Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 100 zł gotówką + 50 zł na zakupy + 50 zł za konto dziecka + 2% do 20 000 zł dla oszczędności w Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł przelewem na konto

Za co?

Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

– Podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

– za zapewnienie w kolejnych 4 miesiącach wpływu na min. kwotę 500 zł, wykonanie jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay oraz jedno logowanie do PeoPay.

Ile to kosztuje?

Dla osób poniżej 26 roku życia: 0 zł za prowadzenie konta i karty, 0 zł za przelewy internetowe.

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł opłaty za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

W zależności od daty założenia konta: do 31 grudnia/31 stycznia lub do 28 lutego.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku nie posiadały w banku Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Rozpoczął się sezon wakacyjny. Myślami większość z nas jest już daleko od rzeczywistości: nad morzem, w górach, na Mazurach, w ciepłych krajach. Jednak pamiętamy wszyscy, że po wakacjach niestety zawsze czaka nas powrót to rzeczywistości – i do domowego budżetu, który co miesiąc trzeba rozplanować i dopiąć.

Dlatego warto już dziś wziąć udział w promocjach bankowych, tak aby po powrocie z wakacji (gdzie, jak wiadomo, popuszczamy zazwyczaj pasa w wydatkach) można było swój budżet wspomóc dodatkowymi pieniędzmi.

Przykładowo zakładając konto w Pekao S.A. możesz otrzymać 100 zł + 50 zł za konto dla dziecka + 50 zł na zakupy za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach.

Dodatkowo możesz ulokować do 20 000 zł na 2% na 4 miesiące na koncie oszczędnościowym. Jeszcze 3-4 miesiące temu 2% by nas nie zachwyciło, ale obecnie trudno znaleźć lepszą ofertę na oszczędności.

Promocja potrwa do 🗓 30 września 2020 roku. Warto dopełnić formalności już dziś, by wyruszyć na zasłużony odpoczynek ze spokojną głową.

Konto Przekorzystne – czy naprawdę korzystne?

Ktoś może powiedzieć – konto jak konto, mam już jedno i nie potrzebuję drugiego. Jednak doświadczenie pokazuje, ze zawsze warto przyjrzeć się szczegółom. Tak jest i w przypadku konta w Pekao S.A. Jego największą zaletą jest wielowalutowa karta Mastercard Debit FX.

Czym się różni od zwykłej karty do konta? Różnic na plus naliczyłam aż cztery:

 • bardzo korzystny kurs przewalutowania po średnim kursie Mastercard. Płacisz kartą za zakupy za granicą czy w zagranicznych sklepach internetowych i nie musisz się martwić o koszty przewalutowania.
 • brak prowizji za przewalutowania. Niezależnie od kwoty i również w weekendy (kto ma Revoluta to pamięta, że w weekendy doliczana jest prowizja).
 • darmowe bankomaty za granicą. Jeżeli masz mniej niż 26 lat – bezwarunkowo, jeżeli masz więcej niż 26 lat musisz spełniać tylko warunki bezpłatności konta, o których będzie mowa w dalszej części artykułu – wtedy wszystkie bankomaty za granicą masz za 0 zł, bez limitu wypłat.
 • możliwość podpięcia jednej karty do kont walutowych. Możesz podpiąć kartę pod konta w EURO, USD, GBP i CHF. Wtedy wymieniasz walutę kiedy chcesz, po najlepszym dla Ciebie kursie.

Dla kogo jest ta promocja?

Jeśli 🗓 od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku nawet przez jeden dzień nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokat w banku Pekao S.A. (lub nie byłeś współwłaścicielem) to oznacza, że ta promocja jest dla Ciebie.

Jak mieć konto Przekorzystne za 0 zł?

Co prawda w promocji biorą udział dwa konta: Przekorzystne oraz Świat Premium, ale skupimy się na tym pierwszym. Dlaczego? zapytasz? Ponieważ konto to w łatwy sposób możesz mieć za darmo, a naszą dewizą jest: „bankujesz-zyskujesz”.

Jeśli masz mniej niż 26 lat to jesteś na najlepszej pozycji – nie musisz nic robić by wszystko mieć za darmo.

A co z osobami, które jak ja, niestety 26 urodziny mają za sobą? My musimy jedynie zapewnić co miesiąc jednorazowy wpływ min. 500 zł (na przykład z konta w innym banku) oraz jeden raz zapłacić kartą lub aplikacją PeoPay (na dowolną kwotę). I wtedy również wszystko będzie darmowe.

Aby konto, karta i bankomaty były darmowe, zapewnij wpływ i płatność kartą w poprzednim miesiącu – przykładowo za spełnienie warunków w lipcu nie będzie pobrana żadna opłata w sierpniu.

Pekao Konto Przekorzystne dla mlodych

  Aktualne na dzień: 2 grudnia 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata za kartę do konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Możesz zmienić sposób autoryzacji na aplikację mobilną

O autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 29 października 2021

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (ten sam warunek co przy opłacie za konto)

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Zgarniam nagrodę 100 zł – instrukcja krok po kroku

Na wstępie wymieniłam Ci kilka korzyści jakie niesie ze sobą konto Przekorzystne. Na początek skupimy się na głównej nagrodzie, czyli 100 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków aktywności. W dalszej części artykułu opowiem o kolejnych bonusach.

#Krok 1 – załóż konto i kartę i podpisz umowę

Najpóźniej 🗓 do 30 września 🔎 załóż konto Przekorzystne wraz z kartą do konta. Wypełniając wniosek o konto koniecznie 🔎 zaznacz, że wyrażasz zgodę na przystąpienie do promocji oraz oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem promocji.

Wniosek złożysz z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule),a do wyboru masz aż dwa sposoby:

 • online, z wykorzystaniem biometrii lub
 • mobilnie, za pomocą aplikacji PeoPay (jeśli chcesz założyć konto przez aplikację wybierz to przy wypełnianiu wniosku z podanego linku).

Polecamy założenie konta online, na komputerze. Dlaczego? Jak dowodzi praktyka jest to łatwiejsze i szybsze. Aplikacja może się zawieszać lub weryfikacja może długo trwać. Na początku zakładania konta ustalasz login i hasło. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokończyć wniosku, możesz to zrobić logując się na stronie Pekao tym właśnie loginem i hasłem.

Poniżej wideo, które pokazuje, w jak prosty sposób założysz konto online.

Jeśli podczas zakładania konta online wystąpi błąd lub będzie problem z weryfikacją tożsamości i zostaniesz poproszony przez system o podpisanie umowy w oddziale, wtedy łapiesz się nadal do promocji. W takim wypadku najlepiej zrobić screen lub zdjęcie komunikatu – na wszelki wypadek 🙂

UWAGA

Jeśli w przeszłości byłeś klientem Pekao to możesz spotkać się z trudnościami w założeniu konta. Możesz zostać poproszony o udanie się do oddziału celem dokończenia wniosku. Może się tak zdarzyć, że w oddziale pracownik poinformuje Cię, ze X lat temu byłeś klientem banku i pomimo że już nic nie masz, kartoteka nadal istnieje. A co za tym idzie – nie możesz wziąć udziału w promocji. TO NIEPRAWDA – możesz. Regulamin Cię w takiej sytuacji nie wyklucza.

Do wypełnienia wniosku i podpisania umowy będzie potrzebny Twój dowód osobisty, telefon i twoja twarz – w trakcie zakładania konta zostaniesz poproszony o zrobienie selfie. Potem wystarczy potwierdzić podpisanie umowy SMSem. Na koniec otrzymasz dane do logowania i gotowe. Całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. I to wszystko nie ruszając się z domu.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych/rodziny ma konto osobiste w Pekao S.A. to zapytaj go o kod polecający. Sprawisz tym samym prezent tej osobie: za skuteczne polecenie otrzyma bowiem 100 zł. Kod polecający wpisujesz we wniosku o konto. Szczegóły programu poleceń i co musicie zrobić znajdziesz w artykule:

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Wiesz, co lubię najbardziej w promocjach bankowych (oprócz oczywiście nagrody)? Kiedy warunki są naprawdę łatwe. A jeszcze lepiej, kiedy warunki promocji są takie same jak warunki do bezpłatnego konta. I to jest fajne w promocji Pekao S.A. – niemal te same warunki spełniasz do bezpłatnego konta i do otrzymania nagrody. Sprawdźmy szczegóły!

Wystarczy że🗓 od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz 🗓 przez kolejne trzy miesiące spełnisz każdy z poniższych warunków:

 • 🔎 co miesiąc zapewnisz jednorazowy wpływ w minimalnej kwocie 500 zł – warunek ten sam co do bezpłatnego konta;

ORAZ

 • 🔎 zapłacisz min. raz w miesiącu kartą do konta lub aplikacją PeoPay – warunek ten sam co do bezpłatnego konta;

ORAZ

 • 🔎 min. raz w KAŻDYM Z MIESIĘCY zalogujesz się do aplikacji PeoPay – tego warunku do bezpłatnego konta nie było, ale myślę, że jedno logowanie nie stanowi dużego problemu dla nikogo 🙂

Przykład

Konto otwierasz w lipcu. Warunki spełnij do końca sierpnia, we wrześniu, październiku i listopadzie.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku. Może to być również przelew od znajomego lub pracodawcy. Ważne, że przelew musi być jednorazowy na minimalną kwotę 500 zł. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie – wystarczy że zostaną na nim zaksięgowane i nawet tego samego dnia możesz z nimi zrobić, co zechcesz.

Do wpływów nie wliczają się:

 • przelewy z Twoich innych kont w banku PEKAO S.A.,
 • wpłaty gotówki,
 • wpływy z rozliczonych lokat czy udzielonych kredytów.

📄 Transakcja kartą lub aplikacją – sprawdzamy definicję

Masz tu pełną dowolność. Możesz zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Możesz użyć karty do konta lub aplikacji PeoPay. Również kwota jest dowolna, może być nawet złotówka. Ważne, abyś nie zapomniał jej zrobić.

Nagroda będzie Ci wypłacona w zależności od tego, kiedy założysz konto i spełnisz warunki.

Tak więc:

 • zakładając konto w lipcu nagroda wpłynie na Twoje konto 🗓 do 31 grudnia 2020 r.;
 • zakładając konto w sierpniu nagroda wpłynie na Twoje konto 🗓 do 31 stycznia 2021 r.;
 • zakładając konto we wrześniu nagroda wpłynie na Twoje konto 🗓 do 28 lutego 2021 r..

Kolejny bonus – 2% na 4 miesiące do 20.000 zł

Obiecałam i jest – teraz zajmiemy się kolejnym bonusem w Pekao S.A., czyli kontem oszczędnościowym oprocentowanym na 2% przez 120 dni do 20 000 zł.

Kto może skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które nie posiadały konta lub lokat w datach 🗓 od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku.

Z promocji są wykluczone osoby, które w w.w. datach były właścicielami lub współwłaścicielami rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków oszczędnościowych lub lokat. Bank na szczęście pozostawił furtkę dla osób, które w tym okresie miały konto, konto oszczędnościowe lub lokatę (uzależnione jest to od średniomiesiecznego salda).

Jak to dokładnie wygląda?

Jeżeli miałeś produkt w banku PEKAO S.A., który zamknąłeś (załóżmy zwykły ROR) i średniomiesieczne saldo na nim nie przekroczyło 50 zł przez cały poprzedni rok to nadal kwalifikujesz się do promocji. Jak wyliczane jest średniomiesieczne saldo? Jest to suma sald na koniec każdego dnia podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.

Przykład

W lutym ubiegłego roku miałeś w banku ROR na który przelałeś 500 zł. 500 zł zostało zaksięgowane, a dwa dni później przelałeś je z powrotem do innego banku. Na koncie przez 2 dni leżała kwota 500 zł. Luty miał 28 dni, czyli 500 zł x 2 dni daje nam kwotę 1000 zł. Dzielimy to przez 28, co daje nam kwotę niecałych 36 zł. W ten sposób możesz wyliczyć salda za wszystkie miesiące, w których miałeś konto lub oszczędności w Pekao S.A.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy że już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste oraz 🔎 podpiszesz z bankiem pierwszą umowę o konto oszczędnościowe. Wg informacji ze strony banku promocja obowiązuje tylko w oddziałach banku i placówkach partnerskich.

50 zł za konto dla dziecka

Jeśli masz dziecko w wieku od 6 do 12 lat, które 🗓 od 1 stycznia 2019 do 26 maja 2020 nie posiadało w Pekao S.A. konta osobistego to możesz dla niego otworzyć pakiet PeoPay Kids i otrzymać dodatkowo 50 zł. Konto dla dziecka otworzysz pod warunkiem, że sam posiadasz konto osobiste w Pekao S.A.

W skład pakietu wchodzi: Konto Przekorzystne dla Młodych, Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS.

Otwierając pakiet dla dziecka musisz:

 • wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem;
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • potwierdzić, że przyjmujesz do wiadomości oświadczenia z zakresu obowiązku informacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem RODO.

I to wszystko. Bank wypłaci 50 zł na konto dziecka 🗓 do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

A jeśli Twoje dziecko ma własne oszczędności to możesz je ulokować na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb – przez 120 dni środki do 3000 zł będą tam oprocentowane na 2%. To dobry sposób by nauczyć dziecko zarządzania swoimi pieniędzmi.

Więcej szczegółowych informacji o pakiecie PeoPay KIDS znajdziesz w artykule:

50 zł na zakupy w Bezcennych Chwilach

Rejestrując swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz otrzymać aż 3400 punktów powitalnych, które możesz wymienić na nagrody o wartości 50 zł (np. voucher do Empik, Douglas, RTV Euro AGD, Allegro, Circle K i inne).

Wystarczy że 🗓 przed 1 lipca 2020 roku nie miałeś zarejestrowanej karty Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile.

Możesz zdobyć tak naprawdę dwa rodzaje punktów: punkty powitalne (1000 pkt) oraz punkty PeoPay (2400 pkt). Co musisz zrobić, by zdobyć obie pule, czyli 3400 pkt o wartości 50 zł?

Jak zdobyć 1000 punktów powitalnych?

 • 🗓 do 30 września (lub do wyczerpania puli 50 000 punktów – promocja może zakończyć się wcześniej) 🔎 rejestrujesz swoją kartę w programie Bezcenne Chwile po zalogowaniu się do bankowości internetowej PEKAO (wszystkie Twoje karty i aplikacja PeoPay zostaną automatycznie zarejestrowane w programie);
 • podczas rejestrowania karty w programie udzielisz zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej przez bank dla organizacji Mastercard.

Jak zdobyć 2400 punktów PeoPay?

Jeżeli spełniłeś warunki do otrzymania 1000 punktów powitalnych to aby otrzymać drugą część punktów wystarczy że:

 • 🗓 do 30 września 🔎 zalogujesz się min. 1 raz do aplikacji PeoPay.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków – czyli od momentu rejestracji karty i wyrażeniu zgody. Natomiast punkty PeoPay trafią na konto do 30 dni od momentu zalogowania się do aplikacji (oczywiście wcześniej musiałeś zarejestrować się w Bezcennych Chwilach). Punkty są ważne 6 miesięcy od momenty ich przyznania, później przepadają.

Podsumowanie

Ciekawa propozycja nie tylko dla dorosłych, ale również dla młodszych pociech. Ty możesz zyskać 100 zł w gotówce plus 2% dla oszczędności, Twoje dziecko 50 zł kieszonkowego, 2% dla swoich oszczędności plus wiedzę, jak zarządzać własnymi pieniędzmi – a ta zostanie z nim na długo po tym, jak pieniądze z promocji zostaną wydane. I dodatkowo rejestrując kartę w Bezcennych chwilach otrzymasz punkty, które wystarczą na wybraną nagrodę o wartości 50 zł. Myślę że to całkiem niezła paczka promocji jak na jeden bank 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Tomek pisze:
  Dzień dobry, w zamian za założenie konta z mojego kodu polecającego podzielę się nagrodą na pół. Kontakt [email protected]
 2. Adrian pisze:
  A co z przelewami za granice? To jedyna rzecz jeszcze w której Revolut góruje nad innymi.
  Masz pewnie oba konta, zrobiłabyś porównanie kursów walut z tego Pekao/mastercard vs Revolut vs sam Mastercard/Visa? Z tym zawsze jest problem żeby sprawdzić gdzie taniej
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Konta w Pekao niestety nie posiadam w chwili obecnej więc ciężko byłoby zrobić miarodajne porównanie – trzeba by zapłacić obiema kartami za taki sam towar w tym samym momencie i porównać różnice kursowe. O ile kurs Mastercarda w ciągu dnia można nazwać stabilnym, o tyle w Revolucie non stop się zmienia. Co do przelewów za granicę z konta w Pekao – zależy o jakich przelewach mówimy. Czy SEPA w Euro, czy też innych, i czy mówimy o przelewach z konta w złotówkach czy też walutowych – bo można mieć konta w walutach. Revolut zmienia opłaty od sierpnia niestety, również za przelewy – tu można o tym poczytać: https://moniaki.pl/zmiany-w-revolut-od-sierpnia
 3. Cessna150 pisze:
  Witam! Nowych klientów zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 510292866
  Jestem skłonna podzielić się nagrodą na pół – zainteresowanych zapraszam na maila [email protected] gmail.com
 4. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli otwierasz konto i chciałbyś wspomóc studenta weterynarii to zachęcam Cię do skorzystania z mojego kodu polecenia. Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję za okazałą pomoc. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203
 5. Bartek pisze:
  Cześć! W zamian za założenie konta z moim kodem poleceń, chętnie podzielę się nagrodą po pół. Mój email: [email protected]. Pozdrawiam! 🙂
 6. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli otwierasz konto i chciałbyś wspomóc studenta weterynarii to zachęcam Cię do skorzystania z mojego kodu polecenia. Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję za okazałą pomoc. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203
 7. Paulina pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Oferuję podzielenie się nagrodą po połowie. Proszę pisać na adres : [email protected].
  Mój kod polecenia: 511830171
  Zapraszam!
 8. Paula pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
  Serdecznie zapraszam.
  Mój kod: 511830171
 9. Grzegorz pisze:
  Do kiedy można założyć ten produkt?

Napisz komentarz