PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł voucher do realizacji w Allegro za założenie bezpłatnego konta w PKO

Jeśli macie od 18 do 26 lat to mam dla Was świetną propozycję od banku PKO BP. Już za samo otwarcie bezpłatnego konta, otrzymujecie 100zł na zakupy na Allegro.pl. Nie trzeba robić nic więcej.

Promocja nie ma żadnych haczyków, ukrytych małym druczkiem – sprawdziłem. Wystarczy, że na stronie promocyjnej założycie konto (koniecznie z kartą) i voucher do Allegro powędruje do Was. Poniżej opisałem szczegóły:

WAŻNE: W promocji dostępnych jest tylko 3 500 premii (100 zł w każdej), dla pierwszych 3 500 osób, które założą konto. Po wyczerpaniu limitu kont w promocji linki w tym artykule automatycznie wygasną. Jeśli po kliknięciu w link widzisz możliwość założenia konta (a nie informację „Promocja Zakończona”) to znaczy, że promocja jest aktywna i możesz wziąć w niej udział.

Kto może skorzystać?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między od 18 do 26 lat, oraz:

1) nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo)

LUB

2) Miałeś kiedyś konto w PKO (lub Inteligo) ale nie w roku 2017 (wykluczone są osoby, które posiadały choć przez chwilę konto między 1.01.2017, a 31.12.2017)

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla Młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
  • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Do akcji dołączyć możecie nie później niż 30 marca 2018r. do godziny 23:59. Natomiast prawdopodobne jest, że promocja skończy się przed czasem po wyczerpaniu limitu promocji, o którym wspomniałem powyżej..

Do końca promocji pozostało:

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę i ciesz się z darmowej stówki)

Co zrobić?

Wszystkie kroki do zdobycia 100 zł na zakupy na Allegro są proste jak drut:

  1. Załóż „Konto Dla Młodych” w banku PKO. Kliknij tutaj, aby założyć konto przez internet >> (polecam wybrać podpisanie umowy przez KURIERA, który przyjedzie do Ciebie z gotową umową)
  2. Wypełniając formularz otwarcia konta, zaznacz, że chcesz konto z kartą (wymaga tego regulamin).
  3. Wypełniając formularz otwarcia konta wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania vouchera (wymaga tego regulamin).
  4. Do 30 marca 2018r. (najlepiej zrobić to wcześniej) zarejestruj się na pkobp.pl/mozeszwszystko

I to wszystko! Pierwsze 3 500 osób otrzymuje voucher o wartości 100zł na zakupy na Allegro.pl. O kolejności przyznawania nagród decyduje data spełnienia wszystkich powyższych kroków.

Dodatkowa wskazówka: Wypełniając formularz o konto w PKO pamiętaj, aby nie zmieniać wizerunku karty. To jest usługa dodatkowa i taki luksus kosztuje jednorazowo 14,90 zł.

Oczywiście konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu nagrody. Nie ma żadnych zobowiązań, ani haczyków. Po zamknięciu konta voucher będzie dla Ciebie nadal aktywny i nie będziesz musiał go zwracać.

Vouchery będą przyznawane w 2 terminach: 16 marca i 20 kwietnia 2018. Kod promocyjny dostaniesz, jako wiadomość w bankowości internetowej iPKO w formie kodu do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Kod wpiszesz w specjalne pole po wybraniu metody płatności (voucher jest jednorazowy ale nie ma wymogu minimalnej kwoty zakupów).

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę o konto i ciesz się z darmowej stówki)

Na zakończenie

Promocja jest naprawdę prosta jak drut. Prościej chyba już się nie dało tego przygotować. Wystarczą 3 minuty, założenie konta i 100 zł wpada do Twojej kieszeni. Aż sam żałuję, że już dawno nie mam mniej niż 26 lat 🙁

Dostajesz 100 zł do Allegro.pl do odebrania za samo założenie konta! Bez zobowiązań i haczyków. Polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Działaj szybko – vouchery dostanie tylko 3 500 osób. Załóż teraz konto przez internet i zdobądź 100 zł na dowolne zakupy z Allegro: Zakładam konto i odbieram bonus 100 zł >>

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz