Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Powrót hitu od PKO BP – za 6 płatności zgarniasz 200 zł na Allegro!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA PKO BPnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bon na Allegro o wartości 200 zł

Za co?

-za założenie konta wraz z kartą do konta;

-wyrażenie zgody marketingowej;

-zapisanie się do promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie;

-za wykonanie 3 płatności kartą i 3 płatności BLIKiem.

Ile to kosztuje?

Konto dla Młodych:

prowadzenie 0 zł, karta 0 zł pod warunkiem wykonania min. 4 płatności kartą w miesiącu; wszystkie bankomaty za darmo.

Konto za Zero:

prowadzenie 0 zł, karta 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu; darmowe bankomaty PKO BP przy wypłatach kartą oraz wszystkie przy wypłatach BLIKiem.

Kiedy bonus?

Do 18 grudnia lub do 12 lutego.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 r. do 8 listopada 2020 r nie posiadały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 18 grudnia lub do wyczerpania limitu 6000 nagród i rejestracji.

Mam wielką przyjemność ogłosić że wróciła rozchwytywana promocja PKO BP. Mianowicie, za założenie darmowego konta i wykonanie tylko 6 płatności: 3 kartą i 3 BLIKiem, na dowolne kwoty, zgarniasz voucher o wartości 200 zł na Allegro.

Pewnie zastanawiasz się, czy to realne? Jak najbardziej! Poprzednia edycja cieszyła się takim wzięciem, że bank zwiększył limit nagród w promocji!

Ale jest jedno ale: musisz się pospieszyć. Co prawda promocja ma potrwać 🗓 do 18 grudnia ale obowiązuje tu limit 6000 nagród i rejestracji. Oznacza to, że nagrody otrzyma pierwszych 6000 osób, które spełnią warunki. Po wyczerpaniu limitu rejestracji nie da się już zarejestrować na stronie promocji. Nie marnujmy więc czasu, przechodźmy do konkretów!

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Jeśli tylko spełniasz trzy poniższe warunki to śmiało możesz brać udział. A warunki te wyglądają następująco:

 • masz ukończone 18 lat;
 • mieszkasz w Polsce;
 • nie miałeś w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (również Inteligo) 🗓 od 1 stycznia 2019 roku.

Nie płać za konto – bo i po co

No właśnie, po co płacić jak można mieć za darmo? Konto Za Zero naprawdę jest za zero złotych. Natomiast karta do tego konta będzie darmowa, jeśli w każdym okresie rozliczeniowym karty zapłacisz nią (lub BLIKiem) minimum 5 razy. Jeśli będziesz wypłacał gotówkę BLIKiem to za darmo korzystasz ze wszystkich bankomatów w Polsce.

UWAGA !

Okres rozliczeniowy nie musi być tożsamy z miesiącem kalendarzowym. Jest to miesiąc liczony od momentu otwarcia konta. Okres rozliczeniowy swojej karty znajdziesz w szczegółach karty w bankowości lub aplikacji.

PKO BP Konto za Zero

  Aktualne na dzień: 7 kwietnia 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/10 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji płatniczych kartą lub BLIKiem w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatów PKO BP

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

10 zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatu za granicą

0 zł

Jeśli masz natomiast od 18 do 25 lat to załóż Konto Dla Młodych – wystarczą 4 płatności kartą lub BLIKiem w każdym okresie rozliczeniowym i nie płacisz za nic – również za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO BP Konto dla Młodych

  Aktualne na dzień: 7 kwietnia 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 4 płatności kartą lub BLIK w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce i zagranicznych

0 zł

Zgarniam 200 zł w 10 minut

I wcale nie przesadzam z tym czasem. Mniej więcej tyle mi zajęło spełnienie wszystkich warunków w poprzedniej edycji tej promocji. Spójrz sam jakie to proste.

1. 🔎 Załóż konto wraz z kartą do konta z jednego z poniższych linków. Zrób to maksymalnie 🗓 do 18 grudnia – pamiętaj o limicie nagród, im szybciej tym lepiej. Wniosek złożysz na komputerze (wtedy umowę podpisujesz z kurierem) lub w aplikacji na selfie.

LINK DO KONTA ZA ZERO

LINK DO KONTA DLA MŁODYCH

2. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź zgodę przynajmniej na na otrzymywanie informacji marketingowych od banku. Zgodę znajdziesz w ostatnim kroku wniosku o konto. Nie odwołuj zgody przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

3. 🗓 Również do 18 grudnia 🔎 wejdź na STRONĘ PROMOCJI i wypełnij formularz przystąpienia do promocji. Najlepiej zrób to od razu przy wypełnianiu wniosku, wtedy nie zapomnisz. PAMIĘTAJ: Jeśli pominiesz tę rejestrację to bonus przepadnie! Jest to coś innego niż rejestracja samego konta z linków wyżej.

Strona rejestracji w promocji

4. 🗓 Do 15 stycznia 🔎 wykonaj min. 3 płatności kartą i 3 BLIKiem. Razem 6 transakcji.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

To wszystkie płatności kartą w sklepach stacjonarnych i przez Internet, a także płatności zbliżeniowe telefonem (jeśli masz NFC w telefonie). Nie jest ważna kwota transakcji – muszą być min. 3.

📄 Płatności BLIKiem – sprawdzamy definicję

Ściągnij i aktywuj aplikację mobilną IKO i zapłać BLIKiem za zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Tutaj również kwoty transakcji są dowolne, możesz zapłacić za 3 bułki, byleby za każdą osobno 🙂 Z tym, że nie mogą to być wypłaty/wpłaty bankomatowe lub przelew na telefon.

Pamiętaj o tym, że warto wykonać wszystkie płatności jak najszybciej – nagrody otrzyma pierwsze 6000 osób, które spełnią warunki. Na szczęście regulamin przewiduje możliwość zwiększenia puli – i tak było w przypadku I edycji promocji.

Czas na nagrody!

Jeśli wyrobisz się ze wszystkimi warunkami 🗓 do 22 listopada to nagrodę otrzymasz 🗓 do 18 grudnia.

Jeśli natomiast warunki spełnisz później, 🗓 do 15 stycznia to nagrodę otrzymasz 🗓 do 12 lutego.

Pamiętaj, by nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Nagrodę otrzymasz w formie kodu elektronicznego. Znajdziesz go w wiadomości w aplikacji IKO (sekcja „Powiadomienia”) lub w wiadomości w bankowości internetowej.

Kod jest ważny 🗓 do 31 października 2021 roku.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Ta promocja to naprawdę hit – skorzystaliśmy z niej w poprzedniej edycji. Przetestowaliśmy, nagrody otrzymaliśmy i wydaliśmy 🙂 Dzięki PKO BP zamieniłam papierowe książki na ebooki.

Jedyne co mogę dodać to:

Polecam – Magda K 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 55

 1. Michał pisze:
  Uwaga PKO oszysci i nie przesyłają w umówionym terminie voucher trzeba pisać reklanacje wydzwaniać i się prosić beznadziejne podejście do klienta.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, jesteś pewien że nie ma vouchera w aplikacji? Mieliśmy przypadki że czytelnicy twierdzili ze nie mają nagrody bo nie sprawdzili a nagrody były przyznane od dawna i czekały. Jeśli nie ma nagrody to czy zarejestrowałeś się w promocji za pomocą formularza, gdzie trzeba było wpisać imię, nazwisko i PESEL? To jest najczęstsza przyczyna nieotrzymania nagrody, jest to jeden z warunków promocji a ludzie i tak często go ignorowali (pomimo opisania w artykule i dodania screena).
  • Michał - Moniaki pisze:
   Byłem sceptycznie nastawiony do PKO, myślałem że będę długo czekać na nagrodę i apka będzie beznadziejna. Skusiłem się na tę promocję w poprzedniej edycji i muszę przyznać, że wiele się zmieniło na lepsze w tym banku. Duży + za apkę, a voucher otrzymałem w terminie!
  • Karolina pisze:
   Też miałam taką sytuację. Wypełniłam wszystkie warunki, a tu nic. Napisałam reklamację i odpowiedziano mi, że rzeczywiście wypełniłam warunki, ale po czasie. Za to w ramach „utrzymania dobrego kontaktu” przyznano mi 100 zł.
 2. Damian pisze:
  Mam to samo. Brałem udział w pierwszej promocji i do dnia dzisiejszego cisza. Reklamacja złożona i też cisza. Wszystkie wymagania spełnione w sierpniu.
  • Tomasz pisze:
   No to wszystko w temacie do dupy z takim bankiem
   Dziękuję za ostrzeżenie nie skorzystam brak mi czasu na szarpanie się z nimi.
   Zawsze uważałem, że to dziwny bank.
 3. Michał pisze:
  Chciałbym jeszcze zaznaczyć że to nie tylko moj przypadek żona ma tak samo warunki spełnione a vouchera brak .
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, sprawdzałeś czy na pewno nie ma nagrody w aplikacji lub bankowości? Były przypadki że ludzie twierdzili że nie mają nagrody a tak naprawdę mieli (chyba czekali na przesłanie mailem). Innym powodem może być niezarejestrowanie się w promocji – chodzi o formularz rejestracji na stronie, gdzie się podawało imię, nazwisko i PESEL.
 4. Dawid pisze:
  Nie bierzcie udziału, z poprzedniej promocji ja i dwóch moich znajomych nie otrzymaliśmy nagród.
 5. Karolina pisze:
  Wczoraj złożyłam wniosek, a żadnego maila z banku nie mam. Wciąż najgorszy bank w Polsce.
 6. Karolina pisze:
  Po wypełnieniu wniosku o konto pojawia się informacja, że dostanę od banku maila z potwierdzeniem – nic nie dostałam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co pamiętam przy umowie wysyłanej kurierem to mail przychodził dopiero w momencie jak wysyłali dokumenty, wcześniej nic nie przychodziło.
 7. Karolina pisze:
  A no to spoko, zobaczymy.
 8. Tomek pisze:
  Mi wniosek odrzucili nie wiedzieć czemu, zapraszają do placówki. Nigdy nie miałem konta w PKO.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Najczęstszym powodem było to, że w systemie banku była już założona kiedyś kartoteka klienta i jakieś dane się nie zgadzały – ale jeśli nigdy nic nie miałeś w tym banku to niestety trudno mi stwierdzić co jest na rzeczy. Możesz spróbować jeszcze raz złożyć wniosek (może mieli tylko chwilowe problemy techniczne), jeśli się nie uda to możesz założyć w oddziale i zarejestrować się w promocji na stronie – wtedy też weźmiesz udział.
 9. Zbigniew pisze:
  Ja brałem udział w poprzedniej edycji, woucher do allegro dostałem w terminie, nie było żadnych problemów.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zbigniew, właśnie my w redakcji też – ja swój bon dołożyłam do zakupu czytnika i już drugi miesiąc z niego korzystam. Większość osób dostała bez problemu.
 10. Michał pisze:
  Pani Magdo pisząc te dwa komentarze oczywiście podpieram na faktach wszystkie warunki zostały spełnione przeze mnie oraz przez moja żonę ja po ponad miesięcznej batali z obsługą klienta na której zgłosiłem reklamacje zaznaczyłem ze w aplikacji nie było vouchera w wiadomościach puch dostałem odpowiedź żebym spraeidzil w aplikacji w wiadomościach puch czy nie ma vouchera (trochę irytujace) a jeśli nie ma prosba o kolejny oontak tak tez zrobiłem to pko zamknęło reklamacje bez informacji do mnie i odpowiedzi i dopiero po drugiej reklamacji przysłali ood w emeil czyli nie tak jak było zapisane w promocji wiec warunki były spełnione Żona nadal nie dostala proponowałbym opisać cala sytyacje i nie polecać konta bo to oszustwo.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, czyli dobrze rozumiem że Ty otrzymałeś w końcu voucher na maila po reklamacjach? A żona nadal nie. Oczywiście nie neguję takiej sytuacji, po prostu chciałabym ustalić jak najwięcej szczegółó ponieważ w razie problemów kontaktujemy się z bankiem żeby wyjaśnić problematyczne kwestie.
 11. Jacek pisze:
  Własnie spelnilem wszystkie warunki promocji (4x blik, 4xkarta) i czekam na nagrode…..obym sie doczekal.

  Pozdrawiam,

 12. Jacek pisze:
  Z tego co czytam to sie chyba nie doczekam…. 🙁
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jacku, myślę że nie ma powodów do niepokoju – w I edycji naprawdę dużo osób założyło konta w promocji (w tym my wszyscy w redakcji) i ogromna większość osób otrzymała nagrody bez problemu. Tylko ta ogromna część, która nagrody otrzymała rzadko potem wraca żeby zostawić komentarz. Trzeba pamiętać przede wszystkim o wypełnieniu formularza rejestracyjnego, to był najczęstszy powód nieprzyznania nagrody. Daj znać za miesiąc jak poszło i czy bez problemu dostałeś nagrodę.
 13. Jacek pisze:
  Witam, formularz wypelnilem natychmiast jeszcze przed otrzymalniem dokumentów kurierem. Po otrzymaniu i aktywacji konta i karty sprawdzilem jeszcze raz i moj pesle jest juz zarejestrowany w promocji. Tak wiec jest nadzieja.

  Pozdrawiam

 14. Jacek pisze:
  Przepraszam, prosze usunac zdublowane wiadomości, dziekuje
 15. Łukasz pisze:
  Witam,
  Potwierdzam dostałem kod na allegro był w aplikacji, spodziewałem się szybciej, a dostałem 4 listopada termin max był na 6 listopada, mówiąc krótko nie spieszyli się.
  Teraz kolej na żonę 🙂

  Okazało się, żeby nie dostać 10zł opłaty za kartę trzeba zrobić w każdym miesiącu 5 ranzakcji kartą.
  Tzn, aby spełnić warunki promocji wystarczą 3, ale żeby nie mieć płatne 10zł za kartę dołóż 2 kolejne. Ja tak dostałem 10zł październiku za wrzesień, mądry polak po szkodzie.

  Pozdr,

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, dlatego zawsze opisujemy również cennik w artykule oraz w Ogarniaczu do pobrania na końcu dopisujemy, co trzeba robić żeby nie płacić za konto/kartę. Polecam Ogarniacz przy kolejnych promocjach, można zawsze sobie zapisać na pulpicie i do niego wrócić na szybko 🙂
 16. Piotr pisze:
  Czy jest jakiś limit na gospodarstwo domowe? w sensie czy z żoną będę mógł skorzystać czy tylko jedna osoba?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, każda pełnoletnia osoba może skorzystać jeśli tylko spełnia warunki do uczestnictwa. Nie ma tu żadnego limitu (oprócz limitu jedno konto w promocji na jedną osobę).
 17. Tomasz pisze:
  u mnie to samo…wniosek odrzucony, zapraszają do placówki.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, może miałeś coś w tym banku w przeszłości i zostały dane które teraz są nieaktualne? Ewentualnie spróbuj jeszcze jutro w dzień roboczy – zauważyłam że problemy pojawiają się najczęściej w weekend, może to zbieg okoliczności a może prace techniczne.
 18. Jacek pisze:
  Witam, promocja znakomita, wszystko proste i czytelne. Warunki spelnione, Pozostaje czekac na nagrody i zamknac konto.

  Pozdrawiam

 19. Wiesław pisze:
  Witam.Skorzystałem z promocji i już dostałem nagrodę 200zł na zakupy Allegro.Proste warunki do spełnienia.Konto w trakcie zamknięcia.
 20. Bogumil pisze:
  Tak dla pewności. Za wydanie karty muszę im zapłacić tak?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, za wydanie karty nie płacisz – pamiętaj tylko by nią wykonywać określoną liczbę transakcji w okresie rozliczeniowym, żeby nie pobierało opłaty miesięcznej.
  • Bogumił pisze:
   Hmm… Podczas wypełniania formularza jest napisane, że opłata za wydanie karty to 14.90
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Bogumił, jeśli zmienisz na kartę z wizerunkiem to tak, jest opłata. Za zwykłą, czerwoną kartę do konta opłaty nie ma.
 21. Bogumił pisze:
  Czy komuś odrzucili wniosek o konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To może być spowodowane albo błędem technicznym (możesz spróbować złożyć wniosek jeszcze raz) albo być może miałeś kiedyś konto w tym banku i w systemie pozostały jakieś dane i przy wypełnianiu wniosku występuje niezgodność (na przykład zmienił się dowód czy adres).
 22. Egon pisze:
  Są gorsze banki. Reklamacja 3 miesiące BP Pariba.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Akurat z BNP mam dobre doświadczenia, ale wierzę że mogło to tyle potrwać – u mnie podobnie było kiedyś z Santanderem.
 23. Jacek pisze:
  Witam, czy już ktos dostał nagrodę ?

  Pozdrawiam, J

 24. Jacek pisze:
  Witam, wlasnie otrzymalem nagrode, pozdrawiam
 25. Jacek pisze:
  Juz wydalem na allegro czas zamykac konto.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jacek, gratulujemy 🙂 Pamiętaj aby sprawdzić czy masz wykonane płatności kartą w okresie rozliczeniowym do zwolnienia z opłaty za kartę przed zamknięciem konta.
 26. jacek pisze:
  Witam, wiem ze musi byc 5 platnosci karta lub blikiem, dopilnoalem tego tylko musze sprawdzic okres rozliczeniowy.

  Pozdrawiam

  PS
  Bardzo dziekuje za informacje

 27. jacek pisze:
  jak sprawdzić daty okresu rozliczeniowego ?
 28. jacek pisze:
  „No właśnie, po co płacić jak można mieć za darmo? Konto Za Zero naprawdę jest za zero złotych. Natomiast karta do tego konta będzie darmowa, jeśli w każdym okresie rozliczeniowym karty zapłacisz nią (lub BLIKiem) minimum 5 razy.”

  Zaplacilem 6 razy…

  PS
  Konto otwarte 10 listopada czyli okres rozliczeniowy jest do 10 grudnia ?
  Jesli tak to musze teraz zrobic 5 platnosci by miec wszystko gratis

  Dobrze kombinuje ?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Okres rozliczeniowy sprawdzisz w szczegółach karty, w aplikacji albo bankowości. Powinien się liczyć od dnia otwarcia konta, czyli kombinujesz dobrze, ale zawsze lepiej się upewnić kiedy dokładnie bank otworzył nam to konto w swoim systemie 🙂 Sprawdź ten okres rozliczeniowy i kiedy dokładnie były wykonywane transakcje. Z tego co pamiętam to jeśli się nie wykona transakcji, a zamyka się kartę to opłata miesięczna jest pobierana w PKO proporcjonalnie (10 zł dzielone na liczbę dni miesiąca i płacisz za te dni, kiedy korzystałeś, jeśli masz do 10 okres rozliczeniowy i dzisiaj zamkniesz kartę to zapłaciłbyś za 6 dni, nie za cały miesiąc – ale warto to zweryfikować w banku, mogło się coś zmienić).
 29. Jacek pisze:
  Witam, zrobiłem już 5 płatności kartą i czekam na zamknięcie konta z 30 okresem wypowiedzenia. Pozdrawiam Jacek
 30. Tobasz pisze:
  Cześć
  Gdzie dokładnie w aplikacji ma się pojawić bon do allegro?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   „Znajdziesz go w wiadomości w aplikacji IKO (sekcja „Powiadomienia”) lub w wiadomości w bankowości internetowej.”

Napisz komentarz