PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowyobecny klientKarta kredytowa

Poleć kartę kredytową Citibanku! Ty zgarniesz 100 zł, a osoba polecona głośnik JBL FLIP4

Każdy potrzebuje drugiej połówki. Tak samo jest z promocjami, one też lubią występować parami. Tym razem promocja od banku Citi Handlowego z podwójną korzyścią. Duży bonus zgarniają zarówno polecający jak i polecony. To jest dopiero HIT!

Jeżeli masz już kartę kredytową w Citibanku i wiesz jak wygodnie się z niej korzysta, to poleć ją znajomemu do 30 września 2019 i zgarnij swój bonus 100 zł a Twój znajomy otrzyma głośnik JBL FLIP 4. Wystarczy, że założy kartę i spełni mega proste warunki.

Jak w takim razie przekonać swojego znajomego do założenia karty kredytowej aby zgarnąć dodatkową gotówkę? Są dwa mocne argumenty, które Ci pomogą: najlepsza karta kredytowa na rynku oraz super gadżet.

Sprawdźmy zatem co dokładnie trzeba zrobić aby cieszyć nagrodami.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Jak sama nazwa wskazuje “program poleceń” więc musi być ktoś, kto może polecić czyli osoba POLECAJĄCA jak i osoba POLECONA, która z polecenia może skorzystać.

POLECAJĄCYM, możesz zostać jeżeli aktualnie jesteś klientem banku i posiadasz kartę kredytową. Jeżeli założyłeś wcześniej kartę z promocją to nic nie szkodzi, możesz wziąć udział również w programie poleceń.

POLECONYM, mogą zostać nowi oraz powracający klienci banku, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2016 roku. Dodatkowo aby dostać kartę kredytową:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto miesięcznie (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Ostateczną decyzję o przyznaniu karty kredytowej podejmie bank.

Zobaczmy jeszcze ile kosztuje karta i czemu warto ją mieć

Tak, na pewno pojawią się wątpliwości, że karta jest droga, że problem… itd. Pamiętaj, że o Ty decydujesz jak z niej korzystasz. Płać nią tak samo jak robisz to kartą do swojego konta. Spłacaj ją w ciągu 26 dni od wygenerowania wyciągu. W ten sposób nie zapłacisz za jej korzystanie nawet złotówki!

Karta Simplicity, którą proponuje jest najlepszą i najtańsza kartą na rynku. W sumie to DARMOWA karta! Sam zobacz:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Wskazówki, jak uniknąć wszelkich opłat

W Citibanku nie ma żadnych ukrytych opłat wszystko mamy w regulaminach i Tabelach Opłat. By uniknąć prowizji, lepiej przeczytaj dokładnie poniższe podpunkty:

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatów;
 • nie wykonuj przelewów z karty;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej;
 • zrezygnuj z usługi Citi Phone;
 • pilnuj limitu na karcie i dokonuj spłaty przed upłynięciem 26 dni od daty wygenerowania wyciągu;
 • nie wykonu transakcji szczególnych.

Jak polecać? Instrukcja krok po kroku

W programie poleceń liczy się praca zespołowa. Tutaj obie strony muszą sobie wzajemnie pomóc, aby każdy dostał nagrodę. W tej promocji kultowe jest to, że każdy zdobywa atrakcyjny bonus. Co oznacza, że każdy jest zmotywowany do działania.

Jak zgarnąć 100 zł? Czyli co musi zrobić POLECAJĄCY?

Aby zgarnąć stówkę od Citibanku, musisz skutecznie polecić kartę swojemu znajomemu. Jak to zrobić?

#1 KROK – najpóźniej do 30 września 2019 wypełnij formularz na specjalnej stronie banku. Uzupełnij swoje dane oraz imię i nazwisko z numerem telefonu Twojego znajomego, któremu chcesz polecić kartę.

#2 KROK – nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu wypełnienia formularza z poleceniem, zarejestruj się do Programu Priceless Specials. Jeżeli rejestrowałeś się już wcześniej w programie to nie musisz tego robić po raz drugi.

#3 KROK – przypilnuj znajomego (POLECONEGO) aby złożył wniosek o kartę (w tej sprawie zadzwoni do niego konsultant), podpisał umowę i aktywował kartę. Musisz pamiętać też o tym aby znajomy podczas składania wniosku wyraził zgodę na ujawnienie Ci tajemnicy bankowej w celu otrzymania nagrody. Po prostu musisz zostać powiadomiony przez bank o tym, że spełnił on warunki promocji.

Przykład:
W lipcu, Ola wypełniła formularz i poleciła Tomkowi kartę Citibanku. Nie rejestrowała się wcześniej w Programie Priceless Specials, więc musi się zarejestrować do końca września. Ola przypilnowała Tomka aby podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem wyraził zgodę na przekazanie Oli informacji o spełnieniu warunków. Tomek podpisał umowę i aktywował kartę. I w ten sposób Ola dostaje od banku 100 zł. Pieniądze zostaną przelane na kartę kredytową Oli. Ona ma już swój bonus czas pomóc Tomkowi zgarnąć głośnik JBL FLIP4. Zobaczmy co musi zrobić jako osoba POLECONA.

Jak odebrać głośnik JBL? Zadania dla POLECONEGO

Twój znajomy polecił Ci kartę Citibanku? Świetnie! Pomóż mu zgarnąć 100 zł i sam odbierz nagrodę czyli kultowy głośnik JBL FLIP 4. Na pewno przyda Ci się na imprezy w plenerze.

#1 KROK – W ciągu 14 dni od czasu wypełnienia formularza przez POLECAJĄCEGO zadzwoni do Ciebie konsultant Citibanku, w celu złożenia wniosku o kartę kredytową. Podczas rozmowy pamiętaj aby:

 • wybierać koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • wyrazić zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej (aby wypłacić premię polecającemu;
 • zrezygnować z naklejki zbliżeniowej – jest płatna 5 zł;
 • poprosić konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • poproś o wysyłkę karty pocztą aby nie płacić za przesyłkę kurierską.

#2 KROK – konsultant wyśle do Ciebie kuriera z dokumentami do podpisu. W kopercie zwrotnej musisz spakować swoje dokumenty potwierdzające dochody czyli wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Tą kopertę od razu zabiera kurier i dostarcza do banku. Ale spokojnie, konsultant wszystko Ci wyjaśni.

#3 KROK – po otrzymaniu karty kredytowej, zaloguj się do systemu Citibank Online i aktywuj kartę. Następnie zarejestruj się do Programu Priceless Specials, zrób to najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Do programu zapiszesz się poprzez formularz dostępny w Citibank Online.

A jak się zalogować? Bank szczegółowo opisuje proces rejestracji jak i aktywacji karty na swojej stronie.

#4 KROK – nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj płatności swoja nową super karta na kwotę minimum 500 zł. Spełnisz warunek płacąc za zakupy, bilety do kina, jedzenie w restauracji i inne.

UWAGA! Warunek nie zostanie spełniony, jeżeli płatności będą niezaksięgowane, odrzucone czy zwrócone. W promocji nie uwzględnione zostaną transakcje szczególne.

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Przykład: W lipcu do Tomka zadzwonił konsultant, który pomógł w złożeniu wniosku o kartę Simplicity. Tomek wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej i zrezygnował z wszystkich płatnych usług, o których pisałam. Bank wysłał do Tomka dokumenty. Podpisał wszystko i załączył potwierdzenia przelewów wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy. Kartę dostał 5 sierpnia. Od razu zalogował się do Citibank Online, aktywował kartę i zaczął korzystać. Umowę Tomek podpisał w lipcu więc do końca września musi zarejestrować się w Programie Priceless Specials. Również do końca września musi zapłacić karta na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Tomek spełnił już wszystkie warunki. Dzięki niemu Ola zgarnia 100 zł a on głośnik JBL FLIP4.

W jaki sposób i kiedy dostane swoją nagrodę?

Zarówno POLECAJĄCY jak i POLECONY informację o przyznaniu nagrody otrzymają poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online. Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie wszystkie wymagane warunki.A w jakiej formie? No właśnie już tłumaczę. Za spełnienie warunków, bank przekaże na Wasze konta w Programie Priceless Specials punkty, które wymienicie na nagrody. POLECAJĄCY otrzyma 6000 punktów a POLECONY 21 000 punktów.

Przykład: zarówno Ola jak i Tomek wszystkie warunki spełnili do końca sierpnia. Informacje o przyznaniu nagrody otrzymają do końca września. Nagrodę dostali w postaci punktów w ramach Programu Priceless Specials. Muszą je wymienić na odpowiednie nagrody.

UWAGA! Nie zamykaj, ani nie składaj dyspozycji zamknięcia karty do czasu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Według mnie, ta promocja jest totalnym HITEM! Namawiając znajomego na wzięcie udziału oboje na tym skorzystacie. Możecie dostać dużą premię za naprawdę mega proste warunki. Powodzenia i koniecznie dajcie znać jak Wam poszło!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Darek pisze:
  Dzisiaj przyszło mi 21000pkt… i okazuje się, że jeszcze parę dni temu głośnik był a dzisiaj NIE MA ! oszustwo !!
  • Moniaki.pl pisze:
   @Darek, spokojnie. Zapas głośników się wyczerpał, ale będzie nowa dostawa. Trzeba chwilkę poczekać. Informacja potwierdzona na infolinii.

Napisz komentarz