PROMOCJA ZAKOŃCZONA

PKO: 100 zł do Allegro.pl za założenie 1 darmowego konta [łatwe warunki]

Właśnie wystartowała MEGA atrakcyjna promocja dla osób w wieku 18 – 26 lat. Za otwarcie darmowego konta w PKO BP, otrzymujesz 100 zł na zakupy na Allegro.pl.

Promocja nie ma haczyków – sprawdziłem w regulaminie! Wystarczy, że na tej specjalnej stronie założysz konto z kartą i voucher do Allegro leci do Ciebie. Poniżej rozpisuję szczegóły:

UWAGA: Dostępnych jest tylko 3 500 nagród (100 zł w każdej), dla pierwszych 3 500 osób, które założą konto. W zeszłym roku, tego typu promocja zakończyła się w mniej niż tydzień. Po wyczerpaniu limitu kont promocyjnych linki w tym artykule automatycznie przestaną działać. Jeśli po kliknięciu w link widzisz możliwość założenia konta (a nie informację “Promocja Zakończona”) to znaczy, że promocja jest aktywna i bierzesz w niej udział.

Kto może skorzystać?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz:

1) nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo)

LUB

2) Miałeś kiedyś konto w PKO (lub Inteligo) ale nie w roku 2017 (wykluczone są osoby, które posiadały choć przez chwilę konto między 1.01.2017, a 31.12.2017)

Promocja dotyczy konta “PKO Konto dla Młodych”, które jest bardzo atrakcyjne:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
  • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Do promocji możesz dołączyć do 30 marca 2018r. do godziny 23:59. Natomiast jest bardzo prawdopodobnie, że promocja zostanie zakończona przed czasem po wyczerpaniu limitu 3 500 kont promocyjnych.

Do końca promocji zostało:

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę o konto i zrób darmowe zakupy na Allegro.pl)

Instrukcja, jak zdobyć bonus:

Cała procedura na zdobycie 100 zł na zakupy na Allegro jest prosta jak drut:

  1. Załóż “Konto Dla Młodych” w banku PKO. Kliknij tutaj, aby założyć konto przez internet >> (polecam wybrać opcję podpisania umowy przez KURIERA, który przyjedzie do Ciebie z gotową umową)
  2. Wypełniając formularz otwarcia konta, zaznacz, że chcesz konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji).
  3. Wypełniając formularz otwarcia konta wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania vouchera (wymaga tego regulamin).
  4. Do 30 marca 2018r. (najlepiej zrobić to wcześniej) zarejestruj się na pkobp.pl/możeszwszystko

I to wszystko! Pierwsze 3 500 osób otrzymuje voucher o wartości 100zł na zakupy na Allegro.pl. O kolejności przyznawania nagród decyduje data spełnienia wszystkich powyższych kroków.

Dodatkowa wskazówka: Wypełniając formularz o konto w PKO nie zmieniaj wizerunku karty. To usługa dodatkowa i kosztuje 14,90 zł.

Oczywiście konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu nagrody. Nie ma żadnych zobowiązań, ani haczyków. Po zamknięciu konta voucher będzie dla Ciebie nadal aktywny.

Vouchery będą przyznawane w 2 turach: 16 marca i 20 kwietnia 2018. Vouchery dostaniesz, jako wiadomość w bankowości internetowej iPKO w formie kodu do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Kod wpiszesz w specjalne pole po wybraniu metody płatności (voucher jest jednorazowy ale nie ma wymogu minimalnej kwoty zakupów).

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę o konto i zrób darmowe zakupy na Allegro.pl)

Podsumowanie:

Promocja jest prosta jak drut. Wystarczą 3 minuty, założenie konta i stówka wpada do kieszeni. Jedyny minus tej promocji to dostępność tylko dla osób w wieku 18 – 26 lat. Jednocześnie trzeba być dobrej myśli, że i dla nas “trochę starszych” trafi się taka łatwa perełka.

Dostajesz 100 zł do odebrania już za samo założenie konta! Bez zobowiązań i haczyków. Mocno polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Działaj szybko – vouchery dostanie pierwsze 3 500 osób. Po wyczerpaniu limitu kont promocja zostanie zakończona. Załóż teraz konto przez internet i zdobądź 100 zł na dowolne zakupy z Allegro: Zakładam konto i odbieram bonus 100 zł >>

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz