Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

PKO dla młodych: 100 zł do INTERSPORT za założenie 1 darmowego konta [łatwe warunki]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Bank PKO BP ponownie przygotował bardzo atrakcyjną propozycję dla młodych. Za otwarcie darmowego konta i zrobienie 1 płatności kartą, otrzymujesz 100 zł na zakupy w sklepach stacjonarnych INTERSPORT lub na esklep.intersport.pl.

Promocja nie ma haczyków, ani żadnych podstępnych warunków, ukrytych małym druczkiem – sprawdziłem!

Informacja z 26.04.2017: Zdaje się, że bank PKO jest niezadowolony z wyników kampanii, ponieważ na ostatnie kilka dni zdecydował się podjąć współpracę również z portalem fast50club i teraz oprócz wspomnianych w tekście 100 zł do Intersportu możesz zgarnąć również 40 zł w gotówce. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://moniaki.pl/pko-dla-mlodych-100-zl-na-zakupy-sportowe-comp/

WAŻNE: W promocji dostępnych jest tylko 4 500 nagród (100 zł w każdej), dla pierwszych 4 500 osób, które wykonają kroki opisane poniżej. W zeszłym roku, tego typu promocja zakończyła się w mniej niż 3 tygodnie, wiec musisz się spieszyć.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo) lub zamknąłeś je przed 1.12.2016.

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla Młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Do promocji możesz dołączyć tylko do 5 maja 2017r. do godziny 23:59. Natomiast jest bardzo prawdopodobnie, że promocja zostanie zakończona przed czasem po wyczerpaniu limitu 4 500 kont promocyjnych.

Do końca promocji pozostało:

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(załóż konto, wykonaj 1 płatność kartą i odbierz 100 zł na zakupy sportowe)

Instrukcja, jak dostać 100 zł na zakupy sportowe!

Cała procedura na zdobycie 100 zł na zakupy w sklepie InterSport jest prosta jak drut:

 1. Załóż „Konto Dla Młodych” w banku PKO. Kliknij tutaj, aby założyć konto przez internet >>
 2. Wypełniając formularz otwarcia konta, zaznacz, że chcesz konto z kartą.
 3. Wypełniając formularz otwarcia konta wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania vouchera (wymaga tego regulamin).
 4. Po otwarciu konta i otrzymaniu karty, wykonaj minimum 1 płatność kartą (na dowolną kwotę). Masz czas do 19 maja.
 5. Do 19 maja 2017r. zarejestruj się na pkobp.pl/sportza0

I to wszystko! Pierwsze 4 500 osób otrzymuje 2 vouchery po 50 zł każdy, na zakupy sportowe w sklepach stacjonarnych INTERSPORT lub na esklep.intersport.pl. O kolejności przyznawania nagród decyduje data spełnienia wszystkich powyższych kroków.

Dodatkowa wskazówka: Wypełniając formularz o konto w PKO nie zmieniaj wizerunku karty. To usługa dodatkowa i kosztuje 14,90 zł.

Oczywiście konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu nagrody. Nie ma żadnych zobowiązań, ani haczyków. Po zamknięciu konta vouchery będą dla Ciebie nadal aktywne aż do końca roku.

Vouchery będą przyznawane w 3 turach: 18 kwietnia, 15 maja i 29 maja 2017. Vouchery dostaniesz, jako wiadomość w bankowości internetowej iPKO w formie kodów do wykorzystania podczas zakupów sportowych np. butów, piłki, stroju do biegania, rakiety do tenisa i wszystkich innych rzeczy dostępnych w sklepach INTERSPORT.

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(załóż konto, wykonaj 1 płatność kartą i odbierz 100 zł na zakupy sportowe)

Podsumowanie tej prostej jak drut promocji

Promocja jest niezwykle prosta. Wystarczy parę minut, założenie konta, 1 płatność kartą i stówka wpada do kieszeni. Jedyny minus tej promocji to dostępność tylko dla osób w wieku 18 – 26 lat. Jednocześnie trzeba być dobrej myśli, że i dla nas „trochę starszych” trafi się taka łatwa perełka.

Dostajesz 100 zł do odebrania za założenie konta i zrobienie 1 transakcji kartą! Bez zobowiązań i haczyków. Mocno polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Działaj szybko – vouchery dostanie pierwsze 4 500 osób. Załóż teraz konto przez internet i zdobądź 100 zł na zakupy sportowe: Zakładam konto i odbieram bonus 100 zł >>

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 39

 1. Adrian pisze:
  Ja brałem udział w promocji na te bilety do kina, do teraz biletów nie dostałem, a PKO umywa ręce. Zrobiłem jedną transakcję kartą-wypłaciłem kasę z bankomatu co już aktywowało kartę i podobno wg. ekspertów z tej strony miało wystarczyć, ale jednak nie wystarczyło jak widać…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale Twoją transakcją w ramach spełnienia warunków była wypłata z bankomatu?
  • pracownik PKO BP pisze:
   Cytuje fragment, który jest powyżej w tekście – warunki skorzystania z promocji: „wykonaj minimum 1 płatność kartą (na dowolną kwotę)”.
   Wypłata pieniędzy z bankomatu nie jest płatnością lecz jak sama nazwa mówi wypłatą gotówki, więc nie spełniłeś warunków promocji.
   Warto w takich sytuacjach czytać regulamin promocji – https://www.pkobp.pl/media_files/41b2c6cd-b5a5-478f-b078-efa07150de39.pdf
 2. Krystian pisze:
  Wszystko wporządku, dostałem wypłatę 100 zł na konto, polecam!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Gratulujemy serdecznie 🙂
  • romek pisze:
   To dosc dziwne, bo podobno do odebrania jest kod, a nie gotowka,,, postarajcie sie lepiej robic te fikcyjne konta.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krystianowi pewnie chodziło o promocję Mam PKO gdzie za polecenie komuś konta odbiera się 100 zł. 🙂 Zakładam więc, że Krystian odebrał kody + przystąpił do promocji z poleceniami i odebrał jeszcze 100 zł. Nie praktykujemy zakładania fikcyjnych kont. 🙂
 3. Radek pisze:
  Mam konto koło dwóch miesięcy, zdążyłem również odebrać bilety z poprzedniej promocji.
  Moje pytanie jest następujące, czy można zgłaszać się w takim przypadku pod ww. stronę po otrzymanie voutcherów czy to tylko promocja dla ‚świeższych’ kont?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Radosławie, promocja jest przeznaczona tylko dla nowych klientów, czyli osób które nie mają konta w PKO. 🙂
 4. Adam pisze:
  A czy promocja łączy się z programem poleceń Mam PKO?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, tę promocję można jak najbardziej połączyć z programem poleceń. 🙂
 5. Karolina pisze:
  Skąd mam wiedzieć czy jeszcze są te vouchery? Widać to gdzieś?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak vouchery się skończą to strona promocji przestanie działać. 🙂
 6. MM pisze:
  Od kiedy jest ta promocja? Opisujecie ją od 27 marca a Krystian 28 pisze ze juz dostał 100 zł w jeden dzień założył konto dostał pocztą zapłaciła kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krystian zapewne pisze o promocji z poleceniem gdzie odebrał 100 zł za to że ktoś polecił mu konto w PKO.
 7. Kamil pisze:
  Tak samo Pani w banku obiecywała, że będą bilety i do tej pory ich nie ma może kurier zaginoł
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przecież bilety przychodzą poprzez wiadomość w systemie bankowości online, a nie za pośrednictwem kuriera. Może sprawdź zakładkę wiadomości?
 8. Sebastian pisze:
  Przeciez to jest kłamstwo. Kto mi udowodni że dostał na prawdę tą kase?
 9. Zosia pisze:
  A jeżeli założyłam konto w PKO by otrzymać bilety, ale już nie zdążyłam to mogę wziąć udział w tej promocji? Czy data założenia konta musi mieścić się w dacie rozpoczęcia tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli posiadasz konto w PKO to jesteś już klientem banku i nie możesz przystąpić do promocji ponieważ nie będziesz już nowym klientem.
 10. Artur pisze:
  mały błąd w artykule,
  „Uprzejmie informuję, że kody będą wydawane w dwóch turach: do 18 kwietnia 2017 r. i do 15 maja 2017 r. według kolejności spełnienia przez Uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania nagrody.”
  oficjalna odpowiedz od banku
  pozdrawiam
 11. Bartłomiej pisze:
  Tą procedure z pkt 5 wykonac dopiero po zrobieniu płatności kartą? czy może po załozeniu konta odrazu?
 12. Ania pisze:
  Witam, wykonałam wszystkie kroki, lecz wciąż nie dostałam żadnej wiadomości na moje konto elektronicznej bankowości. Ile się powinno czekać na wydanie bonów ? Czy może już pula została wyczerpana ? Nie wiem też, czy proces mógł zakłócić fakt, iż zarejstrowałam się na https://www.pkobp.pl/lpk/sport-za-0-zarejestruj-sie/ zanim dostałam na maila potwierdzenie z banku, że kurier dostarczył placówce podpisane umowy. Z góry dziękuję za odpowiedź !
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bony wydawane są w dwóch turach. Pierwsza tura będzie wydawana do 18 kwietnia 2017 roku a druga do 15 maja 2017 roku. W pierwszej turze, bony otrzymają osoby, które spełniły wszystkie warunki opisane w artykule do 7 kwietnia 2017 roku. Z kolei w drugiej turze nagrody będą dla tych, którzy warunki spełnili do 5 maja 2017 roku. Nie ma tu znaczenia kiedy zarejestrowałaś się do promocji, ważne jest to kiedy spełniłaś warunki. 🙂

   Znając PKO bony będą rozesłane równo 18 kwietnia warto więc poczekać jeszcze i niczym się nie przejmować. 🙂

   Wesołych Świąt!

 13. Artur pisze:
  Warto dodać,że mały haczyk jest tzn. aby zamknąć konto za darmo trzeba być klientem minimum 3 miesiące inaczej koszt zamknięcia wyniesie 35 zł. Ogólnie mówiąc 3 miesiące można się przemęczyć pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przedstawiciela PKO BP: „Regulamin promocji nie przewiduje żadnych specjalnych opłat za zamknięcie konta otwartego w czasie jej trwania. Warunki zamknięcia konta określa „Regulamin rachunków bankowych i kart debetowych dla Klientów indywidualnych w PKO Banku Polskim SA” – on również nie przewiduje opłat za zamknięcie rachunku. „
 14. Artur pisze:
  Przepraszam za wprowadzenie w błąd (źle poinformowali mnie w punkcie) konto można zamknąć za darmo potwierdzam, vouchery przyszły 18 kwietnia można dwa połączyć( zrobiłem zakup 3 rzeczy wyszło 104,97 zł zapłaciłem 4,97 pozdrawiam
 15. Ewelina pisze:
  Chciałam skorzystać z promocji wypełniłam wniosek oddzwonili z banku, miał być kurier z dokumentami i… czekam już ponad dwa tygodnie na tego kuriera. Nawet nie wiem gdzie mogę to zgłosić :/ w końcu się promocja skończy i tyle z vouchera…
 16. Maciej pisze:
  Potwierdzam, promocja działa, tez mi przysłali vouchery i udalo się zrobić zakupy.
 17. Patryk pisze:
  Witam,dostałem 2 kody rabatowe do sklepu InterSport lecz gdy próbuje użyć z jednego z kodów w sklepie internetowym piszę,że nie odnaleziono kodu 🙁
 18. Kryzsztof pisze:
  Jak ktoś ma zużyte kody to może mi je podać.

Napisz komentarz