PROMOCJA ZAKOŃCZONA

PKO dla młodych: 100 zł do ALLEGRO za założenie 1 darmowego konta [łatwe do zdobycia]

Właśnie wystartowała MEGA atrakcyjna propozycja dla młodych od banku PKO BP. Za otwarcie darmowego konta, otrzymujesz 100 zł na zakupy na Allegro.pl.

Promocja nie ma haczyków, ani żadnych podstępnych warunków, ukrytych małym druczkiem – sprawdziłem! Wystarczy, że na tej specjalnej stronie założysz konto z kartą i voucher do Allegro leci do Ciebie. Poniżej rozpisuję wszystkie detale:

WAŻNE: W promocji dostępnych jest tylko 3 500 nagród (100 zł w każdej), dla pierwszych 3 500 osób, które założą konto. W zeszłym roku, tego typu promocja zakończyła się w mniej niż tydzień, wiec musisz się spieszyć. Po wyczerpaniu limitu kont promocyjnych linki w tym artykule automatycznie przestaną działać. Jeśli po kliknięciu w link widzisz możliwość założenia konta (a nie informację „Promocja Zakończona”) to znaczy, że promocja jest aktywna i bierzesz w niej udział.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz:

1) nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo)

LUB

2) Miałeś kiedyś konto w PKO (lub Inteligo) ale nie w roku 2017 (wykluczone są osoby, które posiadały choć przez chwilę konto między 1.01.2017, a 31.12.2017)

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla Młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
  • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Do promocji możesz dołączyć do 30 marca 2018r. do godziny 23:59. Natomiast jest bardzo prawdopodobnie, że promocja zostanie zakończona przed czasem po wyczerpaniu limitu 3 500 kont promocyjnych.

Do końca promocji pozostało:

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę o konto i ciesz się z darmowej stówki)

Instrukcja, jak dostać 100 zł do Allegro.pl!

Cała procedura na zdobycie 100 zł na zakupy na Allegro jest prosta jak drut:

  1. Załóż „Konto Dla Młodych” w banku PKO. Kliknij tutaj, aby założyć konto przez internet >> (polecam wybrać opcję podpisania umowy przez KURIERA, który przyjedzie do Ciebie z gotową umową)
  2. Wypełniając formularz otwarcia konta, zaznacz, że chcesz konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji).
  3. Wypełniając formularz otwarcia konta wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania vouchera (wymaga tego regulamin).
  4. Do 30 marca 2018r. (najlepiej zrobić to wcześniej) zarejestruj się na pkobp.pl/mozeszwszystko

I to wszystko! Pierwsze 3 500 osób otrzymuje voucher o wartości 100zł na zakupy na Allegro.pl. O kolejności przyznawania nagród decyduje data spełnienia wszystkich powyższych kroków.

Dodatkowa wskazówka: Wypełniając formularz o konto w PKO nie zmieniaj wizerunku karty. To usługa dodatkowa i kosztuje 14,90 zł.

Oczywiście konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu nagrody. Nie ma żadnych zobowiązań, ani haczyków. Po zamknięciu konta voucher będzie dla Ciebie nadal aktywny.

Vouchery będą przyznawane w 2 turach: 16 marca i 20 kwietnia 2018. Vouchery dostaniesz, jako wiadomość w bankowości internetowej iPKO w formie kodu do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Kod wpiszesz w specjalne pole po wybraniu metody płatności (voucher jest jednorazowy ale nie ma wymogu minimalnej kwoty zakupów).

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę o konto i ciesz się z darmowej stówki)

Podsumowanie tej prostej jak drut promocji

Promocja jest niezwykle prosta. Wystarczy parę minut, założenie konta i stówka wpada do kieszeni. Jedyny minus tej promocji to dostępność tylko dla osób w wieku 18 – 26 lat. Jednocześnie trzeba być dobrej myśli, że i dla nas „trochę starszych” trafi się taka łatwa perełka.

Dostajesz 100 zł do odebrania już za samo założenie konta! Bez zobowiązań i haczyków. Mocno polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Działaj szybko – vouchery dostanie pierwsze 3 500 osób. Załóż teraz konto przez internet i zdobądź 100 zł na dowolne zakupy z Allegro: Zakładam konto i odbieram bonus 100 zł >>

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz