Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnijcie po 50 zł w programie poleceń Santander Bank Polska

Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: do 500 zł premii za polecenie konta (po 50 zł za skuteczne polecenie).

Dla poleconego: Kod Bezcenne Chwile o wartości 50 zł do wykorzystania w programie Mastercard® Priceless® Specials.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Jakie Chcę wraz z kartą do konta z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (przynajmniej 1 logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz dokonanie płatności kartą/BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł, z czego min. 1 płatność to płatność BLIK).

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę: 0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecana spełniła warunki promocji.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku, którzy na moment polecenia konta posiadający konto osobiste w Santanderze.

Jako osoba polecona: osoby, które od 1 lipca 2019 roku nie miały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 października 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Chyba każdy z nas ma swój ulubiony bank. Nawet jeśli widzimy regularnie promocje dla nowych klientów to i tak nie chcemy zamykać w nim rachunku – jesteśmy po prostu zbyt przywiązani do naszego ulubionego konta.

Również większość z nas chętnie poleca to, co lubi. A w przypadku rachunku bankowego na samym poleceniu się nie kończy – można za to otrzymać nagrody 🙂

Jeśli Twoim ulubionym bankiem jest Santander Bank nie zwlekaj ani chwili – zapisz się do programu poleceń, przekaż swój kod rodzinie i znajomym którzy jeszcze konta w tym banku nie mają. Dzięki temu zyskacie oboje, zarówno Ty, jak i osoba polecana – po 50 zł dla każdego. Ty otrzymasz nagrodę na swoje konto, a osoba polecana otrzyma kod do wykorzystania w Bezcennych Chwilach o wartości 50 zł. Możesz polecić maksymalnie 10 kont, czyli łącznie do zgarnięcia jest aż 500 zł.

Ale to nie wszystko – osoba polecona może założyć konto w promocji i zyskać kolejne 200 zł 🙂

Promocja potrwa do 🗓 31 października 2020 roku.Uwierz mi, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zasilił swój domowy budżet naprawdę łatwymi pieniędzmi.

Dla kogo jest program poleceń w Santander?

Jeśli mowa o programach poleceń to mamy tu dwie osoby biorące udział w promocji: osoba która konto już ma i je poleca (czyli polecający) oraz osoba, która konta jeszcze nie ma, ale chce je założyć (polecany).

Osobą polecającą możesz zostać jeśli:

 • posiadasz w Santander Banku konto osobiste wraz z dostępem do bankowości internetowej;
 • nie złożyłeś sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną;
 • wyraziłeś zgodę na Elektroniczny kanał kontaktu (EKK) ;
 • podałeś numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu;
 • wygenerowałeś kod polecającego i zaakceptowałeś Regulamin Programu (zrobisz to przez bankowość internetową bądź mobilną).

O co chodzi z Elektronicznym Kanałem Kontaktu?

Sprawdź w ustawieniach swojego konta, czy masz włączony Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK). Dzięki niemu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem.  Jak sprawdzić, czy masz włączony EKK?

Osobą polecaną możesz zostać jeśli:

Wystarczy że nie miałeś konta osobistego w Santander Bank Polska 🗓 od 1 lipca 2019 roku. Jeśli spełniasz ten warunek oznacza to, że możesz śmiało skorzystać z kodu polecenia i otworzyć konto. Spełniając warunki programu poleceń (o których opowiem za chwilę) otrzymasz 50 zł w programie Bezcenne Chwile. Później możesz polecać konto dalej i zarabiać kolejne pieniądze.

Konto za 0 zł?

Moim zdaniem propozycja konta od Santandera jest naprawdę warta rozpatrzenia. Konto jest mianowicie bezwarunkowo darmowe, a co najlepsze, zyskujesz nieograniczoną liczbę przelewów natychmiastowych. Nie wiem jak Ty, ale ja lubię kiedy przelew jest na koncie w 15 minut, a nie po kilku godzinach, lub nawet na drugi dzień.

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 września 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

10 zł

Natomiast karta może być dla Ciebie za darmo, jeśli zapłacisz nią 5 razy w ciągu miesiąca (możesz kupić 5 paczek chusteczek i zapłacić za nie osobno). Opcję tę musisz jednak ustawić w bankowości internetowej – i o tym, jak to zrobić, opowiem już za moment. Polecam Ci wypłacanie gotówki BLIKiem, wtedy nie musisz się martwić o żadne prowizje.

Karta Dopasowana – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 września 2020

Miesięczna opłata za kartę

0zł/3zł/5zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych

10 zł

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Możesz ją zmienić na opłatę uzależnioną od liczby transakcji. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Program poleceń – instrukcja dla polecającego i polecanego

Programy poleceń są z reguły jednymi z najłatwiejszych promocji bankowych. I tak jest również w przypadku Santander Bank Polska. Osoba polecająca musi tak naprawdę tylko zapisać się do programu i przekazać swój kod, a osoba polecana zalogować się do bankowości i aktywnie używać karty. Zapraszam po szczegóły.

Osoba polecająca:

#Krok 1 i ostatni: wygeneruj kod polecenia i przekazuj go znajomym i rodzinie

Tak jak już wiesz, wystarczy że 🗓 do 31 października w bankowości internetowej zapiszesz się do programu poleceń, wygenerujesz kod i przekażesz go osobie polecanej. Na tym Twoja misja się kończy – pozostaje poczekać, aż polecany spełni warunki i oboje otrzymacie nagrody 🙂 Pamiętaj, możesz otrzymać pieniądze za 10 poleceń, czyli aż 500 zł jest w Twoim zasięgu.

Gdzie znaleźć kod polecenia:

Osoba polecona (nowy klient banku):

Jako nowy klient banku masz do przejścia dwa kroki. Na szczęście nie są one trudne i każdy bez trudu sobie poradzi.

#Krok 1 – Otwórz konto Jakie Chcę z kartą debetową Mastercard Dopasowaną oraz z dostępem do bankowości internetowej

Na początek musisz oczywiście 🔎 otworzyć konto osobiste wraz z kartą oraz wpisać kod polecający we wniosku.

Pamiętaj że zakładając konto możesz skorzystać z drugiej promocji i zgarnąć 200 zł w gotówce – czyli łącznie zyskasz aż 250 zł!

Sprawdź szczegóły tej promocji opisane w poniższym artykule:

Jeśli nie masz nikogo sprawdzonego, kto mógłby polecić Ci konto będzie nam niezmiernie miło, jeśli użyjesz naszego sprawdzonego kodu poleceń: 1009860817. Gwarantujemy, że wszystkie zgody zostały wyrażone, a konto będzie otwarte 🙂 Dzięki Tobie zyskamy kilka złotych na dalszy rozwój naszej strony, byś zawsze mógł znaleźć tu rzetelnie opisane promocje.

Wypełniając wniosek pamiętaj o tym, by:

 • wpisać kod polecającego;
 • zaakceptować oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem promocji;
 • nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną;
 • wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej;
 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu;
 • wyrazić zgodę na Elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Jak ustawić EKK?

Koniecznie wpisz kod polecający otrzymany od znajomego – bez tego premia przepadnie! Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem poleceń, użyj naszego, Moniakowego kodu: 1009860817 

Następnie 🔎 podpisz umowę o konto i kartę. Zrobisz to za pośrednictwem kuriera. Pamiętaj, że musisz mieć aktywne konto maksymalnie do końca promocji, czyli 🗓 do 31 października .

#Krok 2 – używaj aktywnie karty

To już ostatnie dwie czynności, które dzielą Was (Ciebie i polecającego) od nagrody. Wystarczy że 🗓 do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • 🔎 zalogujesz się min. 1 raz do bankowości internetowej Santander lub aplikacji mobilnej banku;
 • 🔎 dokonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej lub BLIK. UWAGA! Jedna z tych płatności musi być płatnością za pomocą kodu BLIK. Możesz zapłacić nim w sklepie lub w Internecie (nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje cashback).

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Zakupy możesz zrobić w sklepach stacjonarnych, na stacjach benzynowych, pubach, restauracjach, w kinie lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo mniejszych – ważne, żeby zostały zaksięgowane do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta z polecenia. Nie zostaną wzięte pod uwagę wypłaty gotówki oraz transakcje cashback, zarówno te dokonane kartą, jak i BLIKiem.

Pamiętaj, aby jedną z tych płatności koniecznie dokonać BLIKIEM!

To wszystko. Teraz sam możesz wygenerować kod polecenia i zarabiać dalej. W ten sposób możesz dorobić do 500 zł w obecnej edycji programu poleceń. Brzmi nieźle, prawda? .

Pamiętaj, że na dzień wypłaty nagrody zarówno osoba polecająca, jak i polecana muszą mieć aktywne konto i kartę. Nie odwołuj również przed tym terminem wyrażonych zgód marketingowych.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymacie nagrody?

Nagrody otrzymacie 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nowy klient spełnił wszystkie warunki promocji.

Przykład

Osoba polecana zakłada konto w sierpniu. Warunki spełnia do końca września. Nagrody otrzymacie do końca października.

Dla osoby polecającej 50 zł wpłynie na konto w Santanderze.

Natomiast osoba polecana otrzyma wiadomość w bankowości internetowej (lub aplikacji) z kodem do wykorzystania w programie Bezcenne Chwile. Osoba polecona otrzyma 3400 punktów w Bezcennych Chwilach, które można wymienić na nagrody o wartości 50 zł – na przykład voucher do Decathlon, Empik, RTV Euro AGD i wielu innych sklepów.

Otrzymany kod wpisuje się podczas rejestracji do programu Bezcenne Chwile, lub po rejestracji, po zalogowaniu się do programu. Punkty na koncie zostaną naliczone maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych i są ważne przez 36 miesięcy – po tym terminie przepadną.

Podsumowanie

Jeśli masz konto w Santander Bank Polska, jesteś z niego zadowolony to podziel się tą informacją z rodziną i znajomymi. Zarobisz Ty, zarobią oni – i wszyscy będą zadowoleni i szczęśliwi 🙂

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 2. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VIII edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa, a więć trzeba zainstalować aplikację mobilną na telefonie)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 3. Michał pisze:
  Proszę, oto sprawdzony i aktualny kod polecenia: 1013946447

  Mam spełnione wszystkie wymagane warunki aktualnej edycji programu poleceń. Teraz ruch jest po Twojej stronie 🙂

 4. Andrzej pisze:
  Witam, podaję kod polecającego: 1008687930. Kod jest aktualny i aktywny. 100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln, w tym jedna płatność BLIK. Wystarczy kod wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłem na własnym organizmie, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa. Dzięki.
  Kod polecającego: 1008687930
 5. Tomek pisze:
  101 629 9073 – kod polecający

  Będzie bardzo wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć powyższego kodu polecającego podczas zakładania konta.

 6. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Podany kod obowiązuje od 15.08.2020r. do 31.10.2020r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 7. Kamil pisze:
  Witam, Użycie kod polecającego skutkuje 50zł dla Ciebie i 50 zł dla mnie tak jak wynika z artykułu
  Mój aktualny kod polecającego: 1016208793 Pozdrawiam
 8. Ola pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1016484890. Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam warunki promocji.
  Z góry dziękuję i miłego dnia 🙂
 9. Rafał pisze:
  Musi mieć minimum 18 lat osoba polecana?
 10. Jarek pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1012153166. Z góry dziękuję i miłego dnia
 11. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂
 12. Andy pisze:
  Witam, mój kod polecającego: 1008687930. Kod jest aktualny i aktywny. Działa po spełnieniu warunków logowanie do bankowości, zgody, płatność kartą ogółem 300 pln, w tym jedna płatność BLIK. Wystarczy kod wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłem, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa. Dzięki.
  Kod polecającego: 1008687930
 13. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂

Napisz komentarz