PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Przetestuj DARMOWE konto w Nest Banku i zgarnij gwarantowane 100 zł premii

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bonus w wysokości 100 zł w gotówce (limit 600)

Za co?

– otwórz konto osobiste w Nest Banku;

– zapewnij min. 1 wpływ wynagrodzenia na min. 1000 zł;

– wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 500 zł.

Ile to kosztuje?

5 zł – wypłata z bankomatów za granicą + 3% wartości przewalutowania;
1 zł – za przelew natychmiastowy do 5 000 zł.

Kiedy bonus?

Do 20 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Nest Banku, czyli takich, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały w tym banku konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania limitu, jednak nie dłużej niż do 30 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

To jest właśnie to, co lubimy najbardziej. Ciekawa promocja, całkiem niezła gwarantowana premia w gotówce do zgarnięcia i darmowe konto, które wystarczy przetestować. Do tego wszystkiego jasne warunki bez żadnych haczyków.

A o co chodzi tak naprawdę? Ruszyła właśnie super promocja Nest Banku. W zamian za jeden wpływ wynagrodzenia na konto oraz wykonanie jednej płatności kartą (DOSŁOWNIE) otrzymujesz premię w wysokości 100 zł w gotówce. Nikt nie mówi Ci, na co masz to przeznaczyć ani w którym sklepie wydać. Sam decydujesz.

Promocja trwa od 16 do 30 kwietnia 2019 roku. Ale jako że warunki promocji są naprawdę wyjątkowo proste, bank wprowadził pewne ograniczenie – promocja jest mocno limitowana. Bank przygotował TYLKO 600 kont promocyjnych. Poprzednia taka promocja skończyła się w ciągu 2 dni – z tą będzie pewnie podobnie. Nie zwlekaj zatem i zarejestruj się od razu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Nest Banku, czyli takich, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadali w tym banku konta osobistego.

To wszystko – żadnych dodatkowych warunków. I taka jest cała promocja – naprawdę wyjątkowo prosta i bez żadnych haczyków.

Jeśli spełniasz ten jeden warunek wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocyjnej, zlecisz przelew wynagrodzenia (wystarczy w jednym miesiącu) praz dokonasz jednej płatności karta. To wszystko. W pakiecie poza gwarantowaną premią 100 zł dostaniesz w pełni darmowe, mobilne konto osobiste. Nie wierzysz?

Konto osobiste w Nest Banku – opłaty

Tabela Opłat i Prowizji potwierdza, że to świetne konto dla tych, którzy cenią sobie darmową bankowość na niezłym poziomie.

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie i miesięczną obsługę karty debetowej (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 5 zł – wypłata z bankomatów za granicą + 3% wartości przewalutowania;
 • 1 zł – za przelew natychmiastowy do 5 000 zł.

Jak najłatwiej zgarnąć premię 100 zł – instrukcja krok po kroku

KROK 1. Zarejestruj się w promocji i otwórz darmowe konto

Najpóźniej do 30 kwietnia 2019 roku, ale najlepiej jak najwcześniej (limit 600 kont) wejdź na specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową. Umowę o konto podpisz najpóźniej do 15 maja 2019 roku. Możesz to zrobić aż na 4 sposoby:

 • podczas rozmowy video z konsultantem;
 • wykonując przelew ze swojego konta w innym banku;
 • podczas wizyty kuriera;
 • w wybranym przez siebie oddziale.

KROK 2. Zleć przelew wynagrodzenia oraz wykonaj 1 płatność kartą

Najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku zapewnij wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na swoje nowe konto.

Jeśli chodzi o rodzaj wpływu, bank jest precyzyjny. Musi to być wynagrodzenie. Bank może poprosić, abyś przedstawił dokument potwierdzający, iż wpływ pochodził zgodnie z wytycznymi, czyli przelew z własnego konta w innym banku (jak to bywało w innych promocjach) tym razem nie przejdzie.

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na konto realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:
– wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów
menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę;
– renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego, których przelew dokonuje organ wypłacający świadczenie;
– stypendium, którego przelew dokonuje uczelnia wyższa lub inny organ;
– świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego, którego przelew dokonuje organ wypłacający świadczenie.

Również do 30 czerwca 2019 roku wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 500 zł. Może to być jeden większy zakup lub drobne zakupy, które dadzą łączną kwotę 500 zł w ciągu jednego miesiąca.

To wszystko. Czas na odbiór bonusu

Bank przekaże premię w wysokości 100 zł na Twoje nowe konto najpóźniej do 20-tego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji.

Przykład: Załóżmy, że otworzyłeś konto osobiste w Nest Banku 20 kwietnia 2019 roku. Do końca kwietnia wpłynęło Twoje wynagrodzenie z umowy zlecenie w kwocie 1000 zł. Do 15 maja dokonałeś płatności kartą na łączną kwotę 500 zł. Miesiąc w którym spełniłeś warunki promocji to maj, więc premię otrzymasz najpóźniej do 21 czerwca 2019 roku (20 czerwca to Boże Ciało 🙂 ).

Podsumowanie

Promocja jest wyjątkowo prosta. Jedynym utrudnieniem jest konieczność wpływu wynagrodzenia. Nie każdy chce zmieniać numer konta u pracodawcy tylko na 1 miesiąc. Z drugiej strony – jeśli masz dodatkowe umowy zlecenia czy o dzieło, to nie powinien być kłopot.

Co ważne, w pakiecie w premią, która zawsze jest czymś pożądanym, otrzymujesz w pełni darmowe konto. Możesz je zamknąć po otrzymaniu nagrody, lub po prostu zostawić na “zaskórniaki”.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

 1. opiekunnestbank pisze:
  Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank pl

Napisz komentarz