PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz (na banalnych warunkach) 100 zł voucher do Allegro za założenie bezpłatnego konta w PKO

Dla wszystkich młodych osób w wieku od 18 do 26 lat mam propozycję od banku PKO BP. Już za samo otwarcie bezpłatnego konta, otrzymujecie 100zł na zakupy na Allegro.pl. Nie trzeba robić nic dodatkowo, a konto można zamknąć po odebraniu bonusu.

Promocja nie ma żadnych haczyków, ukrytych małym druczkiem – sprawdziłem. Wystarczy, że na stronie promocyjnej założycie konto (koniecznie z kartą) i voucher do Allegro powędruje do Was. Zobacz szczegóły:

WAŻNE: W promocji dostępnych jest 3 500 nagród (100 zł w każdej), dla pierwszych 3 500 osób, które założą konto. Po wyczerpaniu limitu kont w promocji linki w tym artykule automatycznie wygasną. Jeśli po kliknięciu w link widzisz możliwość założenia konta (a nie komunikat “Promocja Zakończona”) to znaczy, że promocja jest aktywna i możesz wziąć w niej udział.

Kto może skorzystać?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między od 18 do 26 lat, oraz:

1) nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo)

LUB

2) Miałeś kiedyś konto w PKO (lub Inteligo) ale nie w roku 2017 (wykluczone są osoby, które posiadały choć przez chwilę konto między 1.01.2017, a 31.12.2017)

Promocja obejmuje konto “PKO Konto dla Młodych”, które jest bardzo atrakcyjne:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
  • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Do akcji dołączyć możecie nie później niż 30 marca 2018r. do godziny 23:59. Domyślam się, że promocja skończy się przed czasem po wyczerpaniu limitu promocji, o którym wspomniałem powyżej.

Do końca pozostało:

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę i ciesz się z darmowej stówki)

Co zrobić?

Wszystkie kroki do zdobycia 100 zł na zakupy na Allegro są proste jak drut:

  1. Załóż “Konto Dla Młodych” w banku PKO. Kliknij tutaj, aby założyć konto przez internet >> (polecam wybrać podpisanie umowy przez KURIERA, który przyjedzie do Ciebie z gotową umową)
  2. Wypełniając formularz otwarcia konta, zaznacz, że chcesz konto z kartą (wymaga tego regulamin).
  3. Wypełniając formularz otwarcia konta wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania vouchera (wymaga tego regulamin).
  4. Do 30 marca 2018r. (najlepiej zrobić to wcześniej) zarejestruj się na pkobp.pl/mozeszwszystko

I to wszystko! Pierwsze 3 500 osób otrzymuje voucher o wartości 100zł na zakupy na Allegro.pl. O kolejności przyznawania nagród decyduje data spełnienia wszystkich powyższych kroków.

Dodatkowa wskazówka: Wypełniając formularz o konto w PKO pamiętaj, aby nie zmieniać wizerunku karty. To jest usługa dodatkowa i kosztuje jednorazowo 14,90 zł.

Oczywiście konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu nagrody. Nie ma żadnych zobowiązań, ani haczyków. Po zamknięciu konta voucher będzie dla Ciebie nadal aktywny i nie będziesz musiał go zwracać.

Vouchery będą przyznawane w 2 turach: 16 marca i 20 kwietnia 2018. Kod promocyjny dostaniesz, jako wiadomość w bankowości internetowej iPKO w formie kodu do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Kod wpiszesz w pole widoczne na obrazku powyżej, po wybraniu metody płatności (voucher jest jednorazowy ale nie ma wymogu minimalnej kwoty zakupów).

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę o konto i ciesz się z darmowej stówki)

Podsumowanie promocji:

Promocja jest prosta jak drut. Prościej chyba już się nie dało jej przygotować. Gratuluję marketingowcom banku PKO. Myślę, że nie było im łatwo przepchnąć taką akcję. Wystarczą Ci 3 minuty, założenie konta i 100 zł wpada do Twojej kieszeni. Aż sam żałuję, że już dawno nie mam mniej niż 26 lat 🙁

Dostajesz 100 zł do Allegro.pl do odebrania za samo założenie konta! Bez zobowiązań i haczyków. Polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Działaj szybko – vouchery dostanie tylko 3 500 osób. Załóż teraz konto przez internet i zdobądź 100 zł na dowolne zakupy z Allegro: Zakładam konto i odbieram bonus 100 zł >>

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz