Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

PKO BP: 100 zł do wykorzystania w Empiku w zamian za założenie Konta dla Młodych

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Masz 5 minut wolnego czasu i mniej niż 26 lat? Jeżeli tak to mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość…możesz w prosty sposób odebrać elektroniczny voucher na 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empik.com.

Wystarczy tylko jak najszybciej (limit 1 000 kont promocyjnych) przejść na dedykowaną stronę PKO BP i tam założyć Konto dla Młodych wraz z kartą MasterCard. To Tyle nagroda będzie Twoja.

Kto i dlaczego powinien skorzystać z promocji?

Do promocji może przystąpić osoba, która w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 31 marca 2018 r. włącznie nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP, w tym rachunku Inteligo oraz jest w wieku 18-26 lat.

Jeżeli spełniasz ten warunek warto, abyś zainteresował się promocją ponieważ uważam, że warto, przede wszystkim dlatego, że:

 • nagrodę otrzymuje każdy kto zdąży założyć konto za pośrednictwem strony internetowej (zostanie ona automatycznie wyłączona po osiągnięciu limitu kont promocyjnych);
 • elektroniczny kod możesz wykorzystać wielokrotnie, a to oznacza że nie musisz wydać całej jego wartości przy jednych zakupach, maksymalny termin ważności to 23.04.2019r.;
 • nagroda jest w pełni zwolniona z podatku – masz więc na czysto 100 zł;
 • voucher nie jest imienny więc możesz go komuś podarować;
 • voucher wykorzystujesz na produkty z oznaczeniem „Sprzedaje empik.com”

>>Przejdź na stronę PKO i odbierz 100 zł do Empiku<<

A to w zamian za założenie PKO Konta dla Młodych, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Myślisz, że promocja jest warta Twojej uwagi? Cieszę się, w takim razie zobaczmy co musisz zrobić krok po kroku, aby odebrać 100 zł do Empik.com.

Jak krok po kroku odebrać 100 zł do Empiku?

#1 KROKdo 18 maja 2018r. ale najlepiej jak najszybciej (limit 1 000 kont) przejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard (obowiązkowo). Podczas wnioskowania o konto wyraź zgodę na:

 • otrzymywanie informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących

WSKAZÓWKA: Wypełniając formularz o konto w PKO nie zmieniaj wizerunku karty. To usługa dodatkowa i kosztuje 14,90 zł, a zmiana wizerunku karty nie jest potrzebna.

#2 KROK – podpisz umowę o Konto wraz z Kartą;

#3 KROK – zarejestruj się na stronie promocyjnej www.pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja – na stronie możesz zarejestrować się tuż po złożeniu wniosku o konto np. podczas oczekiwania na kuriera;

To wszystko!

Warunki spełniłeś więc teraz czas na nagrodę. Elektroniczny voucher do Empik.com będzie przyznawany do dnia 30.05.2018r., poprzez wysłanie przez Bank wiadomości zawierającej kod w serwisie bankowości online iPKO.

>>Przejdź na stronę PKO i odbierz 100 zł do Empiku<<

A nie mówiłam, że będzie prost? Wystarczy tylko, że założysz konto osobiste i zarejestrujesz się w promocji, a to jest przepustką do odebrania nagrody głównej w tej promocji czyli 100 zł do sklepu Empik.com.

Za minimum formalności, brak trudnych wymagań oraz fajną nagrodę oceniam promocję na 5

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 24

 1. ewa pisze:
  W wieku 16 lat można?
 2. Piotr pisze:
  Pytanie. Założyłem konto w pierwszym tygodniu kwietnia tego roku i mam 18 lat to należy mi się taki voucher? Bo mam konto wiec drugiego nie założę ale swojej konto założyłem chyba w dobrym okreside czasowym
 3. Gośka pisze:
  Jeśli założyłam konto w tym okresie i dopiero teraz zobaczyłam tą informacje to w jaki sposób i czy mogę zgłaszać się po ten voucher???
 4. Jan pisze:
  Czy jeśli założyłem konto z linka, od razu potem zarejestrowałem się na tej stronie promocji, co trzeba podać PESEL i nie otrzymałem na maila żadnej informacji zwrotnej, że zarejestrowałem się w promocji to czy coś źle zrobiłem? Czy miałem dostać jakieś potwierdzenie czy tylko na maila przychodzi potwierdzenie założenia konta?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przychodzi tylko mail dot. założenia konta, po rejestracji w promocji nie ma żadnego potwierdzenia. 🙂
 5. Popek pisze:
  Gry z seri wiedzmin ❤
 6. Adaś pisze:
  Witam, jeżeli złożyłem podanie do tej promocji przed założeniem konta ale wciągu 5 min założyłem to konto to coś się stanie ? Np. Bede wykluczony z promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak złożyłeś podanie do tej promocji, trochę nie rozumiem pytania.
 7. Patryk pisze:
  Jest gdzieś licznik ile takich promocyjnych kuponów zostało? Czy zakładane w ciemno?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dopóki strona promocyjna działa to konta promocyjne jeszcze są dostępne. 🙂
 8. Daniel pisze:
  Po jakim czasie moge bez konsekwencji zrezygnowac z konta?
 9. Nazar pisze:
  Ze względu na to, że nie jestem obywatelem Polski, nie mogłem zarejestrować się na stronie internetowej, prosi nr dowodu osobistego. Wpisując nr paszportu zagranicznego nie przepuszcza dalej, więc otworzyłem konto w banku za pośrednictwem pracownika, również zgłosiłem, że chcę zalapać się za promocje. Czy jest możliwość, że dostanę 100 zł?
  W ciągu ile dni od zarejestrowania przychodzą kody?
  Dziękuję:)
 10. Filip pisze:
  Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na voucher? Założyłem konto wczoraj tj. 08.05.2018 i zarejestrowałem się w promocji zaraz bo potwierdzeniu na maila.
 11. dewj pisze:
  jesli nie zarejestrowałem się na stronie, nie otrzymam nagrody ?

Napisz komentarz