Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Powrót hitu od PKO BP – za 6 płatności zgarniasz 200 zł na Allegro!

PKO BPnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bon na Allegro o wartości 200 zł

Za co?

-za założenie konta wraz z kartą do konta;

-wyrażenie zgody marketingowej;

-zapisanie się do promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie;

-za wykonanie 3 płatności kartą i 3 płatności BLIKiem.

Ile to kosztuje?

Konto dla Młodych:

prowadzenie 0 zł, karta 0 zł pod warunkiem wykonania min. 4 płatności kartą w miesiącu; wszystkie bankomaty za darmo.

Konto za Zero:

prowadzenie 0 zł, karta 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu; darmowe bankomaty PKO BP przy wypłatach kartą oraz wszystkie przy wypłatach BLIKiem.

Kiedy bonus?

Do 18 grudnia lub do 12 lutego.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 r. do 8 listopada 2020 r nie posiadały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 18 grudnia lub do wyczerpania limitu 6000 nagród.

Mam wielką przyjemność ogłosić że wróciła rozchwytywana promocja PKO BP. Mianowicie, za założenie darmowego konta i wykonanie tylko 6 płatności: 3 kartą i 3 BLIKiem, na dowolne kwoty, zgarniasz voucher o wartości 200 zł na Allegro.

Pewnie zastanawiasz się, czy to realne? Jak najbardziej! Poprzednia edycja cieszyła się takim wzięciem, że bank zwiększył limit nagród w promocji!

Ale jest jedno ale: musisz się pospieszyć. Co prawda promocja ma potrwać 🗓 do 18 grudnia ale obowiązuje tu limit 6000 nagród. Oznacza to, że nagrody otrzyma pierwszych 6000 osób, które spełnią warunki. Nie marnujmy więc czasu, przechodźmy do konkretów!

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Jeśli tylko spełniasz trzy poniższe warunki to śmiało możesz brać udział. A warunki te wyglądają następująco:

 • masz ukończone 18 lat;
 • mieszkasz w Polsce;
 • nie miałeś w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (również Inteligo) 🗓 od 1 stycznia 2019 roku.

Nie płać za konto – bo i po co

No właśnie, po co płacić jak można mieć za darmo? Konto Za Zero naprawdę jest za zero złotych. Natomiast karta do tego konta będzie darmowa, jeśli w każdym okresie rozliczeniowym karty zapłacisz nią (lub BLIKiem) minimum 5 razy. Jeśli będziesz wypłacał gotówkę BLIKiem to za darmo korzystasz ze wszystkich bankomatów w Polsce.

UWAGA !

Okres rozliczeniowy nie musi być tożsamy z miesiącem kalendarzowym. Jest to miesiąc liczony od momentu otwarcia konta. Okres rozliczeniowy swojej karty znajdziesz w szczegółach karty w bankowości lub aplikacji.

PKO BP Konto za Zero

  Aktualne na dzień: 9 listopada 2020

Prowadzenie konta

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/10 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji płatniczych kartą lub BLIKiem w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatów PKO BP

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

10 zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatu za granicą

0 zł

Jeśli masz natomiast od 18 do 25 lat to załóż Konto Dla Młodych – wystarczą 4 płatności kartą lub BLIKiem w każdym okresie rozliczeniowym i nie płacisz za nic – również za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO BP Konto dla Młodych

  Aktualne na dzień: 9 listopada 2020

Prowadzenie konta

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 4 płatności kartą lub BLIK w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce i zagranicznych

0 zł

Zgarniam 200 zł w 10 minut

I wcale nie przesadzam z tym czasem. Mniej więcej tyle mi zajęło spełnienie wszystkich warunków w poprzedniej edycji tej promocji. Spójrz sam jakie to proste.

1. 🔎 Załóż konto wraz z kartą do konta z jednego z poniższych linków. Zrób to maksymalnie 🗓 do 18 grudnia – pamiętaj o limicie nagród, im szybciej tym lepiej. Wniosek złożysz na komputerze (wtedy umowę podpisujesz z kurierem) lub w aplikacji na selfie.

LINK DO KONTA ZA ZERO

LINK DO KONTA DLA MŁODYCH

2. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź zgodę przynajmniej na na otrzymywanie informacji marketingowych od banku. Zgodę znajdziesz w ostatnim kroku wniosku o konto. Nie odwołuj zgody przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

3. 🗓 Również do 18 grudnia 🔎 wejdź na STRONĘ PROMOCJI i wypełnij formularz przystąpienia do promocji. Najlepiej zrób to od razu przy wypełnianiu wniosku, wtedy nie zapomnisz. PAMIĘTAJ: Jeśli pominiesz tę rejestrację to bonus przepadnie! Jest to coś innego niż rejestracja samego konta z linków wyżej.

Strona rejestracji w promocji

4. 🗓 Do 15 stycznia 🔎 wykonaj min. 3 płatności kartą i 3 BLIKiem. Razem 6 transakcji.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

To wszystkie płatności kartą w sklepach stacjonarnych i przez Internet, a także płatności zbliżeniowe telefonem (jeśli masz NFC w telefonie). Nie jest ważna kwota transakcji – muszą być min. 3.

📄 Płatności BLIKiem – sprawdzamy definicję

Ściągnij i aktywuj aplikację mobilną IKO i zapłać BLIKiem za zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Tutaj również kwoty transakcji są dowolne, możesz zapłacić za 3 bułki, byleby za każdą osobno 🙂 Z tym, że nie mogą to być wypłaty/wpłaty bankomatowe lub przelew na telefon.

Pamiętaj o tym, że warto wykonać wszystkie płatności jak najszybciej – nagrody otrzyma pierwsze 6000 osób, które spełnią warunki. Na szczęście regulamin przewiduje możliwość zwiększenia puli – i tak było w przypadku I edycji promocji.

Czas na nagrody!

Jeśli wyrobisz się ze wszystkimi warunkami 🗓 do 22 listopada to nagrodę otrzymasz 🗓 do 18 grudnia.

Jeśli natomiast warunki spełnisz później, 🗓 do 15 stycznia to nagrodę otrzymasz 🗓 do 12 lutego.

Pamiętaj, by nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Nagrodę otrzymasz w formie kodu elektronicznego. Znajdziesz go w wiadomości w aplikacji IKO (sekcja „Powiadomienia”) lub w wiadomości w bankowości internetowej.

Kod jest ważny 🗓 do 31 października 2021 roku.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Ta promocja to naprawdę hit – skorzystaliśmy z niej w poprzedniej edycji. Przetestowaliśmy, nagrody otrzymaliśmy i wydaliśmy 🙂 Dzięki PKO BP zamieniłam papierowe książki na ebooki.

Jedyne co mogę dodać to:

Polecam – Magda K 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 32

 1. Michał pisze:
  Uwaga PKO oszysci i nie przesyłają w umówionym terminie voucher trzeba pisać reklanacje wydzwaniać i się prosić beznadziejne podejście do klienta.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, jesteś pewien że nie ma vouchera w aplikacji? Mieliśmy przypadki że czytelnicy twierdzili ze nie mają nagrody bo nie sprawdzili a nagrody były przyznane od dawna i czekały. Jeśli nie ma nagrody to czy zarejestrowałeś się w promocji za pomocą formularza, gdzie trzeba było wpisać imię, nazwisko i PESEL? To jest najczęstsza przyczyna nieotrzymania nagrody, jest to jeden z warunków promocji a ludzie i tak często go ignorowali (pomimo opisania w artykule i dodania screena).
  • Michał - Moniaki pisze:
   Byłem sceptycznie nastawiony do PKO, myślałem że będę długo czekać na nagrodę i apka będzie beznadziejna. Skusiłem się na tę promocję w poprzedniej edycji i muszę przyznać, że wiele się zmieniło na lepsze w tym banku. Duży + za apkę, a voucher otrzymałem w terminie!
  • Karolina pisze:
   Też miałam taką sytuację. Wypełniłam wszystkie warunki, a tu nic. Napisałam reklamację i odpowiedziano mi, że rzeczywiście wypełniłam warunki, ale po czasie. Za to w ramach „utrzymania dobrego kontaktu” przyznano mi 100 zł.
 2. Damian pisze:
  Mam to samo. Brałem udział w pierwszej promocji i do dnia dzisiejszego cisza. Reklamacja złożona i też cisza. Wszystkie wymagania spełnione w sierpniu.
  • Tomasz pisze:
   No to wszystko w temacie do dupy z takim bankiem
   Dziękuję za ostrzeżenie nie skorzystam brak mi czasu na szarpanie się z nimi.
   Zawsze uważałem, że to dziwny bank.
 3. Michał pisze:
  Chciałbym jeszcze zaznaczyć że to nie tylko moj przypadek żona ma tak samo warunki spełnione a vouchera brak .
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, sprawdzałeś czy na pewno nie ma nagrody w aplikacji lub bankowości? Były przypadki że ludzie twierdzili że nie mają nagrody a tak naprawdę mieli (chyba czekali na przesłanie mailem). Innym powodem może być niezarejestrowanie się w promocji – chodzi o formularz rejestracji na stronie, gdzie się podawało imię, nazwisko i PESEL.
 4. Dawid pisze:
  Nie bierzcie udziału, z poprzedniej promocji ja i dwóch moich znajomych nie otrzymaliśmy nagród.
 5. Karolina pisze:
  Wczoraj złożyłam wniosek, a żadnego maila z banku nie mam. Wciąż najgorszy bank w Polsce.
 6. Karolina pisze:
  Po wypełnieniu wniosku o konto pojawia się informacja, że dostanę od banku maila z potwierdzeniem – nic nie dostałam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co pamiętam przy umowie wysyłanej kurierem to mail przychodził dopiero w momencie jak wysyłali dokumenty, wcześniej nic nie przychodziło.
 7. Karolina pisze:
  A no to spoko, zobaczymy.
 8. Tomek pisze:
  Mi wniosek odrzucili nie wiedzieć czemu, zapraszają do placówki. Nigdy nie miałem konta w PKO.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Najczęstszym powodem było to, że w systemie banku była już założona kiedyś kartoteka klienta i jakieś dane się nie zgadzały – ale jeśli nigdy nic nie miałeś w tym banku to niestety trudno mi stwierdzić co jest na rzeczy. Możesz spróbować jeszcze raz złożyć wniosek (może mieli tylko chwilowe problemy techniczne), jeśli się nie uda to możesz założyć w oddziale i zarejestrować się w promocji na stronie – wtedy też weźmiesz udział.
 9. Zbigniew pisze:
  Ja brałem udział w poprzedniej edycji, woucher do allegro dostałem w terminie, nie było żadnych problemów.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zbigniew, właśnie my w redakcji też – ja swój bon dołożyłam do zakupu czytnika i już drugi miesiąc z niego korzystam. Większość osób dostała bez problemu.
 10. Michał pisze:
  Pani Magdo pisząc te dwa komentarze oczywiście podpieram na faktach wszystkie warunki zostały spełnione przeze mnie oraz przez moja żonę ja po ponad miesięcznej batali z obsługą klienta na której zgłosiłem reklamacje zaznaczyłem ze w aplikacji nie było vouchera w wiadomościach puch dostałem odpowiedź żebym spraeidzil w aplikacji w wiadomościach puch czy nie ma vouchera (trochę irytujace) a jeśli nie ma prosba o kolejny oontak tak tez zrobiłem to pko zamknęło reklamacje bez informacji do mnie i odpowiedzi i dopiero po drugiej reklamacji przysłali ood w emeil czyli nie tak jak było zapisane w promocji wiec warunki były spełnione Żona nadal nie dostala proponowałbym opisać cala sytyacje i nie polecać konta bo to oszustwo.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, czyli dobrze rozumiem że Ty otrzymałeś w końcu voucher na maila po reklamacjach? A żona nadal nie. Oczywiście nie neguję takiej sytuacji, po prostu chciałabym ustalić jak najwięcej szczegółó ponieważ w razie problemów kontaktujemy się z bankiem żeby wyjaśnić problematyczne kwestie.
 11. Jacek pisze:
  Własnie spelnilem wszystkie warunki promocji (4x blik, 4xkarta) i czekam na nagrode…..obym sie doczekal.

  Pozdrawiam,

 12. Jacek pisze:
  Z tego co czytam to sie chyba nie doczekam…. 🙁
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jacku, myślę że nie ma powodów do niepokoju – w I edycji naprawdę dużo osób założyło konta w promocji (w tym my wszyscy w redakcji) i ogromna większość osób otrzymała nagrody bez problemu. Tylko ta ogromna część, która nagrody otrzymała rzadko potem wraca żeby zostawić komentarz. Trzeba pamiętać przede wszystkim o wypełnieniu formularza rejestracyjnego, to był najczęstszy powód nieprzyznania nagrody. Daj znać za miesiąc jak poszło i czy bez problemu dostałeś nagrodę.
 13. Jacek pisze:
  Witam, formularz wypelnilem natychmiast jeszcze przed otrzymalniem dokumentów kurierem. Po otrzymaniu i aktywacji konta i karty sprawdzilem jeszcze raz i moj pesle jest juz zarejestrowany w promocji. Tak wiec jest nadzieja.

  Pozdrawiam

 14. Jacek pisze:
  Przepraszam, prosze usunac zdublowane wiadomości, dziekuje
 15. Łukasz pisze:
  Witam,
  Potwierdzam dostałem kod na allegro był w aplikacji, spodziewałem się szybciej, a dostałem 4 listopada termin max był na 6 listopada, mówiąc krótko nie spieszyli się.
  Teraz kolej na żonę 🙂

  Okazało się, żeby nie dostać 10zł opłaty za kartę trzeba zrobić w każdym miesiącu 5 ranzakcji kartą.
  Tzn, aby spełnić warunki promocji wystarczą 3, ale żeby nie mieć płatne 10zł za kartę dołóż 2 kolejne. Ja tak dostałem 10zł październiku za wrzesień, mądry polak po szkodzie.

  Pozdr,

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, dlatego zawsze opisujemy również cennik w artykule oraz w Ogarniaczu do pobrania na końcu dopisujemy, co trzeba robić żeby nie płacić za konto/kartę. Polecam Ogarniacz przy kolejnych promocjach, można zawsze sobie zapisać na pulpicie i do niego wrócić na szybko 🙂
 16. Piotr pisze:
  Czy jest jakiś limit na gospodarstwo domowe? w sensie czy z żoną będę mógł skorzystać czy tylko jedna osoba?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, każda pełnoletnia osoba może skorzystać jeśli tylko spełnia warunki do uczestnictwa. Nie ma tu żadnego limitu (oprócz limitu jedno konto w promocji na jedną osobę).
 17. Tomasz pisze:
  u mnie to samo…wniosek odrzucony, zapraszają do placówki.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, może miałeś coś w tym banku w przeszłości i zostały dane które teraz są nieaktualne? Ewentualnie spróbuj jeszcze jutro w dzień roboczy – zauważyłam że problemy pojawiają się najczęściej w weekend, może to zbieg okoliczności a może prace techniczne.

Napisz komentarz