PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Załóż 2 DARMOWE konta w Banku SMART i odbierz GRATIS elegancki powerbank o wartości 69 zł

Przyznaj, że nie raz zdarzyło Ci się, że telefon czy tablet rozładował Ci się w najmniej odpowiednim momencie. A gdyby mieć w kieszeni lub torebce powerbank? Podłączasz kabel i dalej możesz zadzwonić do rodziny, cieszyć się ulubioną grą czy fajnym filmem.

Dziś elegancki, kieszonkowy powerbank otrzymasz od Banku SMART za założenie 2 zupełnie DARMOWYCH kont. Wszystko zrobisz tutaj w 3 minuty przez internet, a konta możesz zamknąć od razu po odebraniu paczki ze sprzętem.

POWERBANK

Zanim przejdę do szczegółów promocji, poniżej pokażę Ci dokładne parametry powerbanków, które rozdaje Bank SMART:

 • Model: Powerflat 4000 mAh (wartość deklarowana przez bank 69 zł)
 • Obudowa: Aluminium
 • Pojemność: 4000 mAh (wystarczy nawet na 2 pełne ładowania popularnych telefonów!)
 • Wymiary: 68mm x 110 mm x 9 mm (łatwo zmieścisz go w tylnej kieszeni spodni lub torebce)
 • Waga: 152 g (tyle co waga przeciętnego telefonu)

Sam posiadam powerbank o podobnej pojemności i sprawdza się idealnie. Muszę przyznać, że już nie raz uratował mi skórę, kiedy zapomniałem naładować telefon i tylko dzięki niemu mogłem wykonać ważny telefon czy dalej oglądać film nudząc się w pociągu.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś żadnego kont a w Banku SMART (niestety promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów) to powerbank odbierzesz zakładając 2 darmowe konta (Smart Konto oraz Smart Konto EU) na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Zrób to jak najszybciej bo sprzęt dostępny jest tylko dla pierwszych 250 osób. Po wyczerpaniu limitu nagród, bank zamknie stronę promocyjną i zablokuje możliwość zakładania kont.

Dlatego, jeśli pod powyższym linkiem nie widzisz wielkiego napisu “promocja zakończona” to znaczy, że sprzęt jest jeszcze dostępny i powinieneś szybko go zarezerwować.

Promocja jest aktualna do 30.09.2016 lub do wyczerpania puli 250 nagród.

Do końca promocji pozostało:

Ale co ma z tego bank?

Bank za założenie 2 darmowych kont rozdaje powerbanki – to fakt bo wielu naszych czytelników skorzystało z tej jak i poprzednich promocji Banku SMART (tutaj możesz zobaczyć zdjęcia i komentarze, jakie podsyłają nam czytelnicy po udziale w różnych promocjach).

Ale co ma z tego bank?

Może być tak, że bank liczy, że spodoba Ci się to darmowe konto i że będziesz korzystał z niego na stałe. A może liczą, że w przyszłości skorzystasz z innych ich produktów, na których sowicie zarobią np. kredyt mieszkaniowy? A może mają nadzieję, że będąc zadowolonym klientem polecisz ich swoim znajomym? Możliwe…

2016-08-18_1140 copy

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie podarku i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Trudno powiedzieć, którą z tych motywacji kieruje się bank ale warto docenić fakt, że przygotował tak atrakcyjną promocję na uczciwych warunkach i skorzystać z tej okazji i zgarnąć elegancki sprzęt.

Informacja: Niektórzy zastanawiają się, dlaczego wkładam tyle wysiłku w wyszukanie i rozpisanie najlepszych promocji bankowych. Otóż, niektóre linki zamieszczone na blogu to tzw. linki afiliacyjne. Korzystając z nich, doceniasz moją pracę i pozwalasz zarobić kilka złotych, które otrzymam od banku za Twoje uczestnictwo w promocji. Ty nic na tym nie tracisz. Wręcz przeciwnie – zyskujesz rzetelnie opisaną promocję, bo nie muszę dorabiać “na boku” żeby przeżyć do pierwszego 🙂

Skąd się biorą takie okazje?

Jeśli jesteś na naszym blogu po raz pierwszy to możesz się dziwić skąd się biorą takie okazje i dlaczego w ogóle bank miałby nagradzać ludzi za to, że korzystają oni z jego usług?

Doskonale to rozumiem – lata temu sam obserwowałem z niedowierzaniem różne promocje bankowe i doszukiwałem się w nich haczyka. Dziś, po ponad 2 latach obserwowania rynku bankowego i okrągłego roku prowadzenia bloga o promocjach bankowych, widzę że to całkowicie normalna – można powiedzieć że „standardowa” – praktyka banków na pozyskanie nowych klientów.

Włączasz telewizor i czasem rzuci Ci się w oczy jedna czy druga reklama banku, ale kiedy spojrzysz na rynek bankowy w całości to zauważysz, że praktycznie każdy bank w taki lub podobny sposób próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Promocje bankowe i korzystanie z nich, tylko po to aby zdobyć jakiś bonus to dla naszych stałych czytelników chleb powszedni. Wiedzą oni, że wystarczy tylko przeczytać regulamin promocji (lub artykuł na naszym blogu napisany na podstawie regulaminu) i postępować wg jego wytycznych, aby otrzymać premię pieniężną lub gadżet.

Ty też możesz dołączyć do tych osób i zarezerwować sobie powerbank od Banku SMART. Cała procedura jest tak prosta, że pewnie poradziłaby sobie z nią nawet moja 7-letnia córka:

Tutaj zakładasz 2 darmowe konta (Smart Konto i Smart Konto EU) -> Potwierdzasz otwarcie ich wykonując przelew aktywacyjny lub podpisując umowę przysłaną kurierem -> Logujesz się minimum 1 raz do bankowości internetowej oraz 1 raz do bankowości mobilnej -> Odbierasz przesyłkę z powerbankiem.

Szczegóły kont promocyjnych:

Jak już wspomniałem, w promocji zakładasz 2 darmowe konta w Banku SMART. Poniżej rozpisałem wszystkie ich szczegóły:

Smart Konto – flagowy produkt Banku SMART, zwykłe darmowe konto osobiste, bez żadnych haczyków czy wymogu przelewania pensji.

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Otwarcie karty do konta – 0 zł
 • Miesięczny koszt karty – 0 zł
 • Przelewy internetowe – 0 zł
 • Wypłaty z bankomatów – 0 zł w całej Polsce

Smart Konto EU– darmowy rachunek osobisty w walucie EURO. Idealny dla osób podróżujących lub otrzymujących pensję w walucie EURO.

 • Otwarcie konta – 0 €
 • Prowadzenie konta – 0 €
 • Otwarcie karty do konta – 5 € (lub 0 € jeśli nie weźmiemy karty do konta Smart Konto w złotówkach)
 • Roczny koszt karty – 5 € (lub 0 € jeśli nie weźmiemy karty do konta Smart Konto w złotówkach)
 • Przelewy internetowe – 0 €
 • Wypłaty z bankomatów – 0 € w całej strefie euro

W Banku SMART darmowa jest pierwsza karta dla każdego klienta, dlatego otwierając te dwa konta warto otworzyć kartę tylko dla jednego z nich (lub żadnego) – wybór należy do Ciebie bo nie jest to żaden obowiązkowy wymóg. Aby otrzymać powerbank masz otworzyć dwa konta – nie ważne czy z kartą czy bez.

To wszystko! Powerbank jest już praktycznie Twój!

Wiesz już wszystko, czego potrzeba, abyś bez żadnego ryzyka odebrał ZA DARMO powerbank. Otwórz 2 darmowe konta na tej stronie promocyjnej, następnie w ciągu max. 3 miesięcy zaloguj się do bankowości internetowej oraz mobilnej i czekaj na przesyłkę z powerbankiem.

Regulamin mówi, że paczka dotrze do Ciebie maksymalnie po 21 dniach roboczych od zalogowania do bankowości internetowej. Natomiast z relacji czytelników wiem, że często przychodzi znacznie szybciej 🙂

maxresdefault

Tak prostej i przejrzystej promocji to dawno nie mieliśmy na blogu. Zasadniczo wystarczą 3 minuty i można ZA DARMO zgarnąć przydatny i elegancki powerbank, który nie raz uratuje Ci skórę lub pozwoli uniknąć nudy w pociągu, jak to często jest w moim przypadku.

Moja ocena promocji: 5star

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: