCJA bezpłatnego konta 4%, czyli wiosenna promocja BZ WBK oraz Agory

Zgodnie z obietnicą i wcześniejszymi zapowiedziami mam przygotowaną recenzję najnowszej promocji, która właśnie dziś, ma swoją premierową odsłonę! Naszym zdaniem to właśnie ta promocja będzie w najbliższych tygodniach biła rekordy popularności.

Ja osobiście już uważam ją za hit tej wiosny, co więcej wstępnie zaangażowałam do udziału w tej promocji członków mojej rodziny, aby udowodnić Wam, jak w prosty sposób można skumulować zysk z tak prostej promocji.

Ale nie ma co się tu rozdrabniać, bo przecież głównie chodzi nam o Twój zysk. Otóż wyobraź sobie, że zakładasz promocyjne, zupełnie darmowe konto – bez dodatkowych warunków i wymogów. Do konta uzyskujesz kartę debetową – również nie będziesz musiał płacić nic za jej użytkowanie.

Co więcej, konto będzie dla Ciebie oprocentowane na 4%, a dzięki temu ilość Twoich pieniędzy na koncie, będzie ciągle rosła. Ale to tylko piękny wstęp ponieważ prawdziwą wisienką na to torcie jest GWARANTOWANY bonus w wysokości 120 zł, który otrzymasz od tak, bez szczególnych wymagań po założeniu konta na tej stronie promocyjnej.

Tak w skrócie prezentuje się promocja przygotowana przez Agorę przy współpracy z BZ WBK. Jak na moje oko, jest to propozycja obok której nie można przejść obojętnie i odpuścić sobie taki bonus…

bonus-pieniezny

120 zł praktycznie już jest Twoje!

Cała promocja toczy się wokół głównego produktu BZ WBK, a dokładnie Konta Godnego Polecenia, które w wydaniu promocyjnym jest całkowicie darmowe oraz oprocentowane na 4% i dodatkowo za jego założenie i spełnienie dziecinnie prostych warunków, każdy klient otrzymuje bonus w kwocie 120 zł. Wydaje mi się, że do tej pory jest wszystko jasne.

Do końca promocji pozostało jeszcze:

Omówmy zatem co należy zrobić krok po kroku żeby wspomniana wyżej premia trafiła właśnie na Twoje konto. A musisz wiedzieć, że dzielą Cię od tego już tylko 4 kroki:

KROK #1 REJESTRACJA NA STRONIE PROMOCJI

Aby skorzystać z promocji, tradycyjnie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie promocji. Wystarczy tylko, że podasz swój adres mailowy, a następnie potwierdzisz rejestrację, klikając w link, który zostanie wysłany do Ciebie w wiadomości zwrotnej. To naprawdę bardzo proste, a przede wszystkim bezpieczne i szybkie.

Rejestracji musisz dokonać do 20 kwietnia 2016 roku. To tak naprawdę jeszcze mnóstwo czasu, ale tradycyjnie zachęcam, aby korzystać z tej promocji w miarę szybko, zanim złożonych zostanie bardzo dużo wniosków i bank zacznie mieć opóźnienia w procedurach wewnętrznych.

KROK #2 ZŁÓŻ WNIOSEK

W momencie kiedy potwierdzisz rejestrację, na ekranie pojawi się strona z linkiem, dzięki któremu przeniesiesz się na stronę banku i to tam, bez problemu złożysz wniosek o założenie Konta Godnego Polecenia z premią 120 zł.

Bądź przygotowany na to, że podczas składania wniosku, zostaniesz poproszony o dołączenie do wniosku skanu dowodu osobistego. Ja nie bawiłam się ze skanerem, zrobiłam po prostu wyraźne zdjęcie telefonem i ta forma również była zaakceptowana przez bank.

KROK #3 ZAWARCIE UMOWY

Zawarcie umowy może nastąpić na dwa sposoby. Szybszy i wygodniejszy czyli przelew weryfikacyjny na 1 zł z innego Twojego konta lub tradycyjny, ale moim zdaniem wolniejszy – podpisanie umowy w obecności kuriera. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

KROK #4 TRZY PRZELEWY

Po tym wszystkim, aby otrzymać przelew 120zł na swoje konto musisz wykonać 3 przelewy zewnętrzne na to nowo-założone konto. Każdy przelew musi być na minimum 800 zł i każdy musi być w kolejnym miesiącu (po jednym na miesiąc).

Przelew nie może być wykonany z Twojego konta w BZ WBK (np. firmowego), ale przelew z Twojego konta w innym banku lub przelew od kogoś z rodziny (może być w BZ WBK) będzie jak najbardziej okej. Nie ma wymogu ile te pieniądze muszą być na koncie, więc następnego dnia możesz je przelać dalej.

Natomiast ważne jest, aby przelew był zaksięgowany na Twoim koncie w kwietniu, maju oraz czerwcu. A że księgowanie potrafi zająć dzień lub dwa to lepiej nie zostawiać tego na ostatni dzień miesiąca. Polecam ustawić sobie już przypomnienia w telefonie na początku każdego z tych miesięcy.

Ponieważ ja już z tej promocji nie mogę skorzystać (jestem już klientem BZ WBK), namówiłam do uczestnictwa w niej mojego tatę, siostrę i brata. Wesprę ich tym, że co miesiąc będę robić przelewy na założone przez nich konta, dzięki temu uda nam się wyciągnąć z tej promocji aż 360 zł – wydaje mi się, że to bardzo sensowne pieniądze.

UWAGA

Aby bez przeszkód odebrać premię, zakładając konto w BZ WBK musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych, podać swój numer telefonu i wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej.

Zwolnienie z tajemnicy bankowej jest tutaj po to, aby bank mógł poinformować Agorę, że spełniłeś warunki promocji i że mają wypłacić Ci premię 120zł. Nie obawiaj się również akceptacji tych zgód marketingowych. Ja jak zakładałam konto w BZ WBK również musiałam to zrobić, ale w żaden sposób nie jestem niepokojona przez Organizatora czy też Bank. Nie otrzymuję żadnych zbędnych maili czy też nachalnych telefonów z propozycjami kredytowymi itp.

To wszystko!

Tak dokładnie na tym kończy się cała promocja. Teraz do 25 lipca 2016 roku zostaniesz poinformowany o przyznaniu Ci premii w wysokości 120 zł. Otrzymasz maila z tą informacją więc obserwuj dokładnie swoją skrzynkę, a także zakładkę “spam” (czasami zdarza się, że wiadomości z banku trafiają właśnie tam).

W wiadomości informującej o przyznaniu premii będzie zamieszczony link, w który należy kliknąć w celu uzupełnienia danych do przelewu: numer aktywnego Konta Godnego Polecenia, imię i nazwisko, a także adres zamieszkania. Należy wykonać to do 31 lipca 2016 roku.

Do 24 sierpnia 2016 roku na Twoje konto przelana zostanie premia w wysokości 120 zł, jako wynagrodzenie za założenie konta i zapewnienie 3 przelewów zewnętrznych!

>>Konto Godne Polecenia z premią 120 zł – załóż i odbierz swoje pieniądze<<

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Tak jak większość promocji tak i ta przeznaczona została dla nowych klientów BZ WBK, a dokładnie wszystkich osób, które od dnia 15 sierpnia 2015 roku nie posiadały konta osobistego w BZ WBK. Porównując ten warunek z innymi promocjami mogę stwierdzić, że okres karencji jest stosunkowo krótki, a co za tym idzie…liczę na to, że większość z Was będzie mogła zarobić na tej promocji.

Dodatkowo coś co zawsze polecam: nawet jeżeli Ty nie możesz skorzystać z promocji, zrób to co ja robię za każdym razem, a mianowicie poleć promocję komuś innemu. Ja namówiłam mojego tatę. Od wielu lat jest on klientem innego banku, więc możesz śmiało skorzystać z tej promocji. Co więcej zadeklarował, że odstąpi mi swoją premię 😛

Z promocji chętnie skorzysta mój brat, który przypadkiem ostatnio szukał dobrze oprocentowanego konta. Na promocji zarobi także moja siostra, która przecież nigdy nie dowiedziałaby się o promocji, gdyby nie ja i nasz blog. W ten sposób, moja rodzina lekką ręką zarobi w sumie 360 zł premii – czyż to nie jest fajna kumulacja?

Pomijam już fakt, że o promocji poinformowałam już znajomych, a także kolegów i koleżanki z pracy, którzy wyrażają duże zainteresowanie całą promocją! Naprawdę, jeżeli widzimy, że bank tak chętnie rozdaje pieniądze, praktycznie bez większych warunków to dajmy szansę dowiedzieć się o tym innym.

>>Konto Godne Polecenia z premią 120 zł – załóż i odbierz swoje pieniądze<<

2-edycja-promocji

Szczegóły konta:

I na koniec jeszcze trochę szczegółów technicznych. Dla wielu równie ważnych jak sama premia. Na początek rachunek bankowy, który należy założyć, aby wziąć udział w promocji – Konto Godne Polecenia w promocji – Konto 4%. Jak się okazuje, to rewelacyjne rozwiązanie, dla wszystkich, którzy szukają uczciwej oferty z wieloma dodatkowymi korzyściami.

 • RACHUNEK OPROCENTOWANY – 4% bez konieczności systematycznych wpływów na konto i wykupowania dodatkowych produktów bankowych.
  środki na koncie do 4 000 zł – oprocentowanie 4% w skali roku
  środki na koncie powyżej 4 000 zł – oprocentowanie 1% w skali roku
 • DARMOWE KONTO – bez konieczności przelewania na konto pensji i bez konieczności wykonywania transakcji kartą na określoną kwotę
 • DARMOWE ZLECENIA STAŁE
 • DARMOWE POLECENIA ZAPŁATY
 • DARMOWE PRZELEWY ONLINE – bez limitów i ograniczeń

Szczegóły karty:

Regulamin nic nie mówi o konieczności zamawiania karty do konta. Ale domyślam się, że ktoś może życzyć sobie konto razem z darmową kartą. Jeżeli będziesz miał potrzebę zamówienia również karty to nie ma problemu. Do wyboru dostajesz jedną z dwóch kart, a co więcej, w ramach tej promocji utrzymanie każdej z nich jest zupełnie BEZPŁATNE (bez promocji utrzymanie karty kosztowało 7 zł/m-c)

MasterCard Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – po wyrażeniu zgód marketingowych
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • wypłaty z bankomatów za granicą – 5 zł
 • karta umożliwia płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass,
 • rabaty u partnerów Programu Rabatowego
 • przewalutowanie – 2,8%

MasterCard PAYBACK Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – po wyrażeniu zgód marketingowych
 • za płacenie, tą kartą, otrzymujemy punkty w programie PAYBACK i możemy wymienić je na nagrody – każde wydane 6 zł = 1 pkt
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta zbliżeniowa, co gwarantuje nam swobodne płacenie w systemie MasterCard PayPass
 • przewalutowanie – 2,8%

Praktyczne porady

Promocja, tak jak wspominałam jest bardzo prosta i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby zrezygnować z odebrania tej łatwej premii. Niemniej, przed skorzystaniem, warto pamiętać o kilku istotnych rzeczach, o których wspominam poniżej:

 • pamiętaj o tym, aby wyrazić niezbędne zgody marketingowe
 • po otrzymaniu nagrody, możesz zamknąć konto, ale to chyba nie będzie dobry pomysł. Takie atrakcyjne warunki na tym koncie masz GWARANTOWANE minimum do 30.06.2017 roku, a szkoda by było zrezygnować z darmowego konta z dużym oprocentowaniem
 • nagroda jest zwolniona z podatku, więc możesz być spokojny o formalności
 • z jednego profilu w promocji, można założyć tylko jedno takie konto z bonusem. Aby odebrać kilka bonusów, tak jak zrobi to moja rodzina, kolejni członkowie Twojej rodziny powinni od początku przechodzić cały proces zaczynając od rejestracji nowego adresu e-mail na stronie promocyjnej

Kalendarium promocji

20
KWIETNIA

Ostatni dzień promocji – koniecznie zarejestruj się w promocji do końca tego dnia. A następnie złóż wniosek i zawrzyj umowę o konto

30
KWIETNIA

Do tego dnia, na Twoim nowo założonym koncie musi zostać zaksięgowany pierwszy wpływ w wysokości min. 800 zł

31
MAJA

Do tego dnia, na Twoim Koncie Godnym Polecenia musi zostać zaksięgowany drugi wpływ w wysokości min. 800 zł

30
CZERWCA

Do tego dnia, na Twoje konto musi wpłynąć min. 800 zł

25
LIPCA

Do tego dnia uzyskasz maila z informacją o przyznaniu premii 120 zł

31
LIPCA

Do tego dnia uzupełnij dane do przelewu (nr Konta Godnego Polecenia, adres, imię i nazwisko)

24
SIERPNIA

Do Tego dnia na Twoje aktywne Konto Godne Polecenia, przelana zostanie premia

A na zakończenie

Ktoś ostatnio pytał mnie o polecenie jakiegoś dobrego konta osobistego, najlepiej bezpłatnego w jakiejś uczciwej promocji – właśnie dziś przedstawiam wszystkim takie konto. Zupełnie bezpłatne, oprocentowane na 4%, a dodatkowo z premią 120 zł. Jedyne co należy zrobić to:

 • założyć bezpłatne konto
 • wyrazić zgody marketingowe
 • zapewnić po 1 przelewie 800 zł na konto w kwietniu, maju i czerwcu (nie musi to być wynagrodzenie, może być przelew od kogoś z rodziny lub przyjaciela, który następnego dnia zwrócisz mu na konto)

Warunki naprawdę dziecinnie proste i łatwe do spełnienia. To chyba to zadecydowało o tym, że promocja została oceniona przez nasz zespół bardzo wysoko i już zyskała miano “Hitu tej wiosny”. Od teraz to darmowe konto z premią 120 zł jest w zasięgu Twojej ręki. To oznacza, że nie płacąc za nic, tak naprawdę zarabiasz podwójnie – zgarniasz premię, a dodatkowo odsetki z oprocentowanego konta.

Osobiście korzystałam z pierwszej edycji promocji, wtedy do zgarnięcia było 100 zł. Na każdym kroku bardzo cenię sobie uczestnictwo w tej promocji i zawsze będę ją bardzo chwalić i polecać, a wszystko dlatego, że:

 • promocja przebiegła bez problemów, bonus trafił na moje konto zgodnie z ustaleniami
 • konto jest dla mnie faktycznie bezpłatne i oprocentowane więc oprócz premii, co miesiąc odbieram odsetki
 • jestem pod wrażeniem panelu internetowego mojego konta, rewelacją jest sortowanie wydatków jakie pokrywam przy użyciu karty
 • a co najważniejsze, pomimo wyrażenia zgód marketingowych, NIE odbieram nachalnych maili i telefonów narzucających mi cokolwiek

Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru konta w BZ WBK i obiema rękami podpisuję się pod dobrą recenzją tej promocji, tym bardziej, że jest ona w pełni zasłużona! Daję tej promocji 5 moniakowych gwiazdek uznania.

5star

>>Konto Godne Polecenia z premią 120 zł – załóż i odbierz swoje pieniądze<<

Gwarancja Uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Konrad pisze:
  Szkoda, że już zdążyłem odebrać 100 zł w ostatniej promocji BZ WBK na to samo konto. Polecam więc teraz skorzystać ze 120 zł 🙂
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Konrad, podeślij linka znajomym i rodzinie podpowiadając, że Ty swoją premię już dostałeś – nie bądź samolub, podziel się dobrym towarem (informacją) 😀 Pozdrawiam!
 2. Anna pisze:
  Rozumiem, że przelewy muszą być nie tylko z innego banku, ale także od innej osoby? Nie mogę przelać ze swojego konta w innym banku?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Aniu, przelew może być z Twojego konta, ale w innym banku lub od innej osoby (może być w BZ WBK). Za chwilę doprecyzuję to w tekście.
 3. Robert pisze:
  No i pięknie 🙂 Jeszcze tylko takie szybkie pytanie: czy te trzy kolejne przelewy (800 zł) mogą być robione z tego samego konta czy też z trzech różnych kont bankowych?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Jak najbardziej mogą być 3 razy z tego samego konta. Ważne żeby był wpływ 800zł każdego z 3 miesięcy i żeby pochodził on z innego banku lub innej osoby (jeśli miałby być z BZ WBK).
 4. Robert pisze:
  Dzięki. Zatem wchodzę w to 😉
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Super! Poleć też rodzinie i znajomym 🙂 Będą wdzięczni za cynk, a nam pomożesz wypromować tę akcję mocniej niż poprzednią edycję 🙂
 5. Anna pisze:
  Czy można założyć 3 takie konta oprocentowane na 4%, jak w poprzednich promocjach, czy tylko jedno z nich otrzyma 4%?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej! Tak, można założyć 4 takie konta i wszystkie będą oprocentowane na 4%.

   Polecam najpierw założyć konto promocyjne, a już po jego otwarciu zgłosić się po dwa kolejne konta, żeby nie było problemu z wypłatą prowizji.

   Słyszałem o przypadku, że ktoś szybko złożył 3 wnioski i najpierw otworzyli mu konto bez promocji i premia przepadła.

 6. Justyna pisze:
  Czy będąc współwłaścicielem konta w BZWBK łapię się na taką promocję?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj, potwierdzamy jeszcze tę informację, ale prawdopodobnie współwłaściciele nie będą mogli z tej promocji skorzystać. Ale zachęcam do skorzystania z innych, aktywnych promocji. Pozdrawiam 🙂
 7. Sebastian pisze:
  Witam.
  Czy taki przelew będzie się liczył jako promocyjny? :
  Osoba A posiadajaca konto w promocji BZWBK wplaca Osobie B posiadajacej konto z promocji BZWBK kwote 800zl, a ta przeleje te pieniadze osobie C itd.?

  Zalozyla u mnie cala rodzina i po prostu jest pytanie czy przelewy miedzy osobami z kont, z tej promocji tez sa brane pod uwage?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mogą to być przelewy między osobami, ważne żeby nie był to przelew własny. U mnie konto ma tata i brat i oni mają zamiar również wzajemnie przelewać sobie pieniądze 😉

Napisz komentarz