PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak zakładając to 1 bezpłatne konto osobiste w BZ WBK odbierzesz ZA DARMO gotówkę w wysokości 120 zł? [w mniej niż 7 minut]

BZ WBK przygotował świetną promocję, w której nowi klienci (lub powracający, którzy zamknęli konto przed 15 sierpnia 2015) otrzymują 120 zł w gotówce. W tym artykule dokładnie prześwietlam wszystkie warunki tej promocji.

Prezent dostaniesz całkowicie gratis po założeniu bezpłatnego Konta Godnego Polecenia i wykonaniu 3 kroków, o których piszę poniżej. Oczywiście od razu po odebraniu premii możesz bez przeszkód i bezpłatnie zamknąć konto. Cała promocja prowadzona jest na stronie https://konto.zpremia.pl/.

Pieniądze są GWARANTOWANE, a o uczciwość warunków tej promocji możesz być spokojny, bo zabezpiecza je regulamin [tutaj do wglądu].

bonus-pieniezny

Ale, ale… Dlaczego w ogóle bank rozdaje pieniądze?

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście może wydać się to trochę nielogiczne, że bank płaci za korzystanie ze swoich usług, ale kiedy przyjrzysz się bliżej rynkowi bankowemu, wszystko staje się wręcz oczywiste. Napisałem o tym kiedyś cały artykuł dedykując go hejterom i niedowiarkom. Możesz go przeczytać tutaj.

Poniżej cytuję najważniejszy fragment:

Jednym z powodów, dla których tak wygląda rynek Polskiej bankowości jest na pewno fakt, że banki nastawiają się na wieloletnią współpracę z klientem i zarobek na dalszych produktach, z których on skorzysta.

Innym, również znaczącym czynnikiem, jest na pewno fakt, że banki mają swoje korporacyjne cele wyznaczone na dany kwartał czy rok. Aby akcjonariusze i zarząd byli zadowoleni z rozwoju firmy, działy handlowe muszą cały czas napełniać swoje statystyki nowymi klientami.

Ten sposób pozyskiwania klientów sprawdza się dla banków i skoro udostępniają taką możliwość to naiwnością jest nie skorzystać i przepłacać za swoje obecne konto tylko dla tego się do niego przywiązałeś przez ostatnie miesiące czy nawet lata.

Możesz takie okazje traktować, jako okres próbny w nowym banku (za który jeszcze Ci zapłacą) a później zdecydować czy zatrzymasz czy zamkniesz konto.

To jest tak, jak z operatorami komórkowymi, którzy dają telefon “na start” licząc, że zostaniesz z nimi na dłużej i polecisz ich swojej rodzinie i znajomym. Bank tutaj też daje Ci bonus “na start” tylko że w postaci gotówki i możesz go wykorzystać na dowolne cele.

Możesz jeszcze nie wiedzieć, że…

Niecałe pół roku temu, z poprzedniej promocji banku BZ WBK (do wzięcia było wtedy “tylko” 100zł), skorzystało 426 naszych czytelników. Poniżej wstawię screen z komentarzami, w których potwierdzają, że wszystko poszło jak należy i otrzymali wypłatę premii, a jeśli masz ochotę, to tutaj możesz przeczytać artykuł, w którym podsumowuję cały przebieg tamtej akcji i dziękuję za zaangażowanie naszym wspaniałym czytelnikom.

Koniecznie przeczytaj również, co o swoim nowym koncie w BZ WBK sądzi Dominika:

daOsobiście korzystałam z pierwszej edycji promocji, wtedy do zgarnięcia było 100 zł. Na każdym kroku bardzo cenię sobie uczestnictwo w tej promocji i zawsze będę ją bardzo chwalić i polecać.

Promocja przebiegła bez problemów, bonus w wysokości 100zł trafił na moje konto zgodnie z ustaleniami. Do tego, jestem pod wrażeniem panelu internetowego konta w BZ WBK, rewelacją jest sortowanie wydatków jakie pokrywam przy użyciu karty.

Teraz, kiedy rozumiesz już jak to wszystko działa i że to uczciwa promocja wspierana przez bank, a nie żadna podstępna sztuczka, czas abym zdradził Ci obiecaną instrukcję krok po kroku:

Opis metody na łatwe 120zł [tylko 3 kroki]

Jak już wspomniałem, sposób na zdobycie 120zł w tej promocji jest dziecinnie prosty i sprowadza się tylko do 3 kroków:

 1. Rejestracja w promocji – wchodzisz na tę stronę promocyjną i podajesz swój e-mail. Następnie logujesz się na skrzynkę i potwierdzasz rejestrację kliknięciem w link. Wtedy powinieneś zobaczyć stronę z potwierdzeniem rejestracji i unikalnym przyciskiem do założenia konta.
 2. Po kliknięciu w przycisk zostajesz przeniesiony na stronę banku, na której składasz internetowy wniosek o otwarcie bezpłatnego Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK. Otwarcie konta potwierdzisz wykonując przelew weryfikacyjny 1zł z innego swojego konta lub składając podpis u kuriera, który przywiezie wszystkie dokumenty – polecam wybrać kuriera, bo czytelnicy zgłaszali problemy z akceptacją ich przelewów weryfikacyjnych (niezgodność danych).
 3. Trzeci i zarazem ostatni element promocji to wykonanie 3 przelewów zasilających to nowe konto na kwotę minimum 800 zł każdy. Przelewy zasilające konto muszą wpłynąć na to nowe konto w kwietniu, maju i czerwcu (po min. 800zł na każdy miesiąc). Możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku lub poprosić rodzinę albo znajomego.

Instrukcja video!

Przygotowałem też specjalne nagranie video, w którym krok po kroku tłumaczę, jak przejść przez proces zakładania konta i odebrać 120 zł w tej promocji:

Kliknij poniżej, aby skorzystać z tej promocji:

Załóż konto w BZ WBK z premią 120 zł!

WAŻNE!

Aby bez przeszkód odebrać premię, zakładając konto w BZ WBK musisz wyrazić w formularzu następujące zgody:

 • na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • na otrzymywanie informacji handlowych
 • podać swój numer telefonu
 • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej

Tego wszystkiego wymaga regulamin promocji.

Zwolnienie z tajemnicy bankowej jest tutaj po to, aby bank mógł poinformować Agorę (organizatora), że spełniłeś warunki promocji i że mają wypłacić Ci premię 120zł.

Pamiętaj też, że te wszystkie zgody musisz utrzymać w mocy do momentu wypłaty premii, aby mieć gwarancję bezproblemowego przebiegu weryfikacji.

I to wszystko!

Tak, to już wszystko. Teraz do 25 lipca 2016 zostaniesz poinformowany e-mailem o przyznaniu Ci premii w wysokości 120 zł. W tym e-mailu będzie również zamieszczony link do formularza, w którym uzupełnisz dane do przelewu. Zrób to nie później niż do końca lipca, a do 24 sierpnia 2016 pieniądze wpłyną na Twoje konto.

Po wypłaceniu gotówki możesz spokojnie, bez żadnych konsekwencji, zamknąć konto odwiedzając placówkę banku, wysyłając list lub dzwoniąc na infolinię.

Zasadniczo to znasz już całą metodę i możesz z niej natychmiast skorzystać:

>> Kliknij i załóż konto w BZ WBK z premią 120 zł <<

Czy konto jest darmowe?

Do tej pory wielokrotnie pisałem już, że Konto Godne Polecenia jest w ramach promocji całkowicie DARMOWE, jednak chcę żebyś miał pewność, jak to dokładnie wygląda:

Otóż konto jest darmowe, w dodatku oprocentowane na 4% (do kwoty 4000zł), z darmowymi przelewami online bez limitów i ograniczeń. Oczywiście możesz to konto zamknąć w dowolnym momencie i bez żadnych opłat – nawet tego samego dnia, kiedy odbierzesz premię pieniężną.

W dodatku regulamin promocji GWARANTUJE utrzymanie tych warunków do 30 czerwca 2017r. więc jesteś zabezpieczony ze wszystkich stron:

Czy karta do konta jest darmowa?

Tak, karta do tego konta również jest całkowicie darmowa – po wyrażeniu zgód marketingowych. A że te zgody są konieczne do przyznania Ci premii 120 zł to i tak nic nie tracisz.

Oczywiście możesz założyć konto bez karty, ale jeśli się już na nią zdecydujesz to do wyboru dostajesz dwie wersje:

karty

Jak sam widzisz, z użyciem mojej metody nie wiąże się żadne ryzyko i jesteś zwolniony ze wszystkich możliwych kosztów, co w dodatku masz potwierdzone na piśmie w regulaminie promocji. Wystarczy 1 minuta, aby wykonać pierwszy krok w kierunku odbioru 120 zł w gotówce. Zrób to teraz:

>> Zarejestruj się w promocji i odbierz 120 zł w gotówce! <<

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak i mam nadzieję, że po przeczytaniu mojego artykułu Ty również widzisz że to świetna okazja.

Każdy kto jest w stanie założyć internetowe konto bankowe i zrobić sobie 3 razy przelew na 800 zł może nawet w mniej niż 7 minut zarobić 120 zł. Praktycznie zero wysiłku, przejrzyste zasady i GWARANCJA od banku, że konto będzie dla Ciebie w pełni darmowe.

Moja ocena: 5star

UWAGA! WAŻNE! Na koniec chcę jeszcze przypomnieć kluczową kwestię: Oferta bonusem 120zł obowiązuje tylko na specjalnej stronie, przygotowanej przez bank. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty z bonusem kliknij tutaj: >> ZAŁÓŻ KONTO Z BONUSEM 120 ZŁ << i wypełnij formularz rejestracyjny.

Do końca promocji pozostało jeszcze:

Oczywiście możesz też sam sprawdzić wszystkie dokumenty z tej promocji. Podaję wszystkie potrzebne linki:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 3

 1. edyta pisze:
  z jakiego konta dostaliście informację o przyznaniu premii. Do 25 lipca mało czasu a ja nie otrzymałam maila.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Edyta, przyznam się, że już nie pamitam. Pamiętam jednak, że informację dostałam ostatniego dnia tak ok. godz. 21 i domyślam się, że tym razem również tak będzie 🙂

Napisz komentarz